Karlsruhe 2-1 Heidenheim: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Karlsruhe 2–1 Heidenheim (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–18, isabetli şut 9–8, topa sahip olma %45–%55, korner 4–4.
Maç özeti
Karlsruhe – Heidenheim maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Tim Civeja 19', Marvin Wanitzek 80' (Karlsruhe); Alessandro Vogt 88' (Heidenheim). xG: Karlsruhe 1,4 – 1,0 Heidenheim.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Karlsruhe: M. Senft · Heidenheim: F. Schmidt
Maç akışı
Karlsruhe üstte · Heidenheim altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol: Tim Civeja (Karlsruhe)
- 45' oyuncu değişikliği: Paul Hennrich ↔ Mathias Honsak (Heidenheim)
- 45' oyuncu değişikliği: Christian Conteh ↔ Alessandro Vogt (Heidenheim)
- 55' sarı kart: Santeri Väänänen (Karlsruhe)
- 59' oyuncu değişikliği: Deniz Ofli ↔ Viktor Bergh (Karlsruhe)
- 67' oyuncu değişikliği: Kevin Wiethaup ↔ Noel Eichinger (Karlsruhe)
- 67' oyuncu değişikliği: Oualid Mhamdi ↔ Marnon Busch (Heidenheim)
- 68' oyuncu değişikliği: Jan Schoppner ↔ Tim Siersleben (Heidenheim)
- 77' sarı kart: Marnon Busch (Heidenheim)
- 78' sarı kart: Mikkel Kaufmann (Heidenheim)
- 79' oyuncu değişikliği: Marcel Costly ↔ Leart Paqarda (Heidenheim)
- 80' gol: Marvin Wanitzek (Karlsruhe)
- 88' gol: Alessandro Vogt (Heidenheim)
- 88' sarı kart: Noel Eichinger (Karlsruhe)
- 90+2' sarı kart: Maximilian Senft (Karlsruhe)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Shio Fukuda ↔ John Davis Meyer (Karlsruhe)
Maç olayları
- KarlsruheHeidenheim
- Shio Fukuda ↔ John Davis MeyerOyuncu değişikliği90+3'
- Maximilian SenftSarı kart90+2'
- 88'Gol Alessandro Vogt 2–1Asist: Leart Paqarda
- Noel EichingerSarı kart88'
- Gol Marvin Wanitzek 2–080'
- 79'Marcel Costly ↔ Leart PaqardaOyuncu değişikliği
- 78'Mikkel KaufmannSarı kart
- 77'Marnon BuschSarı kart
- 68'Jan Schoppner ↔ Tim SierslebenOyuncu değişikliği
- Kevin Wiethaup ↔ Noel EichingerOyuncu değişikliği67'
- 67'Oualid Mhamdi ↔ Marnon BuschOyuncu değişikliği
- Deniz Ofli ↔ Viktor BerghOyuncu değişikliği59'
- Santeri VäänänenSarı kart55'
- 45'Paul Hennrich ↔ Mathias HonsakOyuncu değişikliği
- 45'Christian Conteh ↔ Alessandro VogtOyuncu değişikliği
- Gol Tim Civeja 1–0Asist: Marvin Wanitzek19'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,63 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (17 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,33 yüksek | 2,20 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 3.–4. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,2 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,5 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,0 | 12,2 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,1 | 13,4 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %50 3/6 |
| Berabere | %10 1/10 | %0 0/6 |
| Geride | %60 6/10 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Geride | %50 5/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Karlsruhe (10 maç)
Heidenheim (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Karlsruhe (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Heidenheim (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Karlsruhe
Sarı 18 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,8)
Heidenheim
Sarı 16 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 96 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Karlsruhe: iç saha, 6 maç · Heidenheim: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karlsruhe – Heidenheim ilk 11'ler
Karlsruhe · 3-5-2
- 1H. BernatK
- 15Paul SchollD
- 22C. KobaldD
- 24S. TrémouletD
- 36Rafael Pinto PedrosaO
- 6S. VäänänenO55' sarı kart 55. dk
- 10M. WanitzekO19' asist 19. dk80' gol 80. dk
- 7K. WiethaupO67' oyundan çıktı 67. dk
- 3D. OfliO59' oyundan çıktı 59. dk
- 23T. CivejaF19' gol 19. dk
- 13S. FukudaF90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 19Louey Ben FarhatO
- 33V. BerghD59' oyuna girdi 59. dk
- 25L. EgloffO
- 4HélitonD
- 30R. HimmelmannK
- 26D. H. ZorO
- 37J. PonenteF
- 27J. D. MeyerF90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 11N. EichingerO67' oyuna girdi 67. dk88' sarı kart 88. dk
Teknik direktör: M. Senft
Heidenheim · 4-4-2
- 33T. DähneK
- 22O. MhamdiD67' oyundan çıktı 67. dk
- 6P. MainkaD
- 19J. FöhrenbachD
- 27M. HeuleD
- 24M. CostlyO79' oyundan çıktı 79. dk
- 3J. SchöppnerO68' oyundan çıktı 68. dk
- 8P. HennrichO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10C. ContehO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11B. ZivzivadzeF
- 29M. KaufmannF78' sarı kart 78. dk
- 38Y. WagnerF
- 18A. VogtF45' oyuna girdi 45. dk88' gol 88. dk
- 4T. SierslebenD68' oyuna girdi 68. dk
- 23L. PaqaradaD79' oyuna girdi 79. dk88' asist 88. dk
- 16J. NiehuesO
- 28Adam KölleD
- 17M. HonsakF45' oyuna girdi 45. dk
- 1Frank FellerK
- 2M. BuschD67' oyuna girdi 67. dk77' sarı kart 77. dk
Teknik direktör: F. Schmidt
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Karlsruhe için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 5, yenilen 11. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Heidenheim son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Karlsruhe 3 – Heidenheim 5; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2024, Heidenheim 0-1 Karlsruhe.
