Brezilya · Serie A · 34. hafta

Vitoria 0-3 Fluminense: Maç Sonucu ve İstatistikleri

VitoriaKorner 9Sarı kart 2
Skor 0–3 MS İY 0–2
FluminenseKorner 6Sarı kart 0

Vitoria 0–3 Fluminense (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2. Şut 10–12, isabetli şut 5–6, topa sahip olma %43–%57, korner 9–6.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Vitoria – Fluminense maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: J. Savarino 15', A. Canobbio 42', R. Castillo 90' (Fluminense). xG: Vitoria 0,8 – 1,3 Fluminense.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Estádio Manoel Barradas, Salvador

Maç akışı

Vitoria üstte · Fluminense altta

01530İY607590 15' gol: J. Savarino (Fluminense)42' gol: A. Canobbio (Fluminense)44' sarı kart: Matheusinho (Vitoria)46' oyuncu değişikliği: Caique Goncalves ↔ Lucas Silva (Vitoria)↔63' oyuncu değişikliği: Matheuzinho ↔ Renato Kayzer (Vitoria)↔69' oyuncu değişikliği: L. Acosta ↔ PH Ganso (Fluminense)↔69' oyuncu değişikliği: Hulk ↔ R. Castillo (Fluminense)↔78' oyuncu değişikliği: Rene ↔ Alex Bruno (Vitoria)↔79' oyuncu değişikliği: Emmanuel Martinez ↔ Ze Vitor (Vitoria)↔80' oyuncu değişikliği: J. Savarino ↔ K. Serna (Fluminense)↔80' oyuncu değişikliği: Guga ↔ Samuel Xavier (Fluminense)↔84' oyuncu değişikliği: Matheusinho ↔ R. Ramos (Vitoria)↔86' oyuncu değişikliği: A. Canobbio ↔ Y. Soteldo (Fluminense)↔88' sarı kart: Lucas Silva (Vitoria)90' gol: R. Castillo (Fluminense)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' gol: J. Savarino (Fluminense)
  • 42' gol: A. Canobbio (Fluminense)
  • 44' sarı kart: Matheusinho (Vitoria)
  • 46' oyuncu değişikliği: Caique Goncalves ↔ Lucas Silva (Vitoria)
  • 63' oyuncu değişikliği: Matheuzinho ↔ Renato Kayzer (Vitoria)
  • 69' oyuncu değişikliği: L. Acosta ↔ PH Ganso (Fluminense)
  • 69' oyuncu değişikliği: Hulk ↔ R. Castillo (Fluminense)
  • 78' oyuncu değişikliği: Rene ↔ Alex Bruno (Vitoria)
  • 79' oyuncu değişikliği: Emmanuel Martinez ↔ Ze Vitor (Vitoria)
  • 80' oyuncu değişikliği: J. Savarino ↔ K. Serna (Fluminense)
  • 80' oyuncu değişikliği: Guga ↔ Samuel Xavier (Fluminense)
  • 84' oyuncu değişikliği: Matheusinho ↔ R. Ramos (Vitoria)
  • 86' oyuncu değişikliği: A. Canobbio ↔ Y. Soteldo (Fluminense)
  • 88' sarı kart: Lucas Silva (Vitoria)
  • 90' gol: R. Castillo (Fluminense)

Maç olayları

  1. VitoriaFluminense
  2. 90'Gol R. Castillo 0–3Asist: Nonato
  3. Lucas SilvaSarı kart88'
  4. 86'A. Canobbio ↔ Y. SoteldoOyuncu değişikliği
  5. Matheusinho ↔ R. RamosOyuncu değişikliği84'
  6. 80'J. Savarino ↔ K. SernaOyuncu değişikliği
  7. 80'Guga ↔ Samuel XavierOyuncu değişikliği
  8. Emmanuel Martinez ↔ Ze VitorOyuncu değişikliği79'
  9. Rene ↔ Alex BrunoOyuncu değişikliği78'
  10. 69'L. Acosta ↔ PH GansoOyuncu değişikliği
  11. 69'Hulk ↔ R. CastilloOyuncu değişikliği
  12. Matheuzinho ↔ Renato KayzerOyuncu değişikliği63'
  13. Caique Goncalves ↔ Lucas SilvaOyuncu değişikliği46'
  14. MatheusinhoSarı kart44'
  15. 42'Gol A. Canobbio 0–2Asist: Nonato
  16. 15'Gol J. Savarino 0–1Asist: A. Canobbio
Maç özeti

