Fransa · Ligue 1 · 10. hafta

Angers – Nice

Başlamasına 14 sa 18 dk Başlamadı

Angers – Nice: 8 Kasım 19:15, Fransa · Ligue 1, 10. hafta. Bu sezon Angers evinde 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet; Nice deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 19 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Stade Raymond Kopa, Angers

İki takımı karşılaştır →

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiAngersNice
Lig sırası15. · 8 puan8. · 14 puan
Form (son 5)GMMBMGGMGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 1,800,75 – 1,75
2,5 Üst biten%40%75
Karşılıklı gol%40%50
Gol yemediği%40%0
Aralarında (G-B-M)4-5-8 (17 maç, Angers bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Angers iç sahada (5 maç), Nice deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

İlk 11'ler

Henüz açıklanmadı

Kadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.

Maç özeti

Angers iç sahada (5 maç) · Nice deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 0,75
1,80 Gol yeme maç başı 1,75
%40 Gol yememe maçların %0
%40 KG Var maçların %50
%40 2.5 Üst maçların %75

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Angers iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Nice deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Nice, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Angers

15. sıra · 8 puan · 9 maç · averaj -8

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBM

  1. 01.11 Lyon 2–0 Angers M
  2. 25.10 Angers 0–0 Lorient B
  3. 18.10 Angers 2–5 Marseille M
  4. 10.10 Stade Brestois 29 5–1 Angers M
  5. 19.09 Angers 2–0 Estac Troyes G
Deplasman

Nice

8. sıra · 14 puan · 9 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGG

  1. 30.10 Nice 5–2 Rennes G
  2. 23.10 Stade Brestois 29 1–2 Nice G
  3. 18.10 Lyon 2–1 Nice M
  4. 11.10 Nice 2–1 Strasbourg G
  5. 20.09 Nice 2–1 Lille G

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Angers için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 12. Son 5 maçta Nice 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-7). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Angers 4 – Nice 8; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Angers 0-2 Nice.

Gol istatistikleri

Angers iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,80 gol yedi; Nice dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Angers %40, Nice %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Angers %40, Nice %50. İlk yarıyı önde kapatma: Angers 1/5, Nice 0/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Angers 6,0, Nice 7,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Angers 1,6, Nice 2,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,17, 0 – 3,31, 2 – 1,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,93, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,08.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 19 gol yediler.

Sıralama
15. (8 p) – 8. (14 p)
Form (son 5)
MBMMG – GGMGG
H2H (G-B-M)
4-5-8 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
Korner ort. (maç)
10,8
iddaa MS 1-0-2
3,17 – 3,31 – 1,88

Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Angers
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%22 2/9%20 1/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%56 5/9%60 3/5
Nice
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%44 4/9%25 1/4
Beraberlik%22 2/9%0 0/4
Mağlubiyet%33 3/9%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Angers
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,50 düşük1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,89 (17 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,40 yüksek1,80 (9 gol)
Nice
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)ligde 10. · lig ortalamasında0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasından 0,16 düşük1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Angers
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%44 4/9ligde 13.–16. · lig ortalamasından 15 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9ligde 13.–15. · lig ortalamasından 14 puan düşük%40 2/5
3,5 Üst%33 3/9%20 1/5
Gol yememe%33 3/9%40 2/5
Nice
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%75 3/4
2,5 Üst%67 6/9ligde 6.–8. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%75 3/4
3,5 Üst%11 1/9%0 0/4
Gol yememe%11 1/9%0 0/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Angers
Toplam (9)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,712,4
7,5 Üst%78 7/9%80 4/5
8,5 Üst%78 7/9%80 4/5
9,5 Üst%67 6/9%80 4/5
10,5 Üst%56 5/9%80 4/5
Nice
Toplam (9)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)9,19,3
7,5 Üst%67 6/9%75 3/4
8,5 Üst%67 6/9%75 3/4
9,5 Üst%67 6/9%75 3/4
10,5 Üst%33 3/9%25 1/4

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Angers
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı kart2,93,0
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%33 3/9%40 2/5
4,5 Üst%22 2/9%20 1/5
5,5 Üst%0 0/9%0 0/5
Nice
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı kart3,84,0
2,5 Üst%56 5/9%50 2/4
3,5 Üst%56 5/9%50 2/4
4,5 Üst%33 3/9%50 2/4
5,5 Üst%22 2/9%25 1/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Angers
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut8,98,2
6,5 Üst%78 7/9%60 3/5
7,5 Üst%56 5/9%60 3/5
8,5 Üst%44 4/9%40 2/5
9,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Nice
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut9,29,3
6,5 Üst%78 7/9%100 4/4
7,5 Üst%78 7/9%100 4/4
8,5 Üst%67 6/9%75 3/4
9,5 Üst%33 3/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Angers
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%11 1/9%20 1/5
Berabere%33 3/9%20 1/5
Geride%56 5/9%60 3/5
Nice
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%0 0/4
Berabere%44 4/9%25 1/4
Geride%33 3/9%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Angers (9 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/202/102/X02/25

