← Maçlar
Tayland · Thai League 1 · 8. hafta7 Kasım 2026 · 14:30 TSİ

Uthai Thani FC 2-2 Chiangrai Ut: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Uthai Thani FC
2–2İY 2–1
Chiangrai Ut
Maç sonu

Uthai Thani FC 2–2 Chiangrai Ut (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–1. Şut 9–13, isabetli şut 3–6, topa sahip olma %46–%54, korner 7–5.

Maç özeti

Uthai Thani FC – Chiangrai Ut maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Willian Lira Sousa 38', William Gabriel Weidersjö 45+3' (Uthai Thani FC); Wendell 18', Jorge Eduardo Silva Costa 90+2' (Chiangrai Ut). xG: Uthai Thani FC 0,7 – 1,2 Chiangrai Ut.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Uthai Thani Provincial Stadyumu, Uthai Thani
Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Uthai Thani FC: Alexandre Gama · Chiangrai Ut: W. Wangsawad

Maç akışı

Uthai Thani FC üstteChiangrai Ut altta

0'45'90' 13' sarı kart: Sanukran Thinjom (Chiangrai Ut)18' gol: Wendell (Chiangrai Ut)⚽29' oyuncu değişikliği: Possawee Muanmart ↔ Itsuki Enomoto (Uthai Thani FC)↔35' sarı kart: Pattarapon Suksakit (Chiangrai Ut)38' gol: Willian Lira Sousa (Uthai Thani FC)⚽45+1' sarı kart: Thitathorn Auksornsri (Uthai Thani FC)45+3' gol: William Gabriel Weidersjö (Uthai Thani FC)⚽63' VAR: gol iptal: Victor Cardozo (Chiangrai Ut)VAR71' oyuncu değişikliği: Wendell ↔ Gustavo Schutz (Chiangrai Ut)↔71' oyuncu değişikliği: Sanukran Thinjom ↔ Sansern Limwatthana (Chiangrai Ut)↔71' oyuncu değişikliği: Harhys Stewart ↔ Douglas De Souza Nascimento (Chiangrai Ut)↔75' sarı kart: William Gabriel Weidersjö (Uthai Thani FC)79' oyuncu değişikliği: Airfan Doloh ↔ Pablo Dias De Souza Almeida (Uthai Thani FC)↔79' oyuncu değişikliği: Benjamin Davis ↔ Roberto Menezes Bandeira Neto (Uthai Thani FC)↔82' oyuncu değişikliği: Pattarapon Suksakit ↔ Gionata Verzura (Chiangrai Ut)↔86' oyuncu değişikliği: William Gabriel Weidersjö ↔ Siroch Chatthong (Uthai Thani FC)↔86' oyuncu değişikliği: Kelvin ↔ Santipap Yaemsaen (Uthai Thani FC)↔90+2' gol: Jorge Eduardo Silva Costa (Chiangrai Ut)⚽90+5' oyuncu değişikliği: Robson Santos Do Carmo Junior ↔ Tanasak Srisai (Chiangrai Ut)↔90+6' sarı kart: Ratthanakorn Maikami (Uthai Thani FC)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %64 · 1 şut · 0,1
  2. 16–30'Dengeli · 5 şut · 0,3
  3. 31–45+'Ev %67 · 1 şut · 0,1
  4. 46–60'—
  5. 61–75'—
  6. 76–90+'—

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Uthai Thani FC, Dep = Chiangrai Ut.

