Kashima 4-1 Cerezo Osaka: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kashima 4–1 Cerezo Osaka (31 Ekim 2026). İlk yarı 3–1. Şut 16–12, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %54–%46, korner 10–2.
Maç özeti
Kashima – Cerezo Osaka maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı. Goller: José Élber Pimentel da Silva 14', 22', Matheus Bueno 36', Aleksandar Čavrić 70' (Kashima); Pablo Sabbag 25' (Cerezo Osaka). xG: Kashima 2,3 – 0,5 Cerezo Osaka.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Kashima: T. Oniki · Cerezo Osaka: Pablo Machín
Maç akışı
Kashima üstte · Cerezo Osaka altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: José Élber Pimentel da Silva (Kashima)
- 21' oyuncu değişikliği: Shinji Kagawa ↔ Kosei Okazawa (Cerezo Osaka)
- 22' gol: José Élber Pimentel da Silva (Kashima)
- 25' gol: Pablo Sabbag (Cerezo Osaka)
- 33' sarı kart: Pablo Sabbag (Cerezo Osaka)
- 36' gol: Matheus Bueno (Kashima)
- 55' sarı kart: Travis Takahashi (Cerezo Osaka)
- 57' sarı kart: Léo Ceará (Kashima)
- 58' oyuncu değişikliği: José Élber Pimentel da Silva ↔ Aleksandar Čavrić (Kashima)
- 58' oyuncu değişikliği: Yuta Higuchi ↔ Gaku Shibasaki (Kashima)
- 60' oyuncu değişikliği: Lucas Fernandes ↔ Solomon Sakuragawa (Cerezo Osaka)
- 60' oyuncu değişikliği: Yota Komi ↔ Satoki Uejo (Cerezo Osaka)
- 70' gol: Aleksandar Čavrić (Kashima)
- 73' oyuncu değişikliği: Matheus Bueno ↔ Kento Misao (Kashima)
- 73' oyuncu değişikliği: Léo Ceará ↔ Haruki Hayashi (Kashima)
- 76' oyuncu değişikliği: Pablo Sabbag ↔ Yumeki Yokoyama (Cerezo Osaka)
- 76' oyuncu değişikliği: Travis Takahashi ↔ Javi Hernández (Cerezo Osaka)
- 86' oyuncu değişikliği: Yuta Matsumura ↔ Haruto Matsumoto (Kashima)
- 88' sarı kart: Javi Hernández (Cerezo Osaka)
- 89' sarı kart: Yuma Suzuki (Kashima)
- 90+4' sarı kart: Ikuma Sekigawa (Kashima)
Maç olayları
- KashimaCerezo Osaka
- Ikuma SekigawaSarı kart90+4'
- Yuma SuzukiSarı kart89'
- 88'Javi HernándezSarı kart
- Yuta Matsumura ↔ Haruto MatsumotoOyuncu değişikliği86'
- 76'Pablo Sabbag ↔ Yumeki YokoyamaOyuncu değişikliği
- 76'Travis Takahashi ↔ Javi HernándezOyuncu değişikliği
- Matheus Bueno ↔ Kento MisaoOyuncu değişikliği73'
- Léo Ceará ↔ Haruki HayashiOyuncu değişikliği73'
- Gol Aleksandar Čavrić 4–170'
- 60'Lucas Fernandes ↔ Solomon SakuragawaOyuncu değişikliği
- 60'Yota Komi ↔ Satoki UejoOyuncu değişikliği
- José Élber Pimentel da Silva ↔ Aleksandar ČavrićOyuncu değişikliği58'
- Yuta Higuchi ↔ Gaku ShibasakiOyuncu değişikliği58'
- Léo CearáSarı kart57'
- 55'Travis TakahashiSarı kart
- Gol Matheus Bueno 3–1Asist: Yuma Suzuki36'
- 33'Pablo SabbagSarı kart
- 25'Gol Pablo Sabbag 2–1Asist: Lucas Fernandes
- Gol José Élber Pimentel da Silva 2–0Asist: Yuma Suzuki22'
- 21'Shinji Kagawa ↔ Kosei OkazawaOyuncu değişikliği
- Gol José Élber Pimentel da Silva 1–0Asist: Yuta Matsumura14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,07 (29 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,59 yüksek | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,23 yüksek | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol)ligde 16.–17. · lig ortalamasından 0,48 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 2,67 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 6.–8. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13ligde 11.–15. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 15.–17. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Geride | %54 7/13 | %83 5/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kashima (14 maç)
