Vasco Da Gama 1-4 Flamengo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vasco Da Gama 1–4 Flamengo (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 15–14, isabetli şut 2–6, topa sahip olma %58–%42, korner 5–4.
Maç özeti
Vasco Da Gama – Flamengo maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: A. Lescano 15' (Vasco Da Gama); Pedro 10', 41', Samuel Lino 53', 85' (Flamengo). xG: Vasco Da Gama 1,2 – 1,5 Flamengo.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Vasco Da Gama üstte · Flamengo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' gol: Pedro (Flamengo)
- 15' gol: A. Lescano (Vasco Da Gama)
- 41' gol: Pedro (Flamengo)
- 46' oyuncu değişikliği: G. Plata ↔ Lucas Paqueta (Flamengo)
- 45+5' sarı kart: G. Plata (Flamengo)
- 53' gol: Samuel Lino (Flamengo)
- 60' oyuncu değişikliği: M. Hinestroza ↔ Bruno Duarte (Vasco Da Gama)
- 60' oyuncu değişikliği: Thiago Mendes ↔ Tche Tche (Vasco Da Gama)
- 61' oyuncu değişikliği: Cuiabano ↔ Lucas Piton (Vasco Da Gama)
- 63' oyuncu değişikliği: G. de Arrascaeta ↔ Luiz Araujo (Flamengo)
- 70' oyuncu değişikliği: Pedro ↔ Bruno Henrique (Flamengo)
- 72' oyuncu değişikliği: F. Colidio ↔ N. Moreira (Vasco Da Gama)
- 72' oyuncu değişikliği: Brenner ↔ David (Vasco Da Gama)
- 77' oyuncu değişikliği: Lucas Paqueta ↔ J. Freitas (Flamengo)
- 85' gol: Samuel Lino (Flamengo)
- 87' sarı kart: Samuel Lino (Flamengo)
Maç olayları
- Vasco Da GamaFlamengo
- 87'Samuel LinoSarı kart
- 85'Gol Samuel Lino 1–4
- 77'Lucas Paqueta ↔ J. FreitasOyuncu değişikliği
- F. Colidio ↔ N. MoreiraOyuncu değişikliği72'
- Brenner ↔ DavidOyuncu değişikliği72'
- 70'Pedro ↔ Bruno HenriqueOyuncu değişikliği
- 63'G. de Arrascaeta ↔ Luiz AraujoOyuncu değişikliği
- Cuiabano ↔ Lucas PitonOyuncu değişikliği61'
- M. Hinestroza ↔ Bruno DuarteOyuncu değişikliği60'
- Thiago Mendes ↔ Tche TcheOyuncu değişikliği60'
- 53'Gol Samuel Lino 1–3
- 46'G. Plata ↔ Lucas PaquetaOyuncu değişikliği
- 45+5'G. PlataSarı kart
- 41'Gol Pedro 1–2
- Gol A. Lescano 1–1Asist: Brenner15'
- 10'Gol Pedro 0–1Asist: G. Varela
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 11/33 | %47 8/17 |
| Beraberlik | %24 8/33 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %42 14/33 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %68 23/34 | %59 10/17 |
| Beraberlik | %21 7/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %12 4/34 | %18 3/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (43 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,47 (25 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,52 (50 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,18 yüksek | 1,41 (24 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,09 (71 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,75 yüksek | 2,12 (36 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,85 (29 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,49 düşük | 0,94 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 21/33ligde 7.–8. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %61 20/33ligde 5.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %12 4/33 | %18 3/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 18/34ligde 15.–17. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %91 31/34 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %65 22/34ligde 1.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %71 12/17 |
| 3,5 Üst | %26 9/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %41 14/34 | %35 6/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %64 21/33 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %52 17/33 | %65 11/17 |
| 10,5 Üst | %39 13/33 | %53 9/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %59 20/34 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %44 15/34 | %41 7/17 |
| 10,5 Üst | %32 11/34 | %24 4/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %52 17/33 | %47 8/17 |
| 4,5 Üst | %27 9/33 | %18 3/17 |
| 5,5 Üst | %18 6/33 | %12 2/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %74 25/34 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %68 23/34 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %44 15/34 | %53 9/17 |
| 5,5 Üst | %41 14/34 | %47 8/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %85 28/33 | %100 17/17 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %61 20/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %42 14/33 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %82 28/34 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %62 21/34 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %50 17/34 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 7/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %36 12/33 | %24 4/17 |
| Geride | %42 14/33 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %59 20/34 | %53 9/17 |
| Berabere | %26 9/34 | %29 5/17 |
| Geride | %15 5/34 | %18 3/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vasco Da Gama (33 maç)
Flamengo (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vasco Da Gama (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 8 | 10 |
| 61-75 | 6 | 9 |
| 76-90 | 14 | 10 |
Flamengo (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 12 | 3 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 11 | 3 |
| 46-60 | 12 | 6 |
| 61-75 | 11 | 4 |
| 76-90 | 13 | 9 |
Kartlar
Vasco Da Gama
Sarı 61 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 1,8)
Flamengo
Sarı 70 · Kırmızı 7 (34 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Vasco Da Gama: iç saha, 17 maç · Flamengo: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Vasco Da Gama – Flamengo ilk 11'ler
