Levante 0-2 Atletico Madrid: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Levante 0–2 Atletico Madrid (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 20–10, isabetli şut 4–5, topa sahip olma %46–%54, korner 5–3.
Maç özeti
Levante – Atletico Madrid maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Alejandro Grimaldo 36', Giuliano Simeone Baldini 62' (Atletico Madrid). xG: Levante 1,3 – 0,6 Atletico Madrid.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Levante: Luís Castro · Atletico Madrid: D. Simeone
Maç akışı
Levante üstte · Atletico Madrid altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' sarı kart: Luís Manuel Ferreira de Castro (Levante)
- 36' gol: Alejandro Grimaldo (Atletico Madrid)
- 62' gol: Giuliano Simeone Baldini (Atletico Madrid)
- 67' oyuncu değişikliği: Lee Kang-In ↔ Jonathan David (Atletico Madrid)
- 67' oyuncu değişikliği: Julián Álvarez ↔ Alexander Sørloth (Atletico Madrid)
- 71' oyuncu değişikliği: Jeremy Toljan ↔ Adrián de la Fuente Barquilla (Levante)
- 71' oyuncu değişikliği: Daniel Requena Sánchez ↔ Petar Ratkov (Levante)
- 71' oyuncu değişikliği: Karl Etta Eyong ↔ Víctor García (Levante)
- 71' oyuncu değişikliği: Thiago Cruz Fernandez ↔ Oriol Rey (Levante)
- 76' oyuncu değişikliği: Pablo Barrios Rivas ↔ Robin Le Normand (Atletico Madrid)
- 76' oyuncu değişikliği: Alejandro Baena Rodríguez ↔ Ademola Lookman (Atletico Madrid)
- 81' oyuncu değişikliği: Nacho Pérez Gómez ↔ Marc Santos Gavilán (Levante)
Maç olayları
- LevanteAtletico Madrid
- Nacho Pérez Gómez ↔ Marc Santos GavilánOyuncu değişikliği81'
- 76'Pablo Barrios Rivas ↔ Robin Le NormandOyuncu değişikliği
- 76'Alejandro Baena Rodríguez ↔ Ademola LookmanOyuncu değişikliği
- Jeremy Toljan ↔ Adrián de la Fuente BarquillaOyuncu değişikliği71'
- Daniel Requena Sánchez ↔ Petar RatkovOyuncu değişikliği71'
- Karl Etta Eyong ↔ Víctor GarcíaOyuncu değişikliği71'
- Thiago Cruz Fernandez ↔ Oriol ReyOyuncu değişikliği71'
- 67'Lee Kang-In ↔ Jonathan DavidOyuncu değişikliği
- 67'Julián Álvarez ↔ Alexander SørlothOyuncu değişikliği
- 62'Gol Giuliano Simeone Baldini 0–2Asist: Alejandro Baena Rodríguez
- 36'Gol Alejandro Grimaldo 0–1
- Luís Manuel Ferreira de CastroSarı kart18'
- 17'Morten HjulmandVAR: gol iptal
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %82 9/11 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 2,60 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,91 (21 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,44 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (22 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (8 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,74 düşük | 0,83 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 6.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %80 4/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 17.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 6.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %55 6/11 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 12,4 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %80 4/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %73 8/11 | %67 4/6 |
| Geride | %0 0/11 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Levante (11 maç)
Atletico Madrid (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Levante (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Atletico Madrid (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 8 | 3 |
Kartlar
Levante
Sarı 17 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,5)
Atletico Madrid
Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Levante: iç saha, 5 maç · Atletico Madrid: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Levante – Atletico Madrid ilk 11'ler
Levante · 4-2-3-1
- 13M. RyanK
- 22J. ToljanD71' oyundan çıktı 71. dk
- 2A. MandiD
- 3Ifeanyi NdukweD
- 29Nacho PérezD81' oyundan çıktı 81. dk
- 8Jon Ander OlasagastiO
- 6RequeO71' oyundan çıktı 71. dk
- 7BruguiO
- 9Iván RomeroO
- 24T. FernándezO71' oyundan çıktı 71. dk
- 21Etta EyongF71' oyundan çıktı 71. dk
- 27Paco CortésF
- 14Jorge CabelloD
- 1Pablo CuñatK
- 4DelaD71' oyuna girdi 71. dk
- 17Víctor GarcíaD71' oyuna girdi 71. dk
- 11Yanis MusuayiF
- 10P. RatkovF71' oyuna girdi 71. dk
- 20Oriol ReyO71' oyuna girdi 71. dk
- 33M. SantosD81' oyuna girdi 81. dk
- 5Hugo SoteloO
- 16A. TapeD
- 34M. Usedo DomingoO
Teknik direktör: Luís Castro
Atletico Madrid · 4-4-2
- 13J. OblakK
- 14Marcos LlorenteD
- 18Marc PubillD
- 17D. HanckoD
- 22Álex GrimaldoD36' gol 36. dk
- 20G. SimeoneO62' gol 62. dk
- 8Pablo BarriosO76' oyundan çıktı 76. dk
- 23M. HjulmandO
- 10Álex BaenaO62' asist 62. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 7Lee Kang-InF67' oyundan çıktı 67. dk
- 19J. ÁlvarezF67' oyundan çıktı 67. dk
- 27J. DominguezD
- 3O. VargasO
- 9A. SørlothF67' oyuna girdi 67. dk
- 21C. RomeroD
- 16Arnau OrtizF
- 1J. MussoK
- 4Rodrigo MendozaO
- 11A. LookmanF76' oyuna girdi 76. dk
- 24Robin Le NormandD76' oyuna girdi 76. dk
- 25Salvador EsquivelK
- 15J. DavidF67' oyuna girdi 67. dk
- 30Dani MartÃnezD
Teknik direktör: D. Simeone
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Levante son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Atletico Madrid son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Levante 2 – Atletico Madrid 7; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Levante 0-0 Atletico Madrid.
- Sıralama
- 15. (10 p) – 2. (25 p)
- Form (son 5)
- MGBBM – GBGGG
- H2H (G-B-M)
- 2-4-7 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 5,14 – 4,36 – 1,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Levante iç saha 4 maçta maç başına 3,25 gol attı, 2,50 gol yedi; Atletico Madrid dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Levante %100, Atletico Madrid %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Levante %100, Atletico Madrid %40. İlk yarıyı önde kapatma: Levante 1/4, Atletico Madrid 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Levante 4,0, Atletico Madrid 7,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Levante 1,5, Atletico Madrid 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,14, 0 – 4,36, 2 – 1,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,35, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 2,08.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 18:15 Vallecano 3–0 Celta Vigo
- 20:30 Real Betis 2–1 Malaga CF
- 23:00 Barcelona 6–1 Alaves
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
