Rasmus Kristensen
Rasmus Nissen Kristensen
Rasmus Kristensen 2026/27 Danimarka Ligi'nde FC Midtjylland formasıyla 12 maçta 1055 dakika oynadı; 2 gol, 0 asist, 5 sarı kart (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
- takımında gol sayısında ortak 3.
- takımında dakika sayısında 2.
2026/27 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danimarka Ligi | FC Midtjylland | 12 | 12 | 1055 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 527,5 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Uluslar Ligi | Danimarka | 4 | 0 | 0 | 1/0 |
| UEFA Konferans Ligi | FC Midtjylland | 7 | 0 | 2 | 0/0 |
| UEFA Avrupa Ligi(2 maçın istatistiği eksik) | FC Midtjylland | 2 | 0 | 0 | 1/0 |
| Danimarka Süperligi | FC Midtjylland | 12 | 2 | 0 | 5/0 |
| DBU Pokalen (Danimarka)(1 maçın istatistiği eksik) | FC Midtjylland | 1 | 0 | 0 | 1/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Son 5 maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11 | D | FC Nordsjaelland | Galibiyet3-2 | 90' | – | – | – | |
| 25.10 | İ | Lyngby | Galibiyet3-2 | 90' | – | – | – | |
| 19.10 | D | Viborg | Galibiyet2-1 | 90' | 11 | – | 1 | |
| 19.09 | D | Odense | Beraberlik1-1 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 14.09 | İ | Brondby | Galibiyet4-1 | 90' | 1 | – | – |
Tüm maçlar (12)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09 | İ | FC Nordsjaelland | Beraberlik2-2 | 65' | – | – | – | |
| 02.09 | D | Aarhus | Galibiyet2-0 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 30.08 | D | Silkeborg | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 23.08 | İ | Randers FC | Galibiyet1-0 | 90' | – | – | – | |
| 16.08 | D | Lyngby | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 02.08 | İ | AC Horsens | Galibiyet2-1 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 26.07 | D | Sonderjyske | Galibiyet3-2 | 90' | –1 | – | 1 |
90 dakikada
- Şut
- 0,68
- İsabetli şut
- 0,43
- Kilit pas
- 1,28
- Top kapma
- 1,62
- Araya girme
- 0,94
- Başarılı çalım
- 0,68
- Pas isabeti
- %83,5
- İkili mücadele
- %54,4
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Rasmus Kristensen 2026/27 sezon özeti
Rasmus Kristensen 2026/27 Danimarka Ligi sezonunda FC Midtjylland formasıyla 12 maçta 2 gol attı ve asist yapmadı; 527,5 dakikada bir gol buldu. Danimarka Ligi gol sıralamasında ortak 32. sırada. Geçen sezon (2025/26) 22 maçta 2 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 22 | 19 | 1563 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 781,5 |
Bundesliga sarı kart sıralamasında ortak 33. · kırmızı kart sıralamasında ortak 7.
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Kupası Elemeleri | Danimarka | 4 | 0 | 0 | 2/1 |
| Milli takım hazırlık maçı(1 maçın istatistiği eksik) | Danimarka | 2 | 0 | 0 | 0/0 |
| UEFA Şampiyonlar Ligi | Eintracht Frankfurt | 4 | 1 | 0 | 1/0 |
| Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 22 | 2 | 0 | 6/1 |
| Almanya Kupası | Eintracht Frankfurt | 2 | 0 | 0 | 1/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05 | İ | VfB Stuttgart | Beraberlik2-2 | 80' | – | – | – | |
| 02.05 | İ | Hamburger SV | Mağlubiyet1-2 | 41' (y) | –21 | – | 21 | |
| 25.04 | D | FC Augsburg | Beraberlik1-1 | 8' (y) | – | – | – | |
| 14.02 | İ | Borussia Mönchengladbach | Galibiyet3-0 | 45' | – | – | – | |
| 06.02 | D | Union Berlin | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 31.01 | İ | Bayer Leverkusen | Mağlubiyet1-3 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 24.01 | İ | 1899 Hoffenheim | Mağlubiyet1-3 | 90' | – | – | – | |
| 16.01 | D | Werder Bremen | Beraberlik3-3 | 52' | – | – | – | |
| 13.01 | D | VfB Stuttgart | Mağlubiyet2-3 | 90' | 1 | – | – | |
| 09.01 | İ | Borussia Dortmund | Beraberlik3-3 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (22)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12 | D | Hamburger SV | Beraberlik1-1 | 71' | – | – | – | |
| 13.12 | İ | FC Augsburg | Galibiyet1-0 | 90' | – | – | – | |
| 06.12 | D | RB Leipzig | Mağlubiyet0-6 | 90' | – | – | – | |
| 30.11 | İ | VfL Wolfsburg | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 22.11 | D | 1. FC Köln | Galibiyet4-3 | 15' (y) | – | – | – | |
| 09.11 | İ | FSV Mainz 05 | Galibiyet1-0 | 79' | – | – | – | |
| 01.11 | D | 1. FC Heidenheim | Beraberlik1-1 | 90' | 1 | – | – | |
| 25.10 | İ | FC St. Pauli | Galibiyet2-0 | 90' | – | – | – | |
| 19.10 | D | SC Freiburg | Beraberlik2-2 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 12.09 | D | Bayer Leverkusen | Mağlubiyet1-3 | 10' | – | – | – | |
| 30.08 | D | 1899 Hoffenheim | Galibiyet3-1 | 82' | –1 | – | 1 | |
| 23.08 | İ | Werder Bremen | Galibiyet4-1 | 90' | –1 | – | 1 |
90 dakikada
- Şut
- 0,69
- İsabetli şut
- 0,35
- Kilit pas
- 0,46
- Top kapma
- 2,65
- Araya girme
- 1,09
- Başarılı çalım
- 0,81
- Pas isabeti
- %79,4
- İkili mücadele
- %56,0
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Rasmus Kristensen 2025/26 sezon özeti
Rasmus Kristensen 2025/26 Bundesliga sezonunda Eintracht Frankfurt formasıyla 22 maçta 2 gol attı ve asist yapmadı; 781,5 dakikada bir gol buldu. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
Sık sorulan sorular
Rasmus Kristensen bu sezon kaç gol attı?
Rasmus Kristensen 2026/27 Danimarka Ligi sezonunda 12 maçta 2 gol attı ve asist yapmadı.
Rasmus Kristensen hangi takımda oynuyor?
Rasmus Kristensen 2026/27 sezonunda FC Midtjylland formasıyla Danimarka Ligi'nde oynuyor. Mevkisi: defans.
Rasmus Kristensen kaç maça çıktı?
Rasmus Kristensen 2026/27 Danimarka Ligi sezonunda 12 maça çıktı; 12 maçta ilk 11'de başladı ve toplam 1055 dakika oynadı.
