Ajman Club 1-3 Sharjah FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ajman Club 1–3 Sharjah FC (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–16, isabetli şut 4–8, topa sahip olma %48–%52, korner 4–14.
Maç özeti
Ajman Club – Sharjah FC maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Victor Henrique Cardoso Santos 11' (Ajman Club); Ousmane Camara 62', Yuri Matias (kendi kalesine) 83', Harib Abdalla Suhail 88' (Sharjah FC). xG: Ajman Club 1,2 – 0,9 Sharjah FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ajman Club: G. Tufegdžić · Sharjah FC: José Morais
Maç akışı
Ajman Club üstte · Sharjah FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: Victor Henrique Cardoso Santos (Ajman Club)
- 45' oyuncu değişikliği: Igor Coronado ↔ Léo Azevedo (Sharjah FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Vitor Hugo Brenneisen Vargas ↔ Yassine Jabri (Ajman Club)
- 45' oyuncu değişikliği: Lorran Lucas ↔ Ousmane Camara (Sharjah FC)
- 56' sarı kart: Léo Azevedo (Sharjah FC)
- 62' gol: Ousmane Camara (Sharjah FC)
- 64' oyuncu değişikliği: Yahya Al-Ghassani ↔ Harib Abdalla Suhail (Sharjah FC)
- 67' oyuncu değişikliği: Lithierry da Silva Neves ↔ Mohammad Juma Eid (Ajman Club)
- 68' oyuncu değişikliği: Bilal Yousif ↔ Victor Hugo Ramos de Souza (Ajman Club)
- 77' oyuncu değişikliği: Agner Moura Izigethy de Souza ↔ Cheicka Doumbia (Sharjah FC)
- 80' oyuncu değişikliği: Saad El Hadani ↔ Anas Mtitache (Ajman Club)
- 83' kendi kalesine gol: Yuri Matias (Sharjah FC)
- 84' oyuncu değişikliği: Laba Kodjo ↔ Majed Hassan Ahmed (Sharjah FC)
- 88' gol: Harib Abdalla Suhail (Sharjah FC)
- 90' oyuncu değişikliği: Ismail Moumen ↔ Abdulla Abdelaziz (Ajman Club)
- 90+1' sarı kart: Mohamed Nasser (Ajman Club)
- 90+2' sarı kart: Majed Hassan Ahmed (Sharjah FC)
Maç olayları
- Ajman ClubSharjah FC
- 90+2'Majed Hassan AhmedSarı kart
- Mohamed NasserSarı kart90+1'
- Ismail Moumen ↔ Abdulla AbdelazizOyuncu değişikliği90'
- 88'Gol Harib Abdalla Suhail 1–3Asist: Ousmane Camara
- 84'Laba Kodjo ↔ Majed Hassan AhmedOyuncu değişikliği
- 83'Kendi kalesine gol Yuri Matias 1–2Kendi kalesine
- Saad El Hadani ↔ Anas MtitacheOyuncu değişikliği80'
- 77'Agner Moura Izigethy de Souza ↔ Cheicka DoumbiaOyuncu değişikliği
- Bilal Yousif ↔ Victor Hugo Ramos de SouzaOyuncu değişikliği68'
- Lithierry da Silva Neves ↔ Mohammad Juma EidOyuncu değişikliği67'
- 64'Yahya Al-Ghassani ↔ Harib Abdalla SuhailOyuncu değişikliği
- 62'Gol Ousmane Camara 1–1Asist: Yahya Al-Ghassani
- 56'Léo AzevedoSarı kart
- Yuri MatiasVAR: gol iptal49'
- 45'Igor Coronado ↔ Léo AzevedoOyuncu değişikliği
- Vitor Hugo Brenneisen Vargas ↔ Yassine JabriOyuncu değişikliği45'
- 45'Lorran Lucas ↔ Ousmane CamaraOyuncu değişikliği
- Gol Victor Henrique Cardoso Santos 1–011'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 3/6 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 5/7 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (12 gol) | 2,33 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,50 (15 gol) | 3,00 (9 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,14 (15 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (8 gol) | 0,75 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 5/6 | %100 3/3 |
| 1,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %67 4/6 | %100 3/3 |
| Gol yememe | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %29 2/7 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 10,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %40 2/5 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %40 2/5 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %40 2/5 | %67 2/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %0 0/3 |
| 4,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %80 4/5 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 4,5 Üst | %40 2/5 | %33 1/3 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %83 5/6 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %83 5/6 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %67 4/6 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %100 5/5 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %100 5/5 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %80 4/5 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %80 4/5 | %67 2/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Berabere | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Geride | %50 3/6 | %33 1/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Berabere | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Geride | %43 3/7 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ajman Club (6 maç)
Sharjah FC (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ajman Club (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Sharjah FC (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Kartlar
Ajman Club
Sarı 10 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 1,7)
Sharjah FC
Sarı 14 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ajman Club: iç saha, 3 maç · Sharjah FC: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ajman Club – Sharjah FC ilk 11'ler
