Viking – Kfum Oslo
Viking – Kfum Oslo: 8 Kasım 19:00, Norveç · Eliteserien, 26. hafta. Bu sezon Viking evinde 12 maçta 12 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet; Kfum Oslo deplasmanda 12 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik, 6 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 16 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- SR-Bank Arena, Stavanger
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Viking | Kfum Oslo |
|---|---|---|
| Lig sırası | 1. · 59 puan | 10. · 31 puan |
| Form (son 5) | GMGMG | GGBBB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 3,67 – 1,08 | 1,25 – 2,08 |
| 2,5 Üst biten | %100 | %75 |
| Karşılıklı gol | %75 | %75 |
| Gol yemediği | %25 | %8 |
| Aralarında (G-B-M) | 5-1-1 (7 maç, Viking bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Viking iç sahada (12 maç), Kfum Oslo deplasmanda (12 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Viking iç sahada (12 maç) · Kfum Oslo deplasmanda (12 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Viking iç sahada bu sezon yenilmedi: 12 maçta 12 galibiyet, 0 beraberlik.
- KFUM Oslo deplasmanda 12 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Viking, iç saha maçlarında 12 maçta 12 kez 2,5 üst bitti (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiViking
1. sıra · 59 puan · 25 maç · averaj +38
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMG
Kfum Oslo
10. sıra · 31 puan · 25 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBBB
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Viking için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 13, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Kfum Oslo son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Viking 5, Kfum Oslo 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Kfum Oslo 0-2 Viking.
Gol istatistikleri
Viking iç saha 12 maçta maç başına 3,67 gol attı, 1,08 gol yedi; Kfum Oslo dış saha 12 maçta 1,25 attı, 2,08 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Viking %100, Kfum Oslo %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Viking %75, Kfum Oslo %75. İlk yarıyı önde kapatma: Viking 9/12, Kfum Oslo 2/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Viking 7,2, Kfum Oslo 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Viking 1,9, Kfum Oslo 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,12, 0 – 6,58, 2 – 9,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,18, Üst 1,20. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 16 gol yediler.
- Sıralama
- 1. (59 p) – 10. (31 p)
- Form (son 5)
- GMGMG – BBBGG
- H2H (G-B-M)
- 5-1-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,12 – 6,58 – 9,53
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %76 19/25 | %100 12/12 |
| Beraberlik | %8 2/25 | %0 0/12 |
| Mağlubiyet | %16 4/25 | %0 0/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 8/25 | %17 2/12 |
| Beraberlik | %28 7/25 | %33 4/12 |
| Mağlubiyet | %40 10/25 | %50 6/12 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,56 (64 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,93 yüksek | 3,67 (44 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,04 (26 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 1,08 (13 gol) |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,28 (32 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 1,25 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (41 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 2,08 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %68 17/25ligde 4. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %75 9/12 |
| 1,5 Üst | %92 23/25 | %100 12/12 |
| 2,5 Üst | %76 19/25ligde 2.–3. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %100 12/12 |
| 3,5 Üst | %32 8/25 | %58 7/12 |
| Gol yememe | %28 7/25 | %25 3/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 16/25ligde 5.–8. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %75 9/12 |
| 1,5 Üst | %88 22/25 | %92 11/12 |
| 2,5 Üst | %60 15/25ligde 9.–11. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %75 9/12 |
| 3,5 Üst | %36 9/25 | %58 7/12 |
