VVV Venlo 4-4 Jong AZ Alkmaar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
VVV Venlo 4–4 Jong AZ Alkmaar (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 19–21, isabetli şut 6–6, topa sahip olma %48–%52, korner 7–5.
Maç özeti
VVV Venlo – Jong AZ Alkmaar maçı 4-4 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: L. Schmidt 33', 49', Andreas Verstraeten 66', Eanna Clancy 70' (VVV Venlo); Jerolldino Bergraaf 13', rio robbemond 22', Jasper Hartog 55', 90+3' (Jong AZ Alkmaar). xG: VVV Venlo 2,4 – 1,5 Jong AZ Alkmaar.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- VVV Venlo: Marinus Dijkhuizen · Jong AZ Alkmaar: Norbert Alblas
Maç akışı
VVV Venlo üstte · Jong AZ Alkmaar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: Jerolldino Bergraaf (Jong AZ Alkmaar)
- 22' gol: rio robbemond (Jong AZ Alkmaar)
- 31' sarı kart: Ismail Oulad M'Hand (VVV Venlo)
- 33' gol: L. Schmidt (VVV Venlo)
- 45' oyuncu değişikliği: rio robbemond ↔ Jasper Hartog (Jong AZ Alkmaar)
- 49' gol: L. Schmidt (VVV Venlo)
- 55' gol: Jasper Hartog (Jong AZ Alkmaar)
- 60' oyuncu değişikliği: Thomas Janssen ↔ Amir rais (VVV Venlo)
- 60' oyuncu değişikliği: Ismail Oulad M'Hand ↔ Luis Gorlich (VVV Venlo)
- 60' oyuncu değişikliği: Philip Heise ↔ Lars de Blok (VVV Venlo)
- 64' oyuncu değişikliği: Hessel de Wit ↔ Kevin toppenberg (Jong AZ Alkmaar)
- 64' oyuncu değişikliği: Jerolldino Bergraaf ↔ Mathijs Menu (Jong AZ Alkmaar)
- 66' gol: Andreas Verstraeten (VVV Venlo)
- 69' oyuncu değişikliği: L. Schmidt ↔ Mattheos Tsigkas (VVV Venlo)
- 70' gol: Eanna Clancy (VVV Venlo)
- 74' sarı kart: Raf Vullers (VVV Venlo)
- 74' sarı kart: Jasper Hartog (Jong AZ Alkmaar)
- 78' oyuncu değişikliği: Wassim bouziane ↔ Saviola Mourinho Simons Saffoe (Jong AZ Alkmaar)
- 83' oyuncu değişikliği: Julian Sijbrands ↔ Bogdan Budko (Jong AZ Alkmaar)
- 90' sarı kart: Lars de Blok (VVV Venlo)
- 90' sarı kart: Jesper Zwart (Jong AZ Alkmaar)
- 90+3' gol: Jasper Hartog (Jong AZ Alkmaar)
- 90+4' sarı kart: Eanna Clancy (VVV Venlo)
- 90+4' sarı kart: Kevin toppenberg (Jong AZ Alkmaar)
Maç olayları
- VVV VenloJong AZ Alkmaar
- Eanna ClancySarı kart90+4'
- 90+4'Kevin toppenbergSarı kart
- 90+3'Gol Jasper Hartog 4–4Asist: Bogdan Budko
- Lars de BlokSarı kart90'
- 90'Jesper ZwartSarı kart
- 83'Julian Sijbrands ↔ Bogdan BudkoOyuncu değişikliği
- 78'Wassim bouziane ↔ Saviola Mourinho Simons SaffoeOyuncu değişikliği
- Raf VullersSarı kart74'
- 74'Jasper HartogSarı kart
- Gol Eanna Clancy 4–3Asist: Lars de Blok70'
- L. Schmidt ↔ Mattheos TsigkasOyuncu değişikliği69'
- Gol Andreas Verstraeten 3–366'
- 64'Hessel de Wit ↔ Kevin toppenbergOyuncu değişikliği
- 64'Jerolldino Bergraaf ↔ Mathijs MenuOyuncu değişikliği
- Thomas Janssen ↔ Amir raisOyuncu değişikliği60'
- Ismail Oulad M'Hand ↔ Luis GorlichOyuncu değişikliği60'
- Philip Heise ↔ Lars de BlokOyuncu değişikliği60'
- 55'Gol Jasper Hartog 2–3Asist: Hessel de Wit
- Gol L. Schmidt 2–2Asist: Thomas Janssen49'
- 45'rio robbemond ↔ Jasper HartogOyuncu değişikliği
- Gol L. Schmidt 1–233'
- Ismail Oulad M'HandSarı kart31'
- 22'Gol rio robbemond 0–2Asist: Jerolldino Bergraaf
- 13'Gol Jerolldino Bergraaf 0–1Asist: Hessel de Wit