Nice (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/212/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Angers (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 0 2
31-45 1 6
46-60 2 2
61-75 2 0
76-90 1 3

Nice (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 1
31-45 3 2
46-60 1 2
61-75 2 1
76-90 1 1

Kartlar

Angers

Sarı 13 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,4)

Nice

Sarı 23 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Angers: iç saha, 5 maç · Nice: dış saha, 4 maç

AngersNice
%50,4Topa sahip olma%56,5
1,66Beklenen gol (xG)0,98
14,0Toplam şut12,3
3,2İsabetli şut3,8
8,8Ceza sahası içi şut6,8
6,0Korner7,0
450Pas585
%84Pas isabeti%89
3,2Kurtarış3,3
11,8Faul10,8
1,8Ofsayt2,8
1,6Sarı kart2,8
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,44Rakibin xG'si2,06
15,4Rakibin şutu11,8
5,0Rakibin isabetli şutu5,5
6,4Rakibin korneri2,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Paris Saint Germain 10721 2210 +1223 GGGGG
2Paris FC 10622 1710 +720 MGMGG
3Lille 9531 126 +618 MGBBG
4Lyon 9522 157 +817 GMGMG
5Rennes 9513 2019 +116 MGMGM
6Marseille 9504 2013 +715 MGGGG
7Monaco 9432 1210 +215 GBMBM
8Nice 9423 1312 +114 GGMGG
9Lens 9414 1613 +313 MGGGM
10Toulouse 10343 1514 +113 BGBMG
11Stade Brestois 29 9333 1612 +412 MGBMG
12Lorient 9333 78 -112 MGGBM
13Strasbourg 10316 1822 -410 MMMGM
14Auxerre 10316 1324 -1110 MGBMM
15Angers 9225 917 -88 GMMBM
16Estac Troyes 10226 717 -108 MMBGM
17Le Mans 9144 1118 -77 GMMBM
18Le Havre 9027 920 -112 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lyon 5410 123 +913
2Rennes 5410 135 +813
3Paris FC 5410 125 +713
4Nice 5320 105 +511
5Lille 5320 73 +411
6Marseille 5302 138 +59
7Lens 4301 95 +49
8Paris Saint Germain 4301 73 +49
9Monaco 4220 74 +38
10Strasbourg 4211 96 +37
11Toulouse 5212 66 07
12Auxerre 5212 56 -17
13Lorient 5212 56 -17
14Le Mans 4121 68 -25
15Stade Brestois 29 4112 86 +24
16Angers 5113 59 -44
17Estac Troyes 5113 511 -64
18Le Havre 5014 311 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Paris Saint Germain 6420 157 +814
2Stade Brestois 29 5221 86 +28
3Lille 4211 53 +27
4Paris FC 5212 55 07
5Monaco 5212 56 -17
6Marseille 4202 75 +26
7Toulouse 5131 98 +16
8Lorient 4121 22 05
9Lens 5113 78 -14
10Lyon 4112 34 -14
11Angers 4112 48 -44
12Estac Troyes 5113 26 -44
13Nice 4103 37 -43
14Strasbourg 6105 916 -73
15Rennes 4103 714 -73
16Auxerre 5104 818 -103
17Le Mans 5023 510 -52
18Le Havre 4013 69 -31

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Angers3,17
X · Beraberlik3,31
2 · Nice1,88

2,5 Alt / Üst

Alt1,93
Üst1,58

Karşılıklı gol

Var1,49
Yok2,08
Tüm marketler (26)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,5803,7323,29

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,77Yok1,13

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var5,721 ve Yok6,550 ve Var4,130 ve Yok13,602 ve Var3,562 ve Yok3,69

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,39Üst2,32

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,73Üst1,75

Alt/Üst 3.5

Alt1,32Üst2,55

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,92Eşit3,402.1,94

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet12,00Hayır–

1. Yarı Sonucu

13,6702,1622,41

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,83Üst1,66

2. Yarı Sonucu

13,2802,5322,22

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt7,990 ve Alt4,582 ve Alt5,191 ve Üst4,940 ve Üst10,202 ve Üst2,78

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,50Üst2,07

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,79Üst ve Var1,84Alt ve Yok2,60Üst ve Yok9,13

Çifte Şans

1 ve 01,601 ve 21,190 ve 21,20

1. Yarı / Maç Sonucu

1/15,301/013,851/224,150/17,620/05,260/25,132/133,502/013,052/22,86

Alt/Üst 1.5

Alt3,94Üst1,12

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var20,651 ve Yok4,260 ve Var6,710 ve Yok3,002 ve Var13,952 ve Yok2,79

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,351 ve 21,450 ve 21,15

Toplam Gol

0-1 gol3,902-3 gol1,884-5 gol3,206+ gol10,60

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet5,87Hayır–

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,03Üst1,22

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,35Üst2,44

Tek / Çift

Tek1,80Çift1,68

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,70Üst1,68

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,80Üst1,59