Ulsan Hora-I 2-1 Gangwon FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ulsan Hora-I 2–1 Gangwon FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 9–10, isabetli şut 6–6, topa sahip olma %44–%56, korner 0–2.
Maç özeti
Ulsan Hora-I – Gangwon FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Erick Farias 69', 85' (Ulsan Hora-I); Hwang Byeong-keun (kendi kalesine) 41' (Gangwon FC).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ulsan Hora-I: Kim Hyun-Seok · Gangwon FC: Chung Kyung-Ho
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Ulsan Hora-I üstteGangwon FC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %82 · 2 şut
- 16–30'Ev %62 · 3 şut
- 31–45+'Dep %70 · 4 şut
- 46–60'Dep %73 · 1 şut
- 61–75'Dengeli · 2 şut
- 76–90+'Ev %64 · 4 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Ulsan Hora-I, Dep = Gangwon FC.
Maç olayları
- Ulsan Hora-IGangwon FC
- 88'Kim Gun-heeSarı kart
- Lee Jin-Hyun ↔ Baek In-WooOyuncu değişikliği86'
- Yoon Jong-Gyu ↔ Sim Sang-MinOyuncu değişikliği86'
- Gol Erick Farias 2–1Asist: Cho Hyun-Taek85'
- 83'Choe Byeong-chan ↔ Abdallah HleihelOyuncu değişikliği
- 75'Kim Dae-won ↔ Kim Gun-heeOyuncu değişikliği
- 75'Goh Young-jun ↔ Lee Eun-hoOyuncu değişikliği
- 75'Seo Min-woo ↔ Lee Seung-WonOyuncu değişikliği
- Gol Erick Farias 1–1Asist: Cho Hyun-Taek69'
- Yong-Woo Park ↔ Darijan BojanićOyuncu değişikliği67'
- 64'Abdelkarim Chaouche ↔ Hong ChulOyuncu değişikliği
- Lee Hui-gyun ↔ Erick FariasOyuncu değişikliği56'
- Lee Gyu-sung ↔ Yago Cariello RibeiroOyuncu değişikliği45'
- 41'Kendi kalesine gol Hwang Byeong-keun 0–1Kendi kalesine
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 16/34 | %56 10/18 |
| Beraberlik | %18 6/34 | %11 2/18 |
| Mağlubiyet | %35 12/34 | %33 6/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %44 15/34 | %35 6/17 |
| Mağlubiyet | %24 8/34 | %29 5/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,59 (54 gol) | 1,78 (32 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,41 (48 gol) | 1,50 (27 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (41 gol) | 1,24 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,94 (32 gol) | 1,06 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 24/34 | %78 14/18 |
| 1,5 Üst | %82 28/34 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %65 22/34 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %35 12/34 | %50 9/18 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %17 3/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 16/34 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %76 26/34 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %38 13/34 | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %12 4/34 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %41 14/34 | %41 7/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %53 10/19 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %38 5/13 |
| 10,5 Üst | %26 5/19 | %31 4/13 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 6,3 |
| 7,5 Üst | %61 11/18 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %39 7/18 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %39 7/18 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %17 3/18 | %0 0/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %68 13/19 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %58 11/19 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %42 8/19 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %21 4/19 | %8 1/13 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %83 15/18 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %61 11/18 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %44 8/18 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %28 5/18 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %74 14/19 | %62 8/13 |
| 7,5 Üst | %63 12/19 | %62 8/13 |
| 8,5 Üst | %58 11/19 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %38 5/13 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %78 14/18 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %61 11/18 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 9/18 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %22 4/18 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 7/34 | %22 4/18 |
| Berabere | %44 15/34 | %39 7/18 |
| Geride | %35 12/34 | %39 7/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %41 14/34 | %41 7/17 |
| Geride | %29 10/34 | %18 3/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ulsan Hora-I (34 maç)
Gangwon FC (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ulsan Hora-I (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 7 | 7 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 8 | 4 |
| 61-75 | 12 | 7 |
| 76-90 | 12 | 9 |
