← Maçlar
İngiltere · National League - South27 Ekim 2026 · 22:45 TSİ

Walton & Hersham FC 0-2 Salisbury: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Walton & Hersham FC
0–2İY 0–1
Salisbury
Maç sonu

Walton & Hersham FC 0–2 Salisbury (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Walton & Hersham FC – Salisbury maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: L. Russe 12', N. Odokonyero 55' (Salisbury).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Walton & Hersham FC üstte · Salisbury altta

01530İY607590 12' gol: L. Russe (Salisbury)55' gol: N. Odokonyero (Salisbury)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol: L. Russe (Salisbury)
  • 55' gol: N. Odokonyero (Salisbury)

Maç olayları

  1. Walton & Hersham FCSalisbury
  2. 55'Gol N. Odokonyero 0–2
  3. 12'Gol L. Russe 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Walton & Hersham FC
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%13 2/15%0 0/7
Beraberlik%13 2/15%14 1/7
Mağlubiyet%73 11/15%86 6/7
Salisbury
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%57 8/14%50 4/8
Beraberlik%29 4/14%38 3/8
Mağlubiyet%14 2/14%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Walton & Hersham FC
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,73 (11 gol)0,43 (3 gol)
Yediği gol / maç2,40 (36 gol)2,57 (18 gol)
Salisbury
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,79 (25 gol)1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç0,71 (10 gol)0,75 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Walton & Hersham FC
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%47 7/15%29 2/7
1,5 Üst%87 13/15%100 7/7
2,5 Üst%53 8/15%57 4/7
3,5 Üst%40 6/15%29 2/7
Gol yememe%7 1/15%0 0/7
Salisbury
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%57 8/14%63 5/8
1,5 Üst%79 11/14%75 6/8
2,5 Üst%43 6/14%38 3/8
3,5 Üst%14 2/14%0 0/8
Gol yememe%43 6/14%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Walton & Hersham FC
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%0 0/15%0 0/7
Berabere%47 7/15%29 2/7
Geride%53 8/15%71 5/7
Salisbury
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%57 8/14%50 4/8
Berabere%36 5/14%38 3/8
Geride%7 1/14%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Walton & Hersham FC (15 maç)

1/101/X01/20X/12X/X2X/232/102/X02/28

Salisbury (14 maç)

1/161/X11/21X/11X/X3X/212/112/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Walton & Hersham FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 0 8
31-45 1 4
46-60 2 9
61-75 2 4
76-90 3 6

Salisbury (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 7 1
31-45 4 2
46-60 7 0
61-75 1 0
76-90 4 5

Kartlar

Walton & Hersham FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Salisbury

Sarı 2 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 0,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 183 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Walton & Hersham 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-7). Salisbury son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Walton & Hersham 1 – Salisbury 1; 0 beraberlik var. Son maç: 9 Aralık 2023, Walton & Hersham 1-0 Salisbury.

Sıralama
23. (8 p) – 5. (22 p)
Form (son 5)
MGGBM – BGGGG
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %67
iddaa MS 1-0-2
3,98 – 3,86 – 1,48
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Walton & Hersham iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 2,60 gol yedi; Salisbury dış saha 6 maçta 1,00 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Walton & Hersham %40, Salisbury %67. İlk yarıyı önde kapatma: Walton & Hersham 0/5, Salisbury 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,98, 0 – 3,86, 2 – 1,48. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,41, Üst 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,24.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - South puan durumu · National League N/S: South

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ebbsfleet United 151041 3610 +2634 GGMGG
2Maidstone Utd 161024 2819 +932 GBMGG
3Truro City 14932 2712 +1530 BGGGG
4Farnham Town 16925 3220 +1229 GGMGG
5Salisbury 14842 2510 +1528 GGBGG
6Dorking Wanderers 15762 3423 +1127 BGBGG
7Billericay Town 14752 3418 +1626 GGBGB
8Dagenham & Redbridge 16745 1513 +225 MGMBB
9Tonbridge Angels 16736 2819 +924 GBGMM
10Chelmsford City 15591 2315 +824 BGGMG
11Horsham 16574 2319 +422 BGBGM
12Dover 14644 2019 +122 GBBMG
13Weston-super-Mare 15636 2522 +321 BMMMG
14Torquay 14554 2217 +520 MGBMG
15Folkestone Invicta 15555 2218 +420 BGGMB
16AFC Totton 16619 1729 -1219 MGGMG
17Farnborough 16529 1333 -2017 MGMMM
18Maidenhead 16376 1520 -516 MMBBB
19Braintree 15519 2238 -1616 MMGGM
20Hemel Hempstead Town 16367 1524 -915 MMBMM
21Chesham United 153210 2033 -1311 MMMBM
22Hampton & Richmond 162410 1937 -1810 MBMMB
23Walton & Hersham 152211 1136 -258 GMMMM
24Slough Town 162113 1840 -227 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Ebbsfleet United 8530 204 +1618
2Billericay Town 8530 249 +1518
3Weston-super-Mare 8521 187 +1117
4Dagenham & Redbridge 8521 104 +617
5Truro City 7511 154 +1116
6Folkestone Invicta 7421 146 +814
7Dorking Wanderers 8422 1815 +314
8Salisbury 6411 154 +1113
9Farnham Town 8413 1912 +713
10Maidstone Utd 8413 1111 013
11Braintree 9405 1117 -612
12Torquay 7250 138 +511
13Dover 8323 1212 011
14Chelmsford City 7241 77 010
15Tonbridge Angels 8305 1110 +19
16AFC Totton 8305 713 -69
17Farnborough 8305 519 -149
18Hampton & Richmond 7223 1315 -28
19Horsham 8224 912 -38
20Maidenhead 8062 510 -56
21Chesham United 7124 919 -105
22Slough Town 8116 714 -74
23Hemel Hempstead Town 7034 612 -63
24Walton & Hersham 7016 318 -151
#TakımOGBMAYAVP
1Maidstone Utd 8611 178 +919
2Ebbsfleet United 7511 166 +1016
3Farnham Town 8512 138 +516
4Tonbridge Angels 8431 179 +815
5Salisbury 8431 106 +415
6Chelmsford City 8350 168 +814
7Horsham 8350 147 +714
8Truro City 7421 128 +414
9Dorking Wanderers 7340 168 +813
10Hemel Hempstead Town 9333 912 -312
11Dover 6321 87 +111
12Maidenhead 8314 1010 010
13AFC Totton 8314 1016 -610
14Torquay 7304 99 09
15Billericay Town 6222 109 +18
16Dagenham & Redbridge 8224 59 -48
17Farnborough 8224 814 -68
18Walton & Hersham 8215 818 -107
19Chesham United 8206 1114 -36
20Folkestone Invicta 8134 812 -46
21Weston-super-Mare 7115 715 -84
22Braintree 6114 1121 -104
23Slough Town 8107 1126 -153
24Hampton & Richmond 9027 622 -162

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,98X3,8621,48

Çifte şans

1X1,87121,09X21,08

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,24

2,5 Alt / Üst

Alt2,41Üst1,30

3,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,87

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National League - South'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.