← Maçlar
Hollanda · Eredivisie · 8. hafta11 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

Zwolle 0-1 SC Cambuur: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Zwolle
0–1İY 0–0
SC Cambuur
Maç sonu

Zwolle 0–1 SC Cambuur (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–13, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %46–%54, korner 5–5.

Maç özeti

Zwolle – SC Cambuur maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Nicolas Binder 83' (SC Cambuur). xG: Zwolle 1,1 – 0,9 SC Cambuur.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Zwolle: Henry van der Vegt · SC Cambuur: J. Plat

Maç akışı

Zwolle üstte · SC Cambuur altta

01530İY607590 39' sarı kart: Sherel Floranus (Zwolle)39' sarı kart: Devid Eugene Bouah (SC Cambuur)45' oyuncu değişikliği: Ethan Apkakou ↔ Nicolas Binder (SC Cambuur)↔45' oyuncu değişikliği: Fabian Kvam ↔ Jason Ceka (SC Cambuur)↔52' sarı kart: Ibrahim Cissoko (Zwolle)56' sarı kart: Jason Ceka (SC Cambuur)60' oyuncu değişikliği: Koen Kostons ↔ Sydney van Hooijdonk (Zwolle)↔60' oyuncu değişikliği: Ibrahim Cissoko ↔ Elias Sörensen (Zwolle)↔67' oyuncu değişikliği: Mathieu Maertens ↔ Sami Bouhoudane (SC Cambuur)↔73' sarı kart: Morgan Costarelli (SC Cambuur)74' oyuncu değişikliği: Devid Eugene Bouah ↔ Jamal Amofa (SC Cambuur)↔78' oyuncu değişikliği: Thijs Oosting ↔ Gilles Van Der Wal (Zwolle)↔78' oyuncu değişikliği: Dylan Mbayo ↔ Gabriel Reiziger (Zwolle)↔79' oyuncu değişikliği: Jamal Amofa ↔ Rik Mulders (SC Cambuur)↔83' gol: Nicolas Binder (SC Cambuur)86' sarı kart: Gabriel Reiziger (Zwolle)87' oyuncu değişikliği: Sherel Floranus ↔ Damian van der Haar (Zwolle)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 39' sarı kart: Sherel Floranus (Zwolle)
  • 39' sarı kart: Devid Eugene Bouah (SC Cambuur)
  • 45' oyuncu değişikliği: Ethan Apkakou ↔ Nicolas Binder (SC Cambuur)
  • 45' oyuncu değişikliği: Fabian Kvam ↔ Jason Ceka (SC Cambuur)
  • 52' sarı kart: Ibrahim Cissoko (Zwolle)
  • 56' sarı kart: Jason Ceka (SC Cambuur)
  • 60' oyuncu değişikliği: Koen Kostons ↔ Sydney van Hooijdonk (Zwolle)
  • 60' oyuncu değişikliği: Ibrahim Cissoko ↔ Elias Sörensen (Zwolle)
  • 67' oyuncu değişikliği: Mathieu Maertens ↔ Sami Bouhoudane (SC Cambuur)
  • 73' sarı kart: Morgan Costarelli (SC Cambuur)
  • 74' oyuncu değişikliği: Devid Eugene Bouah ↔ Jamal Amofa (SC Cambuur)
  • 78' oyuncu değişikliği: Thijs Oosting ↔ Gilles Van Der Wal (Zwolle)
  • 78' oyuncu değişikliği: Dylan Mbayo ↔ Gabriel Reiziger (Zwolle)
  • 79' oyuncu değişikliği: Jamal Amofa ↔ Rik Mulders (SC Cambuur)
  • 83' gol: Nicolas Binder (SC Cambuur)
  • 86' sarı kart: Gabriel Reiziger (Zwolle)
  • 87' oyuncu değişikliği: Sherel Floranus ↔ Damian van der Haar (Zwolle)