Vasco Da Gama · 4-1-4-1
- 1Léo JardimK
- 2Puma RodríguezD
- 55Gabriel PereiraD
- 43Lucas FreitasD
- 66CuiabanoD61' oyundan çıktı 61. dk
- 8JairO
- 18Marino HinestrozaO60' oyundan çıktı 60. dk
- 22Alan LescanoO15' gol 15. dk
- 23Thiago MendesO60' oyundan çıktı 60. dk
- 9Facundo ColidioO72' oyundan çıktı 72. dk
- 20BrennerF15' asist 15. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 3Tchê TchêO60' oyuna girdi 60. dk
- 19Bruno DuarteF60' oyuna girdi 60. dk
- 6Lucas PitonD61' oyuna girdi 61. dk
- 13Daniel FuzatoK
- 4Alan SaldiviaD
- 30Robert RenanD
- 96Paulo HenriqueD
- 17Nuno MoreiraO72' oyuna girdi 72. dk
- 83Ramon RiqueO
- 5Santiago SosaO
- 7DavidF72' oyuna girdi 72. dk
- 28AdsonF
Flamengo · 4-2-3-1
- 1Agustín RossiK
- 2Guillermo VarelaD10' asist 10. dk
- 3Léo OrtizD
- 4Léo PereiraD
- 22Emerson RoyalD
- 21JorginhoO
- 5Erick PulgarO
- 19Gonzalo PlataO45+5' sarı kart 45+5. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 10Giorgian de ArrascaetaO63' oyundan çıktı 63. dk
- 16Samuel LinoO53' gol 53. dk85' gol 85. dk87' sarı kart 87. dk
- 9Pedro GuilhermeF10' gol 10. dk41' gol 41. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 11Lucas PaquetáO46' oyuna girdi 46. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 42AndrewK
- 49Dyogo AlvesK
- 6Ayrton LucasD
- 44VitãoD
- 61João VictorD
- 77Johnny GoesD
- 7Luiz AraújoF63' oyuna girdi 63. dk
- 52Evertton AraujoO
- 27Bruno HenriqueF70' oyuna girdi 70. dk
- 39JosmarF
- 30Joaquín FreitasF77' oyuna girdi 77. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Brezilya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Vasco DA Gama için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 6. Son 5 maçta Flamengo 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-2). Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 28 maçta galibiyetler Vasco DA Gama 2 – Flamengo 17; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Flamengo 2-2 Vasco DA Gama.
- Sıralama
- 13. (38 p) – 1. (70 p)
- Form (son 5)
- GMMGB – GBGBG
- H2H (G-B-M)
- 2-9-17 (28 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %69
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %56
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 3,84 – 3,36 – 1,71
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Vasco DA Gama iç saha 16 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Flamengo dış saha 16 maçta 2,00 attı, 0,94 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Vasco DA Gama %62, Flamengo %69. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vasco DA Gama %56, Flamengo %56. İlk yarıyı önde kapatma: Vasco DA Gama 5/16, Flamengo 8/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Vasco DA Gama 6,4, Flamengo 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Vasco DA Gama 1,9, Flamengo 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,84, 0 – 3,36, 2 – 1,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %66; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 34 | +42 | 76 |
| 2 | Palmeiras | 34 | +39 | 73 |
| 3 | Cruzeiro | 34 | +7 | 60 |
| 4 | Fluminense | 34 | +13 | 57 |
| 5 | Atletico Paranaense | 34 | +8 | 54 |
| 6 | Bahia | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Atletico-MG | 34 | +4 | 50 |
| 8 | RB Bragantino | 34 | +5 | 47 |
| 9 | Santos | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo | 34 | 0 | 44 |
| 11 | Botafogo | 34 | -7 | 42 |
| 12 | Coritiba | 34 | -11 | 42 |
| 13 | Vasco DA Gama | 33 | -7 | 41 |
| 14 | Mirassol | 34 | -9 | 40 |
| 15 | Vitoria | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Internacional | 34 | -4 | 38 |
| 17 | Corinthians | 34 | -6 | 37 |
| 18 | Gremio | 34 | -9 | 37 |
| 19 | Remo | 34 | -20 | 29 |
| 20 | Chapecoense-sc | 33 | -35 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | +25 | 42 |
| 2 | Flamengo | 17 | +22 | 42 |
| 3 | Fluminense | 17 | +14 | 39 |
| 4 | Atletico-MG | 17 | +9 | 35 |
| 5 | Cruzeiro | 17 | +12 | 34 |
| 6 | Sao Paulo | 17 | +12 | 34 |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | +10 | 32 |
| 8 | Vitoria | 17 | +7 | 32 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | +11 | 30 |
| 10 | Bahia | 17 | +7 | 30 |
| 11 | Gremio | 17 | +6 | 29 |
| 12 | Botafogo | 17 | +5 | 27 |
| 13 | Mirassol | 17 | +2 | 27 |
| 14 | Vasco DA Gama | 17 | +1 | 27 |
| 15 | Santos | 17 | +2 | 25 |
| 16 | Internacional | 17 | +5 | 23 |
| 17 | Coritiba | 17 | +1 | 23 |
| 18 | Corinthians | 17 | +1 | 22 |
| 19 | Remo | 17 | 0 | 19 |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | -14 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | +20 | 34 |
| 2 | Palmeiras | 17 | +14 | 31 |
| 3 | Cruzeiro | 17 | -5 | 26 |
| 4 | Bahia | 17 | -2 | 23 |
| 5 | Santos | 17 | -1 | 22 |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | -2 | 22 |
| 7 | Coritiba | 17 | -12 | 19 |
| 8 | Fluminense | 17 | -1 | 18 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Atletico-MG | 17 | -5 | 15 |
| 11 | Corinthians | 17 | -7 | 15 |
| 12 | Internacional | 17 | -9 | 15 |
| 13 | Botafogo | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Vasco DA Gama | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Mirassol | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sao Paulo | 17 | -12 | 10 |
| 17 | Remo | 17 | -20 | 10 |
| 18 | Gremio | 17 | -15 | 8 |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | -21 | 7 |
| 20 | Vitoria | 17 | -23 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
