← Maçlar
Hollanda · Eerste Divisie · 11. hafta16 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

Eindhoven 0-1 Vitesse: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Eindhoven
0–1İY 0–1
Vitesse
Maç sonu

Eindhoven 0–1 Vitesse (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 7–7, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %56–%44, korner 2–5.

Maç özeti

Eindhoven – Vitesse maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Naoufal Bannis 39' (Vitesse). xG: Eindhoven 0,9 – 0,3 Vitesse.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Eindhoven: Jan Poortvliet · Vitesse: R. Rehm

Maç akışı

Eindhoven üstte · Vitesse altta

01530İY607590 38' sarı kart: Junior Poortvliet (Eindhoven)39' gol: Naoufal Bannis (Vitesse)44' sarı kart: Pontus Dahbo (Vitesse)53' sarı kart: valon zumberi (Vitesse)55' sarı kart: Clint Essers (Eindhoven)58' oyuncu değişikliği: Youssef Ouallil ↔ Alexander Büttner (Vitesse)↔58' oyuncu değişikliği: Filipe de Carvalho Ferreira ↔ Mathijs Marschalk (Vitesse)↔58' oyuncu değişikliği: Pontus Dahbo ↔ Koen Te Veluwe (Vitesse)↔61' oyuncu değişikliği: Vicente Besuijen ↔ Hugo Deenen (Eindhoven)↔61' oyuncu değişikliği: Junior Poortvliet ↔ Luc Netten (Eindhoven)↔73' sarı kart: Luc Netten (Eindhoven)75' oyuncu değişikliği: Xiamaro thenu ↔ Luuk Wouters (Vitesse)↔80' oyuncu değişikliği: Guus Beaumont ↔ Niek Munsters (Eindhoven)↔82' sarı kart: Naoufal Bannis (Vitesse)82' sarı kart: Owen Renfrum (Eindhoven)84' oyuncu değişikliği: Naoufal Bannis ↔ Eduard·Probst (Vitesse)↔87' oyuncu değişikliği: Xander Blomme ↔ Lennon Smulders (Eindhoven)↔87' oyuncu değişikliği: Clint Essers ↔ Lasse Abildgaard (Eindhoven)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 38' sarı kart: Junior Poortvliet (Eindhoven)
  • 39' gol: Naoufal Bannis (Vitesse)
  • 44' sarı kart: Pontus Dahbo (Vitesse)
  • 53' sarı kart: valon zumberi (Vitesse)
  • 55' sarı kart: Clint Essers (Eindhoven)
  • 58' oyuncu değişikliği: Youssef Ouallil ↔ Alexander Büttner (Vitesse)
  • 58' oyuncu değişikliği: Filipe de Carvalho Ferreira ↔ Mathijs Marschalk (Vitesse)
  • 58' oyuncu değişikliği: Pontus Dahbo ↔ Koen Te Veluwe (Vitesse)
  • 61' oyuncu değişikliği: Vicente Besuijen ↔ Hugo Deenen (Eindhoven)
  • 61' oyuncu değişikliği: Junior Poortvliet ↔ Luc Netten (Eindhoven)
  • 73' sarı kart: Luc Netten (Eindhoven)
  • 75' oyuncu değişikliği: Xiamaro thenu ↔ Luuk Wouters (Vitesse)
  • 80' oyuncu değişikliği: Guus Beaumont ↔ Niek Munsters (Eindhoven)
  • 82' sarı kart: Naoufal Bannis (Vitesse)
  • 82' sarı kart: Owen Renfrum (Eindhoven)
  • 84' oyuncu değişikliği: Naoufal Bannis ↔ Eduard·Probst (Vitesse)
  • 87' oyuncu değişikliği: Xander Blomme ↔ Lennon Smulders (Eindhoven)
  • 87' oyuncu değişikliği: Clint Essers ↔ Lasse Abildgaard (Eindhoven)

