Viborg 1-2 Midtjylland: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Viborg 1–2 Midtjylland (19 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 19–12, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %51–%49, korner 3–3.
Maç özeti
Viborg – Midtjylland maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Dorian Hanza 59' (Viborg); Rasmus Kristensen 51', Philip Billing 66' (Midtjylland). xG: Viborg 1,5 – 0,8 Midtjylland.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Viborg: Nickolai Lund · Midtjylland: M. Tullberg
Maç akışı
Viborg üstte · Midtjylland altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart: Rasmus Kristensen (Midtjylland)
- 27' oyuncu değişikliği: Denil Castillo ↔ Sofus Johannesen (Midtjylland)
- 44' sarı kart: Mads Bech Sørensen (Midtjylland)
- 45' oyuncu değişikliği: Stanley Iheanacho ↔ Cho Gue-sung (Midtjylland)
- 45' oyuncu değişikliği: Kjell-Arik Wätjen ↔ Julius Emefile (Midtjylland)
- 51' gol: Rasmus Kristensen (Midtjylland)
- 57' sarı kart: Mike Tullberg (Midtjylland)
- 59' gol: Dorian Hanza (Viborg)
- 64' oyuncu değişikliği: Hjalte Bidstrup ↔ Valgeir Lunddal Fridriksson (Viborg)
- 66' gol: Philip Billing (Midtjylland)
- 78' oyuncu değişikliği: Asker Beck ↔ Ruben Kristensen Alte (Viborg)
- 79' oyuncu değişikliği: Mads Søndergaard Clausen ↔ Philip Keller (Viborg)
- 79' oyuncu değişikliği: Sami Jalal Karchoud ↔ Adam Kleis-Kristoffersen (Viborg)
- 81' sarı kart: Andreas Maxsø (Midtjylland)
- 84' sarı kart: Lukas Kirkegaard (Viborg)
- 86' oyuncu değişikliği: Charly Ngos Nouck Horneman ↔ Žan Zaletel (Viborg)
- 88' sarı kart: Jeppe Grønning (Viborg)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Friday Etim ↔ Mileta Rajovic (Midtjylland)
- 90+5' sarı kart: Adam Kleis-Kristoffersen (Viborg)
Maç olayları
- ViborgMidtjylland
- Adam Kleis-KristoffersenSarı kart90+5'
- 90+1'Friday Etim ↔ Mileta RajovicOyuncu değişikliği
- Jeppe GrønningSarı kart88'
- Charly Ngos Nouck Horneman ↔ Žan ZaletelOyuncu değişikliği86'
- Lukas KirkegaardSarı kart84'
- 81'Andreas MaxsøSarı kart
- Mads Søndergaard Clausen ↔ Philip KellerOyuncu değişikliği79'
- Sami Jalal Karchoud ↔ Adam Kleis-KristoffersenOyuncu değişikliği79'
- Asker Beck ↔ Ruben Kristensen AlteOyuncu değişikliği78'
- 66'Gol Philip Billing 1–2
- Hjalte Bidstrup ↔ Valgeir Lunddal FridrikssonOyuncu değişikliği64'
- Gol Dorian Hanza 1–1Asist: Charly Ngos Nouck Horneman59'
- 57'Mike TullbergSarı kart
- 51'Gol Rasmus Kristensen 0–1Asist: Philip Billing
- 45'Stanley Iheanacho ↔ Cho Gue-sungOyuncu değişikliği
- 45'Kjell-Arik Wätjen ↔ Julius EmefileOyuncu değişikliği
- 44'Mads Bech SørensenSarı kart
- 27'Denil Castillo ↔ Sofus JohannesenOyuncu değişikliği
- 17'Rasmus KristensenSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %0 0/13 | %0 0/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (13 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,08 (27 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,56 yüksek | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,37 düşük | 1,14 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 10. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 9.–11. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %85 11/13ligde 1. · lig ortalamasından 23 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 2.–5. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Geride | %15 2/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Viborg (14 maç)
Midtjylland (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Viborg (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Midtjylland (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Viborg
Sarı 18 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,3)
Midtjylland
Sarı 22 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Viborg: iç saha, 7 maç · Midtjylland: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Viborg – Midtjylland ilk 11'ler
Viborg · 4-3-3
- 20K. KiilerichK
- 26Hjalte BidstrupD64' oyundan çıktı 64. dk
- 4L. KirkegaardD84' sarı kart 84. dk
- 24D. AnyembeD
- 23O. BundgaardD
- 8A. BeckO78' oyundan çıktı 78. dk
- 13J. GrønningO88' sarı kart 88. dk
- 6M. SøndergaardO79' oyundan çıktı 79. dk
