← Maçlar
Belarus · 1. Division · 29. hafta18 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

FC Gomel 2 0-1 FC Lida: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Gomel 2
0–1İY 0–0
FC Lida
Maç sonu

FC Gomel 2 0–1 FC Lida (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

FC Gomel 2 – FC Lida maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Chernodarov 73' (FC Lida).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FC Gomel 2 üstte · FC Lida altta

01530İY607590 8' sarı kart: G. Protasenya (FC Gomel 2)73' gol: A. Chernodarov (FC Lida)83' sarı kart (FC Lida)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' sarı kart: G. Protasenya (FC Gomel 2)
  • 73' gol: A. Chernodarov (FC Lida)
  • 83' sarı kart (FC Lida)

Maç olayları

  1. FC Gomel 2FC Lida
  2. 83'Sarı kart
  3. 73'Gol A. Chernodarov 0–1Asist: D. Khvostovich
  4. G. ProtasenyaSarı kart8'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Gomel 2
Toplam (32)İç saha (16)
Galibiyet%19 6/32%19 3/16
Beraberlik%19 6/32%13 2/16
Mağlubiyet%63 20/32%69 11/16
FC Lida
Toplam (32)Dış saha (16)
Galibiyet%69 22/32%69 11/16
Beraberlik%9 3/32%6 1/16
Mağlubiyet%22 7/32%25 4/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Gomel 2
Toplam (32)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,38 (44 gol)1,25 (20 gol)
Yediği gol / maç2,16 (69 gol)2,25 (36 gol)
FC Lida
Toplam (32)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,88 (60 gol)2,06 (33 gol)
Yediği gol / maç1,41 (45 gol)1,50 (24 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Gomel 2
Toplam (32)İç saha (16)
KG Var%63 20/32%56 9/16
1,5 Üst%84 27/32%75 12/16
2,5 Üst%69 22/32%63 10/16
3,5 Üst%50 16/32%50 8/16
Gol yememe%16 5/32%13 2/16
FC Lida
Toplam (32)Dış saha (16)
KG Var%75 24/32%75 12/16
1,5 Üst%88 28/32%94 15/16
2,5 Üst%75 24/32%81 13/16
3,5 Üst%38 12/32%44 7/16
Gol yememe%19 6/32%19 3/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Gomel 2
Toplam (32)İç saha (16)
Önde%22 7/32%13 2/16
Berabere%44 14/32%50 8/16
Geride%34 11/32%38 6/16
FC Lida
Toplam (32)Dış saha (16)
Önde%41 13/32%38 6/16
Berabere%38 12/32%38 6/16
Geride%22 7/32%25 4/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Gomel 2 (32 maç)

1/151/X11/21X/10X/X4X/2102/112/X12/29

FC Lida (32 maç)

1/1111/X11/21X/17X/X2X/232/142/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Gomel 2 (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 5 8
31-45 11 14
46-60 8 8
61-75 7 12
76-90 10 21

FC Lida (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 4 4
31-45 13 7
46-60 11 6
61-75 12 6
76-90 12 16

Kartlar

FC Gomel 2

Sarı 55 · Kırmızı 5 (32 maç · maç başı sarı 1,7)

FC Lida

Sarı 59 · Kırmızı 2 (31 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 285 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Gomel II 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 6-16). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Lida 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-7). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Gomel II 0, Lida 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 19 Haziran 2026, Lida 2-1 Gomel II.

Form (son 5)
MMMMM – GGGMG
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %86
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %79
iddaa MS 1-0-2
10,00 – 5,35 – 1,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gomel II iç saha 14 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,21 gol yedi; Lida dış saha 14 maçta 2,07 attı, 1,64 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %64, konukta %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gomel II %57, Lida %79. İlk yarıyı önde kapatma: Gomel II 2/14, Lida 6/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 10,00, 0 – 5,35, 2 – 1,11.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 15:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belarus · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Slutsk 302064 6028 +3266 GGGGG
2Lida 302037 5443 +1163 GGGGG
3Niva 301956 7736 +4162 GBGGB
4FC Energetik-Bgu Minsk 301857 6536 +2959 GGGMG
5Slonim 301659 5335 +1853 GBGGM
6Shakhter Soligorsk 301389 6046 +1447 GBGBG
7Molodechno-DYuSSh 4 2914312 4850 -245 GMMMM
8Bumprom 3012513 5448 +641 BGMMM
9Ostrovets FC 309129 4142 -139 BBMBG
10Smorgon 3011613 3640 -439 MGGGM
11Volna 3011514 4556 -1138 MMBMG
12Dinamo Minsk II 2710512 4241 +135 MBGMM
13Minsk II 3010317 4258 -1633 MMMGM
14Uni Minsk 297913 2937 -830 MBMGB
15Orsha 308616 3556 -2130 MBMMG
16Gomel II 306618 4262 -2024 MMMMG
17Osipovichy 306519 3474 -4023 BMBGM
18BATE II 295717 3766 -2922 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Slutsk 151230 3111 +2039
2Niva 151131 4512 +3336
3FC Energetik-Bgu Minsk 151032 3718 +1933
4Lida 151023 2420 +432
5Shakhter Soligorsk 15933 3216 +1630
6Slonim 16844 2718 +928
7Molodechno-DYuSSh 4 15726 2924 +523
8Smorgon 15726 1818 023
9Bumprom 15717 2922 +722
10Volna 14635 2023 -321
11Uni Minsk 14455 1313 017
12Ostrovets FC 15456 2022 -217
13Dinamo Minsk II 13526 2023 -317
14Osipovichy 15438 2039 -1915
15BATE II 15339 2535 -1012
16Gomel II 153210 1932 -1311
17Orsha 152310 1533 -189
18Minsk II 152310 1437 -239
#TakımOGBMAYAVP
1Lida 151014 3023 +731
2FC Slutsk 15834 2917 +1227
3FC Energetik-Bgu Minsk 15825 2818 +1026
4Niva 15825 3224 +826
5Slonim 14815 2617 +925
6Minsk II 15807 2821 +724
7Ostrovets FC 15573 2120 +122
8Molodechno-DYuSSh 4 14716 1926 -722
9Orsha 15636 2023 -321
10Bumprom 15546 2526 -119
11Dinamo Minsk II 14536 2218 +418
12Shakhter Soligorsk 15456 2830 -217
13Volna 16529 2533 -817
14Smorgon 15447 1822 -416
15Gomel II 15348 2330 -713
16Uni Minsk 15348 1624 -813
17BATE II 14248 1231 -1910
18Osipovichy 152211 1435 -218

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:24 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

110,00X5,3521,11

Çifte şans

1X3,05

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.