← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 5. hafta15 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

USM EL Harrach 3-1 RC Arbaa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

USM EL Harrach
3–1İY 1–1
RC Arbaa
Maç sonu

USM EL Harrach 3–1 RC Arbaa (15 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

USM EL Harrach – RC Arbaa maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

USM EL Harrach üstte · RC Arbaa altta

01530İY607590 28' gol (USM EL Harrach)45+2' gol (RC Arbaa)76' gol (USM EL Harrach)83' gol (USM EL Harrach)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' gol (USM EL Harrach)
  • 45+2' gol (RC Arbaa)
  • 76' gol (USM EL Harrach)
  • 83' gol (USM EL Harrach)

Maç olayları

  1. USM EL HarrachRC Arbaa
  2. Gol 3–183'
  3. Gol 2–176'
  4. 45+2'Gol 1–1
  5. Penaltı golü 1–0Penaltı28'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

USM EL Harrach
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%44 4/9%80 4/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%33 3/9%0 0/5
RC Arbaa
Toplam (5)Dış saha (3)
Galibiyet%40 2/5%33 1/3
Beraberlik%20 1/5%0 0/3
Mağlubiyet%40 2/5%67 2/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

USM EL Harrach
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)0,20 (1 gol)
RC Arbaa
Toplam (5)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,60 (8 gol)1,33 (4 gol)
Yediği gol / maç1,40 (7 gol)1,33 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

USM EL Harrach
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%33 3/9%20 1/5
1,5 Üst%56 5/9%40 2/5
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%33 3/9%40 2/5
Gol yememe%44 4/9%80 4/5
RC Arbaa
Toplam (5)Dış saha (3)
KG Var%60 3/5%33 1/3
1,5 Üst%80 4/5%67 2/3
2,5 Üst%80 4/5%67 2/3
3,5 Üst%40 2/5%33 1/3
Gol yememe%20 1/5%33 1/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

USM EL Harrach
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%33 3/9%60 3/5
Berabere%67 6/9%40 2/5
Geride%0 0/9%0 0/5
RC Arbaa
Toplam (5)Dış saha (3)
Önde%0 0/5%0 0/3
Berabere%60 3/5%100 3/3
Geride%40 2/5%0 0/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

USM EL Harrach (9 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/232/102/X02/20

RC Arbaa (5 maç)

1/101/X01/20X/11X/X0X/222/112/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

USM EL Harrach (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 0
31-45 0 1
46-60 0 1
61-75 0 0
76-90 2 0

RC Arbaa (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 1 1
46-60 1 0
61-75 0 0
76-90 1 3

Kartlar

USM EL Harrach

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

RC Arbaa

Sarı 0 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Usm El Harrach için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 7. Son 5 maçta RC Arba 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-8).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Usm El Harrach 1 – RC Arba 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, RC Arba 2-0 Usm El Harrach.

Sıralama
6. (7 p) – 16. (0 p)
Form (son 5)
MGBGM – MGMGM
H2H (G-B-M)
1-2-3 (6 maç)
iddaa MS 1-0-2
1,15 – 4,46 – 12,20
Devamını oku · iddaa oranları

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,15, 0 – 4,46, 2 – 12,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,40, Üst 2,17. Karşılıklı Gol: Var 3,24, Yok 1,16.

Veri: 14 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · West

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1GC Mascara 9630 185 +1321 GGGGB
2Blida 9630 133 +1021 GGBGB
3RC Kouba 9540 184 +1419 BBBGB
4Mostaganem 9432 107 +315 MGGBG
5MC Saida 8431 85 +315 GGBMB
6Usm El Harrach 9423 119 +214 GMBMG
7Sidi Benali 9423 1313 014 MGBGM
8ASM Oran 9342 115 +613 GBBBB
9Hussein Dey 9405 1115 -412 GMGMG
10WA Mostaganem 9243 910 -110 BMBMG
11WA Tlemcen 8224 711 -48 MMGMB
12Tiaret 9144 1312 +17 MMGBB
13RC Arba 6213 810 -27 MGMBG
14Koléa 8206 917 -86 MMMGM
15El Bayadh 9045 29 -74 MMBBM
16Taghit 9018 228 -261 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1GC Mascara 5410 122 +1013
2Usm El Harrach 5410 91 +813
3Sidi Benali 5410 127 +513
4Blida 4400 81 +712
5Hussein Dey 5401 83 +512
6RC Kouba 4310 100 +1010
7MC Saida 5230 53 +29
8Mostaganem 5302 53 +29
9ASM Oran 4220 92 +78
10WA Mostaganem 4220 41 +38
11WA Tlemcen 4211 54 +17
12Koléa 5203 711 -46
13RC Arba 2110 43 +14
14Tiaret 4031 34 -13
15El Bayadh 4031 23 -13
16Taghit 4013 111 -101
#TakımOGBMAYAVP
1RC Kouba 5230 84 +49
2Blida 5230 52 +39
3GC Mascara 4220 63 +38
4Mostaganem 4130 54 +16
5MC Saida 3201 32 +16
6ASM Oran 5122 23 -15
7Tiaret 5113 108 +24
8RC Arba 4103 47 -33
9WA Mostaganem 5023 59 -42
10WA Tlemcen 4013 27 -51
11Sidi Benali 4013 16 -51
12Usm El Harrach 4013 28 -61
13El Bayadh 5014 06 -61
14Koléa 3003 26 -40
15Hussein Dey 4004 312 -90
16Taghit 5005 117 -160

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,15X4,46212,20

Çifte şans

X22,88

Karşılıklı gol

Var3,24Yok1,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,40Üst2,17

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.