Werder Bremen 2-2 Paderborn: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Werder Bremen 2–2 Paderborn (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 18–11, isabetli şut 11–4, topa sahip olma %61–%39, korner 5–3.
Maç özeti
Werder Bremen – Paderborn maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Niclas Füllkrug 59', 65' (pen.) (Werder Bremen); Stefano Marino 18', Steffen Tigges 30' (Paderborn). xG: Werder Bremen 2,9 – 0,9 Paderborn.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Werder Bremen: D. Thioune · Paderborn: R. Kettemann
Maç akışı
Werder Bremen üstte · Paderborn altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' sarı kart: Stefano Marino (Paderborn)
- 18' gol: Stefano Marino (Paderborn)
- 30' gol: Steffen Tigges (Paderborn)
- 45' oyuncu değişikliği: Iván San José Cantalejo ↔ Mitchell Weiser (Werder Bremen)
- 59' gol: Niclas Füllkrug (Werder Bremen)
- 63' oyuncu değişikliği: Eren Dinkci ↔ Cédric Itten (Werder Bremen)
- 65' gol: Niclas Füllkrug (Werder Bremen)
- 66' oyuncu değişikliği: Stefano Marino ↔ Rayan Philippe (Paderborn)
- 66' oyuncu değişikliği: Laurin Ulrich ↔ Tom Baack (Paderborn)
- 75' oyuncu değişikliği: Gabriel Vidović ↔ Ruben Müller (Paderborn)
- 75' oyuncu değişikliği: Steffen Tigges ↔ Marvin Pieringer (Paderborn)
- 79' oyuncu değişikliği: Ludovit Reis ↔ Dariusz Stalmach (Werder Bremen)
- 86' sarı kart: Youri Regeer (Werder Bremen)
- 88' oyuncu değişikliği: Youri Regeer ↔ Paul Erevbenagie (Werder Bremen)
- 88' oyuncu değişikliği: Mattes Hansen ↔ Jonah Sticker (Paderborn)
Maç olayları
- Werder BremenPaderborn
- Youri Regeer ↔ Paul ErevbenagieOyuncu değişikliği88'
- 88'Mattes Hansen ↔ Jonah StickerOyuncu değişikliği
- Youri RegeerSarı kart86'
- Ludovit Reis ↔ Dariusz StalmachOyuncu değişikliği79'
- 75'Gabriel Vidović ↔ Ruben MüllerOyuncu değişikliği
- 75'Steffen Tigges ↔ Marvin PieringerOyuncu değişikliği
- 66'Stefano Marino ↔ Rayan PhilippeOyuncu değişikliği
- 66'Laurin Ulrich ↔ Tom BaackOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Niclas Füllkrug 2–2Penaltı65'
- Eren Dinkci ↔ Cédric IttenOyuncu değişikliği63'
- Gol Niclas Füllkrug 1–2Asist: Eren Dinkci59'
- Iván San José Cantalejo ↔ Mitchell WeiserOyuncu değişikliği45'
- 30'Gol Steffen Tigges 0–2
- 18'Gol Stefano Marino 0–1Asist: Steffen Tigges
- 4'Stefano MarinoSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,89 (17 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 2,50 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (8 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,86 düşük | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,53 düşük | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9ligde 2.–3. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9ligde 11.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 16.–17. · lig ortalamasından 27 puan düşük | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 17. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %50 2/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %25 1/4 |
| 4,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,8 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Geride | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Werder Bremen (9 maç)
Paderborn (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Werder Bremen (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Paderborn (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Werder Bremen
Sarı 15 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,7)
Paderborn
Sarı 13 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 78 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Werder Bremen: iç saha, 4 maç · Paderborn: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Werder Bremen – Paderborn ilk 11'ler
Werder Bremen · 4-2-3-1
- 1K. HeinK
- 13ArthurD
- 5A. PieperD
- 32M. FriedlD
- 2O. DemanD
- 15L. ReisO79' oyundan çıktı 79. dk
- 44Y. RegeerO86' sarı kart 86. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 18E. DinkçiO59' asist 59. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 20Chuky San JoséO45' oyundan çıktı 45. dk
- 17M. GrüllO
- 10N. FüllkrugF59' gol 59. dk65' gol 65. dk
- 38P. ErevbenagieF88' oyuna girdi 88. dk
- 26C. IttenF63' oyuna girdi 63. dk
- 30A. SchlagerK
- 33Mick SchmetgensD
- 34D. SoyluO
- 23Dariusz StalmachO79' oyuna girdi 79. dk
- 4N. StarkD
- 8M. WeiserD45' oyuna girdi 45. dk
- 3O. WójcikD
Teknik direktör: D. Thioune
Paderborn · 3-1-4-2
- 15N. NollK
- 21J. ter HorstD
- 25T. SchellerD
- 22M. HansenD88' oyundan çıktı 88. dk
- 5S. CastañedaO
- 17L. CurdaO
- 28L. UlrichO66' oyundan çıktı 66. dk
- 40G. VidovićO75' oyundan çıktı 75. dk
- 23R. ObermairO
- 30S. MarinoF4' sarı kart 4. dk18' gol 18. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 27S. TiggesF18' asist 18. dk30' gol 30. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 9R. PhilippeF66' oyuna girdi 66. dk
- 18M. PieringerF75' oyuna girdi 75. dk
- 1M. SchubertK
- 3Jonah Benedict StickerD88' oyuna girdi 88. dk
- 38D. ZeitlerF
- 2Ruben MüllerD75' oyuna girdi 75. dk
- 11S. MichelF
- 29C. LippmannD
- 6T. BaackO66' oyuna girdi 66. dk
Teknik direktör: R. Kettemann
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Werder Bremen için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 10, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Paderborn 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-7). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Werder Bremen 3, Paderborn 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Werder Bremen 2-2 Paderborn.
