Union Sportif Amal Tiznit 0-1 K Marrakech: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Union Sportif Amal Tiznit 0–1 K Marrakech (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–11, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %52–%48, korner 5–5.
Maç özeti
Union Sportif Amal Tiznit – K Marrakech maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Jawad rhabra 41' (K Marrakech).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- K Marrakech: Y. Safri
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Union Sportif Amal Tiznit üstte · K Marrakech altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' sarı kart: haimoud abdallah (K Marrakech)
- 23' sarı kart: ayoub maamouri al (K Marrakech)
- 35' sarı kart: S. P. Sodiq (Union Sportif Amal Tiznit)
- 41' gol: Jawad rhabra (K Marrakech)
- 42' sarı kart: Jawad rhabra (K Marrakech)
- 46' oyuncu değişikliği: Youssef Raiani ↔ Mohamed Dadsi (K Marrakech)
- 46' oyuncu değişikliği: haimoud abdallah ↔ Hamza Rafa (K Marrakech)
- 57' oyuncu değişikliği: M. Tounkara ↔ hussan boulaabar (Union Sportif Amal Tiznit)
- 57' oyuncu değişikliği: Yassine Zraa ↔ Nourddine Koumah (Union Sportif Amal Tiznit)
- 69' sarı kart: Mohamed Dadsi (K Marrakech)
- 70' oyuncu değişikliği: A. Ouaarab ↔ Younes Sakhi (Union Sportif Amal Tiznit)
- 70' oyuncu değişikliği: S. P. Sodiq ↔ Youssef Anouar (Union Sportif Amal Tiznit)
- 76' oyuncu değişikliği: saleh essallami ↔ Khalil Tamrani (K Marrakech)
- 76' oyuncu değişikliği: Mohamed Dadsi ↔ Abdelkarim Baadi (K Marrakech)
- 86' sarı kart: Oussama hafari (K Marrakech)
- 89' oyuncu değişikliği: ayoub adila ↔ Mouad Goulous (Union Sportif Amal Tiznit)
- 90' sarı kart: Ismail Al Alami (K Marrakech)
- 90+2' kırmızı kart (K Marrakech)
Maç olayları
- Union Sportif Amal TiznitK Marrakech
- 90+2'Kırmızı kart
- 90'Ismail Al AlamiSarı kart
- ayoub adila ↔ Mouad GoulousOyuncu değişikliği89'
- 86'Oussama hafariSarı kart
- 76'saleh essallami ↔ Khalil TamraniOyuncu değişikliği
- 76'Mohamed Dadsi ↔ Abdelkarim BaadiOyuncu değişikliği
- A. Ouaarab ↔ Younes SakhiOyuncu değişikliği70'
- S. P. Sodiq ↔ Youssef AnouarOyuncu değişikliği70'
- 69'Mohamed DadsiSarı kart
- 60'VAR
- M. Tounkara ↔ hussan boulaabarOyuncu değişikliği57'
- Yassine Zraa ↔ Nourddine KoumahOyuncu değişikliği57'
- 46'Youssef Raiani ↔ Mohamed DadsiOyuncu değişikliği
- 46'haimoud abdallah ↔ Hamza RafaOyuncu değişikliği
- 42'Jawad rhabraSarı kart
- 41'Gol Jawad rhabra 0–1Asist: Youssef Raiani
- S. P. SodiqSarı kart35'
- 23'ayoub maamouri alSarı kart
- 13'haimoud abdallahSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %57 4/7 | %100 4/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 5/7 | %100 3/3 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %14 1/7 | %0 0/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (8 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (12 gol) | 2,75 (11 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (10 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 0,00 (0 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %29 2/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 4/7 | %0 0/3 |
| 1,5 Üst | %57 4/7 | %0 0/3 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %0 0/3 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %100 3/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,0 | 16,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,3 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Berabere | %57 4/7 | %25 1/4 |
| Geride | %43 3/7 | %75 3/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %71 5/7 | %67 2/3 |
| Berabere | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Geride | %0 0/7 | %0 0/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Union Sportif Amal Tiznit (7 maç)
K Marrakech (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Union Sportif Amal Tiznit (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 2 | 2 |
K Marrakech (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Union Sportif Amal Tiznit
Sarı 15 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 2,1)
K Marrakech
Sarı 23 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 3,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Union Sportif Amal Tiznit: tüm maçlar, 4 maç · K Marrakech: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Union Sportif Amal Tiznit – K Marrakech ilk 11'ler
Union Sportif Amal Tiznit
- 14Ayoub AdilaO89' oyundan çıktı 89. dk
- 10A. OuaarabO70' oyundan çıktı 70. dk
- 13J. AssouabD
- 40Tarik AsstatiO
- 25A. El MalkiD
- 33Z. EssalhiF
- 98O. HoussniO
- 36S. P. SodiqO35' sarı kart 35. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 66M. TounkaraD57' oyundan çıktı 57. dk
- 22Y. FaqirK
- 92Y. ZraaF57' oyundan çıktı 57. dk
- 1Youssef TafayK
- 16Y. AnouarO70' oyuna girdi 70. dk
- 6H. BouhbouhF
- 55Hassan BoulaabarO57' oyuna girdi 57. dk
- 3A. El KouhilO
- 99M. GoullousO89' oyuna girdi 89. dk
- 4Koffi holeteD
- 8Nourddine KoumahO
- 17Y. SakhiF70' oyuna girdi 70. dk
K Marrakech
- 19Jawad rhabraF
- 14H. SmaaliO
- 24Y. RaianiO41' asist 41. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 5O. MahrousO
- 77A. MaamouriF23' sarı kart 23. dk
- 25N. KhaliO
- 13haimoud abdallahO
- 11S. EssallamiF76' oyundan çıktı 76. dk
- 44I. Al AlamiD90' sarı kart 90. dk
- 15Abdellah BouallaliD
- 67A. El OuaadK
- 33A. BaadiD76' oyuna girdi 76. dk
- 30A. CamaraD
- 88Mohamed DadsiO
- 16Mahmoud kayssoumi elO
- 26H. FassoukhD
- 99O. HafariF86' sarı kart 86. dk
- 22A. M'HamdiK
- 21Hamza RafaO
- 8K. TamraniO76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: Y. Safri
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Union Sportif Amal Tiznit için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 11. Son 5 maçta Kawkab Marrakech 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5).
Gol istatistikleri
Union Sportif Amal Tiznit bu sezon 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,20 gol yedi; Kawkab Marrakech bu sezon 5 maçta 1,40 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Union Sportif Amal Tiznit %80, Kawkab Marrakech %60. İlk yarıyı önde kapatma: Union Sportif Amal Tiznit 0/5, Kawkab Marrakech 3/5.
- Sıralama
- 14. (4 p) – 2. (10 p)
- Form (son 5)
- MBMGM – BGGGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 2,72 – 2,63 – 2,29
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,72, 0 – 2,63, 2 – 2,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,32, Üst 2,35. Karşılıklı Gol: Var 1,93, Yok 1,50.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 08:10 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Botola Pro'da oynanan diğer maçlar
- 21:00 Wydad 1–0 Moghreb
- 23:00 Fus Rabat 1–0 Hassania A
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
