Torino 1-3 Como 1907: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Torino 1–3 Como 1907 (27 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–18, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %28–%72, korner 5–6.
Maç özeti
Torino – Como 1907 maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Che Adams 24' (Torino); Jacobo Ramón 81', Nico Paz 87', Martin Baturina 90+2' (Como 1907). xG: Torino 1,0 – 2,2 Como 1907.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Torino: Ignazio Abate · Como 1907: Cesc Fàbregas
Maç akışı
Torino üstte · Como 1907 altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' gol: Che Adams (Torino)
- 55' oyuncu değişikliği: Alessio Cacciamani ↔ Nathan Patterson (Torino)
- 55' oyuncu değişikliği: Kian Fitz-Jim ↔ Gvidas Gineitis (Torino)
- 58' oyuncu değişikliği: Maximo Perrone ↔ Jayden Addai (Como 1907)
- 58' oyuncu değişikliği: Maxence Caqueret ↔ Martin Baturina (Como 1907)
- 70' oyuncu değişikliği: Álex Valle ↔ Kaiki Bruno (Como 1907)
- 72' sarı kart: Rafik Belghali (Torino)
- 74' oyuncu değişikliği: Giovanni Simeone ↔ Sandro Kulenović (Torino)
- 78' oyuncu değişikliği: Jayden Addai ↔ Samuele Ricci (Como 1907)
- 78' oyuncu değişikliği: Luis Milla ↔ Ivan Smolcic (Como 1907)
- 81' gol: Jacobo Ramón (Como 1907)
- 87' gol: Nico Paz (Como 1907)
- 89' oyuncu değişikliği: Rafik Belghali ↔ Gaetano Oristanio (Torino)
- 89' oyuncu değişikliği: Daniel Bragança ↔ Emirhan İlkhan (Torino)
- 90+2' gol: Martin Baturina (Como 1907)
Maç olayları
- TorinoComo 1907
- 90+2'Gol Martin Baturina 1–3
- Rafik Belghali ↔ Gaetano OristanioOyuncu değişikliği89'
- Daniel Bragança ↔ Emirhan İlkhanOyuncu değişikliği89'
- 87'Gol Nico Paz 1–2Asist: Yan Couto
- 81'Gol Jacobo Ramón 1–1Asist: Nico Paz
- 78'Jayden Addai ↔ Samuele RicciOyuncu değişikliği
- 78'Luis Milla ↔ Ivan SmolcicOyuncu değişikliği
- Giovanni Simeone ↔ Sandro KulenovićOyuncu değişikliği74'
- Rafik BelghaliSarı kart72'
- 70'Álex Valle ↔ Kaiki BrunoOyuncu değişikliği
- 58'Maximo Perrone ↔ Jayden AddaiOyuncu değişikliği
- 58'Maxence Caqueret ↔ Martin BaturinaOyuncu değişikliği
- Alessio Cacciamani ↔ Nathan PattersonOyuncu değişikliği55'
- Kian Fitz-Jim ↔ Gvidas GineitisOyuncu değişikliği55'
- Gol Che Adams 1–0Asist: Kian Fitz-Jim24'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 1,83 (11 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,22 yüksek | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (8 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,77 düşük | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11ligde 4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 8.–11. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 15.–16. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %90 9/10 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,2 | 1,3 |
| 2,5 Üst | %36 4/11 | %0 0/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %0 0/6 |
| 4,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %0 0/11 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 11,2 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Geride | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Berabere | %20 2/10 | %0 0/6 |
| Geride | %30 3/10 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Torino (11 maç)
Como 1907 (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Torino (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Como 1907 (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Kartlar
Torino
Sarı 11 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,0)
Como 1907
Sarı 12 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Torino: iç saha, 6 maç · Como 1907: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Torino – Como 1907 ilk 11'ler
Torino · 3-5-2
- 20Lucas PerriK
- 23Saúl CocoD
- 44A. IsmajliD
- 15P. ComuzzoD
- 45R. BelghaliO72' sarı kart 72. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 10N. VlašićO
- 21Daniel BragançaO89' oyundan çıktı 89. dk
- 28K. Fitz-JimO24' asist 24. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 77A. CacciamaniO55' oyundan çıktı 55. dk
- 18G. SimeoneF74' oyundan çıktı 74. dk
- 19C. AdamsF24' gol 24. dk
- 26D. MascardiK
- 3C. BiraghiD
- 22C. CasadeiO
- 5E. CömertD
- 66G. GineitisO55' oyuna girdi 55. dk
- 17S. KulenovićF74' oyuna girdi 74. dk
- 6E. İlkhanO89' oyuna girdi 89. dk
- 91D. ZapataF
- 76L. SivieroK
- 9P. PellegriF
- 2N. PattersonD55' oyuna girdi 55. dk
- 11G. OristanioO89' oyuna girdi 89. dk
- 7Z. AboukhlalF
Teknik direktör: Ignazio Abate
Como 1907 · 4-2-3-1
- 97Robert SánchezK
- 27Yan CoutoD87' asist 87. dk
- 4Jacobo Ramón NaverosD81' gol 81. dk
- 2M. KempfD
- 3Álex ValleD70' oyundan çıktı 70. dk
- 5M. PerroneO58' oyundan çıktı 58. dk
- 6Luis MillaO78' oyundan çıktı 78. dk
- 7L. da CunhaO
- 10N. PazO81' asist 81. dk87' gol 87. dk
- 8M. CaqueretO58' oyundan çıktı 58. dk
- 9T. DouvikasF
- 18E. GoldanigaD
- 16KaikiD70' oyuna girdi 70. dk
- 22M. VigoritoK
- 21S. RicciO78' oyuna girdi 78. dk
- 42J. AddaiF58' oyuna girdi 58. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 54Matteo Oliveira PapaccioliO
- 15A. LahdoO
- 53Willy Kambwala NdengushiD
- 13A. DossenaD
- 1J. ButezK
- 20M. BaturinaO58' oyuna girdi 58. dk90+2' gol 90+2. dk
Teknik direktör: Cesc Fàbregas
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Torino son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta Como 1907 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-5). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Torino 1 – Como 1907 3; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Ocak 2026, Como 1907 6-0 Torino.
- Sıralama
- 8. (13 p) – 5. (17 p)
- Form (son 5)
- GGGBM – GGGMB
- H2H (G-B-M)
- 1-0-3 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 4,25 – 3,60 – 1,59
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Torino iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,75 gol yedi; Como 1907 dış saha 5 maçta 2,00 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Torino %75, Como 1907 %80. İlk yarıyı önde kapatma: Torino 1/4, Como 1907 3/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Torino 2,5, Como 1907 6,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Torino 0,2, Como 1907 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,25, 0 – 3,60, 2 – 1,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,07, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %78; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
- 20:30 Sassuolo 2–6 Lazio
- 22:45 AS Roma 4–2 Cagliari
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
