Wydad 1-0 Moghreb: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wydad 1–0 Moghreb (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–3, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %67–%33, korner 4–2.
Maç özeti
Wydad – Moghreb maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Silvère Ganvoula 40' (pen.) (Wydad).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wydad: N. Nabi · Moghreb: A. El Karma
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Wydad üstte · Moghreb altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart: Hicham Zeghari (Moghreb)
- 21' sarı kart: Joseph Bakasu (Wydad)
- 40' gol: Silvère Ganvoula (Wydad)
- 46' oyuncu değişikliği: Nizar Al-Rashdan ↔ Mouad Aounzou (Wydad)
- 61' sarı kart: Oussama Zemraoui (Wydad)
- 80' oyuncu değişikliği: Silvère Ganvoula ↔ Hamza Hannouri (Wydad)
- 80' oyuncu değişikliği: Mohammed Moufid ↔ Walid Atik (Wydad)
- 83' sarı kart: Zakaria Benabbou (Moghreb)
- 83' oyuncu değişikliği: Imad Arbi ↔ Yassine Aboursas (Moghreb)
- 84' oyuncu değişikliği: Aymane El Hassouni ↔ Haitam Hamani (Wydad)
- 84' oyuncu değişikliği: eddine diae eddaoudi ↔ Mohamed Amraoui (Moghreb)
- 86' sarı kart: Hamza Hannouri (Wydad)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Achraf marzak ↔ Anouar oussarhan (Moghreb)
Maç olayları
- WydadMoghreb
- 90+2'Achraf marzak ↔ Anouar oussarhanOyuncu değişikliği
- Hamza HannouriSarı kart86'
- Aymane El Hassouni ↔ Haitam HamaniOyuncu değişikliği84'
- 84'eddine diae eddaoudi ↔ Mohamed AmraouiOyuncu değişikliği
- 83'Zakaria BenabbouSarı kart
- 83'Imad Arbi ↔ Yassine AboursasOyuncu değişikliği
- Silvère Ganvoula ↔ Hamza HannouriOyuncu değişikliği80'
- Mohammed Moufid ↔ Walid AtikOyuncu değişikliği80'
- Oussama ZemraouiSarı kart61'
- Nizar Al-Rashdan ↔ Mouad AounzouOyuncu değişikliği46'
- Penaltı golü Silvère Ganvoula 1–0Penaltı40'
- Joseph BakasuSarı kart21'
- 17'Hicham ZeghariSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %43 3/7 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %57 4/7 | %67 2/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (7 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,29 (2 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (10 gol) | 2,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %29 2/7 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %29 2/7 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %43 3/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %29 2/7 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %29 2/7 | %0 0/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 6,5 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %60 3/5 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %60 3/5 | %100 2/2 |
| 5,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Geride | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Berabere | %71 5/7 | %33 1/3 |
| Geride | %14 1/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wydad (7 maç)
Moghreb (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wydad (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Moghreb (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Kartlar
Wydad
Sarı 15 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,1)
Moghreb
Sarı 12 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wydad: tüm maçlar, 4 maç · Moghreb: tüm maçlar, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wydad – Moghreb ilk 11'ler
Wydad
- 1R. GhanimiK
- 13S. Moussaddaq KerboubD
- 2M. MoufidD80' oyundan çıktı 80. dk
- 33A. KhalloufiO
- 15S. GanvoulaF40' gol 40. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 10Aymane El HassouniO
- 25I. DayoD
- 27J. BakasuO21' sarı kart 21. dk
- 23Oussama ZemraouiO
- 18Nizar Al RashdanO46' oyundan çıktı 46. dk
- 14Y. Attiat-AllahD
- Mouad Aounzou
- 20W. AtikD80' oyuna girdi 80. dk
- 16M. BenabidK
- 6N. ByarO
- 7Haitam HamaniO
- 19H. HannouriF80' oyuna girdi 80. dk86' sarı kart 86. dk
- 5Y. JabraneO
- 91Y. JabraneF
- 3H. Janan AllahO
Teknik direktör: N. Nabi
Moghreb
- 18A. ZerriO
- 4Soulaimane driouacheD
- 15eddine diae eddaoudiO
- 31Nadir El FadiliF
- 29Wissam ErbatiO
- 5M. KarmounO
- 19Mohamed kassouF
- 2Achraf marzakD
- 26Hicham ZeghariO
- 25Zakaria BenabbouK
- 11Anouar oussarhanF
- 6Y. KarrazD
- 36Mohamed fakih elO
- 17Mustapha El CrachnaO
- 27Issam BouabsidiD
- 24Mohamed AmraouiF
- 12Yassine AmaadourK
- 3Yassine AboursasD
- 52Badr Abbou
Teknik direktör: A. El Karma
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Wydad için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Moghreb 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 2-8). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Wydad 11, Moghreb 1 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2025, Moghreb 1-0 Wydad.
- Sıralama
- 5. (8 p) – 15. (3 p)
- Form (son 5)
- GBBGM – MMBBB
- H2H (G-B-M)
- 11-7-1 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 1,29 – 3,77 – 6,96
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wydad bu sezon 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,80 gol yedi; Moghreb bu sezon 5 maçta 0,40 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wydad %20, Moghreb %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wydad %40, Moghreb %40. İlk yarıyı önde kapatma: Wydad 2/5, Moghreb 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,29, 0 – 3,77, 2 – 6,96. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,94. Karşılıklı Gol: Var 2,22, Yok 1,36.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 08:10 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Botola Pro'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
