Al-Sailiya 1-6 Al-Rayyan: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al-Sailiya 1–6 Al-Rayyan (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–3. Şut 4–27, isabetli şut 1–9, topa sahip olma %31–%69, korner 1–12.
Maç özeti
Al-Sailiya – Al-Rayyan maçı 1-6 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: Anwar El Ghazi 58' (Al-Sailiya); Gabriel Pereira 20', Ahmed Alaaeldin 22', 43', Kellian van der Kaap (kendi kalesine) 51', Khalid Ali Sabah 67', Yousef Ayman 70' (Al-Rayyan). xG: Al-Sailiya 0,2 – 2,6 Al-Rayyan.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Al-Sailiya: Mirghany Al-Zein · Al-Rayyan: Vicente Moreno
Maç akışı
Al-Sailiya üstte · Al-Rayyan altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' gol: Gabriel Pereira (Al-Rayyan)
- 22' gol: Ahmed Alaaeldin (Al-Rayyan)
- 30' kırmızı kart: Majed Mohammed (Al-Sailiya)
- 41' oyuncu değişikliği: Ali Olwan ↔ Kellian van der Kaap (Al-Sailiya)
- 43' gol: Ahmed Alaaeldin (Al-Rayyan)
- 45' oyuncu değişikliği: Julien De Sart ↔ Abdulaziz Hatim (Al-Rayyan)
- 45' oyuncu değişikliği: Salem Sultan Al-Sufiani ↔ Abdelaziz Mitwali (Al-Sailiya)
- 45' oyuncu değişikliği: Ahmed Doozandeh ↔ Mohamed Taabouni (Al-Sailiya)
- 51' kendi kalesine gol: Kellian van der Kaap (Al-Rayyan)
- 58' gol: Anwar El Ghazi (Al-Sailiya)
- 61' oyuncu değişikliği: David García ↔ Abdullah Yousef (Al-Rayyan)
- 61' oyuncu değişikliği: Gabriel Pereira ↔ Khalid Ali Sabah (Al-Rayyan)
- 67' gol: Khalid Ali Sabah (Al-Rayyan)
- 70' gol: Yousef Ayman (Al-Rayyan)
- 74' sarı kart: Diogo Amaro (Al-Rayyan)
- 74' oyuncu değişikliği: Joselu ↔ Mus'ab Al-Batat (Al-Sailiya)
- 74' oyuncu değişikliği: Younès Belhanda ↔ Mohammed Osama Osman (Al-Sailiya)
- 76' oyuncu değişikliği: Diogo Amaro ↔ Hazem Ahmed (Al-Rayyan)
- 83' oyuncu değişikliği: Ahmed Alaaeldin ↔ Ibrahim Mohammed Al-Hassan (Al-Rayyan)
Maç olayları
- Al-SailiyaAl-Rayyan
- 90+5'Hazem AhmedVAR
- 87'Hazem AhmedVAR: penaltı iptal
- 83'Ahmed Alaaeldin ↔ Ibrahim Mohammed Al-HassanOyuncu değişikliği
- 76'Diogo Amaro ↔ Hazem AhmedOyuncu değişikliği
- 74'Diogo AmaroSarı kart
- Joselu ↔ Mus'ab Al-BatatOyuncu değişikliği74'
- Younès Belhanda ↔ Mohammed Osama OsmanOyuncu değişikliği74'
- 70'Gol Yousef Ayman 1–6Asist: Khalid Ali Sabah
- 67'Gol Khalid Ali Sabah 1–5Asist: Róger Guedes
- 61'David García ↔ Abdullah YousefOyuncu değişikliği
- 61'Gabriel Pereira ↔ Khalid Ali SabahOyuncu değişikliği
- Gol Anwar El Ghazi 1–4Asist: Joselu58'
- 51'Kendi kalesine gol Kellian van der Kaap 0–4Kendi kalesine
- 45'Julien De Sart ↔ Abdulaziz HatimOyuncu değişikliği
- Salem Sultan Al-Sufiani ↔ Abdelaziz MitwaliOyuncu değişikliği45'
- Ahmed Doozandeh ↔ Mohamed TaabouniOyuncu değişikliği45'
- 43'Gol Ahmed Alaaeldin 0–3Asist: Róger Guedes
- Ali Olwan ↔ Kellian van der KaapOyuncu değişikliği41'
- Majed MohammedKırmızı kart30'
- 22'Gol Ahmed Alaaeldin 0–2
- 20'Gol Gabriel Pereira 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %89 8/9 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/8 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 3,67 (33 gol) | 3,60 (18 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (16 gol) | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,38 (3 gol) | 0,40 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %63 5/8 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %63 5/8 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %71 5/7 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %43 3/7 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,4 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Geride | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %75 6/8 | %60 3/5 |
| Berabere | %25 2/8 | %40 2/5 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Sailiya (9 maç)
Al-Rayyan (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Sailiya (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 0 | 6 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Al-Rayyan (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 0 |
Kartlar
Al-Sailiya
Sarı 14 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,6)
Al-Rayyan
Sarı 18 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Al-Sailiya: iç saha, 5 maç · Al-Rayyan: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Al-Sailiya – Al-Rayyan ilk 11'ler
Al-Sailiya · 4-2-3-1
- 50Youssef SayedK
- 2Abdulla Mahmoud MahmoudD
- 99Salem Al-SufianiD45' oyundan çıktı 45. dk
- 15M. NaniD
- 4Majed MohammedD
- 8Ahmed DoozandehO45' oyundan çıktı 45. dk
- 5Abdulrahman MohamedO