Gangwon FC (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 11 | 3 |
Kartlar
Ulsan Hora-I
Sarı 48 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 1,4)
Gangwon FC
Sarı 69 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ulsan Hora-I: iç saha, 13 maç · Gangwon FC: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ulsan Hora-I – Gangwon FC ilk 11'ler
Ulsan Hora-I · 4-2-3-1
- 31Hwang Byeong-GeunK41' kendi kalesine 41. dk
- 2Yoon Jong-GyuD86' oyundan çıktı 86. dk
- 15Jung Seung-HyunD
- 19Kim Young-GwonD
- 26Cho Hyun-TaekD69' asist 69. dk85' asist 85. dk
- 38Park Yong-WooO67' oyundan çıktı 67. dk
- 55T. Oude KotteO
- 14Lee Jin-HyunO86' oyundan çıktı 86. dk
- 24Lee Gyu-SungO45' oyundan çıktı 45. dk
- 8Lee Hui-GyunO56' oyundan çıktı 56. dk
- 10Lee Dong-GyeongF
- 13Ryu Seong-MinK
- 77Sim Sang-MinD86' oyuna girdi 86. dk
- 66M. TrojakD
- 72Back In-WooO86' oyuna girdi 86. dk
- 6D. BojanićO67' oyuna girdi 67. dk
- 11Erick FariasF56' oyuna girdi 56. dk69' gol 69. dk85' gol 85. dk
- 99Yago CarielloF45' oyuna girdi 45. dk
- 28Lee Jae-IkD
- 16Park Woo-jinO
Teknik direktör: Kim Hyun-Seok
Gangwon FC · 4-4-2
- 1Park Cheong-HyoK
- 99Kang Joon-HyuckD
- 47Shin Min-HaD
- 13Lee Gi-HyukD
- 5K. MammarD64' oyundan çıktı 64. dk
- 10Mo Jae-HyeonO
- 97Lee You-HyeonO
- 4Seo Min-WooO75' oyundan çıktı 75. dk
- 7Kim Dae-WonO75' oyundan çıktı 75. dk
- 96Choe Byeong-ChanF83' oyundan çıktı 83. dk
- 11Goh Young-JunF75' oyundan çıktı 75. dk
- 6Kim Dong-HyunO
- 9Kim Gun-HeeF75' oyuna girdi 75. dk88' sarı kart 88. dk
- 41K. SungK
- 17Eun-ho LeeF75' oyuna girdi 75. dk
- 39Lee Ji-HoF
- 8Lee Seung-WonO75' oyuna girdi 75. dk
- 24Park Ho-YoungD
- 77A. HalaihalF83' oyuna girdi 83. dk
- 33Hong ChulD64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: Chung Kyung-Ho
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Güney Kore · K League 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Ulsan Hora-I için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 10, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Gangwon FC son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 30 maçta galibiyetler Ulsan Hora-I 20 – Gangwon FC 5; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ağustos 2026, Ulsan Hora-I 2-3 Gangwon FC.
- Sıralama
- 2. (51 p) – 5. (48 p)
- Form (son 5)
- BGMMG – GBBMG
- H2H (G-B-M)
- 20-5-5 (30 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %76 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %76 – %44
- Korner ort. (maç)
- 8,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,13 – 3,18 – 2,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ulsan Hora-I iç saha 17 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,53 gol yedi; Gangwon FC dış saha 16 maçta 1,25 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ulsan Hora-I %76, Gangwon FC %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ulsan Hora-I %76, Gangwon FC %44. İlk yarıyı önde kapatma: Ulsan Hora-I 4/17, Gangwon FC 6/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ulsan Hora-I 4,7, Gangwon FC 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,2. Maç başına kart: Ulsan Hora-I 1,3, Gangwon FC 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,13, 0 – 3,18, 2 – 2,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 33 | +5 | 51 |
| 3 | Daejeon Citizen | 33 | +12 | 49 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 33 | +10 | 48 |
| 5 | Gangwon FC | 33 | +10 | 48 |
| 6 | Incheon United | 33 | +8 | 46 |
| 7 | Jeju United FC | 33 | +2 | 46 |
| 8 | FC Anyang | 33 | -8 | 43 |
| 9 | Pohang Steelers | 33 | -9 | 42 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 33 | -8 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 33 | -15 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 33 | -39 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 16 | +13 | 31 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Incheon United | 17 | +6 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Daejeon Citizen | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 0 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 18 | -11 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | -8 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | -18 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | +19 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 19 | -4 | 26 |
| 3 | Daejeon Citizen | 16 | +10 | 25 |
| 4 | FC Anyang | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Jeju United FC | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Incheon United | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 0 | 21 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | -4 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 16 | -21 | 10 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