Maç olayları

  1. Uthai Thani FCChiangrai Ut
  2. Ratthanakorn MaikamiSarı kart90+6'
  3. 90+5'Robson Santos Do Carmo Junior ↔ Tanasak SrisaiOyuncu değişikliği
  4. 90+2'Gol Jorge Eduardo Silva Costa 2–2
  5. Kelvin ↔ Santipap YaemsaenOyuncu değişikliği86'
  6. William Gabriel Weidersjö ↔ Siroch ChatthongOyuncu değişikliği86'
  7. 82'Pattarapon Suksakit ↔ Gionata VerzuraOyuncu değişikliği
  8. Benjamin Davis ↔ Roberto Menezes Bandeira NetoOyuncu değişikliği79'
  9. Airfan Doloh ↔ Pablo Dias De Souza AlmeidaOyuncu değişikliği79'
  10. William Gabriel WeidersjöSarı kart75'
  11. 71'Harhys Stewart ↔ Douglas De Souza NascimentoOyuncu değişikliği
  12. 71'Sanukran Thinjom ↔ Sansern LimwatthanaOyuncu değişikliği
  13. 71'Wendell ↔ Gustavo SchutzOyuncu değişikliği
  14. 63'Victor CardozoVAR: gol iptal
  15. Gol William Gabriel Weidersjö 2–1Asist: Thitathorn Auksornsri45+3'
  16. Thitathorn AuksornsriSarı kart45+1'
  17. Gol Willian Lira Sousa 1–1Asist: Suporn Peenagatapho38'
  18. 35'Pattarapon SuksakitSarı kart
  19. Possawee Muanmart ↔ Itsuki EnomotoOyuncu değişikliği29'
  20. 18'Gol Wendell 0–1Asist: Wanderson Papaterra Matos
  21. 13'Sanukran ThinjomSarı kart

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Uthai Thani FC

Chiangrai Ut

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

Uthai Thani FCChiangrai Ut
46%Topa sahip olma54%
0,67Beklenen gol (xG)1,16
9Toplam şut13
3İsabetli şut6
3İsabetsiz şut3
3Engellenen şut4
7Ceza sahası içi şut9
2Ceza sahası dışı şut4
7Korner5
2Ofsayt3
14Faul7
3Sarı kart2
0Kırmızı kart0
5Kurtarış1
225Pas263
148İsabetli pas180

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Uthai Thani FC
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%38 3/8%25 1/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%38 3/8%50 2/4
Chiangrai Ut
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%14 1/7%0 0/4
Beraberlik%29 2/7%50 2/4
Mağlubiyet%57 4/7%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Uthai Thani FC
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,88 (15 gol)2,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,62 (13 gol)2,00 (8 gol)
Chiangrai Ut
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,86 (6 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,43 (10 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Uthai Thani FC
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%88 7/8%100 4/4
1,5 Üst%100 8/8%100 4/4
2,5 Üst%75 6/8%100 4/4
3,5 Üst%38 3/8%50 2/4
Gol yememe%0 0/8%0 0/4
Chiangrai Ut
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%57 4/7%75 3/4
1,5 Üst%71 5/7%100 4/4
2,5 Üst%43 3/7%50 2/4
3,5 Üst%14 1/7%25 1/4
Gol yememe%14 1/7%0 0/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Uthai Thani FC
Toplam (5)İç saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)12,812,7
7,5 Üst%100 5/5%100 3/3
8,5 Üst%100 5/5%100 3/3
9,5 Üst%100 5/5%100 3/3
10,5 Üst%100 5/5%100 3/3
Chiangrai Ut
Toplam (4)Dış saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)13,012,7
7,5 Üst%100 4/4%100 3/3
8,5 Üst%100 4/4%100 3/3
9,5 Üst%100 4/4%100 3/3
10,5 Üst%100 4/4%100 3/3

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Uthai Thani FC
Toplam (5)İç saha (3)
Maç başı kart3,43,7
2,5 Üst%60 3/5%67 2/3
3,5 Üst%60 3/5%67 2/3
4,5 Üst%20 1/5%33 1/3
5,5 Üst%0 0/5%0 0/3
Chiangrai Ut
Toplam (4)Dış saha (3)
Maç başı kart4,35,0
2,5 Üst%75 3/4%100 3/3
3,5 Üst%75 3/4%100 3/3
4,5 Üst%50 2/4%67 2/3
5,5 Üst%25 1/4%33 1/3

