Katar · Stars League · 9. hafta

Al-Gharrafa 1-2 Al-Duhail SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Al-GharrafaKorner 3Sarı kart 1Kırmızı kart 0
Skor 1–2 MS İY 1–1
Al-Duhail SCKorner 10Sarı kart 4Kırmızı kart 0

Al-Gharrafa 1–2 Al-Duhail SC (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 8–11, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %39–%61, korner 3–10.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Al-Gharrafa – Al-Duhail SC maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Florinel Coman 23' (Al-Gharrafa); Krzysztof Piątek 39', Boubakary Soumaré 63' (Al-Duhail SC). xG: Al-Gharrafa 0,7 – 0,8 Al-Duhail SC.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Al Gharafa Stadyumu, Doha
Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Al-Gharrafa: Pedro Martins · Al-Duhail SC: D. Belmadi

Maç akışı

Al-Gharrafa üstteAl-Duhail SC altta

0'45'90' 8' sarı kart: Almoez Ali (Al-Duhail SC)23' gol: Florinel Coman (Al-Gharrafa)⚽39' gol: Krzysztof Piątek (Al-Duhail SC)⚽45' oyuncu değişikliği: Assim Madibo ↔ Amidou Doumbouya (Al-Duhail SC)↔54' sarı kart: Sekou Oumar Yansané (Al-Duhail SC)63' gol: Boubakary Soumaré (Al-Duhail SC)⚽64' oyuncu değişikliği: Almoez Ali ↔ Edmilson Junior (Al-Duhail SC)↔68' sarı kart: Jean-Charles Castelletto (Al-Duhail SC)69' sarı kart: Bassam Al-Rawi (Al-Duhail SC)69' sarı kart: Dame Traore (Al-Gharrafa)72' oyuncu değişikliği: Ismaël Bennacer ↔ Abdulrahman Al-Rashidi (Al-Gharrafa)↔72' oyuncu değişikliği: Florinel Coman ↔ Frank Magri (Al-Gharrafa)↔78' oyuncu değişikliği: Bassam Al-Rawi ↔ Karim Boudiaf (Al-Duhail SC)↔79' oyuncu değişikliği: Dame Traore ↔ Yousef Saaed Ahmed (Al-Gharrafa)↔79' oyuncu değişikliği: Lucas Tuta ↔ Ibrahima Bamba (Al-Duhail SC)↔80' oyuncu değişikliği: Sekou Oumar Yansané ↔ Mubarak Shanan Hamza (Al-Duhail SC)↔

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %59 · 2 şut · 0,0
  2. 16–30'Ev %55 · 2 şut · 0,3
  3. 31–45+'Dep %68 · 2 şut · 0,4
  4. 46–60'Dep %80 · 2 şut · 0,2
  5. 61–75'Dep %59 · 1 şut · 0,0
  6. 76–90+'Dengeli · 5 şut · 0,2

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Al-Gharrafa, Dep = Al-Duhail SC.

Maç olayları

  1. Al-GharrafaAl-Duhail SC
  2. 80'Sekou Oumar Yansané ↔ Mubarak Shanan HamzaOyuncu değişikliği
  3. 79'Lucas Tuta ↔ Ibrahima BambaOyuncu değişikliği
  4. Dame Traore ↔ Yousef Saaed AhmedOyuncu değişikliği79'
  5. 78'Bassam Al-Rawi ↔ Karim BoudiafOyuncu değişikliği
  6. Florinel Coman ↔ Frank MagriOyuncu değişikliği72'
  7. Ismaël Bennacer ↔ Abdulrahman Al-RashidiOyuncu değişikliği72'
  8. Dame TraoreSarı kart69'
  9. 69'Bassam Al-RawiSarı kart
  10. 68'Jean-Charles CastellettoSarı kart
  11. 64'Almoez Ali ↔ Edmilson JuniorOyuncu değişikliği
  12. 63'Gol Boubakary Soumaré 1–2Asist: Sultan Al-Brake
  13. 54'Sekou Oumar YansanéSarı kart
  14. 45'Assim Madibo ↔ Amidou DoumbouyaOyuncu değişikliği
  15. 39'Gol Krzysztof Piątek 1–1Asist: Marco Verratti
  16. Gol Florinel Coman 1–0Asist: Yacine Brahimi23'
  17. 8'Almoez AliSarı kart
Maç özeti