Ajman Club · 4-2-3-1
- 81A. Al HosaniK
- 12Mohamed NasserD
- 5G. ZajkovD
- 44Yuri MatiasD83' kendi kalesine 83. dk
- 22Vitor VargasD45' oyundan çıktı 45. dk
- 26Bilal YousefO68' oyundan çıktı 68. dk
- 18I. MoumenO90' oyundan çıktı 90. dk
- 99Victor HenriqueO11' gol 11. dk
- 48Saad El HadaniO80' oyundan çıktı 80. dk
- 33LithierryO67' oyundan çıktı 67. dk
- 7LourencyF
- 10Mohammad JumaO67' oyuna girdi 67. dk
- 2Abdelrahman RakanD
- 3Abdulla SalehD
- 11Abdulla AbdelazizO90' oyuna girdi 90. dk
- 40Abdullah Al TamimiK
- 23Ahmed Al ZeyoudiD
- 14F. Ben NjimaD
- 31Y. JabriO45' oyuna girdi 45. dk
- 4S. SulimanD
- 67A. MittacheO80' oyuna girdi 80. dk
- 90Obaid RaedO
- 6Victor HugoO68' oyuna girdi 68. dk
Teknik direktör: G. Tufegdžić
Sharjah FC · 4-1-4-1
- 40Adel Al HosaniK
- 19Khaled EbraheimD
- 5M. KatinićD
- 31C. Nsiala-MakengoD
- 66LeandrinhoD
- 6C. PickelO
- 57LorranO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10Igor CoronadoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 8AgnerO77' oyundan çıktı 77. dk
- 16Yahya Al GhassaniO62' asist 62. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 9K. LabaF84' oyundan çıktı 84. dk
- 15Fahad JasimD
- 33V. PrijovićD
- 14Saif Al-KaabiO
- 17Mayed MuhsinK
- 98C. DoumbiaF77' oyuna girdi 77. dk
- 99Sultan Al SaadiF
- 2João Pedro ChermontD
- 30O. CamaraO45' oyuna girdi 45. dk62' gol 62. dk88' asist 88. dk
- 34Harib Abdalla SuhailO64' oyuna girdi 64. dk88' gol 88. dk
- 1Khaled TawhidK
- 88Majed HassanO84' oyuna girdi 84. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 74Léo AzevedoO45' oyuna girdi 45. dk56' sarı kart 56. dk
Teknik direktör: José Morais
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Ajman Club son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 14 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sharjah FC son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 24 kez karşılaştı: Ajman Club 4, Sharjah FC 12 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Eylül 2026, Ajman Club 3-2 Sharjah FC.
- Form (son 5)
- GGGGM – BGMMG
- H2H (G-B-M)
- 4-8-12 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- Korner ort. (maç)
- 7,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,93 – 3,16 – 1,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ajman Club bu sezon 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 2,40 gol yedi; Sharjah FC bu sezon 5 maçta 2,00 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ajman Club %80, Sharjah FC %40. İlk yarıyı önde kapatma: Ajman Club 1/5, Sharjah FC 3/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ajman Club 2,4, Sharjah FC 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,2. Maç başına kart: Ajman Club 1,8, Sharjah FC 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,93, 0 – 3,16, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,05.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 7,2; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 18:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
BAE · Pro Lig puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 6 | +9 | 14 |
| 2 | Shabab Al Ahli Dubai | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Al-Wasl FC | 6 | +11 | 13 |
| 4 | Al Ain | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Al Wahda FC | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Sharjah FC | 6 | +5 | 12 |
| 7 | Ajman | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Al Nasr | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Dubai United | 6 | -5 | 7 |
| 10 | Al-Dhafra | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Al-Ittihad Kalba | 6 | -7 | 5 |
| 12 | Khorfakkan | 6 | -8 | 4 |
| 13 | Hatta SC | 6 | -8 | 3 |
| 14 | Baniyas SC | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Al Nasr | 4 | +2 | 7 |
| 3 | Al-Wasl FC | 3 | +6 | 6 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Al Wahda FC | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Dubai United | 2 | +3 | 4 |
| 7 | Al-Jazira | 2 | +3 | 4 |
| 8 | Khorfakkan | 4 | -3 | 4 |
| 9 | Al-Dhafra | 3 | +1 | 3 |
| 10 | Sharjah FC | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Ajman | 3 | -2 | 3 |
| 12 | Al-Ittihad Kalba | 3 | -5 | 1 |
| 13 | Baniyas SC | 4 | -6 | 0 |
| 14 | Hatta SC | 3 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Sharjah FC | 4 | +6 | 9 |
| 3 | Al-Wasl FC | 3 | +5 | 7 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 3 | +5 | 7 |
| 5 | Al Ain | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Al Wahda FC | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Ajman | 3 | -1 | 6 |
| 8 | Al-Ittihad Kalba | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Hatta SC | 3 | -2 | 3 |
| 10 | Al-Dhafra | 3 | -3 | 3 |
| 11 | Dubai United | 4 | -8 | 3 |
| 12 | Al Nasr | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Baniyas SC | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Khorfakkan | 2 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Pro Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
