Banfield 1-1 Rosario Central: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Banfield 1–1 Rosario Central (6 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Banfield – Rosario Central maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 8/32 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %28 9/32 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %47 15/32 | %31 5/16 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 19/35 | %53 9/17 |
| Beraberlik | %26 9/35 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %20 7/35 | %24 4/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (35 gol) | 1,25 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (44 gol) | 1,19 (19 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (50 gol) | 1,29 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (31 gol) | 1,06 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %72 23/32 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %47 15/32 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Gol yememe | %19 6/32 | %25 4/16 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 20/35 | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %74 26/35 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %46 16/35 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %14 5/35 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %34 12/35 | %29 5/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %61 19/31 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %55 17/31 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %39 12/31 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %26 8/31 | %19 3/16 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %71 25/35 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %63 22/35 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %54 19/35 | %53 9/17 |
| 10,5 Üst | %49 17/35 | %41 7/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %81 25/31 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %65 20/31 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %39 12/31 | %44 7/16 |
| 5,5 Üst | %35 11/31 | %38 6/16 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %89 31/35 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %71 25/35 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %51 18/35 | %59 10/17 |
| 5,5 Üst | %37 13/35 | %47 8/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %77 24/31 | %75 12/16 |
| 7,5 Üst | %65 20/31 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %55 17/31 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %45 14/31 | %31 5/16 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %86 30/35 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %71 25/35 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %49 17/35 | %35 6/17 |
| 9,5 Üst | %31 11/35 | %18 3/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 8/32 | %31 5/16 |
| Berabere | %47 15/32 | %38 6/16 |
| Geride | %28 9/32 | %31 5/16 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %37 13/35 | %29 5/17 |
| Berabere | %40 14/35 | %41 7/17 |
| Geride | %23 8/35 | %29 5/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Banfield (32 maç)
Rosario Central (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Banfield (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 4 | 8 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Rosario Central (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 9 | 9 |
| 46-60 | 8 | 2 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 11 | 7 |
Kartlar
Banfield
Sarı 73 · Kırmızı 4 (32 maç · maç başı sarı 2,3)
Rosario Central
Sarı 82 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Banfield: iç saha, 16 maç · Rosario Central: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
