Torpedo Moskova 1-0 Neftekhimik: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Torpedo Moskova 1–0 Neftekhimik (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 8–6, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %53–%47, korner 9–5.
Paylaş
Maç özeti
Torpedo Moskova – Neftekhimik maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Aleksandr Yushin 63' (Torpedo Moskova).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Eduard Streltsov Stadyumu, Moscow
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Torpedo Moskova: V. Vashkevich · Neftekhimik: R. Evdokimov
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Torpedo Moskova üstte · Neftekhimik altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' oyuncu değişikliği: Andrey Golubev ↔ Artem Ismagilov (Neftekhimik)
- 18' sarı kart: Nikita Vasiljev (Neftekhimik)
- 25' sarı kart: Jonathan Okoronkwo (Torpedo Moskova)
- 46' oyuncu değişikliği: Stepan Oganesyan ↔ Ilya Berkovskiy (Torpedo Moskova)
- 56' sarı kart: Platon Platonov (Neftekhimik)
- 63' gol: Aleksandr Yushin (Torpedo Moskova)
- 65' oyuncu değişikliği: Nikita Vasiljev ↔ Ivan Pyatkin (Neftekhimik)
- 65' oyuncu değişikliği: Islam Mashukov ↔ Enri Mukba (Neftekhimik)
- 76' oyuncu değişikliği: Adel Teshkin ↔ Surkhaykhan Abdullaev (Neftekhimik)
- 76' oyuncu değişikliği: Linar sharifullin ↔ Sultan Dzhamilov (Neftekhimik)
- 80' oyuncu değişikliği: Aleksandr Yushin ↔ Vladimir Moskvichev (Torpedo Moskova)
- 84' oyuncu değişikliği: Gleb Shevchenko ↔ Bojan Roganovic (Torpedo Moskova)
- 88' sarı kart: Vladimir Moskvichev (Torpedo Moskova)
Maç olayları
- Torpedo MoskovaNeftekhimik
- Vladimir MoskvichevSarı kart88'
- Gleb Shevchenko ↔ Bojan RoganovicOyuncu değişikliği84'
- Aleksandr Yushin ↔ Vladimir MoskvichevOyuncu değişikliği80'
- 76'Adel Teshkin ↔ Surkhaykhan AbdullaevOyuncu değişikliği
- 76'Linar sharifullin ↔ Sultan DzhamilovOyuncu değişikliği
- 65'Nikita Vasiljev ↔ Ivan PyatkinOyuncu değişikliği
- 65'Islam Mashukov ↔ Enri MukbaOyuncu değişikliği
- Gol Aleksandr Yushin 1–063'
- 56'Platon PlatonovSarı kart
- Stepan Oganesyan ↔ Ilya BerkovskiyOyuncu değişikliği46'
- Jonathan OkoronkwoSarı kart25'
- 18'Nikita VasiljevSarı kart
- 10'Andrey Golubev ↔ Artem IsmagilovOyuncu değişikliği
Torpedo Moskova iç sahada (8 maç) · Neftekhimik deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 14 maç (2019'dan beri)
7 Torpedo Moskova5 berabere2 Neftekhimik
- Torpedo Moskva iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- FK Neftekhimik deplasmanda 8 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Torpedo Moskva, iç saha maçlarında 8 maçta 6 kez iki takım da gol attı (%75).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Torpedo Moskova
Neftekhimik
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 9/17 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %29 5/17 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %18 3/17 | %25 2/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %24 4/17 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %6 1/17 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %71 12/17 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,71 (29 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,76 (13 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,65 (11 gol) | 0,75 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (25 gol) | 1,38 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 10/17 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %76 13/17 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %47 8/17 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %24 4/17 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %35 6/17 | %25 2/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %29 5/17 | %25 2/8 |
| 1,5 Üst | %53 9/17 | %50 4/8 |
| 2,5 Üst | %24 4/17 | %25 2/8 |