Maç olayları

  1. EindhovenVitesse
  2. Xander Blomme ↔ Lennon SmuldersOyuncu değişikliği87'
  3. Clint Essers ↔ Lasse AbildgaardOyuncu değişikliği87'
  4. 84'Naoufal Bannis ↔ Eduard·ProbstOyuncu değişikliği
  5. 82'Naoufal BannisSarı kart
  6. Owen RenfrumSarı kart82'
  7. Guus Beaumont ↔ Niek MunstersOyuncu değişikliği80'
  8. 75'Xiamaro thenu ↔ Luuk WoutersOyuncu değişikliği
  9. Luc NettenSarı kart73'
  10. Vicente Besuijen ↔ Hugo DeenenOyuncu değişikliği61'
  11. Junior Poortvliet ↔ Luc NettenOyuncu değişikliği61'
  12. 58'Youssef Ouallil ↔ Alexander BüttnerOyuncu değişikliği
  13. 58'Filipe de Carvalho Ferreira ↔ Mathijs MarschalkOyuncu değişikliği
  14. 58'Pontus Dahbo ↔ Koen Te VeluweOyuncu değişikliği
  15. Clint EssersSarı kart55'
  16. 53'valon zumberiSarı kart
  17. 44'Pontus DahboSarı kart
  18. 39'Gol Naoufal Bannis 0–1
  19. Junior PoortvlietSarı kart38'

Maç istatistikleri

EindhovenVitesse
56%Topa sahip olma44%
0,89Beklenen gol (xG)0,33
7Toplam şut7
3İsabetli şut2
1İsabetsiz şut4
3Engellenen şut1
4Ceza sahası içi şut3
3Ceza sahası dışı şut4
2Korner5
2Ofsayt6
19Faul21
4Sarı kart3
0Kırmızı kart0
1Kurtarış3
431Pas338
343İsabetli pas218

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%21 3/14%25 2/8
Beraberlik%14 2/14%13 1/8
Mağlubiyet%64 9/14%63 5/8
Vitesse
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%38 5/13%43 3/7
Beraberlik%23 3/13%14 1/7
Mağlubiyet%38 5/13%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,29 (18 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç2,21 (31 gol)2,00 (16 gol)
Vitesse
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,31 (17 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,38 (18 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%64 9/14%75 6/8
1,5 Üst%79 11/14%88 7/8
2,5 Üst%79 11/14%88 7/8
3,5 Üst%50 7/14%50 4/8
Gol yememe%14 2/14%0 0/8
Vitesse
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%54 7/13%43 3/7
1,5 Üst%85 11/13%71 5/7
2,5 Üst%46 6/13%29 2/7
3,5 Üst%31 4/13%29 2/7
Gol yememe%8 1/13%14 1/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)9,710,0
7,5 Üst%71 10/14%63 5/8
8,5 Üst%50 7/14%50 4/8
9,5 Üst%36 5/14%50 4/8
10,5 Üst%29 4/14%38 3/8
Vitesse
Toplam (13)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,19,7
7,5 Üst%77 10/13%57 4/7
8,5 Üst%69 9/13%57 4/7
9,5 Üst%54 7/13%43 3/7
10,5 Üst%31 4/13%43 3/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı kart3,64,3
2,5 Üst%64 9/14%75 6/8
3,5 Üst%50 7/14%75 6/8
4,5 Üst%36 5/14%50 4/8
5,5 Üst%21 3/14%25 2/8
Vitesse
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı kart4,14,4
2,5 Üst%85 11/13%100 7/7
3,5 Üst%62 8/13%57 4/7
4,5 Üst%38 5/13%43 3/7
5,5 Üst%31 4/13%29 2/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı isabetli şut8,89,1
6,5 Üst%71 10/14%75 6/8
7,5 Üst%64 9/14%63 5/8
8,5 Üst%50 7/14%63 5/8
9,5 Üst%29 4/14%25 2/8
Vitesse
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut8,68,0
6,5 Üst%69 9/13%57 4/7
7,5 Üst%62 8/13%57 4/7
8,5 Üst%46 6/13%43 3/7
9,5 Üst%46 6/13%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%21 3/14%25 2/8
Berabere%36 5/14%38 3/8
Geride%43 6/14%38 3/8
Vitesse
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%23 3/13%29 2/7
Berabere%38 5/13%14 1/7
Geride%38 5/13%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Eindhoven (14 maç)

