← Maçlar
İsveç · Division 2 - Södra Götaland18 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Staffenstorp United 3-1 IFK Trelleborg: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Staffenstorp United
3–1
IFK Trelleborg
Maç sonu

Staffenstorp United 3–1 IFK Trelleborg (18 Ekim 2026).

Maç özeti

Staffenstorp United – IFK Trelleborg maçı 3-1 sona erdi.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Staffenstorp United
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%31 8/26%31 4/13
Beraberlik%31 8/26%38 5/13
Mağlubiyet%38 10/26%31 4/13
IFK Trelleborg
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%62 16/26%54 7/13
Beraberlik%19 5/26%15 2/13
Mağlubiyet%19 5/26%31 4/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Staffenstorp United
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç1,62 (42 gol)2,08 (27 gol)
Yediği gol / maç1,62 (42 gol)1,62 (21 gol)
IFK Trelleborg
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç2,08 (54 gol)1,85 (24 gol)
Yediği gol / maç1,04 (27 gol)1,23 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Staffenstorp United
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%62 16/26%77 10/13
1,5 Üst%96 25/26%100 13/13
2,5 Üst%62 16/26%77 10/13
3,5 Üst%42 11/26%54 7/13
Gol yememe%19 5/26%15 2/13
IFK Trelleborg
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%69 18/26%62 8/13
1,5 Üst%85 22/26%69 9/13
2,5 Üst%62 16/26%62 8/13
3,5 Üst%35 9/26%38 5/13
Gol yememe%27 7/26%31 4/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Staffenstorp United
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%36 9/25%33 4/12
Berabere%24 6/25%33 4/12
Geride%40 10/25%33 4/12
IFK Trelleborg
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%32 8/25%25 3/12
Berabere%56 14/25%58 7/12
Geride%12 3/25%17 2/12

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Staffenstorp United (25 maç)

1/161/X21/21X/11X/X4X/212/102/X22/28

IFK Trelleborg (25 maç)

1/171/X01/21X/19X/X4X/212/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Staffenstorp United (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 5
16-30 3 5
31-45 8 7
46-60 5 7
61-75 8 9
76-90 10 8

IFK Trelleborg (23 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 2
16-30 6 3
31-45 9 6
46-60 9 5
61-75 7 1
76-90 15 6

Kartlar

Staffenstorp United

Sarı 0 · Kırmızı 2 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

IFK Trelleborg

Sarı 0 · Kırmızı 1 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Staffenstorp United son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. IFK Trelleborg son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 16 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Staffenstorp United 0 – IFK Trelleborg 1; 0 beraberlik var. Son maç: 28 Mart 2026, IFK Trelleborg 3-1 Staffenstorp United.

Sıralama
9. (29 p) – 2. (53 p)
Form (son 5)
GGMBG – GGGGG
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %58
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %58
iddaa MS 1-0-2
3,45 – 3,65 – 1,61
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Staffenstorp United iç saha 12 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,67 gol yedi; IFK Trelleborg dış saha 12 maçta 1,92 attı, 1,08 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %58. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Staffenstorp United %75, IFK Trelleborg %58. İlk yarıyı önde kapatma: Staffenstorp United 4/12, IFK Trelleborg 3/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,45, 0 – 3,65, 2 – 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,19.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 12 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsveç · Division 2 - Södra Götaland puan durumu · South Gotaland

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Karlskrona 262033 6823 +4563 GGGMG
2IFK Trelleborg 261655 5427 +2753 GGGGM
3Oskarshamns AIK 261439 6237 +2545 MMGMM
4Nosaby 261367 4840 +845 BGGGG
5Linero 2614210 5042 +844 BGMGG
6Berga 261349 5539 +1643 GMGGM
7Växjö Norra 261088 3637 -138 BBMMG
8Österlen 269611 4242 033 BBMGM
9Staffanstorp United 268810 4242 032 BMGGG
10Lilla Torg 267118 3943 -432 BBMBG
11Sölvesborg 2610214 4247 -532 MGMBG
12Torns 267019 3177 -4621 MMMBB
13Räppe 264616 2659 -3318 GBMMM
14Karlshamn 264220 2767 -4014 MMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Karlskrona 131030 367 +2933
2IFK Trelleborg 13931 3011 +1930
3Linero 13904 3015 +1527
4Oskarshamns AIK 13814 4218 +2425
5Nosaby 13742 2913 +1625
6Berga 13724 3219 +1323
7Växjö Norra 13643 2011 +922
8Österlen 13616 2923 +619
9Lilla Torg 13544 2321 +219
10Staffanstorp United 13454 2721 +617
11Sölvesborg 13526 1821 -317
12Räppe 13238 1323 -109
13Torns 133010 1632 -169
14Karlshamn 132110 1329 -167
#TakımOGBMAYAVP
1Karlskrona 131003 3216 +1630
2IFK Trelleborg 13724 2416 +823
3Berga 13625 2320 +320
4Oskarshamns AIK 13625 2019 +120
5Nosaby 13625 1927 -820
6Linero 13526 2027 -717
7Växjö Norra 13445 1626 -1016
8Sölvesborg 13508 2426 -215
9Staffanstorp United 13436 1521 -615
10Österlen 13355 1319 -614
11Lilla Torg 13274 1622 -613
12Torns 13409 1545 -3012
13Räppe 13238 1336 -239
14Karlshamn 132110 1438 -247

Güncel değil Puan durumu 01.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 13:42 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,45X3,6521,61

Çifte şans

1X1,71121,11X21,13

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,19

3,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,01

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 2 - Södra Götaland'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.