← Maçlar
Hollanda · Eredivisie · 8. hafta11 Ekim 2026 · 13:15 TSİ

Utrecht 3-1 Willem II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Utrecht
3–1İY 0–0
Willem II
Maç sonu

Utrecht 3–1 Willem II (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 24–9, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %58–%42, korner 7–3.

Maç özeti

Utrecht – Willem II maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Yoann Cathline 53', 75', Ángel Alarcón 90+2' (Utrecht); Jaden Slory 60' (Willem II). xG: Utrecht 1,4 – 0,7 Willem II.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Utrecht: A. Correia · Willem II: J. Stegeman

İki takımı karşılaştır →

Maç akışı

Utrecht üstte · Willem II altta

01530İY607590 45' sarı kart: Yoann Cathline (Utrecht)53' gol: Yoann Cathline (Utrecht)60' gol: Jaden Slory (Willem II)68' oyuncu değişikliği: Arthur Zagre ↔ Per Kloosterboer (Utrecht)↔68' oyuncu değişikliği: Niklas Vesterlund ↔ Ángel Alarcón (Utrecht)↔72' oyuncu değişikliği: Jaden Slory ↔ Eser Gürbüz (Willem II)↔72' oyuncu değişikliği: Tonny Vilhena ↔ Anass Zarrouk (Willem II)↔75' gol: Yoann Cathline (Utrecht)80' sarı kart: Nikolas Panagiotou (Utrecht)81' oyuncu değişikliği: Vito van Crooy ↔ Thomas Verheydt (Willem II)↔81' oyuncu değişikliği: Nathan Tjoe-A-On ↔ Alessandro Ciranni (Willem II)↔82' oyuncu değişikliği: Marius Broholm ↔ Adrian Blake (Utrecht)↔82' oyuncu değişikliği: Oualid Agougil ↔ Davy Van Den Berg (Utrecht)↔87' oyuncu değişikliği: Uriël van Aalst ↔ Chido Obi (Willem II)↔90+2' gol: Ángel Alarcón (Utrecht)90+3' oyuncu değişikliği: Yoann Cathline ↔ S. van Duijn (Utrecht)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45' sarı kart: Yoann Cathline (Utrecht)
  • 53' gol: Yoann Cathline (Utrecht)
  • 60' gol: Jaden Slory (Willem II)
  • 68' oyuncu değişikliği: Arthur Zagre ↔ Per Kloosterboer (Utrecht)
  • 68' oyuncu değişikliği: Niklas Vesterlund ↔ Ángel Alarcón (Utrecht)
  • 72' oyuncu değişikliği: Jaden Slory ↔ Eser Gürbüz (Willem II)
  • 72' oyuncu değişikliği: Tonny Vilhena ↔ Anass Zarrouk (Willem II)
  • 75' gol: Yoann Cathline (Utrecht)
  • 80' sarı kart: Nikolas Panagiotou (Utrecht)
  • 81' oyuncu değişikliği: Vito van Crooy ↔ Thomas Verheydt (Willem II)
  • 81' oyuncu değişikliği: Nathan Tjoe-A-On ↔ Alessandro Ciranni (Willem II)
  • 82' oyuncu değişikliği: Marius Broholm ↔ Adrian Blake (Utrecht)
  • 82' oyuncu değişikliği: Oualid Agougil ↔ Davy Van Den Berg (Utrecht)
  • 87' oyuncu değişikliği: Uriël van Aalst ↔ Chido Obi (Willem II)
  • 90+2' gol: Ángel Alarcón (Utrecht)
  • 90+3' oyuncu değişikliği: Yoann Cathline ↔ S. van Duijn (Utrecht)

Maç olayları

  1. UtrechtWillem II
  2. Yoann Cathline ↔ S. van DuijnOyuncu değişikliği90+3'
  3. Gol Ángel Alarcón 3–1Asist: Adrian Blake90+2'
  4. 87'Uriël van Aalst ↔ Chido ObiOyuncu değişikliği
  5. Marius Broholm ↔ Adrian BlakeOyuncu değişikliği82'
  6. Oualid Agougil ↔ Davy Van Den BergOyuncu değişikliği82'
  7. 81'Vito van Crooy ↔ Thomas VerheydtOyuncu değişikliği
  8. 81'Nathan Tjoe-A-On ↔ Alessandro CiranniOyuncu değişikliği
  9. Nikolas PanagiotouSarı kart80'
  10. Gol Yoann Cathline 2–1Asist: Oualid Agougil75'
  11. 72'Jaden Slory ↔ Eser GürbüzOyuncu değişikliği
  12. 72'Tonny Vilhena ↔ Anass ZarroukOyuncu değişikliği
  13. Arthur Zagre ↔ Per KloosterboerOyuncu değişikliği68'
  14. Niklas Vesterlund ↔ Ángel AlarcónOyuncu değişikliği68'
  15. 60'Gol Jaden Slory 1–1Asist: Vito van Crooy
  16. Gol Yoann Cathline 1–0Asist: Dani De Wit53'
  17. Yoann CathlineSarı kart45'

