← Maçlar
Slovakya · Super Liga · 11. hafta18 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Z Michalovce 1-1 FK Kosice: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Z Michalovce
1–1İY 1–1
FK Kosice
Maç sonu

Z Michalovce 1–1 FK Kosice (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Z Michalovce – FK Kosice maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: E. Mashike 35' (Z Michalovce); A. Maras 31' (pen.) (FK Kosice).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Z Michalovce üstte · FK Kosice altta

01530İY607590 20' oyuncu değişikliği: D. Kruzliak ↔ D. Magda (FK Kosice)↔22' kırmızı kart: M. Koscelnik (Z Michalovce)31' gol: A. Maras (FK Kosice)35' gol: E. Mashike (Z Michalovce)51' sarı kart: D. Magda (FK Kosice)57' oyuncu değişikliği: D. Gallovic ↔ M. Sovic (FK Kosice)↔57' oyuncu değişikliği: K. Palumets ↔ M. Dimun (FK Kosice)↔63' oyuncu değişikliği: M. Curma ↔ P. Danek (Z Michalovce)↔70' oyuncu değişikliği: E. Mashike ↔ T. Walczak (Z Michalovce)↔80' sarı kart: B. Cottrell (Z Michalovce)85' oyuncu değişikliği: O. Kakay ↔ T. Seguchi (FK Kosice)↔85' oyuncu değişikliği: M. Rehus ↔ M. Mateas (FK Kosice)↔90' oyuncu değişikliği: B. Cottrell ↔ N. Mihhailov (Z Michalovce)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' oyuncu değişikliği: D. Kruzliak ↔ D. Magda (FK Kosice)
  • 22' kırmızı kart: M. Koscelnik (Z Michalovce)
  • 31' gol: A. Maras (FK Kosice)
  • 35' gol: E. Mashike (Z Michalovce)
  • 51' sarı kart: D. Magda (FK Kosice)
  • 57' oyuncu değişikliği: D. Gallovic ↔ M. Sovic (FK Kosice)
  • 57' oyuncu değişikliği: K. Palumets ↔ M. Dimun (FK Kosice)
  • 63' oyuncu değişikliği: M. Curma ↔ P. Danek (Z Michalovce)
  • 70' oyuncu değişikliği: E. Mashike ↔ T. Walczak (Z Michalovce)
  • 80' sarı kart: B. Cottrell (Z Michalovce)
  • 85' oyuncu değişikliği: O. Kakay ↔ T. Seguchi (FK Kosice)
  • 85' oyuncu değişikliği: M. Rehus ↔ M. Mateas (FK Kosice)
  • 90' oyuncu değişikliği: B. Cottrell ↔ N. Mihhailov (Z Michalovce)

Maç olayları

  1. Z MichalovceFK Kosice
  2. B. Cottrell ↔ N. MihhailovOyuncu değişikliği90'
  3. 85'O. Kakay ↔ T. SeguchiOyuncu değişikliği
  4. 85'M. Rehus ↔ M. MateasOyuncu değişikliği
  5. B. CottrellSarı kart80'
  6. E. Mashike ↔ T. WalczakOyuncu değişikliği70'
  7. M. Curma ↔ P. DanekOyuncu değişikliği63'
  8. 57'D. Gallovic ↔ M. SovicOyuncu değişikliği
  9. 57'K. Palumets ↔ M. DimunOyuncu değişikliği
  10. 51'D. MagdaSarı kart
  11. Gol E. Mashike 1–135'
  12. 31'Penaltı golü A. Maras 0–1Penaltı
  13. M. KoscelnikKırmızı kart22'
  14. 20'D. Kruzliak ↔ D. MagdaOyuncu değişikliği

