Vaxjo Norra 4-1 Oskarshmans: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vaxjo Norra 4–1 Oskarshmans (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Vaxjo Norra – Oskarshmans maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Vaxjo Norra üstte · Oskarshmans altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol (Vaxjo Norra)
- 36' gol (Vaxjo Norra)
- 55' gol (Oskarshmans)
- 59' gol (Vaxjo Norra)
- 85' gol (Vaxjo Norra)
Maç olayları
- Vaxjo NorraOskarshmans
- Gol 4–185'
- Gol 3–159'
- 55'Gol 2–1
- Gol 2–036'
- Gol 1–06'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 10/26 | %46 6/13 |
| Beraberlik | %31 8/26 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %31 8/26 | %23 3/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 14/26 | %46 6/13 |
| Beraberlik | %12 3/26 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %35 9/26 | %38 5/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (36 gol) | 1,54 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (37 gol) | 0,85 (11 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,38 (62 gol) | 1,54 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (37 gol) | 1,46 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 15/26 | %46 6/13 |
| 1,5 Üst | %88 23/26 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %54 14/26 | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %35 9/26 | %15 2/13 |
| Gol yememe | %23 6/26 | %38 5/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 15/26 | %54 7/13 |
| 1,5 Üst | %92 24/26 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %65 17/26 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %42 11/26 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %23 6/26 | %15 2/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 7/26 | %31 4/13 |
| Berabere | %31 8/26 | %31 4/13 |
| Geride | %42 11/26 | %38 5/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 10/26 | %23 3/13 |
| Berabere | %46 12/26 | %62 8/13 |
| Geride | %15 4/26 | %15 2/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vaxjo Norra (26 maç)
Oskarshmans (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vaxjo Norra (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 6 |
| 16-30 | 4 | 7 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 10 | 7 |
Oskarshmans (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 6 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 9 | 7 |
| 46-60 | 12 | 7 |
| 61-75 | 14 | 6 |
| 76-90 | 11 | 10 |
Kartlar
Vaxjo Norra
Sarı 0 · Kırmızı 1 (23 maç · maç başı sarı 0,0)
Oskarshmans
Sarı 1 · Kırmızı 1 (26 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Vaxjo Norra için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 3, yenilen 7. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Oskarshmans için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 13, yenilen 10.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Vaxjo Norra 0, Oskarshmans 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 17 Haziran 2026, Oskarshmans 2-0 Vaxjo Norra.
- Sıralama
- 7. (35 p) – 3. (45 p)
- Form (son 5)
- MMBBB – MGMMG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %42 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,39 – 3,42 – 2,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Vaxjo Norra iç saha 12 maçta maç başına 1,33 gol attı, 0,83 gol yedi; Oskarshmans dış saha 12 maçta 1,58 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vaxjo Norra %42, Oskarshmans %50. İlk yarıyı önde kapatma: Vaxjo Norra 3/12, Oskarshmans 3/12.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,39, 0 – 3,42, 2 – 2,10. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,31.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Division 2 - Södra Götaland puan durumu · South Gotaland
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Karlskrona | 26 | +45 | 63 |
| 2 | IFK Trelleborg | 26 | +27 | 53 |
| 3 | Oskarshamns AIK | 26 | +25 | 45 |
| 4 | Nosaby | 26 | +8 | 45 |
| 5 | Linero | 26 | +8 | 44 |
| 6 | Berga | 26 | +16 | 43 |
| 7 | Växjö Norra | 26 | -1 | 38 |
| 8 | Österlen | 26 | 0 | 33 |
| 9 | Staffanstorp United | 26 | 0 | 32 |
| 10 | Lilla Torg | 26 | -4 | 32 |
| 11 | Sölvesborg | 26 | -5 | 32 |
| 12 | Torns | 26 | -46 | 21 |
| 13 | Räppe | 26 | -33 | 18 |
| 14 | Karlshamn | 26 | -40 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Karlskrona | 13 | +29 | 33 |
| 2 | IFK Trelleborg | 13 | +19 | 30 |
| 3 | Linero | 13 | +15 | 27 |
| 4 | Oskarshamns AIK | 13 | +24 | 25 |
| 5 | Nosaby | 13 | +16 | 25 |
| 6 | Berga | 13 | +13 | 23 |
| 7 | Växjö Norra | 13 | +9 | 22 |
| 8 | Österlen | 13 | +6 | 19 |
| 9 | Lilla Torg | 13 | +2 | 19 |
| 10 | Staffanstorp United | 13 | +6 | 17 |
| 11 | Sölvesborg | 13 | -3 | 17 |
| 12 | Räppe | 13 | -10 | 9 |
| 13 | Torns | 13 | -16 | 9 |
| 14 | Karlshamn | 13 | -16 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Karlskrona | 13 | +16 | 30 |
| 2 | IFK Trelleborg | 13 | +8 | 23 |
| 3 | Berga | 13 | +3 | 20 |
| 4 | Oskarshamns AIK | 13 | +1 | 20 |
| 5 | Nosaby | 13 | -8 | 20 |
| 6 | Linero | 13 | -7 | 17 |
| 7 | Växjö Norra | 13 | -10 | 16 |
| 8 | Sölvesborg | 13 | -2 | 15 |
| 9 | Staffanstorp United | 13 | -6 | 15 |
| 10 | Österlen | 13 | -6 | 14 |
| 11 | Lilla Torg | 13 | -6 | 13 |
| 12 | Torns | 13 | -30 | 12 |
| 13 | Räppe | 13 | -23 | 9 |
| 14 | Karlshamn | 13 | -24 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 01.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 13:42 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Division 2 - Södra Götaland'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