Maç olayları

  1. ZwolleSC Cambuur
  2. Sherel Floranus ↔ Damian van der HaarOyuncu değişikliği87'
  3. Gabriel ReizigerSarı kart86'
  4. 83'Gol Nicolas Binder 0–1
  5. 79'Jamal Amofa ↔ Rik MuldersOyuncu değişikliği
  6. Thijs Oosting ↔ Gilles Van Der WalOyuncu değişikliği78'
  7. Dylan Mbayo ↔ Gabriel ReizigerOyuncu değişikliği78'
  8. 74'Devid Eugene Bouah ↔ Jamal AmofaOyuncu değişikliği
  9. 73'Morgan CostarelliSarı kart
  10. 67'Mathieu Maertens ↔ Sami BouhoudaneOyuncu değişikliği
  11. Koen Kostons ↔ Sydney van HooijdonkOyuncu değişikliği60'
  12. Ibrahim Cissoko ↔ Elias SörensenOyuncu değişikliği60'
  13. 56'Jason CekaSarı kart
  14. Ibrahim CissokoSarı kart52'
  15. 45'Ethan Apkakou ↔ Nicolas BinderOyuncu değişikliği
  16. 45'Fabian Kvam ↔ Jason CekaOyuncu değişikliği
  17. Sherel FloranusSarı kart39'
  18. 39'Devid Eugene BouahSarı kart

Maç istatistikleri

ZwolleSC Cambuur
46%Topa sahip olma54%
1,06Beklenen gol (xG)0,88
15Toplam şut13
6İsabetli şut4
5İsabetsiz şut6
4Engellenen şut3
11Ceza sahası içi şut11
4Ceza sahası dışı şut2
5Korner5
1Ofsayt4
16Faul15
3Sarı kart3
0Kırmızı kart0
3Kurtarış6
358Pas432
262İsabetli pas345

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Zwolle
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%25 3/12%33 2/6
Beraberlik%25 3/12%0 0/6
Mağlubiyet%50 6/12%67 4/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%36 4/11%40 2/5
Beraberlik%27 3/11%40 2/5
Mağlubiyet%36 4/11%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Zwolle
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,83 düşük1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç2,00 (24 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında2,33 (14 gol)
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,09 (23 gol)ligde 6. · lig ortalamasında2,20 (11 gol)
Yediği gol / maç2,00 (22 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Zwolle
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%50 6/12ligde 15.–16. · lig ortalamasından 19 puan düşük%33 2/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%50 6/12ligde 17. · lig ortalamasından 21 puan düşük%50 3/6
3,5 Üst%42 5/12%50 3/6
Gol yememe%17 2/12%17 1/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 12.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük%80 4/5
1,5 Üst%91 10/11%80 4/5
2,5 Üst%82 9/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 11 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%73 8/11%60 3/5
Gol yememe%27 3/11%20 1/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Zwolle
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,011,2
7,5 Üst%100 12/12%100 6/6
8,5 Üst%92 11/12%100 6/6
9,5 Üst%67 8/12%100 6/6
10,5 Üst%50 6/12%67 4/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,211,0
7,5 Üst%82 9/11%80 4/5
8,5 Üst%82 9/11%80 4/5
9,5 Üst%45 5/11%60 3/5
10,5 Üst%36 4/11%40 2/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zwolle
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart2,83,5
2,5 Üst%50 6/12%67 4/6
3,5 Üst%42 5/12%67 4/6
4,5 Üst%25 3/12%50 3/6
5,5 Üst%17 2/12%33 2/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart3,64,6
2,5 Üst%55 6/11%60 3/5
3,5 Üst%45 5/11%60 3/5
4,5 Üst%36 4/11%60 3/5
5,5 Üst%27 3/11%40 2/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zwolle
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut10,410,2
6,5 Üst%92 11/12%83 5/6
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%58 7/12%50 3/6
9,5 Üst%58 7/12%50 3/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut10,210,2
6,5 Üst%91 10/11%80 4/5
7,5 Üst%91 10/11%80 4/5
8,5 Üst%73 8/11%80 4/5
9,5 Üst%64 7/11%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Zwolle
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%8 1/12%17 1/6
Berabere%58 7/12%33 2/6
Geride%33 4/12%50 3/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%45 5/11%40 2/5
Berabere%18 2/11%40 2/5
Geride%36 4/11%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Zwolle (12 maç)

1/111/X01/20X/11X/X3X/232/112/X02/23

SC Cambuur (11 maç)

1/131/X21/20X/11X/X1X/202/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Zwolle (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 6
31-45 2 2
46-60 3 1
61-75 3 4
76-90 2 6

SC Cambuur (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 3 4
31-45 3 2
46-60 4 1
61-75 1 3
76-90 5 5

Kartlar

Zwolle

Sarı 17 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,4)

SC Cambuur

Sarı 19 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Zwolle: iç saha, 6 maç · SC Cambuur: dış saha, 5 maç