Maç istatistikleri

UtrechtWillem II
58%Topa sahip olma42%
1,38Beklenen gol (xG)0,66
24Toplam şut9
6İsabetli şut2
10İsabetsiz şut5
8Engellenen şut2
19Ceza sahası içi şut7
5Ceza sahası dışı şut2
7Korner3
0Ofsayt2
15Faul13
2Sarı kart0
0Kırmızı kart0
1Kurtarış3
480Pas351
413İsabetli pas278

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Utrecht
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%27 3/11%20 1/5
Beraberlik%27 3/11%40 2/5
Mağlubiyet%45 5/11%40 2/5
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%0 0/12%0 0/6
Beraberlik%25 3/12%17 1/6
Mağlubiyet%75 9/12%83 5/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Utrecht
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,73 (19 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç2,82 (31 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,95 yüksek3,00 (15 gol)
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,92 (11 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,99 düşük1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç3,33 (40 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 1,46 yüksek3,83 (23 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Utrecht
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%91 10/11ligde 1.–2. · lig ortalamasından 22 puan yüksek%100 5/5
1,5 Üst%100 11/11%100 5/5
2,5 Üst%91 10/11ligde 2.–3. · lig ortalamasından 20 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%64 7/11%80 4/5
Gol yememe%0 0/11%0 0/5
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%83 5/6
1,5 Üst%92 11/12%100 6/6
2,5 Üst%75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%83 5/6
3,5 Üst%67 8/12%83 5/6
Gol yememe%0 0/12%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Utrecht
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,111,2
7,5 Üst%82 9/11%100 5/5
8,5 Üst%82 9/11%100 5/5
9,5 Üst%55 6/11%80 4/5
10,5 Üst%45 5/11%60 3/5
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,011,0
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6
10,5 Üst%50 6/12%50 3/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Utrecht
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart3,04,2
2,5 Üst%45 5/11%80 4/5
3,5 Üst%36 4/11%60 3/5
4,5 Üst%18 2/11%40 2/5
5,5 Üst%18 2/11%40 2/5
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart2,32,7
2,5 Üst%33 4/12%33 2/6
3,5 Üst%17 2/12%17 1/6
4,5 Üst%8 1/12%17 1/6
5,5 Üst%8 1/12%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Utrecht
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut11,311,4
6,5 Üst%100 11/11%100 5/5
7,5 Üst%100 11/11%100 5/5
8,5 Üst%91 10/11%80 4/5
9,5 Üst%82 9/11%80 4/5
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,010,7
6,5 Üst%92 11/12%100 6/6
7,5 Üst%75 9/12%83 5/6
8,5 Üst%58 7/12%67 4/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Utrecht
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%9 1/11%0 0/5
Berabere%27 3/11%40 2/5
Geride%64 7/11%60 3/5
Willem II
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%0 0/12%0 0/6
Berabere%50 6/12%50 3/6
Geride%50 6/12%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Utrecht (11 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/202/112/X12/25

Willem II (12 maç)

1/101/X01/20X/10X/X2X/242/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Utrecht (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 1 3
31-45 2 5
46-60 4 8
61-75 4 3
76-90 7 7

Willem II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 3
31-45 0 7
46-60 1 7
61-75 2 11
76-90 5 8

Kartlar

Utrecht

Sarı 23 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,1)

Willem II

Sarı 17 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Utrecht: iç saha, 5 maç · Willem II: dış saha, 6 maç

UtrechtWillem II
%50,4Topa sahip olma%36,2
1,34Beklenen gol (xG)1,20
15,0Toplam şut9,5
4,0İsabetli şut2,3
10,8Ceza sahası içi şut6,5
4,8Korner2,3
424Pas329
%79Pas isabeti%78
4,2Kurtarış4,5
17,2Faul9,0
0,8Ofsayt1,3
3,0Sarı kart1,3
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,82Rakibin xG'si2,72
17,0Rakibin şutu23,5
7,4Rakibin isabetli şutu8,3
6,4Rakibin korneri8,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Utrecht – Willem II ilk 11'ler