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,64 (37 gol) | 2,71 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (33 gol) | 2,86 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,21 (31 gol) | 2,57 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %0 0/14 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,1 | 13,1 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
VVV Venlo (14 maç)
Jong AZ Alkmaar (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
VVV Venlo (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 7 | 3 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Jong AZ Alkmaar (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 2 | 8 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 11 | 4 |
Kartlar
VVV Venlo
Sarı 23 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Jong AZ Alkmaar
Sarı 17 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
VVV Venlo: iç saha, 7 maç · Jong AZ Alkmaar: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
VVV Venlo – Jong AZ Alkmaar ilk 11'ler
VVV Venlo · 5-4-1
- 13Y. SchoonderwaldtK
- 14Raf VullersD74' sarı kart 74. dk
- 4É. ClancyD70' gol 70. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
- 6A. VerstraetenD66' gol 66. dk
- 33G. BlancquartD
- 16P. HeiseD60' oyundan çıktı 60. dk
- 19Thomas JanssenO49' asist 49. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 8Ismail Oulad M'HandO31' sarı kart 31. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 11N. Ait MouhouO
- 24M. OdrissO
- 17L. SchmidtF33' gol 33. dk49' gol 49. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 31M. DavisD
- 21L. GörlichD60' oyuna girdi 60. dk
- 43D. HendrixF
- 15Tijn JoostenD
- 34A. RaisF60' oyuna girdi 60. dk
- 22Zidane TaylanK
- 9M. TsigkasF69' oyuna girdi 69. dk
- 5Lars de BlokD60' oyuna girdi 60. dk70' asist 70. dk90' sarı kart 90. dk
- 35Yousri El AnbriO
- 47M. van GrootelF
- 1T. DoornbuschK
Teknik direktör: Marinus Dijkhuizen
Jong AZ Alkmaar · 4-2-3-1
- 1I. KaK
- 2J. ZwartD90' sarı kart 90. dk
- 3A. NataliD
- 4F. AndersenD
- 5K. IngeD
- 6Julian SijbrandsO
- 8J. OeripO
- 9Jerolldino BergraafO
- 10H. de WitO13' asist 13. dk55' asist 55. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 11Wassim bouzianeO
- 7R. RobbemondF22' gol 22. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 20K. van OuytselD
- 16K. ZeggenK
- 19K. ToppenbergF64' oyuna girdi 64. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
- 23J. SchipperK
- 15Saviola Mourinho Simons SaffoeD
- 14Mathijs MenuD64' oyuna girdi 64. dk
- 17J. HartogF45' oyuna girdi 45. dk55' gol 55. dk74' sarı kart 74. dk+1
- 12J. EsajasD
- 18Bohdan BudkoO83' oyuna girdi 83. dk90+3' asist 90+3. dk
Teknik direktör: Norbert Alblas
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
VVV Venlo için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 13, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Jong AZ için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 13, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler VVV Venlo 2 – Jong AZ 10; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ocak 2026, VVV Venlo 1-3 Jong AZ.