| 3,5 Üst | %12 2/17 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %24 4/17 | %38 3/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,2 | 6,4 |
| 6,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %0 0/11 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,4 | 5,8 |
| 6,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %41 7/17 | %38 3/8 |
| Berabere | %47 8/17 | %50 4/8 |
| Geride | %12 2/17 | %13 1/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %12 2/17 | %13 1/8 |
| Berabere | %41 7/17 | %50 4/8 |
| Geride | %47 8/17 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Torpedo Moskova (17 maç)
Neftekhimik (17 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Torpedo Moskova (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 7 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Neftekhimik (17 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 0 | 6 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Kartlar
Torpedo Moskova
Sarı 24 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 1,4)
Neftekhimik
Sarı 45 · Kırmızı 3 (17 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 148 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Torpedo Moskova: iç saha, 5 maç · Neftekhimik: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Torpedo Moskova – Neftekhimik ilk 11'ler
Torpedo Moskova · 4-2-3-1
- 25R. SoldatenkoK
- 22E. ParkhomenkoD
- 4S. BorodinD
- 44D. KornyushinD
- 99G. ShevchenkoD84' oyundan çıktı 84. dk
- 24A. PogosovO
- 97M. ĆurićO
- 79A. KashtanovF
- 7A. YushinF63' gol 63. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 9S. OganesyanF46' oyundan çıktı 46. dk
- 20J. OkoronkwoF25' sarı kart 25. dk
- 8U. AjibonaF
- 10D. TsypchenkoF
- 90B. RoganovićD84' oyuna girdi 84. dk
- 11R. ApekovF
- 17I. BerkovskiyO46' oyuna girdi 46. dk
- 84V. ChurilovD
- 21A. GaloyanO
- 3A. IvankovD
- 58D. LadokhaK
- 48S. MokrousovK
- 5V. MoskvichevO80' oyuna girdi 80. dk88' sarı kart 88. dk
- 27A. OrekhovO
Teknik direktör: V. Vashkevich
Neftekhimik · 3-4-2-1
- 1A. GolubevK10' oyundan çıktı 10. dk
- 5M. MusalovD
- 28P. PlatonovD56' sarı kart 56. dk
- 6N. PechenkinD
- 24A. KakhidzeD
- 19L. SharifullinO76' oyundan çıktı 76. dk
- 99A. TeshkinO76' oyundan çıktı 76. dk
- 13S. PuzanovD
- 96N. VasilyevO18' sarı kart 18. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 8D. SukhomlinovO
- 14I. MashukovF65' oyundan çıktı 65. dk
- 12E. MukbaF65' oyuna girdi 65. dk
- 9A. KotikF
- 22I. KhomukhaD
- 98A. IsmagilovK10' oyuna girdi 10. dk
- 7S. DzhamilovF76' oyuna girdi 76. dk
- 15A. BondarO
- 38V. AleynikovO
- 11S. AbdullaevO76' oyuna girdi 76. dk
- 85I. PyatkinO65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: R. Evdokimov
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiTorpedo Moskova
2. sıra · 32 puan · 17 maç · averaj +16
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBB
- 01.11 KAMAZ 1–1 Torpedo Moskova B
- 23.10 Torpedo Moskova 1–1 Rotor Volgograd B
- 17.10 Enisey 1–2 Torpedo Moskova G
- 10.10 Leningradets 1–3 Torpedo Moskova G
- 03.10 Torpedo Zhodino Hazırlık 1–2 Torpedo Moskova G
- 27.09 FC UFA 0–0 Torpedo Moskova B
Neftekhimik
17. sıra · 13 puan · 17 maç · averaj -14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMBM
- 31.10 Neftekhimik 0–2 Ska-khabarovsk M
- 25.10 Neftekhimik 1–1 Leningradets B
- 17.10 KAMAZ 2–1 Neftekhimik M
- 09.10 Neftekhimik 2–4 Chelyabinsk M
- 18.09 Neftekhimik 0–1 Ural M
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Torpedo Moskova ile Neftekhimik, 1. Lig (Rusya) 17. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Torpedo Moskova 4., Neftekhimik 17.; iki takım arasında 16 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Torpedo Moskova 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-4). Neftekhimik son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi.
