← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 225 Ekim 2026 · 20:45 TSİ

Gimnastic 4-2 Hercules CF: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gimnastic
4–2İY 4–1
Hercules CF
Maç sonu

Gimnastic 4–2 Hercules CF (25 Ekim 2026). İlk yarı 4–1.

Maç özeti

Gimnastic – Hercules CF maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 4-1 tamamlandı. Goller: Joseda 16', S. Bakis 22' (pen.), C. Segura 26', Eugeni 33' (Gimnastic); S. Vazquez 14', H. Abdelilah 62' (Hercules CF).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gimnastic üstte · Hercules CF altta

01530İY607590 14' gol: S. Vazquez (Hercules CF)16' gol: Joseda (Gimnastic)22' gol: S. Bakis (Gimnastic)26' gol: C. Segura (Gimnastic)33' gol: Eugeni (Gimnastic)46' oyuncu değişikliği: J. Jimenez ↔ J. Galvan (Hercules CF)↔46' oyuncu değişikliği: N. Ben Hamed ↔ A. Gismera (Hercules CF)↔46' oyuncu değişikliği: A. Jimenez ↔ H. Abdelilah (Hercules CF)↔46' oyuncu değişikliği: V. Narro ↔ O. Soldevila (Hercules CF)↔45+4' sarı kart: M. Royo (Gimnastic)45+4' sarı kart: J. Jimenez (Hercules CF)61' oyuncu değişikliği: S. Bakis ↔ P. Marco (Gimnastic)↔61' oyuncu değişikliği: C. Segura ↔ B. Sanchez (Gimnastic)↔61' oyuncu değişikliği: F. Gil ↔ Jose Amo (Gimnastic)↔62' gol: H. Abdelilah (Hercules CF)67' oyuncu değişikliği: Eugeni ↔ T. Gabarri (Gimnastic)↔68' sarı kart: A. Gismera (Hercules CF)77' oyuncu değişikliği: Antonin ↔ I. Obeng (Hercules CF)↔77' oyuncu değişikliği: A. Almansa ↔ V. Villote (Gimnastic)↔90+2' sarı kart: Joseda (Gimnastic)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' gol: S. Vazquez (Hercules CF)
  • 16' gol: Joseda (Gimnastic)
  • 22' gol: S. Bakis (Gimnastic)
  • 26' gol: C. Segura (Gimnastic)
  • 33' gol: Eugeni (Gimnastic)
  • 46' oyuncu değişikliği: J. Jimenez ↔ J. Galvan (Hercules CF)
  • 46' oyuncu değişikliği: N. Ben Hamed ↔ A. Gismera (Hercules CF)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Jimenez ↔ H. Abdelilah (Hercules CF)
  • 46' oyuncu değişikliği: V. Narro ↔ O. Soldevila (Hercules CF)
  • 45+4' sarı kart: M. Royo (Gimnastic)
  • 45+4' sarı kart: J. Jimenez (Hercules CF)
  • 61' oyuncu değişikliği: S. Bakis ↔ P. Marco (Gimnastic)
  • 61' oyuncu değişikliği: C. Segura ↔ B. Sanchez (Gimnastic)
  • 61' oyuncu değişikliği: F. Gil ↔ Jose Amo (Gimnastic)
  • 62' gol: H. Abdelilah (Hercules CF)
  • 67' oyuncu değişikliği: Eugeni ↔ T. Gabarri (Gimnastic)
  • 68' sarı kart: A. Gismera (Hercules CF)
  • 77' oyuncu değişikliği: Antonin ↔ I. Obeng (Hercules CF)
  • 77' oyuncu değişikliği: A. Almansa ↔ V. Villote (Gimnastic)
  • 90+2' sarı kart: Joseda (Gimnastic)

Maç olayları

  1. GimnasticHercules CF
  2. JosedaSarı kart90+2'
  3. 77'Antonin ↔ I. ObengOyuncu değişikliği
  4. A. Almansa ↔ V. VilloteOyuncu değişikliği77'
  5. 68'A. GismeraSarı kart
  6. Eugeni ↔ T. GabarriOyuncu değişikliği67'
  7. 62'Gol H. Abdelilah 4–2Asist: A. Fidalgo
  8. S. Bakis ↔ P. MarcoOyuncu değişikliği61'
  9. C. Segura ↔ B. SanchezOyuncu değişikliği61'
  10. F. Gil ↔ Jose AmoOyuncu değişikliği61'
  11. 46'J. Jimenez ↔ J. GalvanOyuncu değişikliği
  12. 46'N. Ben Hamed ↔ A. GismeraOyuncu değişikliği
  13. 46'A. Jimenez ↔ H. AbdelilahOyuncu değişikliği
  14. 46'V. Narro ↔ O. SoldevilaOyuncu değişikliği
  15. M. RoyoSarı kart45+4'
  16. 45+4'J. JimenezSarı kart
  17. Gol Eugeni 4–133'
  18. Gol C. Segura 3–126'
  19. Penaltı golü S. Bakis 2–1Penaltı22'
  20. Gol Joseda 1–1Asist: A. Almansa16'
  21. 14'Gol S. Vazquez 0–1Asist: A. Jimenez