Maç istatistikleri

Z MichalovceFK Kosice
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Z Michalovce
Toplam (13)İç saha (8)
Galibiyet%31 4/13%38 3/8
Beraberlik%15 2/13%25 2/8
Mağlubiyet%54 7/13%38 3/8
FK Kosice
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%29 4/14%29 2/7
Beraberlik%43 6/14%43 3/7
Mağlubiyet%29 4/14%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Z Michalovce
Toplam (13)İç saha (8)
Attığı gol / maç0,92 (12 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,77 (23 gol)1,38 (11 gol)
FK Kosice
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç2,29 (32 gol)2,86 (20 gol)
Yediği gol / maç1,86 (26 gol)2,43 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Z Michalovce
Toplam (13)İç saha (8)
KG Var%46 6/13%50 4/8
1,5 Üst%85 11/13%75 6/8
2,5 Üst%46 6/13%38 3/8
3,5 Üst%23 3/13%25 2/8
Gol yememe%15 2/13%25 2/8
FK Kosice
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%71 10/14%86 6/7
1,5 Üst%93 13/14%100 7/7
2,5 Üst%71 10/14%86 6/7
3,5 Üst%57 8/14%86 6/7
Gol yememe%21 3/14%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Z Michalovce
Toplam (13)İç saha (8)
Önde%15 2/13%25 2/8
Berabere%38 5/13%38 3/8
Geride%46 6/13%38 3/8
FK Kosice
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%50 7/14%71 5/7
Berabere%29 4/14%14 1/7
Geride%21 3/14%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Z Michalovce (13 maç)

1/121/X01/20X/12X/X1X/222/102/X12/25

FK Kosice (14 maç)

1/131/X31/21X/11X/X2X/212/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Z Michalovce (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 2
31-45 3 3
46-60 2 2
61-75 2 3
76-90 3 7

FK Kosice (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 2
31-45 7 2
46-60 2 4
61-75 4 4
76-90 4 2

Kartlar

Z Michalovce

Sarı 27 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 2,1)

FK Kosice

Sarı 23 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Zemplín Michalovce için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 7. FK Košice son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Zemplín Michalovce 3, FK Košice 7 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, Zemplín Michalovce 0-2 FK Košice.

Sıralama
7. (13 p) – 6. (13 p)
Form (son 5)
GMBGM – GBGMG
H2H (G-B-M)
3-2-7 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %100
iddaa MS 1-0-2
2,80 – 3,41 – 1,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Zemplín Michalovce iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,00 gol yedi; FK Košice dış saha 4 maçta 3,00 attı, 3,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Zemplín Michalovce %33, FK Košice %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Zemplín Michalovce %33, FK Košice %100. İlk yarıyı önde kapatma: Zemplín Michalovce 2/6, FK Košice 3/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,80, 0 – 3,41, 2 – 1,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,25, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,34.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovakya · Super Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dunajska Streda 141220 429 +3338 GGGGG
2Slovan Bratislava 14842 3215 +1728 GBGGB
3Žilina 14842 3727 +1028 BMBGG
4Spartak Trnava 14743 2818 +1025 GMBMG
5FK Košice 14464 3226 +618 BBMGM
6Podbrezová 13526 1923 -417 GMMGM
7Zemplín Michalovce 13427 1223 -1114 GMBMM
8Dukla Banská Bystrica 14428 1427 -1314 GGBMM
9Ružomberok 13337 1225 -1312 MBGMG
10Komárno 13175 1117 -610 MBMBG
11Skalica 14248 1528 -1310 BMBMM
12AS Trencin 14248 1430 -1610 GBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Dunajska Streda 6510 194 +1516
2Žilina 7412 1814 +413
3Zemplín Michalovce 8323 911 -211
4Spartak Trnava 7313 1311 +210
5Slovan Bratislava 6231 169 +79
6FK Košice 7232 129 +39
7Ružomberok 7232 99 09
8Podbrezová 6222 99 08
9Dukla Banská Bystrica 7214 1016 -67
10Skalica 8125 920 -115
11AS Trencin 7115 418 -144
12Komárno 6024 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Dunajska Streda 8710 235 +1822
2Slovan Bratislava 8611 166 +1019
3Spartak Trnava 7430 157 +815
4Žilina 7430 1913 +615
5FK Košice 7232 2017 +39
6Podbrezová 7304 1014 -49
7Komárno 7151 99 08
8Dukla Banská Bystrica 7214 411 -77
9AS Trencin 7133 1012 -26
10Skalica 6123 68 -25
11Zemplín Michalovce 5104 312 -93
12Ružomberok 6105 316 -133

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,80X3,4121,87

Çifte şans

1X1,51121,14X21,21

Karşılıklı gol

Var1,32Yok2,34

2,5 Alt / Üst

Alt2,25Üst1,35

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst1,99

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Super Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.