Ev sahibi

Vitoria

15. sıra · 38 puan

GMBBM

Deplasman

Fluminense

4. sıra · 57 puan

MMGMG

Vitoria iç sahada (17 maç) · Fluminense deplasmanda (17 maç), bu sezon

1,35 Gol atma maç başı 1,41
0,94 Gol yeme maç başı 1,47
%59 Gol yememe maçların %12
%24 KG Var maçların %71
%35 2.5 Üst maçların %47

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 9 maç (2017'den beri)

2 Vitoria4 berabere3 Fluminense

  • Vitoria iç sahada 17 maçta 10 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Fluminense deplasmanda 17 maçta 4 galibiyet, 6 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
  • Fluminense, deplasman maçlarında 17 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%12).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Vitoria

Fluminense

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

VitoriaFluminense
43%Topa sahip olma57%
0,77Beklenen gol (xG)1,29
10Toplam şut12
5İsabetli şut6
2İsabetsiz şut6
3Engellenen şut0
5Ceza sahası içi şut7
5Ceza sahası dışı şut5
9Korner6
1Ofsayt0
10Faul19
2Sarı kart0
4Kurtarış5
351Pas486
302İsabetli pas428
86%Pas isabeti88%
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Vitoria
Toplam (34)İç saha (17)
Galibiyet%29 10/34%59 10/17
Beraberlik%24 8/34%12 2/17
Mağlubiyet%47 16/34%29 5/17
Fluminense
Toplam (34)Dış saha (17)
Galibiyet%47 16/34%24 4/17
Beraberlik%26 9/34%35 6/17
Mağlubiyet%26 9/34%41 7/17

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Vitoria
Toplam (34)İç saha (17)
Attığı gol / maç1,03 (35 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,31 düşük1,35 (23 gol)
Yediği gol / maç1,50 (51 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,16 yüksek0,94 (16 gol)
Fluminense
Toplam (34)Dış saha (17)
Attığı gol / maç1,62 (55 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,28 yüksek1,41 (24 gol)
Yediği gol / maç1,24 (42 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında1,47 (25 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Vitoria
Toplam (34)İç saha (17)
KG Var%41 14/34ligde 20. · lig ortalamasından 18 puan düşük%24 4/17
1,5 Üst%82 28/34%71 12/17
2,5 Üst%41 14/34ligde 17.–19. · lig ortalamasından 10 puan düşük%35 6/17
3,5 Üst%26 9/34%24 4/17
Gol yememe%32 11/34%59 10/17
Fluminense
Toplam (34)Dış saha (17)
KG Var%71 24/34ligde 2. · lig ortalamasından 12 puan yüksek%71 12/17
1,5 Üst%82 28/34%88 15/17
2,5 Üst%59 20/34ligde 7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%47 8/17
3,5 Üst%29 10/34%29 5/17
Gol yememe%21 7/34%12 2/17

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Vitoria
Toplam (34)İç saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)9,79,0
7,5 Üst%76 26/34%59 10/17
8,5 Üst%68 23/34%53 9/17
9,5 Üst%47 16/34%35 6/17
10,5 Üst%29 10/34%24 4/17
Fluminense
Toplam (34)Dış saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)10,110,5
7,5 Üst%82 28/34%82 14/17
8,5 Üst%74 25/34%82 14/17
9,5 Üst%53 18/34%65 11/17
10,5 Üst%35 12/34%41 7/17