Ev sahibi

Al-Gharrafa

10. sıra · 6 puan

BBMGM

Deplasman

Al-Duhail SC

3. sıra · 15 puan

GGGGM

Al-Gharrafa iç sahada (7 maç) · Al-Duhail SC deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,14 Gol atma maç başı 2,50
1,14 Gol yeme maç başı 1,00
%43 Gol yememe maçların %25
%57 KG Var maçların %75
%57 2.5 Üst maçların %75

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 26 maç (2017'den beri)

5 Al-Gharrafa6 berabere15 Al-Duhail SC

  • Al Gharafa iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Al-Duhail SC deplasmanda bu sezon yenilmedi: 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Al-Duhail SC, deplasman maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Al-Gharrafa

Al-Duhail SC

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

Al-GharrafaAl-Duhail SC
39%Topa sahip olma61%
0,71Beklenen gol (xG)0,76
8Toplam şut11
4İsabetli şut6
3İsabetsiz şut4
1Engellenen şut1
6Ceza sahası içi şut5
2Ceza sahası dışı şut6
3Korner10
13Faul17
1Sarı kart4
0Kırmızı kart0
4Kurtarış2
321Pas508
251İsabetli pas434
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al-Gharrafa
Toplam (9)İç saha (7)
Galibiyet%22 2/9%29 2/7
Beraberlik%33 3/9%43 3/7
Mağlubiyet%44 4/9%29 2/7
Al-Duhail SC
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%67 6/9%75 3/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%0 0/9%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al-Gharrafa
Toplam (9)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)1,14 (8 gol)
Al-Duhail SC
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç2,22 (20 gol)2,50 (10 gol)
Yediği gol / maç0,89 (8 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al-Gharrafa
Toplam (9)İç saha (7)
KG Var%67 6/9%57 4/7
1,5 Üst%78 7/9%71 5/7
2,5 Üst%67 6/9%57 4/7
3,5 Üst%44 4/9%29 2/7
Gol yememe%33 3/9%43 3/7
Al-Duhail SC
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%78 7/9%75 3/4
1,5 Üst%100 9/9%100 4/4
2,5 Üst%56 5/9%75 3/4
3,5 Üst%44 4/9%50 2/4
Gol yememe%22 2/9%25 1/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Al-Gharrafa
Toplam (9)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,111,1
7,5 Üst%89 8/9%86 6/7
8,5 Üst%67 6/9%57 4/7
9,5 Üst%67 6/9%57 4/7
10,5 Üst%56 5/9%57 4/7
Al-Duhail SC
Toplam (8)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)11,112,3
7,5 Üst%88 7/8%100 4/4
8,5 Üst%75 6/8%100 4/4
9,5 Üst%50 4/8%75 3/4
10,5 Üst%50 4/8%75 3/4

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Al-Gharrafa
Toplam (9)İç saha (7)
Maç başı kart4,24,4
2,5 Üst%89 8/9%86 6/7
3,5 Üst%67 6/9%71 5/7
4,5 Üst%33 3/9%43 3/7
5,5 Üst%11 1/9%14 1/7
Al-Duhail SC
Toplam (8)Dış saha (4)
Maç başı kart5,34,8
2,5 Üst%100 8/8%100 4/4
3,5 Üst%100 8/8%100 4/4
4,5 Üst%75 6/8%75 3/4
5,5 Üst%38 3/8%0 0/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Al-Gharrafa
Toplam (9)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut11,110,9
6,5 Üst%78 7/9%71 5/7
7,5 Üst%78 7/9%71 5/7
8,5 Üst%78 7/9%71 5/7
9,5 Üst%78 7/9%71 5/7
Al-Duhail SC
Toplam (8)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut10,611,3
6,5 Üst%100 8/8%100 4/4
7,5 Üst%100 8/8%100 4/4
8,5 Üst%88 7/8%100 4/4
9,5 Üst%63 5/8%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al-Gharrafa
Toplam (9)İç saha (7)
Önde%11 1/9%14 1/7
Berabere%78 7/9%86 6/7
Geride%11 1/9%0 0/7
Al-Duhail SC
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%67 6/9%50 2/4
Geride%11 1/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al-Gharrafa (9 maç)

1/101/X11/20X/12X/X2X/232/102/X02/21

Al-Duhail SC (9 maç)

1/121/X01/20X/14X/X2X/202/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al-Gharrafa (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 0
31-45 2 3
46-60 2 3
61-75 1 1
76-90 3 6

Al-Duhail SC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 1 1
31-45 2 2
46-60 1 0
61-75 6 2
76-90 5 1

Kartlar

Al-Gharrafa

Sarı 20 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,2)

