Al-Sadd – Al-Rayyan
Al-Sadd – Al-Rayyan: 8 Kasım 19:30, Katar · Stars League, 9. hafta. Bu sezon Al-Sadd evinde 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; Al-Rayyan deplasmanda 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 7 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Jassim Bin Hamad Stadyumu, Doha
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Al-Sadd | Al-Rayyan |
|---|---|---|
| Lig sırası | 2. · 15 puan | 1. · 17 puan |
| Form (son 5) | MGBGB | BGGBG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 3,00 – 1,80 | 2,20 – 0,40 |
| 2,5 Üst biten | %100 | %60 |
| Karşılıklı gol | %100 | %40 |
| Gol yemediği | %0 | %60 |
| Aralarında (G-B-M) | 17-2-5 (24 maç, Al-Sadd bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Al-Sadd iç sahada (5 maç), Al-Rayyan deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Al-Sadd iç sahada (5 maç) · Al-Rayyan deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Al Sadd iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Al-Rayyan SC deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik.
- Al Sadd, iç saha maçlarında 5 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAl-Sadd
2. sıra · 15 puan · 7 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBGB
Al-Rayyan
1. sıra · 17 puan · 7 maç · averaj +13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBG
- 04.11 Al-Rayyan 2–0 Al-Nahda G
- 31.10 Al-Arabi SC 0–0 Al-Rayyan B
- 28.10 Al-Nahda 1–4 Al-Rayyan G
- 23.10 Al-Sailiya 1–6 Al-Rayyan G
- 18.10 Al Gharafa 0–0 Al-Rayyan B
Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Al-Sadd son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Al-Rayyan 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 12-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 24 maçta galibiyetler Al-Sadd 17 – Al-Rayyan 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Al-Rayyan 1-1 Al-Sadd.
Gol istatistikleri
Al-Sadd iç saha 5 maçta maç başına 3,00 gol attı, 1,80 gol yedi; Al-Rayyan dış saha 5 maçta 2,20 attı, 0,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Sadd %100, Al-Rayyan %40. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Sadd 2/5, Al-Rayyan 3/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Al-Sadd 5,2, Al-Rayyan 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Al-Sadd 1,2, Al-Rayyan 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,48, 2 – 2,47. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,89, Üst 1,18. Karşılıklı Gol: Var 1,17, Yok 2,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 7 gol yediler.
- Sıralama
- 2. (15 p) – 1. (17 p)
- Form (son 5)
- BGBGM – GBGGB
- H2H (G-B-M)
- 17-2-5 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 3,48 – 2,47
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %75 6/8 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %0 0/8 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %25 2/8 | %40 2/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/8 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,88 (31 gol) | 3,00 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (14 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (16 gol) | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,38 (3 gol) | 0,40 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %88 7/8 | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %0 0/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %63 5/8 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %63 5/8 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %63 5/8 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %38 3/8 | %60 3/5 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/5 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %71 5/7 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %43 3/7 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 15,5 | 14,2 |
| 6,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %63 5/8 | %40 2/5 |
| Berabere | %38 3/8 | %60 3/5 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %75 6/8 | %60 3/5 |
| Berabere | %25 2/8 | %40 2/5 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Sadd (8 maç)
Al-Rayyan (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Sadd (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Al-Rayyan (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 0 |
Kartlar
Al-Sadd
Sarı 7 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,9)
Al-Rayyan
Sarı 18 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Al-Sadd: iç saha, 5 maç · Al-Rayyan: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Katar · Stars League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 7 | +13 | 17 |
| 2 | Al Sadd | 7 | +14 | 15 |
| 3 | Al-Duhail SC | 7 | +9 | 15 |
| 4 | Al-Arabi SC | 7 | +8 | 12 |
| 5 | Al Wakrah | 7 | 0 | 11 |
| 6 | Al Shamal | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Al Ahli Doha | 7 | -2 | 8 |
| 8 | Al Shahaniya | 7 | -11 | 7 |
| 9 | Lusail City | 7 | 0 | 6 |
| 10 | Al Gharafa | 7 | -5 | 6 |
| 11 | Qatar SC | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Al-Sailiya | 7 | -18 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail SC | 4 | +4 | 8 |
| 2 | Al-Rayyan SC | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Al Ahli Doha | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Al Wakrah | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Al Sadd | 4 | +3 | 6 |
| 6 | Al Gharafa | 5 | -1 | 6 |
| 7 | Al Shahaniya | 4 | -8 | 6 |
| 8 | Lusail City | 2 | +4 | 4 |
| 9 | Al Shamal | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Al-Arabi SC | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Al-Sailiya | 4 | -10 | 1 |
| 12 | Qatar SC | 2 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 4 | +9 | 10 |
| 2 | Al-Arabi SC | 5 | +8 | 10 |
| 3 | Al Sadd | 3 | +11 | 9 |
| 4 | Al-Duhail SC | 3 | +5 | 7 |
| 5 | Qatar SC | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Al Shamal | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Al Wakrah | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Lusail City | 5 | -4 | 2 |
| 9 | Al Shahaniya | 3 | -3 | 1 |
| 10 | Al Ahli Doha | 3 | -5 | 1 |
| 11 | Al Gharafa | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Al-Sailiya | 3 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
