AL Raed FC 0-2 AL Saqer FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
AL Raed FC 0–2 AL Saqer FC (19 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
AL Raed FC – AL Saqer FC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: D. Sesugh 51', J. Assehnoun 70' (pen.) (AL Saqer FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
AL Raed FC üstte · AL Saqer FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 21' sarı kart: H. Al Mousa (AL Saqer FC)
- 31' sarı kart: H. Al Shammari (AL Raed FC)
- 51' gol: D. Sesugh (AL Saqer FC)
- 57' oyuncu değişikliği: M. Al Sufyani ↔ N. Hazazi (AL Raed FC)
- 59' oyuncu değişikliği: R. Gabriel Silva ↔ M. Al Shudukhi (AL Saqer FC)
- 70' gol: J. Assehnoun (AL Saqer FC)
- 71' oyuncu değişikliği: H. Al Shammari ↔ M. Al Oufi (AL Raed FC)
- 72' oyuncu değişikliği: T. Al Shuqayran ↔ Y. Al Harbi (AL Raed FC)
- 75' oyuncu değişikliği: H. Al Mousa ↔ D. Al Tarif (AL Saqer FC)
- 75' oyuncu değişikliği: J. Assehnoun ↔ M. Hamza (AL Saqer FC)
- 77' oyuncu değişikliği: S. Al Salouli ↔ A. Al Harbi (AL Raed FC)
- 86' oyuncu değişikliği: D. Sesugh ↔ M. Al Tuwaijri (AL Saqer FC)
- 86' oyuncu değişikliği: T. Al Shaifan ↔ S. Al Dulaylan (AL Saqer FC)
Maç olayları
- AL Raed FCAL Saqer FC
- 86'D. Sesugh ↔ M. Al TuwaijriOyuncu değişikliği
- 86'T. Al Shaifan ↔ S. Al DulaylanOyuncu değişikliği
- S. Al Salouli ↔ A. Al HarbiOyuncu değişikliği77'
- 75'H. Al Mousa ↔ D. Al TarifOyuncu değişikliği
- 75'J. Assehnoun ↔ M. HamzaOyuncu değişikliği
- T. Al Shuqayran ↔ Y. Al HarbiOyuncu değişikliği72'
- H. Al Shammari ↔ M. Al OufiOyuncu değişikliği71'
- 70'Penaltı golü J. Assehnoun 0–2Penaltı
- 59'R. Gabriel Silva ↔ M. Al ShudukhiOyuncu değişikliği
- M. Al Sufyani ↔ N. HazaziOyuncu değişikliği57'
- 51'Gol D. Sesugh 0–1Asist: T. Al Shaifan
- H. Al ShammariSarı kart31'
- 21'H. Al MousaSarı kart
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,80 (8 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (10 gol) | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %73 8/11 | %60 3/5 |
| Geride | %18 2/11 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AL Raed FC (10 maç)
AL Saqer FC (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AL Raed FC (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 0 | 1 |
AL Saqer FC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
AL Raed FC
Sarı 15 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,5)
AL Saqer FC
Sarı 20 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Al-Raed son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Al Saqer 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Al-Raed bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,43 gol yedi; Al Saqer bu sezon 7 maçta 0,71 attı, 0,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Raed %29, Al Saqer %43. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Raed 3/7, Al Saqer 0/7.
- Sıralama
- 7. (10 p) – 13. (7 p)
- Form (son 5)
- GMBGM – MGMBB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %14
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %43
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 3,14 – 3,38
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,14, 2 – 3,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %36; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 15 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Suudi Arabistan · Division 1 puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 10 | +19 | 28 |
| 2 | Al Jabalain | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Al Najma | 11 | +6 | 19 |
| 4 | Al Wehda Club | 10 | +9 | 18 |
| 5 | Al Zulfi | 11 | +9 | 18 |
| 6 | Damac | 10 | +4 | 18 |
| 7 | Al Saqer | 11 | +3 | 14 |
| 8 | Al Anwar | 9 | +3 | 14 |
| 9 | Al Taee | 10 | -6 | 14 |
| 10 | Al-Adalah | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Jeddah Club | 11 | -5 | 10 |
| 12 | Al-Raed | 10 | -6 | 10 |
| 13 | Al Orubah | 9 | -3 | 8 |
| 14 | Al Jandal | 10 | -5 | 7 |
| 15 | Al Okhdood | 9 | -7 | 7 |
| 16 | Hajer | 10 | -8 | 7 |
| 17 | Al Bukayriyah | 11 | -14 | 6 |
| 18 | Al Jeel | 8 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Al Wehda Club | 5 | +8 | 11 |
| 3 | Al Jabalain | 5 | +5 | 11 |
| 4 | Al Najma | 6 | +4 | 11 |
| 5 | Al Zulfi | 6 | +7 | 10 |
| 6 | Damac | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Al Taee | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Al Jandal | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Al Saqer | 6 | 0 | 6 |
| 10 | Al-Raed | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Al Anwar | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Al-Adalah | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Al Orubah | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Jeddah Club | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Al Bukayriyah | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Al Jeel | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Al Okhdood | 3 | -6 | 1 |
| 18 | Hajer | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | +10 | 16 |
| 2 | Al Jabalain | 5 | +2 | 10 |
| 3 | Al Anwar | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Al Saqer | 5 | +3 | 8 |
| 5 | Al-Adalah | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Al Najma | 5 | +2 | 8 |
| 7 | Al Zulfi | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Damac | 5 | 0 | 8 |
| 9 | Al Wehda Club | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Hajer | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Al Okhdood | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Jeddah Club | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Al-Raed | 5 | -6 | 4 |
| 14 | Al Taee | 5 | -9 | 4 |
| 15 | Al Orubah | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Al Jeel | 4 | -4 | 3 |
| 17 | Al Bukayriyah | 5 | -11 | 1 |
| 18 | Al Jandal | 4 | -6 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Division 1'da oynanan diğer maçlar
- 18:05 Al Zulfi 1–1 Al-Ula FC
- 18:20 Damac FC 4–1 AL Tai
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
