FC Anyang 2-1 Bucheon: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Anyang 2–1 Bucheon (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–8, isabetli şut 8–4, topa sahip olma %59–%41, korner 4–1.
Maç özeti
FC Anyang – Bucheon maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Hong Sung-Wook (kendi kalesine) 55', Kwon Kyung-Won 89' (FC Anyang); Park Jeong-in 39' (Bucheon).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Anyang: Ryu Byeong-Hoon · Bucheon: Lee Young-Min
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FC Anyang üstteBucheon altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %86 · 1 şut
- 16–30'Ev %68 · 0 şut
- 31–45+'Dengeli · 4 şut
- 46–60'Ev %74 · 3 şut
- 61–75'Dengeli · 5 şut
- 76–90+'Ev %77 · 7 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FC Anyang, Dep = Bucheon.
Maç olayları
- FC AnyangBucheon
- Gol Kwon Kyung-Won 2–1Asist: Matheus Oliveira89'
- Branislav Knezevic ↔ Kim Jung-HyunOyuncu değişikliği87'
- Ivan Jukić ↔ Jeong-wan YuOyuncu değişikliği87'
- Kang Ji-hun ↔ Lee Jin-YongOyuncu değişikliği82'
- Breno Herculano AlmeidaSarı kart81'
- 80'Kim Jong-Woo ↔ Kim Sang-junOyuncu değişikliği
- 72'Park Jeong-in ↔ GustavoOyuncu değişikliği
- 72'Seung-bin Kim ↔ Jefferson Fernando IsidioOyuncu değişikliği
- Chae Hyun-woo ↔ Choi Geon-jooOyuncu değişikliği66'
- Kim Un ↔ Breno Herculano AlmeidaOyuncu değişikliği66'
- Kendi kalesine gol Hong Sung-Wook 1–1Kendi kalesine55'
- 39'Gol Park Jeong-in 0–1
- 33'Ye-Geon SungSarı kart
- 27'Kim Jong-WooSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 11/35 | %29 5/17 |
| Beraberlik | %37 13/35 | %35 6/17 |
| Mağlubiyet | %31 11/35 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 7/34 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %32 11/34 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %47 16/34 | %50 8/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (42 gol) | 1,18 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (50 gol) | 1,71 (29 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,97 (33 gol) | 0,94 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (49 gol) | 1,25 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 24/35 | %76 13/17 |
| 1,5 Üst | %77 27/35 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %46 16/35 | %59 10/17 |
| 3,5 Üst | %20 7/35 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %14 5/35 | %0 0/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 15/34 | %44 7/16 |
| 1,5 Üst | %71 24/34 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %47 16/34 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %24 8/34 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %26 9/34 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %44 8/18 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %39 7/18 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %33 6/18 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %17 3/18 | %29 2/7 |
| Toplam (18) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %61 11/18 | %60 6/10 |
| 8,5 Üst | %33 6/18 | %40 4/10 |
| 9,5 Üst | %28 5/18 | %30 3/10 |
| 10,5 Üst | %22 4/18 | %30 3/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %67 12/18 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 9/18 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %33 6/18 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %22 4/18 | %43 3/7 |
| Toplam (18) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %78 14/18 | %70 7/10 |
| 3,5 Üst | %33 6/18 | %40 4/10 |
| 4,5 Üst | %22 4/18 | %30 3/10 |
| 5,5 Üst | %11 2/18 | %10 1/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %67 12/18 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %50 9/18 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %44 8/18 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %44 8/18 | %43 3/7 |
| Toplam (18) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %72 13/18 | %50 5/10 |
| 7,5 Üst | %72 13/18 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %61 11/18 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %33 6/18 | %10 1/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/35 | %29 5/17 |
| Berabere | %54 19/35 | %41 7/17 |
| Geride | %17 6/35 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 6/34 | %25 4/16 |
| Berabere | %56 19/34 | %56 9/16 |
| Geride | %26 9/34 | %19 3/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Anyang (35 maç)
Bucheon (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Anyang (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 7 | 11 |
| 61-75 | 6 | 12 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Bucheon (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 6 | 10 |
