Ayutthaya Ut 2-1 Pattani FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ayutthaya Ut 2–1 Pattani FC (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–10, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %55–%45, korner 5–6.
Maç özeti
Ayutthaya Ut – Pattani FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Ewerton da Silva Pereira 20', Yuki Kusano 81' (Ayutthaya Ut); Boontawee Theppawong 90+6' (Pattani FC). xG: Ayutthaya Ut 0,9 – 0,4 Pattani FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Ayutthaya Province Stadyumu, Ayutthaya
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ayutthaya Ut: J. Siriwattanasart · Pattani FC: Harnnarong Chunhakunakorn
Maç akışı
Ayutthaya Ut üsttePattani FC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 1 şut · 0,0
- 16–30'Ev %82 · 2 şut · 0,4
- 31–45+'Ev %59 · 2 şut · 0,2
- 46–60'Dep %74 · 0 şut · 0,0
- 61–75'—
- 76–90+'—
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Ayutthaya Ut, Dep = Pattani FC.
Maç olayları
- Ayutthaya UtPattani FC
- 90+6'Gol Boontawee Theppawong 2–1Asist: Clayton
- Warut MekmusikSarı kart90'
- Yuki KusanoVAR: gol onaylandı84'
- 84'Igor Neves ↔ ClaytonOyuncu değişikliği
- Ewerton da Silva PereiraSarı kart81'
- Gol Yuki Kusano 2–0Asist: Pongrawit Jantawong81'
- Lucas Dias do Nascimento Serafim ↔ Passakorn BiaothungoiOyuncu değişikliği72'
- Chanukun Karin ↔ Pongrawit JantawongOyuncu değişikliği72'
- Atsadawut Changthong ↔ Bhumchanok KamklaOyuncu değişikliği72'
- 66'Ekkachai Samre ↔ Boontawee TheppawongOyuncu değişikliği
- 66'Ignacio Abeledo ↔ Carlos de Almeida Parede NetoOyuncu değişikliği
- 57'Felipe Mundim NunesSarı kart
- Warinthon JamnongwatKırmızı kart48'
- Warinthon JamnongwatSarı kart45+1'
- 45+1'Igor NevesSarı kart
- 45'Jean-Pierre Da Sylva ↔ Maicon DouglasOyuncu değişikliği
- Dejan Kerkez ↔ Srayut SompimOyuncu değişikliği38'
- Gol Ewerton da Silva Pereira 1–020'
- Caíque Lemes ↔ Yuki KusanoOyuncu değişikliği11'
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Ayutthaya Ut
Pattani FC
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %63 5/8 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (14 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (8 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (8 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (14 gol) | 2,25 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 7,7 |
| 7,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 10,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 4,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %83 5/6 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %67 4/6 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %67 4/6 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %50 4/8 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ayutthaya Ut (8 maç)
Pattani FC (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ayutthaya Ut (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Pattani FC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Ayutthaya Ut
Sarı 15 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 1,9)
Pattani FC
Sarı 20 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ayutthaya Ut: tüm maçlar, 5 maç · Pattani FC: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ayutthaya Ut – Pattani FC ilk 11'ler
Ayutthaya Ut · 4-3-3
- 1Warut MekmusikK
- 5Atsadawut ChangthongD72' oyundan çıktı 72. dk
- 36Diogo BritoD
- 15D. KerkezD38' oyundan çıktı 38. dk
- 3W. JamnongwatD45+1' sarı kart 45+1. dk48' kırmızı kart 48. dk
- 6EwertonO20' gol 20. dk81' sarı kart 81. dk
- 4K. PalićO
- 10C. KarinO72' oyundan çıktı 72. dk
- 7Lucas DiasF72' oyundan çıktı 72. dk
- 9Willen MotaF
- 77Caíque LemesF
- 8N. WorasutO
- 19Chukid WanpraphaoF
- 55S. SompimD38' oyuna girdi 38. dk
- 29Sanrawat DechmitrO
- 23Passakorn BiaothungoiO
- 13S. IngkaewK
- 27Pongrawit JantawongO
- 47Bhumchanok KamklaD72' oyuna girdi 72. dk
- 25Y. KusanoF11' oyuna girdi 11. dk81' gol 81. dk
- 17C. LaptrakulF
- 21Thananat RungrampanD
- 42Mirako InaramD
Teknik direktör: J. Siriwattanasart
Pattani FC · 4-2-3-1
- 13D. DamyanovK
- 19I. KhamplioD
- 3RodolfoD
- 26MarlonD
- 24C. BuranD
- 2E. SamreO66' oyundan çıktı 66. dk
- 64T. PrueangnaO
- 21J. Da SylvaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10Felipe Mundim NunesO
- 17Ignacio AbeledoO
- 9Igor NevesF45+1' sarı kart 45+1. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 15N. BiesamritO
- 36Kittipong BuathongD
- 7Adithep ChaisriananO
- 40Kirati KaewnongdangD
- 11J. PhokhiF
- 46Sorawat PhosamanK
- 20Maicon DouglasO
- 22B. TheppawongD66' oyuna girdi 66. dk90+6' gol 90+6. dk
- 8ClaytonF
- 96Carlos de Almeida Parede NetoF
- 90Imron HayiyusohF
Teknik direktör: Harnnarong Chunhakunakorn
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Ayutthaya FC için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 5. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Pattani için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 7, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Ayutthaya FC bu sezon 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,00 gol yedi; Pattani bu sezon 7 maçta 1,00 attı, 1,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ayutthaya FC %57, Pattani %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ayutthaya FC %57, Pattani %57. İlk yarıyı önde kapatma: Ayutthaya FC 2/7, Pattani 1/7.
- Sıralama
- 3. (13 p) – 13. (7 p)
- Form (son 5)
- GGGMB – GMMMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %57
- Korner ort. (maç)
- 8,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,56 – 3,41 – 3,84
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ayutthaya FC 3,8, Pattani 1,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: Ayutthaya FC 2,0, Pattani 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,56, 0 – 3,41, 2 – 3,84. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