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Uthai Thani FC
Toplam (5)İç saha (3)
Maç başı isabetli şut13,015,0
6,5 Üst%100 5/5%100 3/3
7,5 Üst%100 5/5%100 3/3
8,5 Üst%80 4/5%100 3/3
9,5 Üst%60 3/5%67 2/3
Chiangrai Ut
Toplam (4)Dış saha (3)
Maç başı isabetli şut8,57,7
6,5 Üst%100 4/4%100 3/3
7,5 Üst%50 2/4%33 1/3
8,5 Üst%50 2/4%33 1/3
9,5 Üst%25 1/4%0 0/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Uthai Thani FC
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%38 3/8%50 2/4
Berabere%38 3/8%50 2/4
Geride%25 2/8%0 0/4
Chiangrai Ut
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%14 1/7%0 0/4
Berabere%29 2/7%25 1/4
Geride%57 4/7%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Uthai Thani FC (8 maç)

1/121/X11/20X/11X/X0X/222/102/X12/21

Chiangrai Ut (7 maç)

1/111/X01/20X/10X/X0X/222/102/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Uthai Thani FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 3
31-45 3 2
46-60 1 2
61-75 1 2
76-90 2 2

Chiangrai Ut (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 0
31-45 1 3
46-60 1 1
61-75 0 1
76-90 2 2

Kartlar

Uthai Thani FC

Sarı 13 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 1,6)

Chiangrai Ut

Sarı 15 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Uthai Thani FC: iç saha, 3 maç · Chiangrai Ut: dış saha, 3 maç

Uthai Thani FCChiangrai Ut
%53,0Topa sahip olma%45,0
1,36Beklenen gol (xG)1,32
17,0Toplam şut15,7
6,3İsabetli şut3,7
10,7Ceza sahası içi şut8,7
6,7Korner6,7
331Pas261
7,3Kurtarış2,0
13,7Faul11,7
1,3Ofsayt1,7
2,0Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

1,79Rakibin xG'si1,06
18,7Rakibin şutu11,0
8,7Rakibin isabetli şutu4,0
6,0Rakibin korneri6,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Uthai Thani FC – Chiangrai Ut ilk 11'ler

Uthai Thani FC · 4-2-3-1

  1. 97CaíqueK
  2. 5S. PeenagataphoD38' asist 38. dk
  3. 13Jeong Tae-WookD
  4. 4Possawee MuanmartD
  5. 65T. AuksornsriD45+1' sarı kart 45+1. dk45+3' asist 45+3. dk
  6. 25R. MaikamiO90+6' sarı kart 90+6. dk
  7. 8William Gabriel WeidersjöO
  8. 22KelvinO86' oyundan çıktı 86. dk
  9. 10B. DavisO79' oyundan çıktı 79. dk
  10. 62A. DolohO79' oyundan çıktı 79. dk
  11. 99Willian Lira SousaF
Yedekler
  • 24S. YaemsaenD86' oyuna girdi 86. dk
  • 1C. WangthaphanK
  • 17J. WachpiromD
  • 19W. PlaynumD
  • 7T. BuhagiarF
  • 3C. CharalampousD
  • 35S. ChatthongF86' oyuna girdi 86. dk
  • 6Pablo Dias De Souza AlmeidaO
  • 9I. EnomotoF29' oyuna girdi 29. dk
  • 92A. MeethoumO
  • 77RobertinhoO79' oyuna girdi 79. dk
  • 21T. RattanapoomO

Teknik direktör: Alexandre Gama

Chiangrai Ut · 4-4-2

  1. 1A. WorawongK
  2. 15P. SuksakitD35' sarı kart 35. dk82' oyundan çıktı 82. dk
  3. 23Victor CardozoD
  4. 28Hélio BaptistaD
  5. 92T. InprakhonD
  6. 9H. StewartO71' oyundan çıktı 71. dk
  7. 7S. ThinjomO13' sarı kart 13. dk71' oyundan çıktı 71. dk
  8. 8Wanderson PapaterraO18' asist 18. dk
  9. 11RobinhoO90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
  10. 90WendellF
  11. 10Jorge Eduardo Silva CostaF
Yedekler
  • 21Douglas De Souza NascimentoF
  • 34S. WongruankhumK
  • 17G. VerzuraO82' oyuna girdi 82. dk
  • 3T. SrisaiD90+5' oyuna girdi 90+5. dk
  • 19Gustavo SchutzF71' oyuna girdi 71. dk
  • 32M. PromsawatD
  • 37P. PhopthamO
  • 4Piyaphon PhanichakulD
  • 80Sansern LimwatthanaO

