← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 5. hafta15 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

MO Bejaia 2-0 Nrb Beni Oulbene: Maç Sonucu ve İstatistikleri

MO Bejaia
2–0İY 1–0
Nrb Beni Oulbene
Maç sonu

MO Bejaia 2–0 Nrb Beni Oulbene (15 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

MO Bejaia – Nrb Beni Oulbene maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

MO Bejaia
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%50 4/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%50 2/4
Mağlubiyet%25 2/8%0 0/4
Nrb Beni Oulbene
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%33 3/9%0 0/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%44 4/9%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

MO Bejaia
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,25 (10 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç0,75 (6 gol)0,50 (2 gol)
Nrb Beni Oulbene
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,56 (5 gol)0,20 (1 gol)
Yediği gol / maç0,78 (7 gol)1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

MO Bejaia
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%50 4/8%50 2/4
1,5 Üst%63 5/8%75 3/4
2,5 Üst%38 3/8%25 1/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4
Nrb Beni Oulbene
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%11 1/9%20 1/5
1,5 Üst%44 4/9%60 3/5
2,5 Üst%0 0/9%0 0/5
3,5 Üst%0 0/9%0 0/5
Gol yememe%44 4/9%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

MO Bejaia
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%29 2/7%50 2/4
Berabere%57 4/7%50 2/4
Geride%14 1/7%0 0/4
Nrb Beni Oulbene
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%44 4/9%20 1/5
Berabere%22 2/9%20 1/5
Geride%33 3/9%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

MO Bejaia (7 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/21

Nrb Beni Oulbene (9 maç)

1/131/X11/20X/10X/X1X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

MO Bejaia (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 1
46-60 0 1
61-75 0 1
76-90 1 0

Nrb Beni Oulbene (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 0 0
46-60 0 0
61-75 0 1
76-90 0 1

Kartlar

MO Bejaia

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Nrb Beni Oulbene

Sarı 0 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

MO Bejaia için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 5, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Nrb Beni Oulbene son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler MO Bejaia 0 – Nrb Beni Oulbene 0; 2 beraberlik var. Son maç: 9 Mayıs 2026, MO Bejaia 0-0 Nrb Beni Oulbene.

Sıralama
12. (4 p) – 6. (7 p)
Form (son 5)
MGBBG – GMGBB
H2H (G-B-M)
0-2-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,37 – 3,54 – 6,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

MO Bejaia bu sezon 3 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,00 gol yedi; Nrb Beni Oulbene bu sezon 4 maçta 1,00 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: MO Bejaia %67, Nrb Beni Oulbene %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: MO Bejaia %67, Nrb Beni Oulbene %25. İlk yarıyı önde kapatma: MO Bejaia 0/2, Nrb Beni Oulbene 3/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,37, 0 – 3,54, 2 – 6,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,47, Üst 2,00. Karşılıklı Gol: Var 2,17, Yok 1,40.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 5 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · East

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1MSP Batna 9522 138 +517 GGMGM
2Azazga 9522 129 +317 MGGMG
3USM Annaba 9432 126 +615 MBGBB
4JSM Skikda 8503 129 +315 GMGMG
5MO Bejaia 8422 106 +414 GMGGB
6NC Magra 9423 98 +114 MGBGM
7MO Constantine 9342 910 -113 GBMMG
8Khroub 9333 66 012 MGGMM
9Paradou AC 8323 118 +311 MGMGB
10CA Batna 9252 65 +111 GBGBB
11Nrb Beni Oulbene 9324 57 -211 MBMGM
12US Chaouia 9324 711 -411 GGMGM
13Teleghma 9234 1113 -29 GMGBM
14IRB Nezla 8215 712 -57 MMMMG
15JS Jijel 8134 38 -56 MMBBG
16CR Béni Thour 8206 714 -76 GMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1JSM Skikda 5500 93 +615
2Azazga 4400 93 +612
3USM Annaba 5320 81 +711
4US Chaouia 5320 63 +311
5MSP Batna 4310 72 +510
6NC Magra 4310 50 +510
7Nrb Beni Oulbene 4310 40 +410
8Paradou AC 3300 93 +69
9MO Constantine 4301 53 +29
10MO Bejaia 4220 52 +38
11CA Batna 5221 53 +28
12Teleghma 5221 65 +18
13Khroub 5221 54 +18
14IRB Nezla 4211 53 +27
15CR Béni Thour 4202 56 -16
16JS Jijel 4121 33 05
#TakımOGBMAYAVP
1MSP Batna 5212 66 07
2MO Bejaia 4202 54 +16
3Azazga 5122 36 -35
4USM Annaba 4112 45 -14
5Khroub 4112 12 -14
6MO Constantine 5041 47 -34
7NC Magra 5113 48 -44
8CA Batna 4031 12 -13
9Paradou AC 5023 25 -32
10Teleghma 4013 58 -31
11JS Jijel 4013 05 -51
12Nrb Beni Oulbene 5014 17 -61
13JSM Skikda 3003 36 -30
14CR Béni Thour 4004 28 -60
15IRB Nezla 4004 29 -70
16US Chaouia 4004 18 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,37X3,5426,27

Çifte şans

121,12X22,12

Karşılıklı gol

Var2,17Yok1,40

1,5 Alt / Üst

Alt2,15Üst1,41

2,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst2,00

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.