Cerezo Osaka (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kashima (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 9 | 5 |
Cerezo Osaka (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 5 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Kashima
Sarı 21 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,5)
Cerezo Osaka
Sarı 26 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kashima: iç saha, 7 maç · Cerezo Osaka: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Kashima – Cerezo Osaka ilk 11'ler
Kashima · 4-4-2
- 1T. HayakawaK
- 23K. TsukuiD
- 55N. UedaD
- 5I. SekigawaD90+4' sarı kart 90+4. dk
- 7R. OgawaD
- 27Y. MatsumuraO14' asist 14. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 14Y. HiguchiO58' oyundan çıktı 58. dk
- 8Matheus BuenoO36' gol 36. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 17ÉlberO14' gol 14. dk22' gol 22. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 40Y. SuzukiF22' asist 22. dk36' asist 36. dk89' sarı kart 89. dk
- 9Léo CearáF57' sarı kart 57. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 34H. TokudaF
- 21T. YamadaK
- 77A. ČavrićF58' oyuna girdi 58. dk70' gol 70. dk
- 4K. ChidaD
- 24H. HayashuO73' oyuna girdi 73. dk
- 25R. KoikeD
- 32H. MatsumotoD86' oyuna girdi 86. dk
- 6K. MisaoO73' oyuna girdi 73. dk
- 10G. ShibasakiO58' oyuna girdi 58. dk
Teknik direktör: T. Oniki
Cerezo Osaka · 3-4-2-1
- 23Kosuke NakamuraK
- 27Dion-Johan CoolsD
- 97T. TakahashiD55' sarı kart 55. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 4R. InoueD
- 16H. OkudaO
- 10S. TanakaO
- 8S. KagawaO21' oyundan çıktı 21. dk
- 66A. OhataO
- 77Lucas FernandesO25' asist 25. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 41Y. KomiO60' oyundan çıktı 60. dk
- 19P. SabbagF25' gol 25. dk33' sarı kart 33. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 15Javi HernándezD76' oyuna girdi 76. dk88' sarı kart 88. dk
- 2T. NakamuraD
- 6K. NoborizatoD
- 28K. OkazawaO21' oyuna girdi 21. dk
- 17R. SakataO
- 9S. SakuragawaF60' oyuna girdi 60. dk
- 7S. UejoO60' oyuna girdi 60. dk
- 14Y. YokoyamaO76' oyuna girdi 76. dk
- 31K. AbeK
Teknik direktör: Pablo Machín
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Kashima 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Cerezo Osaka için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 11, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Kashima 14 – Cerezo Osaka 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Eylül 2025, Kashima 3-1 Cerezo Osaka.
- Sıralama
- 8. (20 p) – 12. (14 p)
- Form (son 5)
- GMBGG – GBBMG
- H2H (G-B-M)
- 14-3-3 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,54 – 3,87 – 4,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kashima iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,17 gol yedi; Cerezo Osaka dış saha 5 maçta 0,60 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kashima %50, Cerezo Osaka %60. İlk yarıyı önde kapatma: Kashima 3/6, Cerezo Osaka 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Kashima 3,7, Cerezo Osaka 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Kashima 1,2, Cerezo Osaka 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,87, 2 – 4,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,21, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,12.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 16:33 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
- 08:00 Fagiano Okayama 0–4 Tokyo
- 08:00 Kyoto Sanga 2–0 Shimizu
- 08:00 M Hollyhock 0–3 Sanfrecce Hiroshima
- 09:00 Vissel Kobe 3–1 Nagoya
- 10:00 Kashiwa 4–0 Urawa Red
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