| Gol yememe | %20 5/25 | %8 1/12 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,1 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %92 23/25 | %92 11/12 |
| 8,5 Üst | %84 21/25 | %92 11/12 |
| 9,5 Üst | %80 20/25 | %92 11/12 |
| 10,5 Üst | %64 16/25 | %67 8/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %72 18/25 | %67 8/12 |
| 8,5 Üst | %68 17/25 | %67 8/12 |
| 9,5 Üst | %60 15/25 | %58 7/12 |
| 10,5 Üst | %40 10/25 | %50 6/12 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %80 20/25 | %83 10/12 |
| 3,5 Üst | %72 18/25 | %75 9/12 |
| 4,5 Üst | %64 16/25 | %67 8/12 |
| 5,5 Üst | %28 7/25 | %17 2/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %68 17/25 | %75 9/12 |
| 3,5 Üst | %60 15/25 | %67 8/12 |
| 4,5 Üst | %36 9/25 | %50 6/12 |
| 5,5 Üst | %28 7/25 | %33 4/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %84 21/25 | %92 11/12 |
| 7,5 Üst | %80 20/25 | %92 11/12 |
| 8,5 Üst | %60 15/25 | %83 10/12 |
| 9,5 Üst | %40 10/25 | %67 8/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %80 20/25 | %83 10/12 |
| 7,5 Üst | %64 16/25 | %75 9/12 |
| 8,5 Üst | %44 11/25 | %58 7/12 |
| 9,5 Üst | %44 11/25 | %58 7/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %68 17/25 | %75 9/12 |
| Berabere | %4 1/25 | %0 0/12 |
| Geride | %28 7/25 | %25 3/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %28 7/25 | %17 2/12 |
| Berabere | %36 9/25 | %33 4/12 |
| Geride | %36 9/25 | %50 6/12 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Viking (25 maç)
Kfum Oslo (25 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Viking (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 15 | 4 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 13 | 7 |
| 46-60 | 8 | 4 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 12 | 4 |
Kfum Oslo (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 6 | 8 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 1 | 11 |
Kartlar
Viking
Sarı 55 · Kırmızı 3 (25 maç · maç başı sarı 2,2)
Kfum Oslo
Sarı 45 · Kırmızı 5 (25 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 201 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Viking: iç saha, 12 maç · Kfum Oslo: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Norveç · Eliteserien puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 25 | +38 | 59 |
| 2 | Bodo/Glimt | 25 | +38 | 59 |
| 3 | Rosenborg | 26 | +21 | 46 |
| 4 | Molde | 25 | +20 | 43 |
| 5 | Lillestrom | 25 | +3 | 42 |
| 6 | Tromso | 25 | +5 | 40 |
| 7 | Brann | 25 | +3 | 32 |
| 8 | Valerenga | 25 | -3 | 32 |
| 9 | Sarpsborg 08 FF | 25 | -7 | 31 |
| 10 | KFUM Oslo | 25 | -9 | 31 |
| 11 | Fredrikstad | 25 | -15 | 29 |
| 12 | Sandefjord | 25 | -8 | 27 |
| 13 | Ham-Kam | 25 | -18 | 27 |
| 14 | Aalesund | 25 | -14 | 24 |
| 15 | Kristiansund BK | 25 | -22 | 23 |
| 16 | Start | 26 | -32 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 12 | +31 | 36 |
| 2 | Bodo/Glimt | 13 | +27 | 33 |
| 3 | Molde | 13 | +20 | 28 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +17 | 27 |
| 5 | Tromso | 12 | +12 | 25 |
| 6 | Brann | 13 | +3 | 21 |
| 7 | KFUM Oslo | 13 | +1 | 21 |
| 8 | Valerenga | 13 | +7 | 20 |
| 9 | Lillestrom | 12 | +3 | 19 |
| 10 | Fredrikstad | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Sarpsborg 08 FF | 13 | -4 | 18 |
| 12 | Ham-Kam | 12 | -7 | 17 |
| 13 | Kristiansund BK | 12 | -4 | 15 |
| 14 | Start | 13 | -5 | 15 |
| 15 | Sandefjord | 12 | -2 | 14 |
| 16 | Aalesund | 13 | -7 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bodo/Glimt | 12 | +11 | 26 |
| 2 | Viking | 13 | +7 | 23 |
| 3 | Lillestrom | 13 | 0 | 23 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +4 | 19 |
| 5 | Molde | 12 | 0 | 15 |
| 6 | Tromso | 13 | -7 | 15 |
| 7 | Sarpsborg 08 FF | 12 | -3 | 13 |
| 8 | Sandefjord | 13 | -6 | 13 |
| 9 | Aalesund | 12 | -7 | 12 |
| 10 | Valerenga | 12 | -10 | 12 |
| 11 | Brann | 12 | 0 | 11 |
| 12 | Fredrikstad | 13 | -14 | 11 |
| 13 | KFUM Oslo | 12 | -10 | 10 |
| 14 | Ham-Kam | 13 | -11 | 10 |
| 15 | Kristiansund BK | 13 | -18 | 8 |
| 16 | Start | 13 | -27 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -2
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Tek / Çift
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 11.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 5.5