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gimnastic
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%40 4/10%80 4/5
Beraberlik%20 2/10%0 0/5
Mağlubiyet%40 4/10%20 1/5
Hercules CF
Toplam (10)Dış saha (4)
Galibiyet%50 5/10%50 2/4
Beraberlik%10 1/10%0 0/4
Mağlubiyet%40 4/10%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gimnastic
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (15 gol)2,60 (13 gol)
Yediği gol / maç1,60 (16 gol)1,40 (7 gol)
Hercules CF
Toplam (10)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gimnastic
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%50 5/10%80 4/5
1,5 Üst%90 9/10%100 5/5
2,5 Üst%60 6/10%80 4/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5
Hercules CF
Toplam (10)Dış saha (4)
KG Var%30 3/10%50 2/4
1,5 Üst%60 6/10%75 3/4
2,5 Üst%30 3/10%50 2/4
3,5 Üst%10 1/10%25 1/4
Gol yememe%50 5/10%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gimnastic
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%50 5/10%80 4/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%30 3/10%0 0/5
Hercules CF
Toplam (10)Dış saha (4)
Önde%20 2/10%25 1/4
Berabere%60 6/10%50 2/4
Geride%20 2/10%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gimnastic (10 maç)

1/141/X11/20X/10X/X1X/212/102/X02/23

Hercules CF (10 maç)

1/121/X01/20X/13X/X1X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gimnastic (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 4 2
31-45 3 0
46-60 1 2
61-75 1 1
76-90 3 5

Hercules CF (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 2 2
61-75 1 1
76-90 4 3

Kartlar

Gimnastic

Sarı 31 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,1)

Hercules CF

Sarı 33 · Kırmızı 4 (10 maç · maç başı sarı 3,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Gimnastic 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Hércules 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-2). Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Gimnastic 0 – Hércules 1; 2 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Mayıs 2026, Hércules 1-1 Gimnastic.

Sıralama
12. (11 p) – 8. (13 p)
Form (son 5)
GBMMM – MGBGG
H2H (G-B-M)
0-2-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
iddaa MS 1-0-2
2,46 – 2,82 – 2,36
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gimnastic iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,25 gol yedi; Hércules bu sezon 8 maçta 0,75 attı, 0,88 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gimnastic %75, Hércules %25. İlk yarıyı önde kapatma: Gimnastic 3/4, Hércules 2/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,46, 0 – 2,82, 2 – 2,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,45, Üst 2,01. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,63.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda B: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zaragoza 11731 2112 +924 BBGBG
2Villarreal II 10631 2312 +1121 MBGGB
3Real Jaén 11542 1915 +419 BGBGM
4Real Murcia 10613 128 +419 MGBMG
5Alcorcon 11461 2213 +918 MBBBG
6Ibiza 10523 1713 +417 GBGBG
7FC Cartagena 11443 1613 +316 BGMMB
8Hércules 10514 1011 -116 BGMMG
9Real Madrid II 10433 1311 +215 GBGMG
10Huesca 11362 1313 015 BBBGM
11Antequera 11353 1715 +214 BMBMG
12Gimnastic 10424 1516 -114 MBGGM
13Sant Andreu 11344 1414 013 MBMGB
14Algeciras 10415 1516 -113 GMGGM
15Atlético Madrid II 10253 1816 +211 MBMBB
16Águilas 10154 915 -68 MBMBB
17Rayo Majadahonda 11218 815 -77 MMGMM
18Juventud Torremolinos 10145 1120 -97 MBBGB
19Europa Fc 10217 618 -127 MGMMM
20Teruel 10136 417 -136 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Zaragoza 5410 103 +713
2Alcorcon 6330 167 +912
3Gimnastic 5401 137 +612
4Real Madrid II 5401 116 +512
5FC Cartagena 5320 103 +711
6Antequera 6321 106 +411
7Real Jaén 5320 118 +311
8Huesca 6321 75 +211
9Real Murcia 4310 81 +710
10Villarreal II 5311 105 +510
11Ibiza 5311 84 +410
12Algeciras 5311 74 +310
13Hércules 6312 54 +110
14Sant Andreu 5230 95 +49
15Atlético Madrid II 6141 1311 +27
16Rayo Majadahonda 5212 65 +17
17Teruel 5131 33 06
18Europa Fc 5203 47 -36
19Juventud Torremolinos 5122 78 -15
20Águilas 5122 67 -15
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal II 5320 137 +611
2Zaragoza 6321 119 +211
3Real Murcia 6303 47 -39
4Real Jaén 6222 87 +18
5Ibiza 5212 99 07
6Alcorcon 5131 66 06
7Hércules 4202 57 -26
8FC Cartagena 6123 610 -45
9Atlético Madrid II 4112 55 04
10Huesca 5041 68 -24
11Sant Andreu 6114 59 -44
12Antequera 5032 79 -23
13Real Madrid II 5032 25 -33
14Algeciras 5104 812 -43
15Águilas 5032 38 -53
16Gimnastic 5023 29 -72
17Juventud Torremolinos 5023 412 -82
18Europa Fc 5014 211 -91
19Rayo Majadahonda 6006 210 -80
20Teruel 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,46X2,8222,36

Çifte şans

1X1,31121,21X21,28

Karşılıklı gol

Var1,74Yok1,63

1,5 Alt / Üst

Alt2,54Üst1,26

2,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,01

3,5 Alt / Üst

Alt1,10Üst3,63

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.