Gremio Porto 2-0 Paranaense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Gremio Porto 2–0 Paranaense (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–14, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %31–%69, korner 6–8.
Maç özeti
Gremio Porto – Paranaense maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Marlon 39', Fabian Balbuena 52' (Gremio Porto). xG: Gremio Porto 1,3 – 1,1 Paranaense.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Gremio Porto üstte · Paranaense altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' sarı kart: J. Portilla (Paranaense)
- 29' sarı kart: J. Enamorado (Gremio Porto)
- 37' sarı kart: Leo Derik (Paranaense)
- 39' gol: Marlon (Gremio Porto)
- 46' oyuncu değişikliği: Leo Derik ↔ G. Benavidez (Paranaense)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Portilla ↔ B. Zapelli (Paranaense)
- 52' gol: Fabian Balbuena (Gremio Porto)
- 62' oyuncu değişikliği: Leozinho ↔ K. A. Calderon Vargas (Paranaense)
- 66' sarı kart: Carlos Vinicius (Gremio Porto)
- 67' oyuncu değişikliği: Carlos Vinicius ↔ M. Braithwaite (Gremio Porto)
- 67' oyuncu değişikliği: J. Enamorado ↔ Tete (Gremio Porto)
- 68' oyuncu değişikliği: Fabian Balbuena ↔ Dodi (Gremio Porto)
- 69' sarı kart: E. Noriega (Gremio Porto)
- 79' oyuncu değişikliği: F. Amuzu ↔ Caio Paulista (Gremio Porto)
- 80' oyuncu değişikliği: Joao Cruz ↔ J. Rivaldo (Paranaense)
- 87' oyuncu değişikliği: M. Villasanti ↔ Wagner Leonardo (Gremio Porto)
- 88' sarı kart: B. Zapelli (Paranaense)
- 89' oyuncu değişikliği: S. Mendoza ↔ Dudu Kogitzki (Paranaense)
- 90+2' sarı kart: Weverton (Gremio Porto)
Maç olayları
- Gremio PortoParanaense
- WevertonSarı kart90+2'
- 89'S. Mendoza ↔ Dudu KogitzkiOyuncu değişikliği
- 88'B. ZapelliSarı kart
- M. Villasanti ↔ Wagner LeonardoOyuncu değişikliği87'
- 80'Joao Cruz ↔ J. RivaldoOyuncu değişikliği
- F. Amuzu ↔ Caio PaulistaOyuncu değişikliği79'
- E. NoriegaSarı kart69'
- Fabian Balbuena ↔ DodiOyuncu değişikliği68'
- Carlos Vinicius ↔ M. BraithwaiteOyuncu değişikliği67'
- J. Enamorado ↔ TeteOyuncu değişikliği67'
- Carlos ViniciusSarı kart66'
- 62'Leozinho ↔ K. A. Calderon VargasOyuncu değişikliği
- Gol Fabian Balbuena 2–052'
- 46'Leo Derik ↔ G. BenavidezOyuncu değişikliği
- 46'J. Portilla ↔ B. ZapelliOyuncu değişikliği
- Gol Marlon 1–039'
- 37'Leo DerikSarı kart
- J. EnamoradoSarı kart29'
- 23'J. PortillaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %26 9/34 | %47 8/17 |
| Beraberlik | %29 10/34 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %44 15/34 | %24 4/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 15/34 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %26 9/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %29 10/34 | %41 7/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (38 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 1,59 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (47 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,24 (21 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (51 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,35 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,26 (43 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,47 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 20/34ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %65 11/17 |
| 1,5 Üst | %74 25/34 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %44 15/34ligde 15.–16. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %21 7/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 20/34ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %50 17/34ligde 9.–10. · lig ortalamasında | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %18 3/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %76 26/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %74 25/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %59 20/34 | %65 11/17 |
| 10,5 Üst | %44 15/34 | %59 10/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %88 30/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %74 25/34 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %62 21/34 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %41 14/34 | %47 8/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %88 30/34 | %100 17/17 |
| 3,5 Üst | %82 28/34 | %94 16/17 |
| 4,5 Üst | %71 24/34 | %82 14/17 |
| 5,5 Üst | %59 20/34 | %65 11/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %85 29/34 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %74 25/34 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %56 19/34 | %53 9/17 |
| 5,5 Üst | %41 14/34 | %47 8/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %76 26/34 | %88 15/17 |
| 7,5 Üst | %65 22/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %56 19/34 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %41 14/34 | %53 9/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %62 21/34 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %56 19/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %35 12/34 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %50 17/34 | %41 7/17 |
| Geride | %26 9/34 | %18 3/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 11/34 | %29 5/17 |
| Berabere | %38 13/34 | %24 4/17 |
| Geride | %29 10/34 | %47 8/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Gremio Porto (34 maç)
Paranaense (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Gremio Porto (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 9 |
| 31-45 | 9 | 8 |
| 46-60 | 8 | 8 |
| 61-75 | 6 | 12 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Paranaense (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 13 | 7 |
| 16-30 | 5 | 7 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 8 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 12 | 11 |
