← Maçlar
Uganda · Premier Lig · 10. hafta5 Kasım 2026 · 20:00 TSİ

Vipers SC 2-0 Lugazi FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Vipers SC
2–0İY 0–0
Lugazi FC
Maç sonu

Vipers SC 2–0 Lugazi FC (5 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Vipers SC – Lugazi FC maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: T. Biweribo 80', A. Walusimbi 89' (Vipers SC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Vipers SC üstte · Lugazi FC altta

01530İY607590 80' gol: T. Biweribo (Vipers SC)89' gol: A. Walusimbi (Vipers SC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 80' gol: T. Biweribo (Vipers SC)
  • 89' gol: A. Walusimbi (Vipers SC)

Maç olayları

  1. Vipers SCLugazi FC
  2. Gol A. Walusimbi 2–089'
  3. Gol T. Biweribo 1–080'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Vipers SC
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%44 4/9%40 2/5
Beraberlik%22 2/9%40 2/5
Mağlubiyet%33 3/9%20 1/5
Lugazi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%20 1/5
Beraberlik%20 2/10%0 0/5
Mağlubiyet%60 6/10%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Vipers SC
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç0,44 (4 gol)0,40 (2 gol)
Lugazi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,60 (6 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç1,50 (15 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Vipers SC
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%11 1/9%20 1/5
1,5 Üst%56 5/9%60 3/5
2,5 Üst%33 3/9%20 1/5
3,5 Üst%22 2/9%0 0/5
Gol yememe%56 5/9%60 3/5
Lugazi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10%40 2/5
1,5 Üst%70 7/10%80 4/5
2,5 Üst%50 5/10%60 3/5
3,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Gol yememe%30 3/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Vipers SC
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%33 3/9%20 1/5
Berabere%22 2/9%40 2/5
Geride%44 4/9%40 2/5
Lugazi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%0 0/10%0 0/5
Berabere%90 9/10%100 5/5
Geride%10 1/10%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Vipers SC (9 maç)

1/131/X01/20X/11X/X1X/202/102/X12/23

Lugazi FC (10 maç)

1/101/X01/20X/12X/X2X/252/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Vipers SC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 3 1
31-45 1 1
46-60 3 0
61-75 2 0
76-90 5 0

Lugazi FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 0
31-45 0 0
46-60 1 4
61-75 1 3
76-90 4 7

Kartlar

Vipers SC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Lugazi FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Vipers son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Lugazi için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 2, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Vipers 3, Lugazi 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,75 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mart 2026, Vipers 3-0 Lugazi.

Sıralama
7. (11 p) – 13. (8 p)
Form (son 5)
MMBGB – MMBBM
H2H (G-B-M)
3-1-0 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Vipers iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Lugazi dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Vipers %25, Lugazi %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vipers %25, Lugazi %50. İlk yarıyı önde kapatma: Vipers 1/4, Lugazi 0/4.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 5 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Uganda · Premier Lig puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1BUL 7610 154 +1119 GGBGG
2SC Villa 8530 163 +1318 GBGGB
3NEC 8521 175 +1217 GBGMG
4Entebbe UPPC 8431 72 +515 BGBGB
5KCCA 7412 65 +113 BGGGG
6Blacks Power 8413 911 -213 MMMGB
7Vipers 7322 133 +1011 GBGBM
8Maroons 8323 138 +511 MGBGB
9Police 8323 711 -411 GMMBG
10Kitara 4220 53 +28 BBGG
11UPDF 7223 46 -28 BGGMM
12Mbarara City 7223 35 -28 BMGMG
13Lugazi 8224 511 -68 MMBBM
14Express 8143 68 -27 BBMBB
15URA 7214 610 -47 MMBMG
16Kataka 8035 619 -133 BMMMB
17Ntugasaze 7106 418 -143 MMGMM
18Kigezi HomeBoyz 7016 212 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1BUL 4400 93 +612
2SC Villa 5320 81 +711
3NEC 4310 123 +910
4Blacks Power 4301 56 -19
5Mbarara City 4220 31 +28
6Entebbe UPPC 4211 52 +37
7Police 4211 57 -27
8Maroons 4202 95 +46
9KCCA 3201 33 06
10Vipers 4121 42 +25
11Express 4121 65 +15
12Lugazi 4121 23 -15
13UPDF 4112 13 -24
14Kitara 1100 10 +13
15Ntugasaze 3102 25 -33
16URA 3012 02 -21
17Kigezi HomeBoyz 3012 03 -31
18Kataka 4013 312 -91
#TakımOGBMAYAVP
1Entebbe UPPC 4220 20 +28
2SC Villa 3210 82 +67
3BUL 3210 61 +57
4NEC 4211 52 +37
5KCCA 4211 32 +17
6Vipers 3201 91 +86
7URA 4202 68 -26
8Kitara 3120 43 +15
9Maroons 4121 43 +15
10UPDF 3111 33 04
11Blacks Power 4112 45 -14
12Police 4112 24 -24
13Lugazi 4103 38 -53
14Express 4022 03 -32
15Kataka 4022 37 -42
16Mbarara City 3003 04 -40
17Kigezi HomeBoyz 4004 29 -70
18Ntugasaze 4004 213 -110

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

X5,87215,10

Çifte şans

X23,54

Karşılıklı gol

Var2,59Yok1,24

2,5 Alt / Üst

Alt1,83Üst1,54

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.