- 10S. JalalF79' oyundan çıktı 79. dk
- 19Dorian HanzaF59' gol 59. dk
- 11C. NouckF59' asist 59. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 18R. AlteO78' oyuna girdi 78. dk
- 33Frederik DamkjerO
- 36Adam Kleis-KristoffersenF79' oyuna girdi 79. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 3V. Lunddal FriðrikssonD64' oyuna girdi 64. dk
- 1L. LundK
- 38E. MonradD
- 5Ž. ZaletelD86' oyuna girdi 86. dk
- 41Andreas SøndergaardD
- 34Philip KellerO79' oyuna girdi 79. dk
Teknik direktör: Nickolai Lund
Midtjylland · 3-4-1-2
- 25N. BakkerK
- 2A. MaxsøD81' sarı kart 81. dk
- 4O. DiaoD
- 22M. BechD44' sarı kart 44. dk
- 5R. KristensenO17' sarı kart 17. dk51' gol 51. dk
- 8P. BillingO51' asist 51. dk66' gol 66. dk
- 19P. BravoO
- 29K. WätjenO45' oyundan çıktı 45. dk
- 21D. CastilloO27' oyundan çıktı 27. dk
- 90F. EtimF90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 18S. IheanachoF45' oyundan çıktı 45. dk
- 20Hong Hyun-SeokO
- 27S. JohannesenO27' oyuna girdi 27. dk
- 98D. MartínezF
- 9M. RajovićF90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 17M. UhreF
- 30O. EjeheriK
- 10Cho Gue-SungF45' oyuna girdi 45. dk
- 15B. Dje Bi DjeD
- 38J. EmefileO45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: M. Tullberg
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Danimarka · Superliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Viborg 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-6). Midtjylland son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 15 gol attı, 4 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Viborg 2, Midtjylland 7 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Mayıs 2026, Midtjylland 3-3 Viborg.
- Sıralama
- 3. (20 p) – 2. (22 p)
- Form (son 5)
- GGMBM – BGBGG
- H2H (G-B-M)
- 2-6-7 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- Korner ort. (maç)
- 11,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,55 – 3,44 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Viborg iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 0,80 gol yedi; Midtjylland dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Viborg %40, Midtjylland %80. İlk yarıyı önde kapatma: Viborg 2/5, Midtjylland 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Viborg 4,4, Midtjylland 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: Viborg 0,6, Midtjylland 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,55, 0 – 3,44, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,29, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,45.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 13 | +12 | 31 |
| 2 | FC Copenhagen | 13 | +16 | 29 |
| 3 | Viborg | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Brondby | 13 | +3 | 22 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 13 | +3 | 20 |
| 6 | Odense | 14 | -3 | 17 |
| 7 | AC Horsens | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Silkeborg | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Aarhus | 13 | -4 | 12 |
| 10 | Randers FC | 13 | -8 | 11 |
| 11 | Lyngby | 14 | -10 | 11 |
| 12 | Sonderjyske | 13 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Viborg | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Brondby | 7 | +5 | 15 |
| 4 | FC Copenhagen | 6 | +7 | 14 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Silkeborg | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Odense | 7 | -2 | 10 |
| 8 | AC Horsens | 7 | +2 | 9 |
| 9 | Aarhus | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Lyngby | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Sonderjyske | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Randers FC | 7 | -6 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 7 | +9 | 15 |
| 2 | FC Midtjylland | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Viborg | 7 | +2 | 11 |
| 4 | AC Horsens | 6 | 0 | 7 |
| 5 | Odense | 7 | -1 | 7 |
| 6 | FC Nordsjaelland | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Brondby | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Silkeborg | 7 | -6 | 5 |
| 9 | Randers FC | 6 | -2 | 4 |
| 10 | Aarhus | 7 | -6 | 3 |
| 11 | Lyngby | 7 | -7 | 3 |
| 12 | Sonderjyske | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
