Al Taee – Al-Raed
Al Taee – Al-Raed: 8 Kasım 18:05, Suudi Arabistan · Division 1, 11. hafta. Bu sezon Al Taee evinde 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Al-Raed deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 20 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Prince Abdul Aziz bin Masaad Stadyumu
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Al Taee | Al-Raed |
|---|---|---|
| Lig sırası | 9. · 14 puan | 12. · 10 puan |
| Form (son 5) | GMMGB | MGMMM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,40 – 0,80 | 0,40 – 1,60 |
| 2,5 Üst biten | %40 | %20 |
| Karşılıklı gol | %40 | %20 |
| Gol yemediği | %40 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-5-1 (8 maç, Al Taee bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Al Taee iç sahada (5 maç), Al-Raed deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Al Taee iç sahada (5 maç) · Al-Raed deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Al Taee iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Al-Raed deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Al-Raed, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%20).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAl Taee
9. sıra · 14 puan · 10 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGB
- 01.11 Al Saqer 1–1 Al Taee B
- 27.10 Al Taee 2–0 Jeddah Club G
- 19.10 Damac 4–1 Al Taee M
- 12.10 Al Wehda Club 6–1 Al Taee M
- 18.09 Al Taee 3–1 Al Bukayriyah G
Al-Raed
12. sıra · 10 puan · 10 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMM
- 03.11 Al-Raed 0–1 Al Wehda Club M
- 28.10 Al Jabalain 1–0 Al-Raed M
- 19.10 Al-Raed 0–2 Al Saqer M
- 14.10 Al-Raed 1–0 Jeddah Club G
- 19.09 Al Zulfi 4–0 Al-Raed M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Al Taee 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-12). Son 5 maçta Al-Raed 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 1-8). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Al Taee 2 – Al-Raed 1; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2026, Al Taee 2-2 Al-Raed.
Gol istatistikleri
Al Taee iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 0,80 gol yedi; Al-Raed dış saha 5 maçta 0,40 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Taee %40, Al-Raed %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Taee %40, Al-Raed %20. İlk yarıyı önde kapatma: Al Taee 2/5, Al-Raed 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,60, 0 – 3,08, 2 – 2,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,94.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 20 gol yediler.
- Sıralama
- 9. (14 p) – 12. (10 p)
- Form (son 5)
- BGMMG – MMMGM
- H2H (G-B-M)
- 2-5-1 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 2,60 – 3,08 – 2,06
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (20 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,80 (8 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %30 3/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al Taee (10 maç)
Al-Raed (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al Taee (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 4 | 8 |
Al-Raed (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Kartlar
Al Taee
Sarı 20 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,0)
Al-Raed
Sarı 15 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Suudi Arabistan · Division 1 puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 10 | +19 | 28 |
| 2 | Al Jabalain | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Al Najma | 11 | +6 | 19 |
| 4 | Al Wehda Club | 10 | +9 | 18 |
| 5 | Al Zulfi | 11 | +9 | 18 |
| 6 | Damac | 10 | +4 | 18 |
| 7 | Al Saqer | 11 | +3 | 14 |
| 8 | Al Anwar | 9 | +3 | 14 |
| 9 | Al Taee | 10 | -6 | 14 |
| 10 | Al-Adalah | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Jeddah Club | 11 | -5 | 10 |
| 12 | Al-Raed | 10 | -6 | 10 |
| 13 | Al Orubah | 9 | -3 | 8 |
| 14 | Al Jandal | 10 | -5 | 7 |
| 15 | Al Okhdood | 9 | -7 | 7 |
| 16 | Hajer | 10 | -8 | 7 |
| 17 | Al Bukayriyah | 11 | -14 | 6 |
| 18 | Al Jeel | 8 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Al Wehda Club | 5 | +8 | 11 |
| 3 | Al Jabalain | 5 | +5 | 11 |
| 4 | Al Najma | 6 | +4 | 11 |
| 5 | Al Zulfi | 6 | +7 | 10 |
| 6 | Damac | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Al Taee | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Al Jandal | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Al Saqer | 6 | 0 | 6 |
| 10 | Al-Raed | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Al Anwar | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Al-Adalah | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Al Orubah | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Jeddah Club | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Al Bukayriyah | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Al Jeel | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Al Okhdood | 3 | -6 | 1 |
| 18 | Hajer | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | +10 | 16 |
| 2 | Al Jabalain | 5 | +2 | 10 |
| 3 | Al Anwar | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Al Saqer | 5 | +3 | 8 |
| 5 | Al-Adalah | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Al Najma | 5 | +2 | 8 |
| 7 | Al Zulfi | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Damac | 5 | 0 | 8 |
| 9 | Al Wehda Club | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Hajer | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Al Okhdood | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Jeddah Club | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Al-Raed | 5 | -6 | 4 |
| 14 | Al Taee | 5 | -9 | 4 |
| 15 | Al Orubah | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Al Jeel | 4 | -4 | 3 |
| 17 | Al Bukayriyah | 5 | -11 | 1 |
| 18 | Al Jandal | 4 | -6 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
