← Maçlar
Guatemala · Liga Nacional · 17. hafta29 Ekim 2026 · 03:00 TSİ

D Malacateco 0-2 Aurora FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

D Malacateco
0–2İY 0–1
Aurora FC
Maç sonu

D Malacateco 0–2 Aurora FC (29 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

D Malacateco – Aurora FC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: H. Morales 26', V. Urias 88' (Aurora FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

D Malacateco üstte · Aurora FC altta

01530İY607590 26' gol: H. Morales (Aurora FC)31' sarı kart: H. Morales (Aurora FC)46' oyuncu değişikliği: L. Aguilar ↔ V. Urias (Aurora FC)↔46' oyuncu değişikliği: H. Morales ↔ D. Ruiz (Aurora FC)↔46' oyuncu değişikliği: A. J. Echeverria Perez ↔ J. Rodriguez (Aurora FC)↔46' oyuncu değişikliği: J. Castanon ↔ R. Comayagua (D Malacateco)↔61' oyuncu değişikliği: G. Vasquez ↔ V. Paz (D Malacateco)↔61' oyuncu değişikliği: F. Morales ↔ K. Ramirez (D Malacateco)↔63' sarı kart: D. Ruiz (Aurora FC)68' oyuncu değişikliği: I. de Leon ↔ J. Trigueno (D Malacateco)↔72' sarı kart: J. Grajeda (Aurora FC)76' oyuncu değişikliği: J. Lemus ↔ L. Cardona (Aurora FC)↔77' sarı kart: J. Ochoa (D Malacateco)81' sarı kart: J. Rodriguez (Aurora FC)88' gol: V. Urias (Aurora FC)90' oyuncu değişikliği: H. Del Cid ↔ E. Ibarguen (Aurora FC)↔90+3' sarı kart: R. Meneses (D Malacateco)90+5' sarı kart: K. Garcia (Aurora FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 26' gol: H. Morales (Aurora FC)
  • 31' sarı kart: H. Morales (Aurora FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: L. Aguilar ↔ V. Urias (Aurora FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: H. Morales ↔ D. Ruiz (Aurora FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. J. Echeverria Perez ↔ J. Rodriguez (Aurora FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: J. Castanon ↔ R. Comayagua (D Malacateco)
  • 61' oyuncu değişikliği: G. Vasquez ↔ V. Paz (D Malacateco)
  • 61' oyuncu değişikliği: F. Morales ↔ K. Ramirez (D Malacateco)
  • 63' sarı kart: D. Ruiz (Aurora FC)
  • 68' oyuncu değişikliği: I. de Leon ↔ J. Trigueno (D Malacateco)
  • 72' sarı kart: J. Grajeda (Aurora FC)
  • 76' oyuncu değişikliği: J. Lemus ↔ L. Cardona (Aurora FC)
  • 77' sarı kart: J. Ochoa (D Malacateco)
  • 81' sarı kart: J. Rodriguez (Aurora FC)
  • 88' gol: V. Urias (Aurora FC)
  • 90' oyuncu değişikliği: H. Del Cid ↔ E. Ibarguen (Aurora FC)
  • 90+3' sarı kart: R. Meneses (D Malacateco)
  • 90+5' sarı kart: K. Garcia (Aurora FC)

Maç olayları

  1. D MalacatecoAurora FC
  2. 90+5'K. GarciaSarı kart
  3. R. MenesesSarı kart90+3'
  4. 90'H. Del Cid ↔ E. IbarguenOyuncu değişikliği
  5. 88'Gol V. Urias 0–2
  6. 81'J. RodriguezSarı kart
  7. J. OchoaSarı kart77'
  8. 76'J. Lemus ↔ L. CardonaOyuncu değişikliği
  9. 72'J. GrajedaSarı kart
  10. I. de Leon ↔ J. TriguenoOyuncu değişikliği68'
  11. 63'D. RuizSarı kart
  12. G. Vasquez ↔ V. PazOyuncu değişikliği61'
  13. F. Morales ↔ K. RamirezOyuncu değişikliği61'
  14. 46'L. Aguilar ↔ V. UriasOyuncu değişikliği
  15. 46'H. Morales ↔ D. RuizOyuncu değişikliği
  16. 46'A. J. Echeverria Perez ↔ J. RodriguezOyuncu değişikliği
  17. J. Castanon ↔ R. ComayaguaOyuncu değişikliği46'
  18. 31'H. MoralesSarı kart
  19. 26'Gol H. Morales 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

D Malacateco
Toplam (18)İç saha (9)
Galibiyet%28 5/18%56 5/9
Beraberlik%22 4/18%22 2/9
Mağlubiyet%50 9/18%22 2/9
Aurora FC
Toplam (18)Dış saha (9)
Galibiyet%44 8/18%22 2/9
Beraberlik%6 1/18%11 1/9
Mağlubiyet%50 9/18%67 6/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

D Malacateco
Toplam (18)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,00 (18 gol)1,22 (11 gol)
Yediği gol / maç1,44 (26 gol)0,78 (7 gol)
Aurora FC
Toplam (18)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,56 (28 gol)1,56 (14 gol)
Yediği gol / maç1,56 (28 gol)2,00 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

D Malacateco
Toplam (18)İç saha (9)
KG Var%33 6/18%22 2/9
1,5 Üst%72 13/18%78 7/9
2,5 Üst%33 6/18%11 1/9
3,5 Üst%28 5/18%11 1/9
Gol yememe%28 5/18%56 5/9
Aurora FC
Toplam (18)Dış saha (9)
KG Var%72 13/18%89 8/9
1,5 Üst%83 15/18%100 9/9
2,5 Üst%72 13/18%89 8/9
3,5 Üst%39 7/18%44 4/9
Gol yememe%17 3/18%11 1/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

D Malacateco
Toplam (18)İç saha (9)
Önde%17 3/18%11 1/9
Berabere%39 7/18%56 5/9
Geride%44 8/18%33 3/9
Aurora FC
Toplam (18)Dış saha (9)
Önde%28 5/18%22 2/9
Berabere%33 6/18%33 3/9
Geride%39 7/18%44 4/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

D Malacateco (18 maç)

1/111/X21/20X/14X/X1X/222/102/X12/27

Aurora FC (18 maç)

1/151/X01/20X/11X/X0X/252/122/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

D Malacateco (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 2 1
31-45 3 6
46-60 3 1
61-75 2 5
76-90 5 8

Aurora FC (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 2 4
31-45 5 4
46-60 6 4
61-75 6 2
76-90 4 5

Kartlar

D Malacateco

Sarı 31 · Kırmızı 3 (18 maç · maç başı sarı 1,7)

Aurora FC

Sarı 44 · Kırmızı 5 (18 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Malacateco son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. Aurora son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Malacateco 2, Aurora 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ağustos 2026, Aurora 1-0 Malacateco.

Form (son 5)
BGMGM – BGGGM
H2H (G-B-M)
2-1-4 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%12 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,42 – 3,55 – 5,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Malacateco iç saha 8 maçta maç başına 1,38 gol attı, 0,62 gol yedi; Aurora dış saha 8 maçta 1,50 attı, 2,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Malacateco %12, Aurora %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Malacateco %25, Aurora %100. İlk yarıyı önde kapatma: Malacateco 1/8, Aurora 1/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,42, 0 – 3,55, 2 – 5,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 02:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,42X3,5525,10

Çifte şans

121,11X21,98

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,66

2,5 Alt / Üst

Alt1,73Üst1,64

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga Nacional'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.