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vitoria
Toplam (34)İç saha (17)
Maç başı kart4,95,1
2,5 Üst%79 27/34%88 15/17
3,5 Üst%71 24/34%76 13/17
4,5 Üst%62 21/34%76 13/17
5,5 Üst%47 16/34%53 9/17
Fluminense
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı kart5,24,8
2,5 Üst%79 27/34%82 14/17
3,5 Üst%68 23/34%65 11/17
4,5 Üst%56 19/34%47 8/17
5,5 Üst%53 18/34%41 7/17

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vitoria
Toplam (34)İç saha (17)
Maç başı isabetli şut9,18,3
6,5 Üst%85 29/34%76 13/17
7,5 Üst%68 23/34%65 11/17
8,5 Üst%50 17/34%47 8/17
9,5 Üst%41 14/34%35 6/17
Fluminense
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı isabetli şut10,310,3
6,5 Üst%97 33/34%100 17/17
7,5 Üst%88 30/34%88 15/17
8,5 Üst%71 24/34%71 12/17
9,5 Üst%62 21/34%65 11/17

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Vitoria
Toplam (34)İç saha (17)
Önde%29 10/34%47 8/17
Berabere%35 12/34%35 6/17
Geride%35 12/34%18 3/17
Fluminense
Toplam (34)Dış saha (17)
Önde%38 13/34%35 6/17
Berabere%41 14/34%41 7/17
Geride%21 7/34%24 4/17

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Vitoria (34 maç)

1/171/X21/21X/13X/X5X/242/102/X12/211

Fluminense (34 maç)

1/181/X31/22X/17X/X4X/232/112/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Vitoria (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 7 5
31-45 5 12
46-60 5 5
61-75 9 8
76-90 5 11

Fluminense (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 7
16-30 9 1
31-45 9 5
46-60 8 10
61-75 6 9
76-90 19 10

Kartlar

Vitoria

Sarı 78 · Kırmızı 4 (34 maç · maç başı sarı 2,3)

Fluminense

Sarı 80 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Vitoria: iç saha, 17 maç · Fluminense: dış saha, 17 maç

VitoriaFluminense
%45,7Topa sahip olma%57,4
1,26Beklenen gol (xG)1,12
14,2Toplam şut12,2
4,9İsabetli şut4,6
8,6Ceza sahası içi şut6,9
4,9Korner4,7
366Pas526
%80Pas isabeti%87
2,6Kurtarış4,4
12,9Faul14,7
1,7Ofsayt1,1
2,0Sarı kart2,4
0,18Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,06Rakibin xG'si1,26
13,4Rakibin şutu14,2
3,4Rakibin isabetli şutu5,7
4,1Rakibin korneri5,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Vitoria – Fluminense ilk 11'ler

Vitoria · 4-1-4-1

  1. 1Lucas ArcanjoK
  2. 98MateusinhoD44' sarı kart 44. dk84' oyundan çıktı 84. dk
  3. 25CacáD
  4. 36Luan CândidoD
  5. 83JamersonD
  6. 95Caique GonçalvesO46' oyundan çıktı 46. dk
  7. 33ErickO
  8. 44Gabriel BaralhasO
  9. 6Emmanuel MartínezO79' oyundan çıktı 79. dk
  10. 10MatheuzinhoO63' oyundan çıktı 63. dk
  11. 91Renê SousaF78' oyundan çıktı 78. dk
Yedekler
  • 20Lucas SilvaF46' oyuna girdi 46. dk88' sarı kart 88. dk
  • 79Renato KayzerF63' oyuna girdi 63. dk
  • 71Yuri SenaK
  • 59Gean de Jesus SoaresD
  • 26EdenilsonO
  • 12Diego TarziaD
  • 88Zé VitorO79' oyuna girdi 79. dk
  • 16Rúben Ramos IsmaelO84' oyuna girdi 84. dk
  • 77Ignacio LaquintanaO
  • 15WalaceD
  • 9Alex BrunoF78' oyuna girdi 78. dk
  • 7MarinhoF