- Sıralama
- 18. (8 p) – 6. (15 p)
- Form (son 5)
- MMGMM – BMBBG
- H2H (G-B-M)
- 3-3-5 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %75
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,99 – 3,54 – 1,91
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Karlsruhe iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 2,00 gol yedi; Heidenheim dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Karlsruhe %40, Heidenheim %75. İlk yarıyı önde kapatma: Karlsruhe 2/5, Heidenheim 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Karlsruhe 5,6, Heidenheim 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: Karlsruhe 1,4, Heidenheim 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,99, 0 – 3,54, 2 – 1,91. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,44, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 11 | +16 | 31 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 11 | +13 | 24 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 11 | +3 | 21 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 11 | +10 | 19 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 10 | +8 | 17 |
| 6 | Arminia Bielefeld | 11 | +2 | 17 |
| 7 | 1. FC Heidenheim | 10 | -1 | 15 |
| 8 | FC St. Pauli | 10 | 0 | 12 |
| 9 | SpVgg Greuther Fürth | 11 | -6 | 12 |
| 10 | Energie Cottbus | 11 | -2 | 11 |
| 11 | Eintracht Braunschweig | 11 | -2 | 11 |
| 12 | VfL Bochum | 10 | -3 | 11 |
| 13 | VfL Osnabrück | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Dynamo Dresden | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Hannover 96 | 10 | -6 | 11 |
| 16 | Karlsruher SC | 10 | -8 | 11 |
| 17 | SV Darmstadt 98 | 11 | -12 | 9 |
| 18 | Holstein Kiel | 11 | -3 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 5 | +7 | 15 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 6 | +8 | 13 |
| 3 | 1. FC Magdeburg | 5 | +8 | 12 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Arminia Bielefeld | 5 | +6 | 11 |
| 6 | 1. FC Heidenheim | 5 | +4 | 11 |
| 7 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Dynamo Dresden | 5 | +4 | 9 |
| 9 | SV Darmstadt 98 | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Karlsruher SC | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Hannover 96 | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Eintracht Braunschweig | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Holstein Kiel | 6 | +2 | 7 |
| 14 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 7 |
| 15 | SpVgg Greuther Fürth | 5 | 0 | 7 |
| 16 | VfL Osnabrück | 6 | -1 | 7 |
| 17 | Energie Cottbus | 5 | 0 | 5 |
| 18 | VfL Bochum | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 6 | +9 | 16 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 5 | +5 | 11 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 6 | 0 | 11 |
| 4 | VfL Bochum | 5 | 0 | 9 |
| 5 | VfL Wolfsburg | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Energie Cottbus | 6 | -2 | 6 |
| 7 | Arminia Bielefeld | 6 | -4 | 6 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 5 | 0 | 5 |
| 9 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 5 |
| 10 | SpVgg Greuther Fürth | 6 | -6 | 5 |
| 11 | VfL Osnabrück | 5 | -3 | 4 |
| 12 | 1. FC Heidenheim | 5 | -5 | 4 |
| 13 | Eintracht Braunschweig | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Hannover 96 | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Karlsruher SC | 4 | -7 | 2 |
| 16 | Dynamo Dresden | 6 | -9 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 5 | -5 | 1 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 5 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
