Malmö 0-1 BK Hacken: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Malmö 0–1 BK Hacken (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 18–16, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %61–%39, korner 13–5.
Maç özeti
Malmö – BK Hacken maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: adrian svanback 52' (BK Hacken). xG: Malmö 1,5 – 1,1 BK Hacken.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Malmö: G. Helstrup · BK Hacken: J. Gustafsson
Maç akışı
Malmö üstte · BK Hacken altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: abdoulaye doumbia (BK Hacken)
- 24' sarı kart: Busanello (Malmö)
- 26' sarı kart: David Seger (BK Hacken)
- 45' oyuncu değişikliği: Anton Sebastian Höög ↔ Anders Christiansen (Malmö)
- 52' gol: adrian svanback (BK Hacken)
- 54' oyuncu değişikliği: Daniel Gudjohnsen ↔ Diego García (Malmö)
- 66' sarı kart: Adam Lundqvist (BK Hacken)
- 66' oyuncu değişikliği: Stian Gregersen ↔ Bleon Kurtulus (Malmö)
- 76' oyuncu değişikliği: David Seger ↔ Simen Hestnes (BK Hacken)
- 80' sarı kart: Jens Stryger Larsen (Malmö)
- 80' oyuncu değişikliği: Mikkel Rygaard Jensen ↔ Wilson Elliot Lindberg Uhrström (BK Hacken)
- 84' oyuncu değişikliği: Jens Stryger Larsen ↔ A. Sundgren (Malmö)
- 84' oyuncu değişikliği: Theodor Lundbergh ↔ Emmanuel Ekong (Malmö)
- 84' oyuncu değişikliği: Gustav Lindgren ↔ Leo Väisänen (BK Hacken)
- 84' oyuncu değişikliği: adrian svanback ↔ Christ Ivan Wawa (BK Hacken)
Maç olayları
- MalmöBK Hacken
- Jens Stryger Larsen ↔ A. SundgrenOyuncu değişikliği84'
- Theodor Lundbergh ↔ Emmanuel EkongOyuncu değişikliği84'
- 84'Gustav Lindgren ↔ Leo VäisänenOyuncu değişikliği
- 84'adrian svanback ↔ Christ Ivan WawaOyuncu değişikliği
- Jens Stryger LarsenSarı kart80'
- 80'Mikkel Rygaard Jensen ↔ Wilson Elliot Lindberg UhrströmOyuncu değişikliği
- 76'David Seger ↔ Simen HestnesOyuncu değişikliği
- 66'Adam LundqvistSarı kart
- Stian Gregersen ↔ Bleon KurtulusOyuncu değişikliği66'
- Daniel Gudjohnsen ↔ Diego GarcíaOyuncu değişikliği54'
- 52'Gol adrian svanback 0–1Asist: Mikkel Rygaard Jensen
- Anton Sebastian Höög ↔ Anders ChristiansenOyuncu değişikliği45'
- 26'David SegerSarı kart
- BusanelloSarı kart24'
- 19'abdoulaye doumbiaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 12/27 | %36 5/14 |
| Beraberlik | %15 4/27 | %7 1/14 |
| Mağlubiyet | %41 11/27 | %57 8/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 13/27 | %46 6/13 |
| Beraberlik | %37 10/27 | %38 5/13 |
| Mağlubiyet | %15 4/27 | %15 2/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (42 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,86 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (36 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 1,64 (23 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (48 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,35 yüksek | 1,69 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (30 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,32 düşük | 0,92 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 14/27ligde 7. · lig ortalamasında | %64 9/14 |
| 1,5 Üst | %67 18/27 | %79 11/14 |
| 2,5 Üst | %59 16/27ligde 5. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %79 11/14 |
| 3,5 Üst | %37 10/27 | %50 7/14 |
| Gol yememe | %37 10/27 | %21 3/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 13/27ligde 8.–9. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %31 4/13 |
| 1,5 Üst | %74 20/27 | %69 9/13 |
| 2,5 Üst | %52 14/27ligde 8. · lig ortalamasında | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %37 10/27 | %23 3/13 |
| Gol yememe | %48 13/27 | %62 8/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %81 22/27 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %70 19/27 | %57 8/14 |
| 9,5 Üst | %59 16/27 | %43 6/14 |
| 10,5 Üst | %44 12/27 | %29 4/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %93 25/27 | %92 12/13 |
| 8,5 Üst | %78 21/27 | %77 10/13 |
| 9,5 Üst | %63 17/27 | %69 9/13 |
| 10,5 Üst | %59 16/27 | %62 8/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %85 23/27 | %86 12/14 |
| 3,5 Üst | %63 17/27 | %64 9/14 |
| 4,5 Üst | %33 9/27 | %29 4/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/27 | %7 1/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %70 19/27 | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %52 14/27 | %54 7/13 |
| 4,5 Üst | %26 7/27 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %7 2/27 | %8 1/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %86 12/14 |