Utrecht · 3-4-3

  1. 1V. BarkasK
  2. 2S. HoremansD
  3. 3M. DiddenD
  4. 5N. PanagiotouD80' sarı kart 80. dk
  5. 23N. VesterlundO68' oyundan çıktı 68. dk
  6. 8J. van OvereemO
  7. 38O. AgougilO75' asist 75. dk82' oyundan çıktı 82. dk
  8. 92A. ZagréO68' oyundan çıktı 68. dk
  9. 80M. BroholmF82' oyundan çıktı 82. dk
  10. 20D. de WitF53' asist 53. dk
  11. 10Y. CathlineF45' sarı kart 45. dk53' gol 53. dk75' gol 75. dk+1
Yedekler

Teknik direktör: A. Correia

Willem II · 4-2-3-1

  1. 26M. DelangheK
  2. 5H. ter AvestD
  3. 3F. StamD
  4. 23M. DekkerD
  5. 24N. Tjoe-A-OnD81' oyundan çıktı 81. dk
  6. 6C. TwigtO
  7. 52T. VilhenaO72' oyundan çıktı 72. dk
  8. 7J. SloryO60' gol 60. dk72' oyundan çıktı 72. dk
  9. 19Uriel van AalstO87' oyundan çıktı 87. dk
  10. 32V. van CrooijO60' asist 60. dk81' oyundan çıktı 81. dk
  11. 9D. HaenF
Yedekler

Teknik direktör: J. Stegeman

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eredivisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Feyenoord 11740 3312 +2125 GGGBB
2Ajax 11731 3013 +1724 BBGGG
3PSV Eindhoven 11722 3513 +2223 MGMBG
4Twente 11722 2810 +1823 GBMGG
5AZ Alkmaar 11623 2013 +720 GMBMM
6Fortuna Sittard 12552 2020 020 BBGBB
7Heerenveen 11533 1913 +618 GMGGG
8GO Ahead Eagles 12453 2427 -317 BMGMG
9Groningen 11434 2624 +215 GGMBM
10Cambuur 11434 2322 +115 BGBGG
11Utrecht 11335 1931 -1212 MGGBM
12Sparta Rotterdam 12336 2129 -812 BGMGM
13PEC Zwolle 12336 1324 -1112 MGBGB
14NEC Nijmegen 11254 1719 -211 BBBBM
15Excelsior 12327 1629 -1311 MMMMM
16Telstar 12246 1825 -710 BMMGB
17ADO Den Haag 12237 1625 -99 BGMMG
18Willem II 12039 1140 -293 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1PSV Eindhoven 6420 215 +1614
2Twente 5401 105 +512
3GO Ahead Eagles 5320 148 +611
4AZ Alkmaar 5311 95 +410
5Heerenveen 6312 85 +310
6Feyenoord 5230 125 +79
7Ajax 6231 129 +39
8Fortuna Sittard 6222 811 -38
9Groningen 6213 1314 -17
10ADO Den Haag 6213 1113 -27
11Cambuur 6213 1215 -37
12PEC Zwolle 6204 614 -86
13Telstar 6123 1217 -55
14Sparta Rotterdam 6123 914 -55
15Utrecht 5122 915 -65
16NEC Nijmegen 6042 912 -34
17Excelsior 6105 520 -153
18Willem II 6024 517 -122
#TakımOGBMAYAVP
1Feyenoord 6510 217 +1416
2Ajax 5500 184 +1415
3Fortuna Sittard 6330 129 +312
4Twente 6321 185 +1311
5AZ Alkmaar 6312 118 +310
6PSV Eindhoven 5302 148 +69
7Cambuur 5221 117 +48
8Groningen 5221 1310 +38
9Heerenveen 5221 118 +38
10Excelsior 6222 119 +28
11NEC Nijmegen 5212 87 +17
12Sparta Rotterdam 6213 1215 -37
13Utrecht 6213 1016 -67
14PEC Zwolle 6132 710 -36
15GO Ahead Eagles 7133 1019 -96
16Telstar 6123 68 -25
17ADO Den Haag 6024 512 -72
18Willem II 6015 623 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,38X4,5025,31

Çifte şans

1X1,06121,11X22,37

Karşılıklı gol

Var1,47Yok2,21

1,5 Alt / Üst

Alt5,66Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,59Üst1,34

3,5 Alt / Üst

Alt1,61Üst1,97

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eredivisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.