- Sıralama
- 7. (8 p) – 15. (4 p)
- Form (son 5)
- BGBGM – MGGMM
- H2H (G-B-M)
- 3-2-2 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %20
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,62 – 3,82 – 3,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Werder Bremen bu sezon 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Paderborn bu sezon 5 maçta 0,60 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Werder Bremen %80, Paderborn %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Werder Bremen %100, Paderborn %20. İlk yarıyı önde kapatma: Werder Bremen 1/5, Paderborn 1/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Werder Bremen 3,4, Paderborn 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Werder Bremen 1,2, Paderborn 1,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,82, 2 – 3,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,34, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,28.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 9 | +20 | 21 |
| 2 | Borussia Dortmund | 9 | +9 | 21 |
| 3 | RB Leipzig | 9 | +14 | 18 |
| 4 | SC Freiburg | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Werder Bremen | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 8 | +2 | 13 |
| 7 | SV Elversberg | 9 | -1 | 13 |
| 8 | VfB Stuttgart | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 9 | -5 | 12 |
| 10 | Hamburger SV | 9 | -10 | 12 |
| 11 | FSV Mainz 05 | 9 | -1 | 10 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 9 | -3 | 10 |
| 13 | FC Augsburg | 9 | 0 | 9 |
| 14 | 1899 Hoffenheim | 8 | -2 | 9 |
| 15 | 1. FC Köln | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | -13 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Leipzig | 5 | +21 | 15 |
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bayern München | 4 | +16 | 10 |
| 4 | Werder Bremen | 4 | +5 | 10 |
| 5 | SC Freiburg | 4 | +7 | 9 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | +5 | 9 |
| 7 | SV Elversberg | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Hamburger SV | 4 | -1 | 9 |
| 9 | 1. FC Köln | 4 | +2 | 8 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 0 | 7 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 5 | 0 | 7 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 4 | +2 | 6 |
| 13 | FC Augsburg | 5 | +2 | 6 |
| 14 | VfB Stuttgart | 4 | +2 | 6 |
| 15 | Union Berlin | 5 | -1 | 6 |
| 16 | FC Schalke 04 | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Borussia Mönchengladbach | 4 | -3 | 1 |
| 18 | FSV Mainz 05 | 5 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 5 | +4 | 11 |
| 2 | FSV Mainz 05 | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | +2 | 8 |
| 4 | SC Freiburg | 4 | +1 | 7 |
| 5 | VfB Stuttgart | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Werder Bremen | 5 | -3 | 5 |
| 7 | Eintracht Frankfurt | 5 | -5 | 5 |
| 8 | FC Schalke 04 | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Bayer Leverkusen | 4 | -3 | 4 |
| 10 | SV Elversberg | 5 | -5 | 4 |
| 11 | FC Augsburg | 4 | -2 | 3 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | -3 | 3 |
| 13 | 1899 Hoffenheim | 4 | -4 | 3 |
| 14 | RB Leipzig | 4 | -7 | 3 |
| 15 | Hamburger SV | 5 | -9 | 3 |
| 16 | Borussia Mönchengladbach | 5 | -10 | 3 |
| 17 | 1. FC Köln | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Union Berlin | 3 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
- 16:30 Elversberg 4–3 Augsburg
- 16:30 Hamburg 1–0 Stuttgart
- 16:30 Schalke 04 0–1 Mainz
- 16:30 Union Berlin 0–0 B. Dortmund
- 19:30 Bayern Münih 6–1 Leipzig
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