| 7,5 Üst | %70 19/27 | %79 11/14 |
| 8,5 Üst | %63 17/27 | %79 11/14 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %57 8/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %89 24/27 | %77 10/13 |
| 7,5 Üst | %70 19/27 | %69 9/13 |
| 8,5 Üst | %67 18/27 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 6/27 | %21 3/14 |
| Berabere | %41 11/27 | %36 5/14 |
| Geride | %37 10/27 | %43 6/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 12/27 | %46 6/13 |
| Berabere | %30 8/27 | %38 5/13 |
| Geride | %26 7/27 | %15 2/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Malmö (27 maç)
BK Hacken (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Malmö (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 6 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 7 | 8 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 3 | 4 |
BK Hacken (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 5 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 7 | 7 |
| 46-60 | 10 | 3 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 8 | 3 |
Kartlar
Malmö
Sarı 59 · Kırmızı 2 (27 maç · maç başı sarı 2,2)
BK Hacken
Sarı 50 · Kırmızı 1 (27 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Malmö: iç saha, 14 maç · BK Hacken: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Malmö – BK Hacken ilk 11'ler
Malmö · 4-3-3
- 1R. OlsenK
- 17J. Stryger LarsenD80' sarı kart 80. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 2S. GregersenD66' oyundan çıktı 66. dk
- 44M. PålssonD
- 25BusanelloD24' sarı kart 24. dk
- 7O. RosengrenO
- 37A. SkogmarO
- 47Theodor LundberghO84' oyundan çıktı 84. dk
- 45A. HoogF45' oyundan çıktı 45. dk
- 32D. GuðjohnsenF54' oyundan çıktı 54. dk
- 29S. HakšabanovićF
- 10A. ChristiansenO45' oyuna girdi 45. dk
- 27J. DahlinK
- 11E. EkongO84' oyuna girdi 84. dk
- 9Diego GarcíaF54' oyuna girdi 54. dk
- 6Y. KarabelyovO
- 4B. KurtulusD66' oyuna girdi 66. dk
- 53Tarik KaricF
- 54A. SundgrenD
- 42V. JeppssonO
Teknik direktör: G. Helstrup
BK Hacken · 4-2-3-1
- 99E. BerishaK
- 5B. WembangomoD
- 13H. HilveniusD
- 22F. HelanderD
- 21A. LundkvistD66' sarı kart 66. dk
- 6A. DoumbiaO19' sarı kart 19. dk
- 19D. SegerO26' sarı kart 26. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 20A. SvanbäckO52' gol 52. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 10M. RygaardO52' asist 52. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 11Julius LindbergO
- 9G. LindgrenF84' oyundan çıktı 84. dk
- 18W. UhrströmO80' oyuna girdi 80. dk
- 1A. LindeK
- 23O. SamuelssonD
- 15L. VäisänenD84' oyuna girdi 84. dk
- 27C. WawaF84' oyuna girdi 84. dk
- 32H. IbrahimO
- 8S. HestnesO76' oyuna girdi 76. dk
- 14M. HaalandO
- 7M. AggerF
Teknik direktör: J. Gustafsson
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsveç · Allsvenskan puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Malmö için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 6, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta BK Hacken 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Malmö 6, BK Hacken 5 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, BK Hacken 3-2 Malmö.
- Sıralama
- 6. (36 p) – 5. (39 p)
- Form (son 5)
- GMGBG – GGBBM
- H2H (G-B-M)
- 6-9-5 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %46
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %36
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,41 – 3,40 – 2,31
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Malmö iç saha 12 maçta maç başına 2,08 gol attı, 1,67 gol yedi; BK Hacken dış saha 11 maçta 1,91 attı, 1,09 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Malmö %83, BK Hacken %46. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Malmö %67, BK Hacken %36. İlk yarıyı önde kapatma: Malmö 2/12, BK Hacken 6/11.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Malmö 5,1, BK Hacken 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Malmö 2,0, BK Hacken 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,41, 0 – 3,40, 2 – 2,31. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,27, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,44.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Allsvenskan'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 IK Sirius 2–2 IF Elfsborg
- 15:00 Vasteraas 1–0 Mjallby
- 17:30 Halmstads BK 0–1 Hammarby
- 17:30 Orgryte IS 4–2 Gais
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