1/111/X11/21X/12X/X1X/222/102/X02/26

Vitesse (13 maç)

1/121/X11/20X/13X/X0X/222/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Eindhoven (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 0 2
31-45 2 4
46-60 2 3
61-75 1 4
76-90 4 5

Vitesse (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 1
31-45 2 4
46-60 2 1
61-75 2 2
76-90 2 4

Kartlar

Eindhoven

Sarı 22 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Vitesse

Sarı 25 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Eindhoven: iç saha, 8 maç · Vitesse: dış saha, 7 maç

EindhovenVitesse
%49,9Topa sahip olma%47,1
1,04Beklenen gol (xG)1,27
14,3Toplam şut13,6
4,0İsabetli şut3,6
9,0Ceza sahası içi şut7,4
4,6Korner4,0
395Pas374
%77Pas isabeti%78
3,3Kurtarış3,4
13,6Faul14,9
1,0Ofsayt2,9
1,6Sarı kart2,6
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,83Rakibin xG'si1,30
12,1Rakibin şutu12,7
5,1Rakibin isabetli şutu4,4
5,4Rakibin korneri5,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Eindhoven – Vitesse ilk 11'ler

Eindhoven · 4-4-2

  1. 1J. BorgmansK
  2. 22C. EssersD55' sarı kart 55. dk87' oyundan çıktı 87. dk
  3. 44O. RenfrumD82' sarı kart 82. dk
  4. 4Predrag JevtićD38' sarı kart 38. dk61' oyundan çıktı 61. dk
  5. 20Raf van de RietD
  6. 28R. BuifrahiO
  7. 6G. BeaumontO80' oyundan çıktı 80. dk
  8. 8X. BlommeO87' oyundan çıktı 87. dk
  9. 77V. BesuijenO61' oyundan çıktı 61. dk
  10. 18Antonio BaždarićF
  11. 19Kevin FerreiraF
Yedekler
  • 27E. EksiF
  • 35J. ElbersD
  • 30N. FancitoK
  • 31N. JanssenK
  • 14N. MunstersO80' oyuna girdi 80. dk
  • 10Lasse AbildgaardF
  • 17L. NettenD61' oyuna girdi 61. dk73' sarı kart 73. dk
  • 25Lennon SmuldersO87' oyuna girdi 87. dk
  • 7H. DeenenF61' oyuna girdi 61. dk
  • 23Gideon ConstanciaF
  • 5R. BoonD

Teknik direktör: Jan Poortvliet

Vitesse · 4-2-3-1

  1. 1C. van den BergK
  2. 2S. BonnahD
  3. 55M. SteffenD
  4. 17V. ZumberiD53' sarı kart 53. dk
  5. 22Xiamaro ThenuD75' oyundan çıktı 75. dk
  6. 6M. SchikoraO
  7. 34Y. OuallilO58' oyundan çıktı 58. dk
  8. 20F. de CarvalhoO58' oyundan çıktı 58. dk
  9. 16P. DahboO44' sarı kart 44. dk58' oyundan çıktı 58. dk
  10. 21A. SelloufO
  11. 9N. BannisF39' gol 39. dk82' sarı kart 82. dk84' oyundan çıktı 84. dk
Yedekler
  • 14O. AchouitarD
  • 25T. BodakK
  • 42Teun BoschO
  • 31M. BrullK
  • 28A. BüttnerD58' oyuna girdi 58. dk
  • 24N. MarkeloD
  • 33M. MarschalkO58' oyuna girdi 58. dk
  • 27E. ProbstF84' oyuna girdi 84. dk
  • 11Yuval RanonF
  • 15L. WoutersD75' oyuna girdi 75. dk
  • 7Nino ZonneveldF
  • 38Koen te VeluweO58' oyuna girdi 58. dk

Teknik direktör: R. Rehm

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Eindhoven son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Vitesse 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-8). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Eindhoven 0, Vitesse 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Şubat 2026, Vitesse 1-1 Eindhoven.