ZwolleSC Cambuur
%40,3Topa sahip olma%52,4
1,19Beklenen gol (xG)1,38
13,3Toplam şut13,4
4,5İsabetli şut5,6
8,3Ceza sahası içi şut10,2
5,2Korner4,2
330Pas408
%73Pas isabeti%79
3,2Kurtarış3,2
12,7Faul13,6
1,5Ofsayt1,8
1,5Sarı kart2,2
0,17Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,84Rakibin xG'si1,65
17,2Rakibin şutu14,4
5,7Rakibin isabetli şutu4,6
6,0Rakibin korneri6,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Zwolle – SC Cambuur ilk 11'ler

Zwolle · 4-2-3-1

  1. 1J. SchendelaarK
  2. 3O. AertssenD
  3. 28S. GravesD
  4. 24N. ViergeverD
  5. 2S. FloranusD39' sarı kart 39. dk87' oyundan çıktı 87. dk
  6. 30R. ThomasO
  7. 8T. SommerO
  8. 11D. MbayoO78' oyundan çıktı 78. dk
  9. 25T. OostingO78' oyundan çıktı 78. dk
  10. 22I. CissokoO52' sarı kart 52. dk60' oyundan çıktı 60. dk
  11. 10K. KostonsF60' oyundan çıktı 60. dk
Yedekler

Teknik direktör: Henry van der Vegt

SC Cambuur · 4-2-3-1

  1. 1T. JansenK
  2. 2D. BouahD39' sarı kart 39. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  3. 4I. BaoufD
  4. 14B. van DuijlD
  5. 28M. CostarelliD73' sarı kart 73. dk
  6. 17Ethan ApkakouO45' oyundan çıktı 45. dk
  7. 8N. SourenO
  8. 15F. KvamO45' oyundan çıktı 45. dk
  9. 10R. El ArguiouiO
  10. 11I. HamacheO
  11. 33M. MaertensF67' oyundan çıktı 67. dk
Yedekler

Teknik direktör: J. Plat

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eredivisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Feyenoord 11740 3312 +2125 GGGBB
2Ajax 11731 3013 +1724 BBGGG
3PSV Eindhoven 11722 3513 +2223 MGMBG
4Twente 11722 2810 +1823 GBMGG
5AZ Alkmaar 11623 2013 +720 GMBMM
6Fortuna Sittard 12552 2020 020 BBGBB
7Heerenveen 11533 1913 +618 GMGGG
8GO Ahead Eagles 12453 2427 -317 BMGMG
9Groningen 11434 2624 +215 GGMBM
10Cambuur 11434 2322 +115 BGBGG
11Utrecht 11335 1931 -1212 MGGBM
12Sparta Rotterdam 12336 2129 -812 BGMGM
13PEC Zwolle 12336 1324 -1112 MGBGB
14NEC Nijmegen 11254 1719 -211 BBBBM
15Excelsior 12327 1629 -1311 MMMMM
16Telstar 12246 1825 -710 BMMGB
17ADO Den Haag 12237 1625 -99 BGMMG
18Willem II 12039 1140 -293 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1PSV Eindhoven 6420 215 +1614
2Twente 5401 105 +512
3GO Ahead Eagles 5320 148 +611
4AZ Alkmaar 5311 95 +410
5Heerenveen 6312 85 +310
6Feyenoord 5230 125 +79
7Ajax 6231 129 +39
8Fortuna Sittard 6222 811 -38
9Groningen 6213 1314 -17
10ADO Den Haag 6213 1113 -27
11Cambuur 6213 1215 -37
12PEC Zwolle 6204 614 -86
13Telstar 6123 1217 -55
14Sparta Rotterdam 6123 914 -55
15Utrecht 5122 915 -65
16NEC Nijmegen 6042 912 -34
17Excelsior 6105 520 -153
18Willem II 6024 517 -122
#TakımOGBMAYAVP
1Feyenoord 6510 217 +1416
2Ajax 5500 184 +1415
3Fortuna Sittard 6330 129 +312
4Twente 6321 185 +1311
5AZ Alkmaar 6312 118 +310
6PSV Eindhoven 5302 148 +69
7Cambuur 5221 117 +48
8Groningen 5221 1310 +38
9Heerenveen 5221 118 +38
10Excelsior 6222 119 +28
11NEC Nijmegen 5212 87 +17
12Sparta Rotterdam 6213 1215 -37
13Utrecht 6213 1016 -67
14PEC Zwolle 6132 710 -36
15GO Ahead Eagles 7133 1019 -96
16Telstar 6123 68 -25
17ADO Den Haag 6024 512 -72
18Willem II 6015 623 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,95X3,5123,00

Çifte şans

1X1,26121,19X21,60

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,50

1,5 Alt / Üst

Alt5,19Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,38Üst1,40

3,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst2,09

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eredivisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.