Kartlar
Gremio Porto
Sarı 88 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 2,6)
Paranaense
Sarı 70 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Gremio Porto: iç saha, 17 maç · Paranaense: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Gremio Porto – Paranaense ilk 11'ler
Gremio Porto · 3-4-3
- 1WevertonK90+2' sarı kart 90+2. dk
- 6Gustavo MartinsD
- 2Fabián BalbuenaD52' gol 52. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 82WallaceD
- 18João PedroO
- 8Erick NoriegaO69' sarı kart 69. dk
- 20Mathias VillasantiO87' oyundan çıktı 87. dk
- 23MarlonO39' gol 39. dk
- 99José EnamoradoF29' sarı kart 29. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 95Carlos ViníciusF66' sarı kart 66. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 9Francis AmuzuF79' oyundan çıktı 79. dk
- 12Gabriel GrandoK
- 14Marcos RochaD
- 54Pedro GabrielD
- 3Wagner LeonardoD87' oyuna girdi 87. dk
- 38Caio PaulistaD79' oyuna girdi 79. dk
- 50ZortéaO
- 10Filip KrovinovićO
- 17DodiO68' oyuna girdi 68. dk
- 48João BorneO
- 30Matheus NascimentoF
- 11TetêF67' oyuna girdi 67. dk
- 22Martin BraithwaiteF67' oyuna girdi 67. dk
Paranaense · 3-4-2-1
- 1MycaelK
- 4Arthur DiasD
- 33Juan Felipe AguirreD
- 37Lucas EsquivelD
- 7Steven MendozaO89' oyundan çıktı 89. dk
- 27Juan PortillaO23' sarı kart 23. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 14Luiz GustavoO
- 6Leonardo DerikO37' sarı kart 37. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 21LeozinhoF62' oyundan çıktı 62. dk
- 8João CruzF80' oyundan çıktı 80. dk
- 9Kevin ViverosF
- 23SantosK
- 29Gastón BenavídezD46' oyuna girdi 46. dk
- 55Bruno BaldiniD
- 2Gilberto JuniorD
- 25DantasD
- 53DuduO89' oyuna girdi 89. dk
- 47ChiquetiO
- 18Kerwin VargasF62' oyuna girdi 62. dk
- 5FelipinhoD
- 10Bruno ZapelliO46' oyuna girdi 46. dk88' sarı kart 88. dk
- 19Jorge RivaldoF80' oyuna girdi 80. dk
- 70Renan Peixoto NepomucenoF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Brezilya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Gremio Porto son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Paranaense son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 19 maçta galibiyetler Gremio Porto 10 – Paranaense 6; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Paranaense 0-0 Gremio Porto.
- Sıralama
- 17. (34 p) – 4. (54 p)
- Form (son 5)
- GMBBB – BMGBG
- H2H (G-B-M)
- 10-3-6 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %56
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %62
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,17 – 3,13 – 2,78
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Gremio Porto iç saha 16 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,31 gol yedi; Paranaense dış saha 16 maçta 1,44 attı, 1,44 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %56. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gremio Porto %69, Paranaense %62. İlk yarıyı önde kapatma: Gremio Porto 6/16, Paranaense 5/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Gremio Porto 5,2, Paranaense 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Gremio Porto 2,5, Paranaense 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 3,13, 2 – 2,78. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %66; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 34 | +42 | 76 |
| 2 | Palmeiras | 34 | +39 | 73 |
| 3 | Cruzeiro | 34 | +7 | 60 |
| 4 | Fluminense | 34 | +13 | 57 |
| 5 | Atletico Paranaense | 34 | +8 | 54 |
| 6 | Bahia | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Atletico-MG | 34 | +4 | 50 |
| 8 | RB Bragantino | 34 | +5 | 47 |
| 9 | Santos | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo | 34 | 0 | 44 |
| 11 | Botafogo | 34 | -7 | 42 |
| 12 | Coritiba | 34 | -11 | 42 |
| 13 | Vasco DA Gama | 33 | -7 | 41 |
| 14 | Mirassol | 34 | -9 | 40 |
| 15 | Vitoria | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Internacional | 34 | -4 | 38 |
| 17 | Corinthians | 34 | -6 | 37 |
| 18 | Gremio | 34 | -9 | 37 |
| 19 | Remo | 34 | -20 | 29 |
| 20 | Chapecoense-sc | 33 | -35 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | +25 | 42 |
| 2 | Flamengo | 17 | +22 | 42 |
| 3 | Fluminense | 17 | +14 | 39 |
| 4 | Atletico-MG | 17 | +9 | 35 |
| 5 | Cruzeiro | 17 | +12 | 34 |
| 6 | Sao Paulo | 17 | +12 | 34 |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | +10 | 32 |
| 8 | Vitoria | 17 | +7 | 32 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | +11 | 30 |
| 10 | Bahia | 17 | +7 | 30 |
| 11 | Gremio | 17 | +6 | 29 |
| 12 | Botafogo | 17 | +5 | 27 |
| 13 | Mirassol | 17 | +2 | 27 |
| 14 | Vasco DA Gama | 17 | +1 | 27 |
| 15 | Santos | 17 | +2 | 25 |
| 16 | Internacional | 17 | +5 | 23 |
| 17 | Coritiba | 17 | +1 | 23 |
| 18 | Corinthians | 17 | +1 | 22 |
| 19 | Remo | 17 | 0 | 19 |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | -14 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | +20 | 34 |
| 2 | Palmeiras | 17 | +14 | 31 |
| 3 | Cruzeiro | 17 | -5 | 26 |
| 4 | Bahia | 17 | -2 | 23 |
| 5 | Santos | 17 | -1 | 22 |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | -2 | 22 |
| 7 | Coritiba | 17 | -12 | 19 |
| 8 | Fluminense | 17 | -1 | 18 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Atletico-MG | 17 | -5 | 15 |
| 11 | Corinthians | 17 | -7 | 15 |
| 12 | Internacional | 17 | -9 | 15 |
| 13 | Botafogo | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Vasco DA Gama | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Mirassol | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sao Paulo | 17 | -12 | 10 |
| 17 | Remo | 17 | -20 | 10 |
| 18 | Gremio | 17 | -15 | 8 |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | -21 | 7 |
| 20 | Vitoria | 17 | -23 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