- 9Ali OlwanO41' oyundan çıktı 41. dk
- 20Y. BelhandaO74' oyundan çıktı 74. dk
- 21A. El GhaziO58' gol 58. dk
- 13JoseluF58' asist 58. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 67M. OsmanO74' oyuna girdi 74. dk
- 10M. TaabouniF45' oyuna girdi 45. dk
- 22Andri SyahputraO
- 55K. van der KaapD41' oyuna girdi 41. dk51' kendi kalesine 51. dk
- 6Moataz BostamiO
- 71Mus'ab Al BattatD74' oyuna girdi 74. dk
- 19Abdulaziz Al BakriF
- 1B. BurkeK
- 25R. DanzabeO
- 7Mohab Mohammed EissaO
- 18Awab HussainD
- 14A. MitwaliD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Mirghany Al-Zein
Al-Rayyan · 4-1-4-1
- 57Mahmud AbunadaK
- 31D. AmaroD74' sarı kart 74. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 17Youssef AymanD70' gol 70. dk
- 5David GarcíaD61' oyundan çıktı 61. dk
- 33D. DiakiteD
- 4J. De SartO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11Gabriel PereiraO20' gol 20. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 40GregoreO
- 22Ahmed Al GanehiO
- 10Róger GuedesO43' asist 43. dk67' asist 67. dk
- 30Ahmed Alaa EldinF22' gol 22. dk43' gol 43. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 6Abdulaziz HatemO45' oyuna girdi 45. dk
- 13André AmaroD
- 35Sami MazenK
- 23S. BeldiK
- 21Ibrahim Mohammed Al-HassanO
- 16Jassem Al SharshaniO
- 3Hazem ShehataD76' oyuna girdi 76. dk
- 15Mostafa EssamO
- 2Abdalla YousifD61' oyuna girdi 61. dk
- 20Khalid Ali SabahF
Teknik direktör: Vicente Moreno
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Al-Sailiya için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 6, yenilen 15. Al-Rayyan son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Al-Sailiya 4 – Al-Rayyan 10; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Eylül 2026, Al-Sailiya 1-1 Al-Rayyan.
- Form (son 5)
- BMBMM – BMGBB
- H2H (G-B-M)
- 4-6-10 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %33
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 7,14 – 5,25 – 1,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Al-Sailiya bu sezon 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 3,33 gol yedi; Al-Rayyan bu sezon 6 maçta 1,67 attı, 0,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Sailiya %50, Al-Rayyan %33. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Sailiya 0/6, Al-Rayyan 5/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Al-Sailiya 3,4, Al-Rayyan 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Al-Sailiya 1,6, Al-Rayyan 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 7,14, 0 – 5,25, 2 – 1,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,62, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 19:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Katar · Stars League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 7 | +13 | 17 |
| 2 | Al Sadd | 7 | +14 | 15 |
| 3 | Al-Duhail SC | 7 | +9 | 15 |
| 4 | Al-Arabi SC | 7 | +8 | 12 |
| 5 | Al Wakrah | 7 | 0 | 11 |
| 6 | Al Shamal | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Al Ahli Doha | 7 | -2 | 8 |
| 8 | Al Shahaniya | 7 | -11 | 7 |
| 9 | Lusail City | 7 | 0 | 6 |
| 10 | Al Gharafa | 7 | -5 | 6 |
| 11 | Qatar SC | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Al-Sailiya | 7 | -18 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail SC | 4 | +4 | 8 |
| 2 | Al-Rayyan SC | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Al Ahli Doha | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Al Wakrah | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Al Sadd | 4 | +3 | 6 |
| 6 | Al Gharafa | 5 | -1 | 6 |
| 7 | Al Shahaniya | 4 | -8 | 6 |
| 8 | Lusail City | 2 | +4 | 4 |
| 9 | Al Shamal | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Al-Arabi SC | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Al-Sailiya | 4 | -10 | 1 |
| 12 | Qatar SC | 2 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 4 | +9 | 10 |
| 2 | Al-Arabi SC | 5 | +8 | 10 |
| 3 | Al Sadd | 3 | +11 | 9 |
| 4 | Al-Duhail SC | 3 | +5 | 7 |
| 5 | Qatar SC | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Al Shamal | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Al Wakrah | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Lusail City | 5 | -4 | 2 |
| 9 | Al Shahaniya | 3 | -3 | 1 |
| 10 | Al Ahli Doha | 3 | -5 | 1 |
| 11 | Al Gharafa | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Al-Sailiya | 3 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Stars League'de oynanan diğer maçlar
- 17:30 Al-Shamal 2–3 Qatar SC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