Fluminense · 4-2-3-1

  1. 1FábioK
  2. 23GugaD80' oyundan çıktı 80. dk
  3. 3Thiago SilvaD
  4. 22Juan Pablo FreytesD
  5. 6RenêD
  6. 35HérculesO
  7. 16NonatoO42' asist 42. dk90' asist 90. dk
  8. 17Agustín CanobbioO15' asist 15. dk42' gol 42. dk86' oyundan çıktı 86. dk
  9. 32Luciano AcostaO69' oyundan çıktı 69. dk
  10. 11Jefferson SavarinoO15' gol 15. dk80' oyundan çıktı 80. dk
  11. 7HulkF69' oyundan çıktı 69. dk
Yedekler
  • 27Marcelo PitalugaK
  • 13Guilherme AranaD
  • 21Igor RabelloD
  • 2Samuel XavierD80' oyuna girdi 80. dk
  • 94OtávioO
  • 30Yeferson SoteldoF86' oyuna girdi 86. dk
  • 10GansoO69' oyuna girdi 69. dk
  • 90Kevin SernaF80' oyuna girdi 80. dk
  • 28Riquelme FelipeF
  • 34Wesley NatãF
  • 14Germán CanoF
  • 19Rodrigo CastilloF69' oyuna girdi 69. dk90' gol 90. dk

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Vitoria

15. sıra · 38 puan · 34 maç · averaj -16

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBBM

  1. 31.10 Coritiba 2–0 Vitoria M
  2. 24.10 Vitoria 1–1 Atletico Paranaense B
  3. 19.10 Corinthians 1–1 Vitoria B
  4. 11.10 Sao Paulo 2–1 Vitoria M
  5. 07.10 Vitoria 4–0 Chapecoense-sc G
Deplasman

Fluminense

4. sıra · 57 puan · 34 maç · averaj +13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMG

  1. 28.10 Fluminense 2–1 Internacional G
  2. 24.10 Chapecoense-sc 2–1 Fluminense M
  3. 22.10 Palmeiras 0–1 Fluminense G
  4. 18.10 Fluminense 1–2 Santos M
  5. 15.10 Fluminense 1–2 Palmeiras M

Puan durumu 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 02:00: Serie A (Brezilya) 34. haftasında ev sahibi Vitoria, konuk ekip Fluminense. Sıralamada Vitoria 15., Fluminense 4.; iki takım arasında 16 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Vitoria son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Fluminense 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
15. (38 p) – 4. (54 p)
Form (son 5)
MBBMG – GMGMM
H2H (G-B-M)
2-4-3 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%31 – %44
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
2,95 – 2,86 – 2,16
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Vitoria 2, Fluminense 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Fluminense 2-2 Vitoria.

