← Maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina6 Ekim 2026 · 01:00 TSİ

Velez Sarsfield 2-2 CA Platense: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Velez Sarsfield
2–2İY 1–1
CA Platense
Maç sonu

Velez Sarsfield 2–2 CA Platense (6 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Velez Sarsfield – CA Platense maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Velez Sarsfield
Toplam (33)İç saha (17)
Galibiyet%42 14/33%53 9/17
Beraberlik%42 14/33%35 6/17
Mağlubiyet%15 5/33%12 2/17
CA Platense
Toplam (32)Dış saha (16)
Galibiyet%25 8/32%31 5/16
Beraberlik%38 12/32%38 6/16
Mağlubiyet%38 12/32%31 5/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Velez Sarsfield
Toplam (33)İç saha (17)
Attığı gol / maç1,30 (43 gol)1,24 (21 gol)
Yediği gol / maç0,91 (30 gol)0,82 (14 gol)
CA Platense
Toplam (32)Dış saha (16)
Attığı gol / maç0,88 (28 gol)1,06 (17 gol)
Yediği gol / maç1,09 (35 gol)1,00 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Velez Sarsfield
Toplam (33)İç saha (17)
KG Var%52 17/33%47 8/17
1,5 Üst%64 21/33%47 8/17
2,5 Üst%30 10/33%35 6/17
3,5 Üst%24 8/33%24 4/17
Gol yememe%36 12/33%41 7/17
CA Platense
Toplam (32)Dış saha (16)
KG Var%44 14/32%50 8/16
1,5 Üst%59 19/32%56 9/16
2,5 Üst%31 10/32%44 7/16
3,5 Üst%13 4/32%13 2/16
Gol yememe%28 9/32%38 6/16

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Velez Sarsfield
Toplam (33)İç saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)9,19,8
7,5 Üst%64 21/33%71 12/17
8,5 Üst%48 16/33%53 9/17
9,5 Üst%39 13/33%41 7/17
10,5 Üst%30 10/33%35 6/17
CA Platense
Toplam (31)Dış saha (16)
Maçta toplam korner (ort.)8,88,3
7,5 Üst%61 19/31%63 10/16
8,5 Üst%42 13/31%44 7/16
9,5 Üst%39 12/31%38 6/16
10,5 Üst%32 10/31%25 4/16

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Velez Sarsfield
Toplam (33)İç saha (17)
Maç başı kart4,85,2
2,5 Üst%82 27/33%82 14/17
3,5 Üst%67 22/33%76 13/17
4,5 Üst%45 15/33%53 9/17
5,5 Üst%39 13/33%47 8/17
CA Platense
Toplam (31)Dış saha (16)
Maç başı kart4,44,6
2,5 Üst%84 26/31%81 13/16
3,5 Üst%77 24/31%69 11/16
4,5 Üst%48 15/31%50 8/16
5,5 Üst%23 7/31%38 6/16

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Velez Sarsfield
Toplam (33)İç saha (17)
Maç başı isabetli şut8,79,1
6,5 Üst%82 27/33%82 14/17
7,5 Üst%70 23/33%71 12/17
8,5 Üst%48 16/33%53 9/17
9,5 Üst%33 11/33%35 6/17
CA Platense
Toplam (31)Dış saha (16)
Maç başı isabetli şut8,48,1
6,5 Üst%68 21/31%69 11/16
7,5 Üst%58 18/31%56 9/16
8,5 Üst%48 15/31%50 8/16
9,5 Üst%39 12/31%38 6/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Velez Sarsfield
Toplam (33)İç saha (17)
Önde%36 12/33%47 8/17
Berabere%45 15/33%41 7/17
Geride%18 6/33%12 2/17
CA Platense
Toplam (32)Dış saha (16)
Önde%19 6/32%13 2/16
Berabere%47 15/32%56 9/16
Geride%34 11/32%31 5/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Velez Sarsfield (33 maç)

