Middelfart 3-3 Skive IK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Middelfart 3–3 Skive IK (24 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.
Maç özeti
Middelfart – Skive IK maçı 3-3 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: M. Nielsen 10', J. Villemoes 34', N. Bossen 74' (Middelfart); Z. Dalugge 45+1', 86' (pen.), C. Kudsk 67' (Skive IK).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Middelfart üstte · Skive IK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' gol: M. Nielsen (Middelfart)
- 34' gol: J. Villemoes (Middelfart)
- 45+1' gol: Z. Dalugge (Skive IK)
- 67' gol: C. Kudsk (Skive IK)
- 74' gol: N. Bossen (Middelfart)
- 86' gol: Z. Dalugge (Skive IK)
Maç olayları
- MiddelfartSkive IK
- 86'Penaltı golü Z. Dalugge 3–3Penaltı
- Gol N. Bossen 3–274'
- 67'Gol C. Kudsk 2–2
- 45+1'Gol Z. Dalugge 2–1
- Gol J. Villemoes 2–034'
- Gol M. Nielsen 1–010'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %44 4/9 |
| Beraberlik | %47 7/15 | %44 4/9 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %11 1/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (29 gol) | 2,44 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol) | 1,56 (14 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (20 gol) | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 12/15 | %78 7/9 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %67 6/9 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %67 6/9 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %22 2/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %56 5/9 |
| Berabere | %40 6/15 | %33 3/9 |
| Geride | %13 2/15 | %11 1/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %0 0/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Geride | %33 5/15 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Middelfart (15 maç)
Skive IK (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Middelfart (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Skive IK (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Middelfart
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Skive IK
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Middelfart 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-9). Skive son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Middelfart 4, Skive 6 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Eylül 2026, Skive 0-0 Middelfart.
- Sıralama
- 5. (18 p) – 7. (17 p)
- Form (son 5)
- BMGBB – GMGMG
- H2H (G-B-M)
- 4-2-6 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 1,62 – 3,37 – 3,73
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Middelfart iç saha 7 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,29 gol yedi; Skive dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Middelfart %57, Skive %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Middelfart %71, Skive %40. İlk yarıyı önde kapatma: Middelfart 3/7, Skive 0/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,37, 2 – 3,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,82, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %56; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · 2. Division puan durumu · 2nd Division
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nykobing FC | 14 | +21 | 31 |
| 2 | Roskilde | 15 | +16 | 29 |
| 3 | B 93 | 15 | +6 | 24 |
| 4 | Middelfart | 15 | +6 | 22 |
| 5 | Skive | 15 | +2 | 21 |
| 6 | Naestved | 15 | +2 | 21 |
| 7 | Fremad Amager | 15 | -5 | 21 |
| 8 | VSK Århus | 15 | +1 | 20 |
| 9 | Brabrand | 14 | -6 | 15 |
| 10 | HIK | 15 | -11 | 15 |
| 11 | FA 2000 | 15 | -14 | 12 |
| 12 | Thisted FC | 15 | -18 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nykobing FC | 7 | +14 | 17 |
| 2 | Roskilde | 7 | +13 | 17 |
| 3 | Middelfart | 9 | +8 | 16 |
| 4 | B 93 | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Skive | 8 | +4 | 13 |
| 6 | VSK Århus | 7 | +4 | 12 |
| 7 | Fremad Amager | 7 | 0 | 12 |
| 8 | Naestved | 7 | +1 | 10 |
| 9 | HIK | 7 | -4 | 8 |
| 10 | Brabrand | 8 | -4 | 6 |
| 11 | FA 2000 | 7 | -6 | 5 |
| 12 | Thisted FC | 8 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nykobing FC | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Roskilde | 8 | +3 | 12 |
| 3 | B 93 | 8 | +1 | 11 |
| 4 | Naestved | 8 | +1 | 11 |
| 5 | Brabrand | 6 | -2 | 9 |
| 6 | Fremad Amager | 8 | -5 | 9 |
| 7 | Skive | 7 | -2 | 8 |
| 8 | VSK Århus | 8 | -3 | 8 |
| 9 | HIK | 8 | -7 | 7 |
| 10 | FA 2000 | 8 | -8 | 7 |
| 11 | Middelfart | 6 | -2 | 6 |
| 12 | Thisted FC | 7 | -11 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Division'da oynanan diğer maçlar
- 14:30 VSK Aarhus 2–2 Naestved
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