Gol istatistikleri

Vitoria iç saha 16 maçta maç başına 1,44 gol attı, 0,81 gol yedi; Fluminense dış saha 16 maçta 1,31 attı, 1,56 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %31, konukta %44. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vitoria %25, Fluminense %75. İlk yarıyı önde kapatma: Vitoria 8/16, Fluminense 5/16.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Vitoria 4,6, Fluminense 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Vitoria 2,2, Fluminense 2,5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,95, 0 – 2,86, 2 – 2,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 2,15. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,65.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Brezilya · Serie A puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Flamengo 342374 7129 +4276 GGGGG
2Palmeiras 3421103 6223 +3973 GGGBG
3Cruzeiro 3418610 5548 +760 MGGGG
4Fluminense 341699 5542 +1357 MMMGG
5Atletico Paranaense 3415910 5143 +854 GMBMM
6Bahia 3414119 5045 +553 GMBGM
7Atletico-MG 3414812 4440 +450 GGMMM
8RB Bragantino 3413813 4439 +547 GBMGG
9Santos 34121111 5049 +147 MGBBM
10Sao Paulo 3412814 3939 044 GGBMB
11Botafogo 3411914 4653 -742 BGMMG
12Coritiba 3411914 4051 -1142 BMMGM
13Vasco DA Gama 3311814 4350 -741 BMGMG
14Mirassol 34101014 3948 -940 MGBMG
15Vitoria 3410816 3551 -1638 MBBMM
16Internacional 3491114 3842 -438 BMGMG
17Corinthians 3491015 3642 -637 MBMGB
18Gremio 3491015 3847 -937 BMGGM
19Remo 3461117 3757 -2029 BBMGM
20Chapecoense-sc 334920 3368 -3521 MMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Palmeiras 171331 3611 +2542
2Flamengo 171331 3513 +2242
3Fluminense 171232 3117 +1439
4Atletico-MG 171052 2718 +935
5Cruzeiro 171043 3018 +1234
6Sao Paulo 171043 2513 +1234
7Atletico Paranaense 17953 2818 +1032
8Vitoria 171025 2316 +732
9RB Bragantino 17935 2918 +1130
10Bahia 17863 2619 +730
11Gremio 17854 2721 +629
12Botafogo 17764 2722 +527
13Mirassol 17764 2422 +227
14Vasco DA Gama 17836 2524 +127
15Santos 17674 2321 +225
16Internacional 17656 2217 +523
17Coritiba 17656 2221 +123
18Corinthians 17647 1817 +122
19Remo 17476 2222 019
20Chapecoense-sc 16358 2236 -1414
#TakımOGBMAYAVP
1Flamengo 171043 3616 +2034
2Palmeiras 17872 2612 +1431
3Cruzeiro 17827 2530 -526
4Bahia 17656 2426 -223
5Santos 17647 2728 -122
6Atletico Paranaense 17647 2325 -222
7Coritiba 17548 1830 -1219
8Fluminense 17467 2425 -118
9RB Bragantino 17458 1521 -617
10Atletico-MG 174310 1722 -515
11Corinthians 17368 1825 -715
12Internacional 17368 1625 -915
13Botafogo 174310 1931 -1215
14Vasco DA Gama 16358 1826 -814
15Mirassol 173410 1526 -1113
16Sao Paulo 172411 1426 -1210
17Remo 172411 1535 -2010
18Gremio 171511 1126 -158
19Chapecoense-sc 171412 1132 -217
20Vitoria 170611 1235 -236

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 06.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Vitoria2,95
X · Beraberlik2,86
2 · Fluminense2,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,46
Üst2,15

Karşılıklı gol

Var1,83
Yok1,65
Tüm marketler (26)

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var7,051 ve Yok4,800 ve Var4,270 ve Yok7,642 ve Var5,292 ve Yok3,44

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var5,16Yok–

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,4203,6224,41

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,20Üst3,12

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,36Üst2,40

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,52Üst2,03

1. Yarı Sonucu

13,7401,8622,88

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.3,07Eşit2,972.2,05

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet12,15Hayır–

Alt/Üst 3.5

Alt1,10Üst4,09

2. Yarı Sonucu

13,2602,2022,57

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,540 ve Alt3,372 ve Alt4,221 ve Üst5,870 ve Üst15,102 ve Üst4,10

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,37Üst2,37

1. Yarı / Maç Sonucu

1/15,091/014,501/232,000/16,560/04,020/25,152/136,002/014,002/23,51

Alt/Üst 1.5

Alt2,60Üst1,31

Çifte Şans

1 ve 01,441 ve 21,250 ve 21,24

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var5,86Üst ve Var2,55Alt ve Yok1,86Üst ve Yok11,70

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var31,501 ve Yok4,060 ve Var8,380 ve Yok2,282 ve Var24,602 ve Yok3,13

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,241 ve 21,610 ve 21,14

Toplam Gol

0-1 gol2,542-3 gol1,814-5 gol4,746+ gol26,00

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet7,89Hayır–

Tek / Çift

Tek1,82Çift1,66

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,21Üst3,07

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,33Üst1,39

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,66Üst1,72

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,61Üst1,77