BAE · Pro Lig · 8. hafta

Ajman Club – Baniyas SC

Başlamasına 12 sa 11 dk Başlamadı

Ajman Club – Baniyas SC: 8 Kasım 18:30, BAE · Pro Lig, 8. hafta. Bu sezon Ajman Club evinde 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; Baniyas SC deplasmanda 2 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Ajman stadium, Ajman

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı
BilgiAjman ClubBaniyas SC
Lig sırası7. · 9 puan14. · 1 puan
Form (son 5)GMMGMGGMMG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,60 – 2,201,40 – 1,00
2,5 Üst biten%60%40
Karşılıklı gol%60%40
Gol yemediği%0%20
Aralarında (G-B-M)6-7-6 (19 maç, Ajman Club bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı

1,60 Gol atma maç başı 1,40
2,20 Gol yeme maç başı 1,00
%0 Gol yememe maçların %20
%60 KG Var maçların %40
%60 2.5 Üst maçların %40

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Ajman iç sahada 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Ajman, iç saha maçlarında 3 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%100).
  • Ajman, iç saha maçlarında 3 maçta 3 kez iki takım da gol attı (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Ajman Club

7. sıra · 9 puan · 6 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGM

  1. 04.11 Al Ettifaq 2–0 Ajman Club M
  2. 27.10 Kazma 1–2 Ajman Club G
  3. 22.10 Al-Jazira 1–0 Ajman Club M
  4. 18.10 Ajman Club 1–3 Sharjah FC M
  5. 14.10 Ajman Club 5–4 Erbil G
Deplasman

Baniyas SC

14. sıra · 1 puan · 6 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMG

  1. 23.10 Al Nasr 0–1 Baniyas SC G
  2. 16.10 Baniyas SC 0–2 Al-Wasl FC M
  3. 09.10 Ajman 1–0 Baniyas SC M
  4. 01.10 Baniyas SC 3–1 Al Wahda FC G
  5. 20.09 Al-Dhafra 1–3 Baniyas SC G

Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Ajman Club için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 8, yenilen 11. Baniyas SC için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 7, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Ajman Club 6, Baniyas SC 6 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Ekim 2026, Ajman Club 1-0 Baniyas SC.

Gol istatistikleri

Ajman Club bu sezon 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,50 gol yedi; Baniyas SC bu sezon 6 maçta 0,83 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ajman Club %100, Baniyas SC %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ajman Club %83, Baniyas SC %50. İlk yarıyı önde kapatma: Ajman Club 2/6, Baniyas SC 1/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Ajman Club 2,7, Baniyas SC 6,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Ajman Club 1,7, Baniyas SC 0,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 3,27, 2 – 2,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
7. (9 p) – 14. (1 p)
Form (son 5)
MGMMG – GMMGG
H2H (G-B-M)
6-7-6 (19 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %50
Korner ort. (maç)
10,9
iddaa MS 1-0-2
1,83 – 3,27 – 2,94

Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ajman Club
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%50 3/6%33 1/3
Beraberlik%0 0/6%0 0/3
Mağlubiyet%50 3/6%67 2/3
Baniyas SC
Toplam (6)Dış saha (2)
Galibiyet%0 0/6%0 0/2
Beraberlik%17 1/6%50 1/2
Mağlubiyet%83 5/6%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ajman Club
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç2,00 (12 gol)2,33 (7 gol)
Yediği gol / maç2,50 (15 gol)3,00 (9 gol)
Baniyas SC
Toplam (6)Dış saha (2)
Attığı gol / maç0,83 (5 gol)0,50 (1 gol)
Yediği gol / maç2,00 (12 gol)1,00 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ajman Club
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%83 5/6%100 3/3
1,5 Üst%100 6/6%100 3/3
2,5 Üst%100 6/6%100 3/3
3,5 Üst%67 4/6%100 3/3
Gol yememe%0 0/6%0 0/3
Baniyas SC
Toplam (6)Dış saha (2)
KG Var%50 3/6%50 1/2
1,5 Üst%67 4/6%50 1/2
2,5 Üst%50 3/6%50 1/2
3,5 Üst%33 2/6%0 0/2
Gol yememe%17 1/6%50 1/2

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Ajman Club
Toplam (6)İç saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)8,89,7
7,5 Üst%50 3/6%33 1/3
8,5 Üst%33 2/6%33 1/3
9,5 Üst%33 2/6%33 1/3
10,5 Üst%33 2/6%33 1/3
Baniyas SC
Toplam (3)Dış saha (1)
Maçta toplam korner (ort.)13,011,0
7,5 Üst%100 3/3%100 1/1
8,5 Üst%100 3/3%100 1/1
9,5 Üst%100 3/3%100 1/1
10,5 Üst%100 3/3%100 1/1

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Ajman Club
Toplam (6)İç saha (3)
Maç başı kart3,22,0
2,5 Üst%83 5/6%67 2/3
3,5 Üst%33 2/6%0 0/3
4,5 Üst%17 1/6%0 0/3
5,5 Üst%17 1/6%0 0/3
Baniyas SC
Toplam (3)Dış saha (1)
Maç başı kart2,02,0
2,5 Üst%33 1/3%0 0/1
3,5 Üst%0 0/3%0 0/1
4,5 Üst%0 0/3%0 0/1
5,5 Üst%0 0/3%0 0/1