Al-Duhail SC

Sarı 24 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Al-Gharrafa: iç saha, 7 maç · Al-Duhail SC: dış saha, 4 maç

Al-GharrafaAl-Duhail SC
%47,1Topa sahip olma%54,0
1,03Beklenen gol (xG)1,65
14,1Toplam şut15,3
4,9İsabetli şut7,0
8,7Ceza sahası içi şut9,3
5,0Korner8,0
385Pas469
4,7Kurtarış3,0
12,6Faul16,8
0,6Ofsayt0,5
2,0Sarı kart2,8
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,44Rakibin xG'si1,55
15,6Rakibin şutu11,3
6,0Rakibin isabetli şutu4,3
6,1Rakibin korneri4,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Al-Gharrafa – Al-Duhail SC ilk 11'ler

Al-Gharrafa · 4-2-3-1

  1. 1Khalifa AbabacarK
  2. 18Ayoub Al OuiD
  3. 20Jang Hyun-SooD
  4. 6Dame TraoréD69' sarı kart 69. dk79' oyundan çıktı 79. dk
  5. 23Saifeldeen Hassan FadlallaD
  6. 29F. DíazO
  7. 13F. SassiO
  8. 11Amro Abdelfatah Ali SuragO
  9. 10I. BennacerO72' oyundan çıktı 72. dk
  10. 8Y. BrahimiO23' asist 23. dk
  11. 7F. ComanF23' gol 23. dk72' oyundan çıktı 72. dk
Yedekler
  • 48Fahed Amro Abu HamdehO
  • 33Chalpan AbdulnasirD
  • 2Abdulrahman Faiz Al RashidiD72' oyuna girdi 72. dk
  • 49R. FaragallaO
  • 16Jamil FriarkhO
  • 31A. KoneK
  • 9F. MagriF72' oyuna girdi 72. dk
  • 97A. Nasar MohamedF
  • 34M. GamalK
  • 19Yousef Saaed AhmedF79' oyuna girdi 79. dk
  • 22Abdirashid Saeed HassanO

Teknik direktör: Pedro Martins

Al-Duhail SC · 4-4-2

  1. 1Salah ZakariaK
  2. 21J. CastellettoD68' sarı kart 68. dk
  3. 3Lucas TutaD
  4. 5Bassam Al RawiD69' sarı kart 69. dk78' oyundan çıktı 78. dk
  5. 18Sultan Al BraikD63' asist 63. dk
  6. 19Almoez AliO8' sarı kart 8. dk64' oyundan çıktı 64. dk
  7. 24B. SoumaréO63' gol 63. dk
  8. 23Assim MadiboO45' oyundan çıktı 45. dk
  9. 7S. YansanéO54' sarı kart 54. dk80' oyundan çıktı 80. dk
  10. 6M. VerrattiF39' asist 39. dk
  11. 9K. PiątekF39' gol 39. dk
Yedekler
  • 27Abdalla Mugib GamerD
  • 76Y. A. El AjamiF
  • 8Mubarak Shanan HamzaF80' oyuna girdi 80. dk
  • 36Adam Riyad FraikhO
  • 37Z. El JaouniD
  • 30A. DoumbouyaD45' oyuna girdi 45. dk
  • 12Karim BoudiafO78' oyuna girdi 78. dk
  • 22I. BambaO79' oyuna girdi 79. dk
  • 26Fahad BakerK
  • 94Awad Ashraf Awad OsmanK
  • 29Rashid Al AbdullaO
  • 10Edmilson JuniorF64' oyuna girdi 64. dk

Teknik direktör: D. Belmadi

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Al-Gharrafa

10. sıra · 6 puan · 7 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMGM

  1. 02.11 Al-Gharrafa 0–5 Al-Qadsiah M
  2. 30.10 Al-Gharrafa 2–0 Qatar SC G
  3. 26.10 Al-Ahli Jeddah 2–1 Al-Gharrafa M
  4. 22.10 Al-Gharrafa 2–2 Al Ahli Doha B
  5. 18.10 Al-Gharrafa 0–0 Al-Rayyan SC B
Deplasman

Al-Duhail SC

3. sıra · 15 puan · 7 maç · averaj +9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM

  1. 03.11 NEOM 3–0 Al-Duhail SC M
  2. 31.10 Al-Duhail SC 3–1 Al Wakrah G
  3. 28.10 Al Sha'ab Hadhramaut 1–2 Al-Duhail SC G
  4. 24.10 Al-Duhail SC 3–1 Lusail City G
  5. 18.10 Al Sadd 2–3 Al-Duhail SC G

Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Stars League (Katar) 9. hafta programında Al-Gharrafa – Al-Duhail SC maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 19:30 oynanacak. Sıralamada Al-Gharrafa 10., Al-Duhail SC 3.; iki takım arasında 9 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Al-Gharrafa 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-9). Al-Duhail SC son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
10. (6 p) – 3. (15 p)
Form (son 5)
MGMBB – MGGGG
H2H (G-B-M)
5-6-15 (26 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
Korner ort. (maç)
10,8
iddaa MS 1-0-2
3,66 – 3,65 – 1,54
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 26 kez karşılaştı: Al-Gharrafa 5, Al-Duhail SC 15 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Al-Gharrafa 3-2 Al-Duhail SC.

Gol istatistikleri

Al-Gharrafa iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,00 gol yedi; Al-Duhail SC bu sezon 8 maçta 2,25 attı, 0,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al-Gharrafa %50, Al-Duhail SC %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Gharrafa %50, Al-Duhail SC %75. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Gharrafa 1/6, Al-Duhail SC 2/8.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Al-Gharrafa 5,3, Al-Duhail SC 6,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Al-Gharrafa 2,2, Al-Duhail SC 2,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,66, 0 – 3,65, 2 – 1,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,34, Üst 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,26.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Katar · Stars League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al-Rayyan SC 7520 163 +1317 BGGBG
2Al Sadd 7502 2713 +1415 GGMMG
3Al-Duhail SC 7430 156 +915 BBGGG
4Al-Arabi SC 7331 168 +812 GBGGM
5Al Wakrah 7322 1313 011 MBGGG
6Al Shamal 7232 1213 -19 GBMBM
7Al Ahli Doha 7223 1214 -28 GMGMB
8Al Shahaniya 7214 819 -117 MBGMM
9Lusail City 7133 88 06 GBMBM
10Al Gharafa 7133 813 -56 MBMBB
11Qatar SC 7133 916 -76 MBMBG
12Al-Sailiya 7016 826 -181 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Al-Duhail SC 4220 73 +48
2Al-Rayyan SC 3210 51 +47
3Al Ahli Doha 4211 96 +37
4Al Wakrah 4211 98 +17
5Al Sadd 4202 118 +36
6Al Gharafa 5131 56 -16
7Al Shahaniya 4202 412 -86
8Lusail City 2110 40 +44
9Al Shamal 4112 710 -34
10Al-Arabi SC 2020 22 02
11Al-Sailiya 4013 616 -101
12Qatar SC 2002 29 -70
#TakımOGBMAYAVP
1Al-Rayyan SC 4310 112 +910
2Al-Arabi SC 5311 146 +810
3Al Sadd 3300 165 +119
4Al-Duhail SC 3210 83 +57
5Qatar SC 5131 77 06
6Al Shamal 3120 53 +25
7Al Wakrah 3111 45 -14
8Lusail City 5023 48 -42
9Al Shahaniya 3012 47 -31
10Al Ahli Doha 3012 38 -51
11Al Gharafa 2002 37 -40
12Al-Sailiya 3003 210 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Al-Gharrafa3,66
X · Beraberlik3,65
2 · Al-Duhail SC1,54

2,5 Alt / Üst

Alt2,34
Üst1,30

Karşılıklı gol

Var1,33
Yok2,26
Tüm marketler (20)

Çifte Şans

1 ve 01,751 ve 21,100 ve 21,09

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,8103,6022,38

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt11,300 ve Alt5,772 ve Alt5,561 ve Üst5,120 ve Üst8,652 ve Üst2,00

Toplam Gol

0-1 gol5,332-3 gol2,014-5 gol2,626+ gol6,16

1. Yarı Sonucu

13,9002,3321,96

Alt/Üst 3.5

Alt1,50Üst1,88

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,431 ve 21,300 ve 21,08

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,42Üst1,11

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,52Üst1,86

2. Yarı Sonucu

13,5402,6921,84

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,34Üst2,22

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt2,14Üst1,37

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,71Eşit3,542.1,83

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var5,741 ve Yok9,170 ve Var4,240 ve Yok20,102 ve Var2,592 ve Yok3,38

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var17,501 ve Yok4,760 ve Var5,860 ve Yok3,562 ve Var9,132 ve Yok2,36

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,98Üst ve Var1,54Alt ve Yok3,20Üst ve Yok6,96

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,98Yok1,16

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,49Üst1,92

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,09Üst1,39

Aynı gün Stars League'de oynanan diğer maçlar