Sıralama
15. (11 p) – 10. (14 p)
Form (son 5)
MBMGG – MBMGM
H2H (G-B-M)
0-3-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %40
Korner ort. (maç)
10,5
iddaa MS 1-0-2
2,77 – 3,37 – 1,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Eindhoven iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Vitesse dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eindhoven %100, Vitesse %40. İlk yarıyı önde kapatma: Eindhoven 2/5, Vitesse 1/5.

Korner ve kart

Maç başına korner: Eindhoven 4,8, Vitesse 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Eindhoven 1,4, Vitesse 2,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,77, 0 – 3,37, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,19, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,30.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 10 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Heracles 141121 4415 +2935 GGBGG
2VVV Venlo 14923 3722 +1529 GBGGB
3Almere City FC 14914 3014 +1628 GMMGG
4Emmen 13814 2624 +225 BGGGM
5NAC Breda 14743 2520 +525 GGBGB
6Roda 14743 1817 +125 BGGGM
7FC Volendam 14716 3324 +922 GBGMG
8Den Bosch 14545 2422 +219 GGBGB
9Vitesse 13535 1718 -118 BMGMB
10MVV 13526 1729 -1217 MMMBM
11Waalwijk 14383 2320 +317 MBBMB
12Jong AZ 14527 3331 +217 MBGMM
13Jong PSV U21 14455 1822 -417 BMGMB
14Jong Ajax 14446 2230 -816 MGBBG
15De Graafschap 13436 1727 -1015 BGMBG
16FC OSS 14428 2023 -314 GMBMB
17Helmond Sport 14338 2531 -612 MMMGM
18Dordrecht 14338 1834 -1612 MGMMB
19Jong Utrecht 14329 2334 -1111 MMMGB
20FC Eindhoven 14329 1831 -1311 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Heracles 7700 235 +1821
2FC Volendam 7601 237 +1618
3Emmen 7502 1312 +115
4VVV Venlo 7421 1911 +814
5FC OSS 7421 179 +814
6Roda 6420 105 +514
7Den Bosch 8341 1513 +213
8Almere City FC 6402 105 +512
9Helmond Sport 8332 1614 +212
10Jong PSV U21 7322 98 +111
11Waalwijk 7241 1711 +610
12NAC Breda 6312 1110 +110
13MVV 7313 813 -510
14Jong AZ 7304 1313 09
15Vitesse 6222 810 -28
16Jong Ajax 7223 1015 -58
17Jong Utrecht 7214 1317 -47
18FC Eindhoven 8215 1116 -57
19De Graafschap 6213 813 -57
20Dordrecht 7214 1017 -77
#TakımOGBMAYAVP
1Almere City FC 8512 209 +1116
2VVV Venlo 7502 1811 +715
3NAC Breda 8431 1410 +415
4Heracles 7421 2110 +1114
5Roda 8323 812 -411
6Emmen 6312 1312 +110
7Vitesse 7313 98 +110
8Jong AZ 7223 2018 +28
9Jong Ajax 7223 1215 -38
10De Graafschap 7223 914 -58
11Waalwijk 7142 69 -37
12MVV 6213 916 -77
13Den Bosch 6204 99 06
14Jong PSV U21 7133 914 -56
15Dordrecht 7124 817 -95
16FC Volendam 7115 1017 -74
17Jong Utrecht 7115 1017 -74
18FC Eindhoven 6114 715 -84
19Helmond Sport 6006 917 -80
20FC OSS 7007 314 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,77X3,3721,90

Çifte şans

1X1,49121,15X21,22

Karşılıklı gol

Var1,34Yok2,30

1,5 Alt / Üst

Alt4,43Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,19Üst1,37

3,5 Alt / Üst

Alt1,44Üst2,03

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.