1/171/X41/21X/16X/X7X/222/112/X32/22

CA Platense (32 maç)

1/131/X31/20X/13X/X7X/252/122/X22/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Velez Sarsfield (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 4
16-30 4 5
31-45 4 2
46-60 7 1
61-75 6 3
76-90 7 6

CA Platense (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 5
16-30 6 7
31-45 0 2
46-60 5 4
61-75 5 8
76-90 8 7

Kartlar

Velez Sarsfield

Sarı 71 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 2,2)

CA Platense

Sarı 64 · Kırmızı 2 (32 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Velez Sarsfield: iç saha, 17 maç · CA Platense: dış saha, 16 maç

Velez SarsfieldCA Platense
%56,5Topa sahip olma%48,9
1,20Beklenen gol (xG)1,51
14,1Toplam şut12,5
4,8İsabetli şut3,9
8,4Ceza sahası içi şut6,9
5,5Korner4,0
454Pas361
%78Pas isabeti%74
3,5Kurtarış3,2
10,6Faul11,8
1,4Ofsayt1,5
2,1Sarı kart2,1
0,06Kırmızı kart0,06

Rakiplerine izin verdikleri

1,51Rakibin xG'si1,34
12,5Rakibin şutu13,0
4,2Rakibin isabetli şutu4,1
4,3Rakibin korneri4,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Estudiantes L.P. 16943 197 +1231 BMMBB
2Boca Juniors 16862 229 +1330 BGGGG
3Velez Sarsfield 16772 1812 +628 MGGBM
4Talleres Cordoba 16754 1713 +426 BMMGB
5Independiente 16664 2420 +424 BBMBG
6Lanus 16664 1815 +324 BGGBB
7San Lorenzo 16574 1414 022 GGBBM
8Union Santa Fe 16565 2420 +421 MBGBG
9Instituto Cordoba 16637 1717 021 GBGGB
10Defensa Y Justicia 16475 1821 -319 GMGBM
11Gimnasia M. 16547 1422 -819 GMMBB
12Platense 16376 1015 -516 BMGGG
13Central Cordoba de Santiago 16448 1121 -1016 BBMMM
14Newells Old Boys 16367 1527 -1215 BMGBB
15Deportivo Riestra 16187 512 -711 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Estudiantes L.P. 8512 114 +716
2Independiente 8431 159 +615
3Velez Sarsfield 8431 96 +315
4Boca Juniors 8350 83 +514
5Union Santa Fe 8341 115 +613
6Lanus 8341 95 +413
7Talleres Cordoba 7412 95 +413
8Instituto Cordoba 8413 118 +313
9Central Cordoba de Santiago 8413 109 +113
10Gimnasia M. 8413 98 +113
11San Lorenzo 8323 1011 -111
12Deportivo Riestra 8152 44 08
13Defensa Y Justicia 8152 710 -38
14Platense 8224 48 -48
15Newells Old Boys 8143 610 -47
#TakımOGBMAYAVP
1Boca Juniors 8512 146 +816
2Estudiantes L.P. 8431 83 +515
3Velez Sarsfield 8341 96 +313
4Talleres Cordoba 9342 88 013
5San Lorenzo 8251 43 +111
6Defensa Y Justicia 8323 1111 011
7Lanus 8323 910 -111
8Independiente 8233 911 -29
9Platense 8152 67 -18
10Union Santa Fe 8224 1315 -28
11Instituto Cordoba 8224 69 -38
12Newells Old Boys 8224 917 -88
13Gimnasia M. 8134 514 -96
14Deportivo Riestra 8035 18 -73
15Central Cordoba de Santiago 8035 112 -113

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,80X2,8824,37

Çifte şans

1X1,12121,27X21,71

Karşılıklı gol

Var2,30Yok1,43

1,5 Alt / Üst

Alt2,19Üst1,47

2,5 Alt / Üst

Alt1,32Üst2,67

3,5 Alt / Üst

Üst5,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.