Hamburg 1-0 Stuttgart: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hamburg 1–0 Stuttgart (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–24, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %34–%66, korner 5–9.
Maç özeti
Hamburg – Stuttgart maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Miro Muheim 88' (Hamburg). xG: Hamburg 1,5 – 1,7 Stuttgart.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hamburg: M. Polzin · Stuttgart: S. Hoeneb
Maç akışı
Hamburg üstte · Stuttgart altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 54' sarı kart: Warmed Omari (Hamburg)
- 61' oyuncu değişikliği: Yussuf Poulsen ↔ Otto Emerson Stange (Hamburg)
- 67' oyuncu değişikliği: Bilal El Khannouss ↔ Chris Führich (Stuttgart)
- 67' oyuncu değişikliği: Atakan Karazor ↔ Grischa Prömel (Stuttgart)
- 77' oyuncu değişikliği: Ermedin Demirović ↔ Dženan Pejčinović (Stuttgart)
- 77' oyuncu değişikliği: Jamie Leweling ↔ Leo Sauer (Stuttgart)
- 78' oyuncu değişikliği: Louis Pepe Lemke ↔ Zakaria El Ouahdi (Hamburg)
- 78' oyuncu değişikliği: Fábio Vieira ↔ Terem Moffi (Hamburg)
- 78' oyuncu değişikliği: Martin Adeline ↔ Albert Grönbaek (Hamburg)
- 82' sarı kart: Nicolás Capaldo (Hamburg)
- 84' oyuncu değişikliği: Bilal Nadir ↔ Kofi Jeremy Amoako (Hamburg)
- 85' sarı kart: Otto Emerson Stange (Hamburg)
- 88' gol: Miro Muheim (Hamburg)
- 89' oyuncu değişikliği: Ramon Hendriks ↔ Lorenz Assignon (Stuttgart)
Maç olayları
- HamburgStuttgart
- 89'Ramon Hendriks ↔ Lorenz AssignonOyuncu değişikliği
- Gol Miro Muheim 1–0Asist: Zakaria El Ouahdi88'
- Otto Emerson StangeSarı kart85'
- Bilal Nadir ↔ Kofi Jeremy AmoakoOyuncu değişikliği84'
- Nicolás CapaldoSarı kart82'
- Louis Pepe Lemke ↔ Zakaria El OuahdiOyuncu değişikliği78'
- Fábio Vieira ↔ Terem MoffiOyuncu değişikliği78'
- Martin Adeline ↔ Albert GrönbaekOyuncu değişikliği78'
- 77'Ermedin Demirović ↔ Dženan PejčinovićOyuncu değişikliği
- 77'Jamie Leweling ↔ Leo SauerOyuncu değişikliği
- 67'Bilal El Khannouss ↔ Chris FührichOyuncu değişikliği
- 67'Atakan Karazor ↔ Grischa PrömelOyuncu değişikliği
- Yussuf Poulsen ↔ Otto Emerson StangeOyuncu değişikliği61'
- Warmed OmariSarı kart54'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,64 düşük | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,47 yüksek | 1,75 (7 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasında | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 2,00 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9ligde 14.–15. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9ligde 11.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9ligde 12. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 13.–14. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,2 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| 10,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,6 | 12,6 |
| 6,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %22 2/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hamburg (9 maç)
Stuttgart (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hamburg (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Stuttgart (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Hamburg
Sarı 16 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,8)
Stuttgart
Sarı 12 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 78 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hamburg: iç saha, 4 maç · Stuttgart: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hamburg – Stuttgart ilk 11'ler
Hamburg · 3-5-2
- 1Daniel Heuer FernandesK
- 24N. CapaldoD82' sarı kart 82. dk
- 33S. BornauwD
- 17W. OmariD54' sarı kart 54. dk
- 3D. Møller WolfeO
- 5M. AdelineO78' oyundan çıktı 78. dk
- 4B. NadirO84' oyundan çıktı 84. dk
- 28M. MuheimO88' gol 88. dk
- 37L. LemkeO78' oyundan çıktı 78. dk
- 20Fábio VieiraF78' oyundan çıktı 78. dk
- 15Y. PoulsenF61' oyundan çıktı 61. dk
- 22Kofi Jeremy AmoakoO84' oyuna girdi 84. dk
- 7Z. El OuahdiD78' oyuna girdi 78. dk88' asist 88. dk
- 11A. GrønbækO78' oyuna girdi 78. dk
- 9T. MoffiF78' oyuna girdi 78. dk
- 43S. NandjaD
- 38Alexander Røssing-LelesiitF
- 19Otto Emerson StangeF61' oyuna girdi 61. dk85' sarı kart 85. dk
- 23J. TorunarighaD
- 12S. TangvikK
Teknik direktör: M. Polzin
Stuttgart · 4-2-3-1
- 41D. SeimenK
- 4J. VagnomanD
- 29Finn JeltschD
- 24J. ChabotD
- 3R. HendriksD89' oyundan çıktı 89. dk
- 16A. KarazorO67' oyundan çıktı 67. dk
- 6A. StillerO
- 11B. El KhannoussO67' oyundan çıktı 67. dk
- 26D. UndavO
- 18J. LewelingO77' oyundan çıktı 77. dk
- 9E. DemirovićF77' oyundan çıktı 77. dk
- 22L. AssignonD89' oyuna girdi 89. dk
- 1F. BredlowK
- 10C. FührichO67' oyuna girdi 67. dk
- 14L. JaquezD
- 17D. PejčinovićF77' oyuna girdi 77. dk
- 21G. PrömelO67' oyuna girdi 67. dk
- 44L. SauerF77' oyuna girdi 77. dk
- 47Y. SpaltD
- 20L. StergiouD
Teknik direktör: S. Hoeneb
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hamburg için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 7, yenilen 13. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Stuttgart 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 13-1). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Hamburg 3, Stuttgart 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Stuttgart 4-0 Hamburg.