Teknik direktör: W. Wangsawad

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Uthai Thani için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 8, yenilen 7. Chiangrai United son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Uthai Thani 1, Chiangrai United 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Chiangrai United 1-0 Uthai Thani.

Sıralama
8. (10 p) – 15. (4 p)
Form (son 5)
MMGBG – MBMMM
H2H (G-B-M)
1-2-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %50
Korner ort. (maç)
13,5
iddaa MS 1-0-2
1,89 – 3,11 – 2,91
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Uthai Thani bu sezon 7 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,57 gol yedi; Chiangrai United bu sezon 6 maçta 0,67 attı, 1,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Uthai Thani %86, Chiangrai United %50. İlk yarıyı önde kapatma: Uthai Thani 2/7, Chiangrai United 1/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Uthai Thani 7,0, Chiangrai United 7,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 13,5. Maç başına kart: Uthai Thani 1,8, Chiangrai United 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,89, 0 – 3,11, 2 – 2,91. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 13,5; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Port FC 7511 158 +716 MGGGB
2Ayutthaya FC 8512 148 +616 BMGGG
3Ratchaburi 7412 178 +913 BGGMG
4Prachuap 6411 83 +513 GGGGB
5Buriram United 6411 117 +413 BGGGM
6Bangkok United 7412 106 +413 GGMBG
7Uthai Thani 8323 1513 +211 GBMMB
8Lamphun Warrior 8323 1210 +211 MGGGB
9Sisaket United 7313 1013 -310 GGBGM
10Sukhothai FC 8314 1016 -610 MGGMB
11BG Pathum United 7232 98 +19 MBBGM
12Rayong FC 7223 915 -68 BMBMM
13Chonburi FC 8215 811 -37 MMGGB
14Pattani 8215 814 -67 MMMGM
15Chiangrai United 7124 610 -45 MMMMB
16Rasi Salai United 7016 921 -121 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Port FC 4310 105 +510
2Bangkok United 4301 85 +39
3BG Pathum United 3210 63 +37
4Prachuap 3210 31 +27
5Ratchaburi 3201 82 +66
6Sukhothai FC 4202 88 06
7Ayutthaya FC 4202 56 -16
8Rayong FC 4121 36 -35
9Uthai Thani 4112 88 04
10Buriram United 3111 66 04
11Sisaket United 4112 58 -34
12Lamphun Warrior 4112 47 -34
13Pattani 4112 25 -34
14Chiangrai United 3102 23 -13
15Chonburi FC 4103 46 -23
16Rasi Salai United 3012 37 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Ayutthaya FC 4310 92 +710
2Buriram United 3300 51 +49
3Lamphun Warrior 4211 83 +57
4Ratchaburi 4211 96 +37
5Uthai Thani 4211 75 +27
6Prachuap 3201 52 +36
7Port FC 3201 53 +26
8Sisaket United 3201 55 06
9Bangkok United 3111 21 +14
10Chonburi FC 4112 45 -14
11Sukhothai FC 4112 28 -64
12Pattani 4103 69 -33
13Rayong FC 3102 69 -33
14BG Pathum United 4022 35 -22
15Chiangrai United 4022 47 -32
16Rasi Salai United 4004 614 -80

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,89X3,1122,91

Çifte şans

1X1,18121,15X21,47

Karşılıklı gol

Var1,49Yok1,90

2,5 Alt / Üst

Alt1,75Üst1,60

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.