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Ajman Club
Toplam (6)İç saha (3)
Maç başı isabetli şut9,310,7
6,5 Üst%83 5/6%100 3/3
7,5 Üst%83 5/6%100 3/3
8,5 Üst%67 4/6%100 3/3
9,5 Üst%50 3/6%67 2/3
Baniyas SC
Toplam (3)Dış saha (1)
Maç başı isabetli şut7,03,0
6,5 Üst%67 2/3%0 0/1
7,5 Üst%67 2/3%0 0/1
8,5 Üst%33 1/3%0 0/1
9,5 Üst%33 1/3%0 0/1

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ajman Club
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%33 2/6%33 1/3
Berabere%17 1/6%33 1/3
Geride%50 3/6%33 1/3
Baniyas SC
Toplam (6)Dış saha (2)
Önde%17 1/6%0 0/2
Berabere%50 3/6%100 2/2
Geride%33 2/6%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ajman Club (6 maç)

1/111/X01/21X/11X/X0X/202/112/X02/22

Baniyas SC (6 maç)

1/101/X01/21X/10X/X1X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ajman Club (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 0 2
31-45 2 3
46-60 1 0
61-75 2 1
76-90 3 2

Baniyas SC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 1
31-45 2 2
46-60 0 1
61-75 0 1
76-90 2 5

Kartlar

Ajman Club

Sarı 10 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 1,7)

Baniyas SC

Sarı 9 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 1,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Ajman Club: iç saha, 3 maç · Baniyas SC: tüm maçlar, 3 maç

Ajman ClubBaniyas SC
%50,3Topa sahip olma%45,3
1,17Beklenen gol (xG)1,65
11,7Toplam şut19,0
5,0İsabetli şut3,3
6,0Ceza sahası içi şut12,7
3,3Korner6,3
384Pas352
2,3Kurtarış2,7
13,7Faul11,7
2,0Ofsayt1,3
1,0Sarı kart0,7
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

0,90Rakibin xG'si2,38
10,7Rakibin şutu11,7
5,7Rakibin isabetli şutu3,7
6,3Rakibin korneri6,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

BAE · Pro Lig puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al-Jazira 6420 134 +914 GGGBB
2Shabab Al Ahli Dubai 6411 125 +713 GGMBG
3Al-Wasl FC 6411 176 +1113 GMGBG
4Al Ain 6411 127 +513 GGGBM
5Al Wahda FC 6402 97 +212 MGGGG
6Sharjah FC 6402 138 +512 MGGMG
7Ajman 6303 1215 -39 GMGMM
8Al Nasr 6222 87 +18 GMMBG
9Dubai United 6213 1318 -57 GGMBM
10Al-Dhafra 6204 810 -26 MMMGG
11Al-Ittihad Kalba 6123 815 -75 MMMGB
12Khorfakkan 6114 715 -84 MGMBM
13Hatta SC 6105 513 -83 MMGMM
14Baniyas SC 6015 512 -71 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Al Ain 3210 63 +37
2Al Nasr 4211 64 +27
3Al-Wasl FC 3201 104 +66
4Shabab Al Ahli Dubai 3201 53 +26
5Al Wahda FC 3201 54 +16
6Dubai United 2110 52 +34
7Al-Jazira 2110 41 +34
8Khorfakkan 4112 58 -34
9Al-Dhafra 3102 65 +13
10Sharjah FC 2101 45 -13
11Ajman 3102 79 -23
12Al-Ittihad Kalba 3012 27 -51
13Baniyas SC 4004 410 -60
14Hatta SC 3003 17 -60
#TakımOGBMAYAVP
1Al-Jazira 4310 93 +610
2Sharjah FC 4301 93 +69
3Al-Wasl FC 3210 72 +57
4Shabab Al Ahli Dubai 3210 72 +57
5Al Ain 3201 64 +26
6Al Wahda FC 3201 43 +16
7Ajman 3201 56 -16
8Al-Ittihad Kalba 3111 68 -24
9Hatta SC 3102 46 -23
10Al-Dhafra 3102 25 -33
11Dubai United 4103 816 -83
12Al Nasr 2011 23 -11
13Baniyas SC 2011 12 -11
14Khorfakkan 2002 27 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:33 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Ajman Club1,83
X · Beraberlik3,27
2 · Baniyas SC2,94

2,5 Alt / Üst

Alt2,03
Üst1,42

Karşılıklı gol

Var1,37
Yok2,14
Tüm marketler (21)

Çifte Şans

1 ve 01,171 ve 21,140 ve 21,51

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,0903,6521,53

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,05

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,20Yok1,14

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,201 ve Yok3,810 ve Var3,910 ve Yok15,402 ve Var4,942 ve Yok6,54

Alt/Üst 3.5

Alt1,36Üst2,16

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,51Üst1,87

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,38Üst2,12

1. Yarı Sonucu

12,2902,1723,37

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,77Eşit3,372.1,86

2. Yarı Sonucu

12,1302,5123,03

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,520 ve Alt4,802 ve Alt8,211 ve Üst2,550 ve Üst8,742 ve Üst4,29

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,82Üst1,55

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,82Üst ve Var1,66Alt ve Yok2,77Üst ve Yok8,51

Alt/Üst 1.5

Alt4,04Üst1,06

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var11,751 ve Yok2,700 ve Var6,010 ve Yok3,122 ve Var16,852 ve Yok3,98

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,131 ve 21,350 ve 21,31

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,75Üst1,60

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,04Üst1,15

Toplam Gol

0-1 gol4,342-3 gol1,904-5 gol2,876+ gol8,20