- Sıralama
- 13. (6 p) – 12. (6 p)
- Form (son 5)
- GGGMM – GGGGM
- H2H (G-B-M)
- 3-1-6 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 3,58 – 3,87 – 1,65
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hamburg bu sezon 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 3,00 gol yedi; Stuttgart bu sezon 5 maçta 1,60 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hamburg %80, Stuttgart %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hamburg %40, Stuttgart %60. İlk yarıyı önde kapatma: Hamburg 1/5, Stuttgart 2/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Hamburg 3,6, Stuttgart 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Hamburg 1,2, Stuttgart 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,58, 0 – 3,87, 2 – 1,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,70, Üst 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 9 | +20 | 21 |
| 2 | Borussia Dortmund | 9 | +9 | 21 |
| 3 | RB Leipzig | 9 | +14 | 18 |
| 4 | SC Freiburg | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Werder Bremen | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 8 | +2 | 13 |
| 7 | SV Elversberg | 9 | -1 | 13 |
| 8 | VfB Stuttgart | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 9 | -5 | 12 |
| 10 | Hamburger SV | 9 | -10 | 12 |
| 11 | FSV Mainz 05 | 9 | -1 | 10 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 9 | -3 | 10 |
| 13 | FC Augsburg | 9 | 0 | 9 |
| 14 | 1899 Hoffenheim | 8 | -2 | 9 |
| 15 | 1. FC Köln | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | -13 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Leipzig | 5 | +21 | 15 |
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bayern München | 4 | +16 | 10 |
| 4 | Werder Bremen | 4 | +5 | 10 |
| 5 | SC Freiburg | 4 | +7 | 9 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | +5 | 9 |
| 7 | SV Elversberg | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Hamburger SV | 4 | -1 | 9 |
| 9 | 1. FC Köln | 4 | +2 | 8 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 0 | 7 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 5 | 0 | 7 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 4 | +2 | 6 |
| 13 | FC Augsburg | 5 | +2 | 6 |
| 14 | VfB Stuttgart | 4 | +2 | 6 |
| 15 | Union Berlin | 5 | -1 | 6 |
| 16 | FC Schalke 04 | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Borussia Mönchengladbach | 4 | -3 | 1 |
| 18 | FSV Mainz 05 | 5 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 5 | +4 | 11 |
| 2 | FSV Mainz 05 | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | +2 | 8 |
| 4 | SC Freiburg | 4 | +1 | 7 |
| 5 | VfB Stuttgart | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Werder Bremen | 5 | -3 | 5 |
| 7 | Eintracht Frankfurt | 5 | -5 | 5 |
| 8 | FC Schalke 04 | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Bayer Leverkusen | 4 | -3 | 4 |
| 10 | SV Elversberg | 5 | -5 | 4 |
| 11 | FC Augsburg | 4 | -2 | 3 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | -3 | 3 |
| 13 | 1899 Hoffenheim | 4 | -4 | 3 |
| 14 | RB Leipzig | 4 | -7 | 3 |
| 15 | Hamburger SV | 5 | -9 | 3 |
| 16 | Borussia Mönchengladbach | 5 | -10 | 3 |
| 17 | 1. FC Köln | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Union Berlin | 3 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
- 16:30 Elversberg 4–3 Augsburg
- 16:30 Schalke 04 0–1 Mainz
- 16:30 Union Berlin 0–0 B. Dortmund
- 16:30 Werder Bremen 2–2 Paderborn
- 19:30 Bayern Münih 6–1 Leipzig
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
