Deportes Limache 2-2 Palestino: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Deportes Limache 2–2 Palestino (12 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–12, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %47–%53, korner 3–4.
Maç özeti
Deportes Limache – Palestino maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Gonzalo Sosa 45+3', 55' (Deportes Limache); Sebastian Gallegos 53', Ronnie Fernández 73' (Palestino). xG: Deportes Limache 1,7 – 0,7 Palestino.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Deportes Limache: V. Rivero · Palestino: G. Farré
Maç akışı
Deportes Limache üstte · Palestino altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 43' sarı kart: Marcelo Eggel (Palestino)
- 45' oyuncu değişikliği: Vicente Álvarez ↔ Leonardo Valencia (Deportes Limache)
- 45+3' gol: Gonzalo Sosa (Deportes Limache)
- 53' gol: Sebastian Gallegos (Palestino)
- 55' gol: Gonzalo Sosa (Deportes Limache)
- 66' oyuncu değişikliği: Marcelo Eggel ↔ Jonathan Benítez (Palestino)
- 73' gol: Ronnie Fernández (Palestino)
- 78' oyuncu değişikliği: Gonzalo Tapia ↔ Francisco Montes (Palestino)
- 78' oyuncu değişikliği: Bryan Carrasco ↔ Jose Bizama (Palestino)
- 90+2' oyuncu değişikliği: César Munder ↔ Ian Zohar Alegría Pindal (Palestino)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Sebastian Gallegos ↔ Nicolás Meza (Palestino)
Maç olayları
- Deportes LimachePalestino
- 90+2'César Munder ↔ Ian Zohar Alegría PindalOyuncu değişikliği
- 90+2'Sebastian Gallegos ↔ Nicolás MezaOyuncu değişikliği
- 78'Gonzalo Tapia ↔ Francisco MontesOyuncu değişikliği
- 78'Bryan Carrasco ↔ Jose BizamaOyuncu değişikliği
- 73'Gol Ronnie Fernández 2–2Asist: Jonathan Benítez
- 66'Marcelo Eggel ↔ Jonathan BenítezOyuncu değişikliği
- Gol Gonzalo Sosa 2–1Asist: Leonardo Valencia55'
- 53'Gol Sebastian Gallegos 1–1Asist: Gonzalo Tapia
- Gol Gonzalo Sosa 1–045+3'
- Vicente Álvarez ↔ Leonardo ValenciaOyuncu değişikliği45'
- 43'Marcelo EggelSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 12/26 | %62 8/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %8 1/13 |
| Mağlubiyet | %38 10/26 | %31 4/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 11/27 | %29 4/14 |
| Beraberlik | %19 5/27 | %7 1/14 |
| Mağlubiyet | %41 11/27 | %64 9/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (48 gol) | 2,08 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (37 gol) | 1,15 (15 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (39 gol) | 0,86 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,41 (38 gol) | 1,71 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 14/26 | %38 5/13 |
| 1,5 Üst | %85 22/26 | %100 13/13 |
| 2,5 Üst | %69 18/26 | %77 10/13 |
| 3,5 Üst | %50 13/26 | %38 5/13 |
| Gol yememe | %27 7/26 | %46 6/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 16/27 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %67 18/27 | %64 9/14 |
| 2,5 Üst | %52 14/27 | %50 7/14 |
| 3,5 Üst | %30 8/27 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %19 5/27 | %14 2/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %69 18/26 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %65 17/26 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %42 11/26 | %23 3/13 |
| 10,5 Üst | %31 8/26 | %23 3/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %56 15/27 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %56 15/27 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %57 8/14 |
| 10,5 Üst | %37 10/27 | %43 6/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %69 18/26 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %50 13/26 | %31 4/13 |
| 4,5 Üst | %38 10/26 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %85 23/27 | %86 12/14 |
| 3,5 Üst | %78 21/27 | %79 11/14 |
| 4,5 Üst | %67 18/27 | %64 9/14 |
| 5,5 Üst | %52 14/27 | %43 6/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %77 20/26 | %92 12/13 |
| 7,5 Üst | %73 19/26 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %62 16/26 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %79 11/14 |
| 7,5 Üst | %67 18/27 | %57 8/14 |
| 8,5 Üst | %52 14/27 | %43 6/14 |
| 9,5 Üst | %41 11/27 | %29 4/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 12/26 | %54 7/13 |
| Berabere | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Geride | %19 5/26 | %15 2/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 7/27 | %29 4/14 |
| Berabere | %33 9/27 | %21 3/14 |
| Geride | %41 11/27 | %50 7/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Deportes Limache (26 maç)
