İspanya · Segunda División RFEF · Grup 5

Albacete II – Gimnástica Segoviana

Başlamasına 11 sa 51 dk Başlamadı

Albacete II – Gimnástica Segoviana: 8 Kasım 18:00, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 5. Bu sezon Albacete II evinde 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Gimnástica Segoviana deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 18 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiAlbacete IIGimnástica Segoviana
Lig sırası15. · 9 puan11. · 10 puan
Form (son 5)MMBGMBBBMM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,00 – 2,501,80 – 2,00
2,5 Üst biten%100%60
Karşılıklı gol%75%60
Gol yemediği%0%20
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Albacete II iç sahada (4 maç), Gimnástica Segoviana deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Albacete II iç sahada (4 maç) · Gimnástica Segoviana deplasmanda (5 maç), bu sezon

2,00 Gol atma maç başı 1,80
2,50 Gol yeme maç başı 2,00
%0 Gol yememe maçların %20
%75 KG Var maçların %60
%100 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Albacete II iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Gimnástica Segoviana deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Albacete II, iç saha maçlarında 4 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Albacete II

15. sıra · 9 puan · 9 maç · averaj -12

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBGM

  1. 01.11 SS Reyes 2–1 Albacete II M
  2. 25.10 Albacete II 2–1 A Madrid III G
  3. 18.10 Getafe II 2–2 Albacete II B
  4. 11.10 Conquense 4–0 Albacete II M
  5. 03.10 Albacete II 0–4 CF Talavera M
Deplasman

Gimnástica Segoviana

11. sıra · 10 puan · 9 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBMM

  1. 01.11 Salamanca UDS 1–0 Gimnástica Segoviana M
  2. 27.10 Gimnástica Segoviana 0–1 Cultural Leonesa M
  3. 24.10 Gimnástica Segoviana 1–1 Atlético Tordesillas B
  4. 17.10 A Madrid III 1–1 Gimnástica Segoviana B
  5. 11.10 Gimnástica Segoviana 1–1 Real Valladolid II B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Albacete II için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 13. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Gimnástica Segoviana 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-5). Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Albacete II iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,50 gol yedi; Gimnástica Segoviana dış saha 5 maçta 1,80 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Albacete II %100, Gimnástica Segoviana %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Albacete II %75, Gimnástica Segoviana %60. İlk yarıyı önde kapatma: Albacete II 1/4, Gimnástica Segoviana 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 3,11, 2 – 2,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,59, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,75.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 18 gol yediler.

Sıralama
15. (9 p) – 11. (10 p)
Form (son 5)
MGBMM – MMBBB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,58 – 3,11 – 2,06

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Albacete II
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%50 2/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%25 1/4
Gimnástica Segoviana
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%22 2/9%20 1/5
Beraberlik%44 4/9%40 2/5
Mağlubiyet%33 3/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Albacete II
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)2,00 (8 gol)
Yediği gol / maç2,67 (24 gol)2,50 (10 gol)
Gimnástica Segoviana
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,56 (14 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,56 (14 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Albacete II
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%67 6/9%75 3/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%89 8/9%100 4/4
3,5 Üst%67 6/9%75 3/4
Gol yememe%11 1/9%0 0/4
Gimnástica Segoviana
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%89 8/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%60 3/5
3,5 Üst%22 2/9%40 2/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Albacete II
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%33 3/9%25 1/4
Gimnástica Segoviana
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%40 2/5
Berabere%67 6/9%60 3/5
Geride%11 1/9%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Albacete II (9 maç)

1/111/X11/20X/11X/X2X/212/102/X02/23

Gimnástica Segoviana (9 maç)

1/111/X11/20X/11X/X3X/222/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Albacete II (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 1
31-45 3 1
46-60 1 2
61-75 2 2
76-90 4 7

Gimnástica Segoviana (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 3 2
31-45 2 3
46-60 1 0
61-75 3 3
76-90 3 6

Kartlar

Albacete II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Gimnástica Segoviana

Sarı 1 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 5 puan durumu · Segunda Rfef: Group 5

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1SS Reyes 9612 159 +619 GMGGG
2Conquense 9531 2011 +918 MGBGB
3Real Valladolid II 10523 2216 +617 BGBGM
4A Madrid III 9522 129 +317 GBBMG
5Numancia 9441 105 +516 BBBMG
6Salamanca UDS 9513 1310 +316 MGBMG
7Navalcarnero 9432 1613 +315 GBBGG
8CF Talavera 9432 118 +315 GGBGM
9Guadalajara 9333 1818 012 BGMBG
10Real Madrid III 10253 56 -111 BBMGG
11Gimnástica Segoviana 9243 1414 010 BBBBM
12Atlético Tordesillas 9234 1313 09 GBGBM
13RSD Alcalá 9234 1314 -19 MBBMB
14Atlético Paso 9234 1012 -29 GMBGM
15Albacete II 9234 1224 -129 MMBGM
16Real Ávila 9216 715 -87 MBMMM
17Calvo Sotelo 9135 614 -86 MBMBM
18Getafe II 9054 1117 -65 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Real Valladolid II 5500 165 +1115
2Salamanca UDS 5410 93 +613
3SS Reyes 5410 82 +613
4A Madrid III 5410 94 +513
5CF Talavera 4310 63 +310
6Conquense 5230 116 +59
7Guadalajara 5221 1512 +38
8RSD Alcalá 5212 107 +37
9Atlético Tordesillas 5212 97 +27
10Numancia 4211 53 +27
11Navalcarnero 4211 76 +17
12Real Ávila 4211 43 +17
13Albacete II 4211 810 -27
14Atlético Paso 4202 43 +16
15Real Madrid III 5131 43 +16
16Gimnástica Segoviana 4121 54 +15
17Calvo Sotelo 5122 25 -35
18Getafe II 4040 55 04
#TakımOGBMAYAVP
1Conquense 4301 95 +49
2Numancia 5230 52 +39
3Navalcarnero 5221 97 +28
4SS Reyes 4202 77 06
5CF Talavera 5122 55 05
6Gimnástica Segoviana 5122 910 -15
7Real Madrid III 5122 13 -25
8A Madrid III 4112 35 -24
9Guadalajara 4112 36 -34
10Atlético Paso 5032 69 -33
11Salamanca UDS 4103 47 -33
12Atlético Tordesillas 4022 46 -22
13RSD Alcalá 4022 37 -42
14Real Valladolid II 5023 611 -52
15Albacete II 5023 414 -102
16Calvo Sotelo 4013 49 -51
17Getafe II 5014 612 -61
18Real Ávila 5005 312 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Albacete II2,58
X · Beraberlik3,11
2 · Gimnástica Segoviana2,06

2,5 Alt / Üst

Alt1,59
Üst1,75

Karşılıklı gol

Var1,61
Yok1,75
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,391 ve 21,150 ve 21,24

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,99Yok1,06

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,4003,5223,98

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,06

1. Yarı Sonucu

13,2701,9222,72

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,53Üst1,83

2. Yarı Sonucu

12,8702,3122,42

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,42Üst2,03

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,211 ve 21,460 ve 21,14

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,28Üst2,41

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,66

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,44Üst1,27