- Sıralama
- 4. (29 p) – 17. (13 p)
- Form (son 5)
- BBGGB – MBMMM
- H2H (G-B-M)
- 7-5-2 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %29
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,23 – 4,10 – 7,21
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Torpedo Moskova 7 – Neftekhimik 2; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mart 2026, Torpedo Moskova 3-0 Neftekhimik.
Gol istatistikleri
Torpedo Moskova iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,14 gol yedi; Neftekhimik dış saha 7 maçta 0,86 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Torpedo Moskova %86, Neftekhimik %29. İlk yarıyı önde kapatma: Torpedo Moskova 3/7, Neftekhimik 1/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Torpedo Moskova 6,2, Neftekhimik 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Torpedo Moskova 0,8, Neftekhimik 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,23, 0 – 4,10, 2 – 7,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 2,08, Yok 1,40.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Rusya · 1. Lig puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 16 | +33 | 43 |
| 2 | Torpedo Moskva | 17 | +16 | 32 |
| 3 | FC Sochi | 16 | +9 | 32 |
| 4 | Ural | 16 | +16 | 31 |
| 5 | Spartak Kostroma | 16 | +6 | 28 |
| 6 | Veles | 17 | +1 | 28 |
| 7 | Shinnik Yaroslavl | 17 | +4 | 26 |
| 8 | FC UFA | 17 | +2 | 22 |
| 9 | Volga Ulyanovsk | 17 | -1 | 22 |
| 10 | Chelyabinsk | 17 | -4 | 21 |
| 11 | Rotor Volgograd | 16 | +5 | 20 |
| 12 | Arsenal Tula | 17 | -15 | 19 |
| 13 | Leningradets | 16 | -11 | 17 |
| 14 | KAMAZ | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Enisey | 16 | -17 | 14 |
| 16 | Ska-khabarovsk | 16 | -8 | 13 |
| 17 | FK Neftekhimik | 17 | -14 | 13 |
| 18 | Tekstilshchik | 16 | -14 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 8 | +26 | 22 |
| 2 | Shinnik Yaroslavl | 10 | +5 | 17 |
| 3 | Veles | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Arsenal Tula | 9 | +3 | 17 |
| 5 | FC UFA | 9 | +7 | 16 |
| 6 | Spartak Kostroma | 7 | +5 | 14 |
| 7 | FC Sochi | 8 | +3 | 13 |
| 8 | Leningradets | 9 | +2 | 13 |
| 9 | Ural | 7 | +7 | 12 |
| 10 | Rotor Volgograd | 8 | +6 | 12 |
| 11 | Torpedo Moskva | 8 | +4 | 12 |
| 12 | Volga Ulyanovsk | 9 | -1 | 10 |
| 13 | Chelyabinsk | 8 | -3 | 10 |
| 14 | Enisey | 7 | +2 | 9 |
| 15 | Ska-khabarovsk | 7 | -3 | 7 |
| 16 | KAMAZ | 8 | -5 | 5 |
| 17 | Tekstilshchik | 8 | -9 | 5 |
| 18 | FK Neftekhimik | 9 | -9 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 8 | +7 | 21 |
| 2 | Torpedo Moskva | 9 | +12 | 20 |
| 3 | Ural | 9 | +9 | 19 |
| 4 | FC Sochi | 8 | +6 | 19 |
| 5 | Spartak Kostroma | 9 | +1 | 14 |
| 6 | Volga Ulyanovsk | 8 | 0 | 12 |
| 7 | Chelyabinsk | 9 | -1 | 11 |
| 8 | Veles | 8 | -3 | 11 |
| 9 | Shinnik Yaroslavl | 7 | -1 | 9 |
| 10 | KAMAZ | 8 | -3 | 9 |
| 11 | FK Neftekhimik | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Rotor Volgograd | 8 | -1 | 8 |
| 13 | Ska-khabarovsk | 9 | -5 | 6 |
| 14 | FC UFA | 8 | -5 | 6 |
| 15 | Tekstilshchik | 8 | -5 | 6 |
| 16 | Enisey | 9 | -19 | 5 |
| 17 | Leningradets | 7 | -13 | 4 |
| 18 | Arsenal Tula | 8 | -18 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Arsenal Tula 1–2 Chelyabinsk
- 17:00 Shinnik Yar 2–1 FC Ufa