| 61-75 | 7 | 7 |
| 76-90 | 4 | 11 |
Kartlar
FC Anyang
Sarı 66 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 1,9)
Bucheon
Sarı 73 · Kırmızı 4 (34 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Anyang: iç saha, 7 maç · Bucheon: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Anyang – Bucheon ilk 11'ler
FC Anyang · 4-3-3
- 23Kim Jeong-HoonK
- 17Kang Ji-HoonD82' oyundan çıktı 82. dk
- 3J. h. KimD
- 21Kwon Kyung-WonD89' gol 89. dk
- 22Kim Dong-JinD
- 18B. KneževićO87' oyundan çıktı 87. dk
- 33D. BakkerO
- 7Matheus OliveiraO89' asist 89. dk
- 71Chae Hyun-WooF66' oyundan çıktı 66. dk
- 19Woon KimF66' oyundan çıktı 66. dk
- 10I. JukićF87' oyundan çıktı 87. dk
- 25Jae-hyeon KimD
- 31Kim Da-SolK
- 26Lee Jin-YongO82' oyuna girdi 82. dk
- 5Kim Young-ChanD
- 8Kim Jung-HyunO87' oyuna girdi 87. dk
- 24Kim Bo-KyungO
- 27Choi Geon-JooF66' oyuna girdi 66. dk
- 9Breno HerculanoF66' oyuna girdi 66. dk81' sarı kart 81. dk
- 20Yu Jeong-WanO87' oyuna girdi 87. dk
Teknik direktör: Ryu Byeong-Hoon
Bucheon · 3-4-3
- 21Kim Hyeon-YeobK
- 6Jeong Ho-JinD
- 29Baek Dong-GyuD
- 20Hong Sung-WookD55' kendi kalesine 55. dk
- 7ThiaguinhoO
- 4S. Ye-GeonO33' sarı kart 33. dk
- 14Kim Jong-WooO27' sarı kart 27. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 26An Tae-HyunO
- 10Rodrigo BassaniF
- 9Park Jeong-InF39' gol 39. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 71Kim Seung-BinF72' oyundan çıktı 72. dk
- 99Gustavo NescauF72' oyuna girdi 72. dk
- 11Jefferson GalegoF72' oyuna girdi 72. dk
- 83Jo Seong-JoonF
- 16Kim Sang-JunO80' oyuna girdi 80. dk
- 13Kim Min-JunO
- 24Kim Dong-HyunO
- 93J. LeeD
- 31Lee Sang-HyeonK
- 8Yoon Bit-GaramO
Teknik direktör: Lee Young-Min
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Güney Kore · K League 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
FC Anyang için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 5, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Bucheon 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-11). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 33 maçta galibiyetler FC Anyang 15 – Bucheon 8; 10 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Bucheon 1-1 FC Anyang.
- Sıralama
- 8. (43 p) – 11. (32 p)
- Form (son 5)
- BBGGB – MMMMB
- H2H (G-B-M)
- 15-10-8 (33 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,79 – 3,24 – 3,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
FC Anyang iç saha 16 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,75 gol yedi; Bucheon dış saha 15 maçta 0,93 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FC Anyang %56, Bucheon %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Anyang %75, Bucheon %40. İlk yarıyı önde kapatma: FC Anyang 5/16, Bucheon 3/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC Anyang 4,2, Bucheon 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: FC Anyang 2,2, Bucheon 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 3,24, 2 – 3,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,76. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 33 | +5 | 51 |
| 3 | Daejeon Citizen | 33 | +12 | 49 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 33 | +10 | 48 |
| 5 | Gangwon FC | 33 | +10 | 48 |
| 6 | Incheon United | 33 | +8 | 46 |
| 7 | Jeju United FC | 33 | +2 | 46 |
| 8 | FC Anyang | 33 | -8 | 43 |
| 9 | Pohang Steelers | 33 | -9 | 42 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 33 | -8 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 33 | -15 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 33 | -39 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 16 | +13 | 31 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Incheon United | 17 | +6 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Daejeon Citizen | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 0 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 18 | -11 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | -8 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | -18 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | +19 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 19 | -4 | 26 |
| 3 | Daejeon Citizen | 16 | +10 | 25 |
| 4 | FC Anyang | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Jeju United FC | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Incheon United | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 0 | 21 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | -4 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 16 | -21 | 10 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