Palestino (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Deportes Limache (21 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 2 |
| 16-30 | 7 | 3 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Palestino (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 8 | 8 |
| 31-45 | 6 | 9 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 6 | 8 |
| 76-90 | 12 | 8 |
Kartlar
Deportes Limache
Sarı 47 · Kırmızı 7 (26 maç · maç başı sarı 1,8)
Palestino
Sarı 76 · Kırmızı 5 (27 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:30 TSİ itibarıyla · ligde 207 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Deportes Limache: iç saha, 13 maç · Palestino: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Deportes Limache – Palestino ilk 11'ler
Deportes Limache · 4-2-3-1
- 17C. GonzálezK
- 33D. EscobarD
- 2A. AguirreD
- 24A. ParotD
- 11Javier RojasD
- 27T. GallettoO
- 6C. FuentesO
- 15V. ÁlvarezO45' oyundan çıktı 45. dk
- 16J. MenesesO
- 19D. CastroO
- 9G. SosaF45+3' gol 45+3. dk55' gol 55. dk
- 5A. AlfonzoD
- 7C. MoralesD
- 21F. MoyaO
- 10L. ValenciaO45' oyuna girdi 45. dk55' asist 55. dk
- 14H. MartínezO
- 32V. CárcamoO
- 1M. BórquezK
- 26M. ArturiaF
- 3B. MolinaD
Teknik direktör: V. Rivero
Palestino · 4-2-3-1
- 25S. PérezK
- 7B. CarrascoD78' oyundan çıktı 78. dk
- 2V. EspinozaD
- 3E. RocoD
- 28D. ZúñigaD
- 5D. GlabyO
- 18S. GallegosO53' gol 53. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 17M. EggelO43' sarı kart 43. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 20G. TapiaO53' asist 53. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 27C. MunderO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 9R. FernándezF73' gol 73. dk
- 21M. ArayaF
- 11J. BenítezF66' oyuna girdi 66. dk73' asist 73. dk
- 16J. BizamaD78' oyuna girdi 78. dk
- 4A. CezaD
- 23J. LeónD
- 8N. MezaO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 15F. MontesO78' oyuna girdi 78. dk
- 30I. AlegriaF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 1S. SalasK
Teknik direktör: G. Farré
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Deportes Limache 0 – Palestino 5; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Mayıs 2026, Palestino 3-2 Deportes Limache.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,00, 0 – 3,26, 2 – 2,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,24.
- H2H (G-B-M)
- 0-1-5 (6 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 2,00 – 3,26 – 2,70
Veri: 11 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Şili · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 25 | +23 | 55 |
| 2 | Universidad de Chile | 25 | +25 | 48 |
| 3 | U. Catolica | 24 | +15 | 42 |
| 4 | Everton de Vina | 25 | +10 | 39 |
| 5 | Palestino | 25 | +3 | 38 |
| 6 | Deportes Limache | 25 | +9 | 37 |
| 7 | Nublense | 25 | -8 | 35 |
| 8 | La Serena | 25 | -3 | 33 |
| 9 | Coquimbo Unido | 24 | +2 | 32 |
| 10 | Concepción | 25 | -3 | 32 |
| 11 | Huachipato | 24 | -6 | 32 |
| 12 | A. Italiano | 24 | -5 | 29 |
| 13 | O'Higgins | 25 | -10 | 28 |
| 14 | Cobresal | 25 | -10 | 26 |
| 15 | Universidad Concepción | 25 | -23 | 23 |
| 16 | Union La Calera | 25 | -19 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universidad de Chile | 13 | +21 | 30 |
| 2 | Colo Colo | 12 | +18 | 26 |
| 3 | Palestino | 13 | +13 | 25 |
| 4 | Deportes Limache | 12 | +10 | 22 |
| 5 | U. Catolica | 11 | +13 | 20 |
| 6 | A. Italiano | 13 | +6 | 20 |
| 7 | Huachipato | 12 | +1 | 20 |
| 8 | La Serena | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Everton de Vina | 13 | +3 | 19 |
| 10 | Concepción | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Cobresal | 12 | +2 | 19 |
| 12 | Nublense | 13 | 0 | 19 |
| 13 | Coquimbo Unido | 11 | +7 | 18 |
| 14 | O'Higgins | 12 | -3 | 16 |
| 15 | Universidad Concepción | 12 | -5 | 16 |
| 16 | Union La Calera | 13 | -1 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 13 | +5 | 29 |
| 2 | U. Catolica | 13 | +2 | 22 |
| 3 | Everton de Vina | 12 | +7 | 20 |
| 4 | Universidad de Chile | 12 | +4 | 18 |
| 5 | Nublense | 12 | -8 | 16 |
| 6 | Deportes Limache | 13 | -1 | 15 |
| 7 | Coquimbo Unido | 13 | -5 | 14 |
| 8 | La Serena | 12 | -6 | 14 |
| 9 | Concepción | 12 | -6 | 13 |
| 10 | Palestino | 12 | -10 | 13 |
| 11 | O'Higgins | 13 | -7 | 12 |
| 12 | Huachipato | 12 | -7 | 12 |
| 13 | A. Italiano | 11 | -11 | 9 |
| 14 | Cobresal | 13 | -12 | 7 |
| 15 | Universidad Concepción | 13 | -18 | 7 |
| 16 | Union La Calera | 12 | -18 | 6 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
- 23:00 U. Chile 6–0 Nublense
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
