Socuéllamos – Noblejas
Socuéllamos – Noblejas: 8 Kasım 14:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 18. Bu sezon Socuéllamos evinde 4 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 0 mağlubiyet; Noblejas deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Socuéllamos | Noblejas |
|---|---|---|
| Lig sırası | 15. · 7 puan | 8. · 14 puan |
| Form (son 5) | BMMGM | MMGGB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,25 – 1,00 | 1,25 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %50 |
| Karşılıklı gol | %75 | %50 |
| Gol yemediği | %25 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-1-0 (2 maç, Socuéllamos bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Socuéllamos iç sahada (4 maç), Noblejas deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Socuéllamos iç sahada (4 maç) · Noblejas deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Socuéllamos iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik.
- Noblejas deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Noblejas, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSocuéllamos
15. sıra · 7 puan · 9 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGM
- 01.11 Villarrubia 1–0 Socuéllamos M
- 25.10 Socuéllamos 2–1 Quintanar del Rey G
- 17.10 Marchamalo 1–0 Socuéllamos M
- 10.10 Tarancón 1–0 Socuéllamos M
- 04.10 Socuéllamos 2–2 Guadalajara II B
Noblejas
8. sıra · 14 puan · 9 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGB
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Socuéllamos 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Noblejas 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-9). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Socuéllamos 1 – Noblejas 0; 1 beraberlik var. Son maç: 6 Nisan 2025, Socuéllamos 3-1 Noblejas.
Gol istatistikleri
Socuéllamos iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Noblejas dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Socuéllamos %75, Noblejas %50. İlk yarıyı önde kapatma: Socuéllamos 1/4, Noblejas 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,65, 0 – 3,20, 2 – 3,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,74.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
- Sıralama
- 15. (7 p) – 8. (14 p)
- Form (son 5)
- MGMMB – BGGMM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,65 – 3,20 – 3,62
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,56 (5 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (16 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (15 gol) | 2,00 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Geride | %33 3/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Socuéllamos (9 maç)
Noblejas (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Socuéllamos (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Noblejas (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kartlar
Socuéllamos
Sarı 1 · Kırmızı 3 (7 maç · maç başı sarı 0,1)
Noblejas
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 18 puan durumu · Tercera: Group 18
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchego | 9 | +7 | 21 |
| 2 | Toledo | 9 | +10 | 19 |
| 3 | Villacañas | 10 | +9 | 18 |
| 4 | Villarrobledo | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Tarancón | 9 | +5 | 15 |
| 6 | CD Villa | 9 | -2 | 15 |
| 7 | Torrijos | 9 | +2 | 14 |
| 8 | Noblejas | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Illescas | 9 | 0 | 14 |
| 10 | Almansa | 9 | +3 | 12 |
| 11 | Marchamalo | 9 | 0 | 12 |
| 12 | San Clemente | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Villarrubia | 9 | -2 | 10 |
| 14 | La Solana | 9 | -4 | 9 |
| 15 | Socuéllamos | 9 | -4 | 7 |
| 16 | Huracán Balazote | 9 | -10 | 7 |
| 17 | Quintanar del Rey | 9 | -7 | 6 |
| 18 | Guadalajara II | 10 | -15 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchego | 5 | +8 | 15 |
| 2 | CD Villa | 4 | +5 | 12 |
| 3 | Almansa | 5 | +7 | 11 |
| 4 | Toledo | 4 | +8 | 10 |
| 5 | Villacañas | 5 | +6 | 10 |
| 6 | Noblejas | 5 | +4 | 10 |
| 7 | La Solana | 5 | +5 | 9 |
| 8 | Torrijos | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Marchamalo | 5 | +3 | 9 |
| 10 | Villarrobledo | 4 | +3 | 8 |
| 11 | Villarrubia | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Illescas | 4 | +2 | 7 |
| 13 | San Clemente | 5 | +1 | 7 |
| 14 | Tarancón | 4 | +1 | 7 |
| 15 | Socuéllamos | 4 | +1 | 6 |
| 16 | Huracán Balazote | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Quintanar del Rey | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Guadalajara II | 5 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarrobledo | 5 | +5 | 9 |
| 2 | Toledo | 5 | +2 | 9 |
| 3 | Tarancón | 5 | +4 | 8 |
| 4 | Villacañas | 5 | +3 | 8 |
| 5 | Illescas | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Manchego | 4 | -1 | 6 |
| 7 | San Clemente | 4 | -2 | 5 |
| 8 | Quintanar del Rey | 5 | -2 | 5 |
| 9 | Torrijos | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Noblejas | 4 | -3 | 4 |
| 11 | Marchamalo | 4 | -3 | 3 |
| 12 | Huracán Balazote | 4 | -6 | 3 |
| 13 | CD Villa | 5 | -7 | 3 |
| 14 | Villarrubia | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Guadalajara II | 5 | -6 | 2 |
| 16 | Almansa | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Socuéllamos | 5 | -5 | 1 |
| 18 | La Solana | 4 | -9 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