- Sıralama
- 3. (21 p) – 11. (13 p)
- Form (son 5)
- GGMGG – MGBMG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-10 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %100
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,63 – 3,82 – 3,20
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
VVV Venlo iç saha 5 maçta maç başına 2,80 gol attı, 1,20 gol yedi; Jong AZ dış saha 5 maçta 3,00 attı, 2,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: VVV Venlo %80, Jong AZ %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: VVV Venlo %60, Jong AZ %100. İlk yarıyı önde kapatma: VVV Venlo 3/5, Jong AZ 2/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: VVV Venlo 5,0, Jong AZ 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: VVV Venlo 1,8, Jong AZ 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,82, 2 – 3,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,10, Üst 1,16. Karşılıklı Gol: Var 1,19, Yok 2,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 10 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 14 | +29 | 35 |
| 2 | VVV Venlo | 14 | +15 | 29 |
| 3 | Almere City FC | 14 | +16 | 28 |
| 4 | Emmen | 13 | +2 | 25 |
| 5 | NAC Breda | 14 | +5 | 25 |
| 6 | Roda | 14 | +1 | 25 |
| 7 | FC Volendam | 14 | +9 | 22 |
| 8 | Den Bosch | 14 | +2 | 19 |
| 9 | Vitesse | 13 | -1 | 18 |
| 10 | MVV | 13 | -12 | 17 |
| 11 | Waalwijk | 14 | +3 | 17 |
| 12 | Jong AZ | 14 | +2 | 17 |
| 13 | Jong PSV U21 | 14 | -4 | 17 |
| 14 | Jong Ajax | 14 | -8 | 16 |
| 15 | De Graafschap | 13 | -10 | 15 |
| 16 | FC OSS | 14 | -3 | 14 |
| 17 | Helmond Sport | 14 | -6 | 12 |
| 18 | Dordrecht | 14 | -16 | 12 |
| 19 | Jong Utrecht | 14 | -11 | 11 |
| 20 | FC Eindhoven | 14 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 7 | +18 | 21 |
| 2 | FC Volendam | 7 | +16 | 18 |
| 3 | Emmen | 7 | +1 | 15 |
| 4 | VVV Venlo | 7 | +8 | 14 |
| 5 | FC OSS | 7 | +8 | 14 |
| 6 | Roda | 6 | +5 | 14 |
| 7 | Den Bosch | 8 | +2 | 13 |
| 8 | Almere City FC | 6 | +5 | 12 |
| 9 | Helmond Sport | 8 | +2 | 12 |
| 10 | Jong PSV U21 | 7 | +1 | 11 |
| 11 | Waalwijk | 7 | +6 | 10 |
| 12 | NAC Breda | 6 | +1 | 10 |
| 13 | MVV | 7 | -5 | 10 |
| 14 | Jong AZ | 7 | 0 | 9 |
| 15 | Vitesse | 6 | -2 | 8 |
| 16 | Jong Ajax | 7 | -5 | 8 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -4 | 7 |
| 18 | FC Eindhoven | 8 | -5 | 7 |
| 19 | De Graafschap | 6 | -5 | 7 |
| 20 | Dordrecht | 7 | -7 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Almere City FC | 8 | +11 | 16 |
| 2 | VVV Venlo | 7 | +7 | 15 |
| 3 | NAC Breda | 8 | +4 | 15 |
| 4 | Heracles | 7 | +11 | 14 |
| 5 | Roda | 8 | -4 | 11 |
| 6 | Emmen | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Vitesse | 7 | +1 | 10 |
| 8 | Jong AZ | 7 | +2 | 8 |
| 9 | Jong Ajax | 7 | -3 | 8 |
| 10 | De Graafschap | 7 | -5 | 8 |
| 11 | Waalwijk | 7 | -3 | 7 |
| 12 | MVV | 6 | -7 | 7 |
| 13 | Den Bosch | 6 | 0 | 6 |
| 14 | Jong PSV U21 | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Dordrecht | 7 | -9 | 5 |
| 16 | FC Volendam | 7 | -7 | 4 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -7 | 4 |
| 18 | FC Eindhoven | 6 | -8 | 4 |
| 19 | Helmond Sport | 6 | -8 | 0 |
| 20 | FC OSS | 7 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar
- 21:00 Den Bosch 2–1 TOP Oss
- 21:00 Eindhoven 0–1 Vitesse
- 21:00 Helmond 0–2 NAC Breda
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
