← Maçlar
Uganda · Premier Lig · 10. hafta5 Kasım 2026 · 16:00 TSİ

Ntugasaze FC 1-3 Entebbe FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ntugasaze FC
1–3İY 1–0
Entebbe FC
Maç sonu

Ntugasaze FC 1–3 Entebbe FC (5 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Ntugasaze FC – Entebbe FC maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: K. Muserero 25' (Ntugasaze FC); A. Kigozi 55', 77', J. Otim 75' (Entebbe FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Ntugasaze FC üstte · Entebbe FC altta

01530İY607590 25' gol: K. Muserero (Ntugasaze FC)55' gol: A. Kigozi (Entebbe FC)75' gol: J. Otim (Entebbe FC)77' gol: A. Kigozi (Entebbe FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 25' gol: K. Muserero (Ntugasaze FC)
  • 55' gol: A. Kigozi (Entebbe FC)
  • 75' gol: J. Otim (Entebbe FC)
  • 77' gol: A. Kigozi (Entebbe FC)

Maç olayları

  1. Ntugasaze FCEntebbe FC
  2. 77'Gol A. Kigozi 1–3
  3. 75'Gol J. Otim 1–2
  4. 55'Gol A. Kigozi 1–1Asist: J. Poloto
  5. Gol K. Muserero 1–0Asist: J. Otim25'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ntugasaze FC
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%11 1/9%20 1/5
Beraberlik%11 1/9%20 1/5
Mağlubiyet%78 7/9%60 3/5
Entebbe FC
Toplam (10)Dış saha (6)
Galibiyet%50 5/10%50 3/6
Beraberlik%40 4/10%50 3/6
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ntugasaze FC
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,67 (6 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç2,44 (22 gol)1,80 (9 gol)
Entebbe FC
Toplam (10)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç0,40 (4 gol)0,33 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ntugasaze FC
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%56 5/9%40 2/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%11 1/9%20 1/5
Entebbe FC
Toplam (10)Dış saha (6)
KG Var%30 3/10%33 2/6
1,5 Üst%40 4/10%33 2/6
2,5 Üst%30 3/10%17 1/6
3,5 Üst%10 1/10%17 1/6
Gol yememe%60 6/10%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ntugasaze FC
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%22 2/9%40 2/5
Berabere%22 2/9%20 1/5
Geride%56 5/9%40 2/5
Entebbe FC
Toplam (10)Dış saha (6)
Önde%30 3/10%33 2/6
Berabere%50 5/10%33 2/6
Geride%20 2/10%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ntugasaze FC (9 maç)

1/111/X01/21X/10X/X1X/212/102/X02/25

Entebbe FC (10 maç)

1/131/X01/20X/11X/X3X/212/112/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ntugasaze FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 3
31-45 0 4
46-60 1 3
61-75 1 5
76-90 0 5

Entebbe FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 2
31-45 2 1
46-60 1 0
61-75 2 0
76-90 3 1

Kartlar

Ntugasaze FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Entebbe FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Ntugasaze için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 3, yenilen 11. Son 5 maçta Entebbe UPPC 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 5-1). Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Ntugasaze iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Entebbe UPPC dış saha 5 maçta 0,60 attı, 0,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ntugasaze %25, Entebbe UPPC %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ntugasaze %50, Entebbe UPPC %20. İlk yarıyı önde kapatma: Ntugasaze 1/4, Entebbe UPPC 2/5.

Sıralama
17. (3 p) – 4. (15 p)
Form (son 5)
BMMGM – BBGBG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %20
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %35; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 5 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Uganda · Premier Lig puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1BUL 7610 154 +1119 GGBGG
2SC Villa 8530 163 +1318 GBGGB
3NEC 8521 175 +1217 GBGMG
4Entebbe UPPC 8431 72 +515 BGBGB
5KCCA 7412 65 +113 BGGGG
6Blacks Power 8413 911 -213 MMMGB
7Vipers 7322 133 +1011 GBGBM
8Maroons 8323 138 +511 MGBGB
9Police 8323 711 -411 GMMBG
10Kitara 4220 53 +28 BBGG
11UPDF 7223 46 -28 BGGMM
12Mbarara City 7223 35 -28 BMGMG
13Lugazi 8224 511 -68 MMBBM
14Express 8143 68 -27 BBMBB
15URA 7214 610 -47 MMBMG
16Kataka 8035 619 -133 BMMMB
17Ntugasaze 7106 418 -143 MMGMM
18Kigezi HomeBoyz 7016 212 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1BUL 4400 93 +612
2SC Villa 5320 81 +711
3NEC 4310 123 +910
4Blacks Power 4301 56 -19
5Mbarara City 4220 31 +28
6Entebbe UPPC 4211 52 +37
7Police 4211 57 -27
8Maroons 4202 95 +46
9KCCA 3201 33 06
10Vipers 4121 42 +25
11Express 4121 65 +15
12Lugazi 4121 23 -15
13UPDF 4112 13 -24
14Kitara 1100 10 +13
15Ntugasaze 3102 25 -33
16URA 3012 02 -21
17Kigezi HomeBoyz 3012 03 -31
18Kataka 4013 312 -91
#TakımOGBMAYAVP
1Entebbe UPPC 4220 20 +28
2SC Villa 3210 82 +67
3BUL 3210 61 +57
4NEC 4211 52 +37
5KCCA 4211 32 +17
6Vipers 3201 91 +86
7URA 4202 68 -26
8Kitara 3120 43 +15
9Maroons 4121 43 +15
10UPDF 3111 33 04
11Blacks Power 4112 45 -14
12Police 4112 24 -24
13Lugazi 4103 38 -53
14Express 4022 03 -32
15Kataka 4022 37 -42
16Mbarara City 3003 04 -40
17Kigezi HomeBoyz 4004 29 -70
18Ntugasaze 4004 213 -110

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.