Tokyo 6-0 M Hollyhock: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tokyo 6–0 M Hollyhock (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 23–11, isabetli şut 11–2, topa sahip olma %54–%46, korner 7–5.
Maç özeti
Tokyo – M Hollyhock maçı 6-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Teruhito Nakagawa 32', 46', Soma Anzai 66', Dani Gómez 70', Alexander Scholz 76', Marcelo 90+3' (Tokyo). xG: Tokyo 2,7 – 0,7 M Hollyhock.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Tokyo: R. Matsuhashi · M Hollyhock: D. Kimori
Maç akışı
Tokyo üstte · M Hollyhock altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' sarı kart: Kein Sato (Tokyo)
- 32' gol: Teruhito Nakagawa (Tokyo)
- 46' gol: Teruhito Nakagawa (Tokyo)
- 63' oyuncu değişikliği: Kaito Taniguchi ↔ Keisuke Tada (M Hollyhock)
- 63' oyuncu değişikliği: Chihiro Kato ↔ Motoki Nishihara (M Hollyhock)
- 64' oyuncu değişikliği: Hugo Leonardo ↔ Yu Funabashi (M Hollyhock)
- 64' oyuncu değişikliği: Teruhito Nakagawa ↔ Marcelo (Tokyo)
- 64' oyuncu değişikliği: Kashif Bangnagande ↔ Rio Omori (Tokyo)
- 66' gol: Soma Anzai (Tokyo)
- 68' oyuncu değişikliği: Kein Sato ↔ Dani Gómez (Tokyo)
- 70' gol: Dani Gómez (Tokyo)
- 72' oyuncu değişikliği: Kiichi Yamazaki ↔ Yuri Tamura (M Hollyhock)
- 76' gol: Alexander Scholz (Tokyo)
- 78' oyuncu değişikliği: Jin Okumura ↔ Shota Yamashita (M Hollyhock)
- 80' oyuncu değişikliği: Motoki Nagakura ↔ Fuki Yamada (Tokyo)
- 80' oyuncu değişikliği: Takahiro Ko ↔ Shuto Nagano (Tokyo)
- 90+3' gol: Marcelo (Tokyo)
Maç olayları
- TokyoM Hollyhock
- Gol Marcelo 6–0Asist: Fuki Yamada90+3'
- Motoki Nagakura ↔ Fuki YamadaOyuncu değişikliği80'
- Takahiro Ko ↔ Shuto NaganoOyuncu değişikliği80'
- 78'Jin Okumura ↔ Shota YamashitaOyuncu değişikliği
- Gol Alexander Scholz 5–0Asist: Rio Omori76'
- 72'Kiichi Yamazaki ↔ Yuri TamuraOyuncu değişikliği
- Gol Dani Gómez 4–0Asist: Hirokazu Ishihara70'
- Kein Sato ↔ Dani GómezOyuncu değişikliği68'
- Gol Soma Anzai 3–0Asist: Kyota Tokiwa66'
- 64'Hugo Leonardo ↔ Yu FunabashiOyuncu değişikliği
- Teruhito Nakagawa ↔ MarceloOyuncu değişikliği64'
- Kashif Bangnagande ↔ Rio OmoriOyuncu değişikliği64'
- 63'Kaito Taniguchi ↔ Keisuke TadaOyuncu değişikliği
- 63'Chihiro Kato ↔ Motoki NishiharaOyuncu değişikliği
- Gol Teruhito Nakagawa 2–046'
- Gol Teruhito Nakagawa 1–0Asist: Hirokazu Ishihara32'
- Kein SatoSarı kart15'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 10/14 | %75 6/8 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (33 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,88 yüksek | 2,12 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,57 (8 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,91 düşük | 0,62 (5 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,56 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (25 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,44 yüksek | 2,33 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %21 3/14ligde 20. · lig ortalamasından 34 puan düşük | %13 1/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 13.–14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %79 11/14 | %88 7/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13ligde 11.–15. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 15.–17. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %0 0/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,2 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %15 2/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %0 0/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %50 4/8 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %57 8/14 | %75 6/8 |
| Geride | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Geride | %31 4/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tokyo (14 maç)
M Hollyhock (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tokyo (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 7 | 2 |
| 46-60 | 8 | 2 |
| 61-75 | 10 | 1 |
| 76-90 | 7 | 2 |
M Hollyhock (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 1 | 8 |
Kartlar
Tokyo
Sarı 18 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,3)
M Hollyhock
Sarı 14 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Tokyo: iç saha, 8 maç · M Hollyhock: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Tokyo – M Hollyhock ilk 11'ler
Tokyo · 4-4-2
- 81Kim Seung-GyuK
- 22H. IshiharaD32' asist 32. dk70' asist 70. dk
- 24A. ScholzD76' gol 76. dk
- 4H. InamuraD
- 6K. BangnagandeD64' oyundan çıktı 64. dk
- 10K. SatoO15' sarı kart 15. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 8T. KoO80' oyundan çıktı 80. dk
- 27Kyota TokiwaO66' asist 66. dk
- 7S. AnzaiO66' gol 66. dk
- 26M. NagakuraF80' oyundan çıktı 80. dk
- 39T. NakagawaF32' gol 32. dk46' gol 46. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 38Kio TanakaO
- 71F. YamadaO80' oyuna girdi 80. dk90+3' asist 90+3. dk
- 99Dani GómezF68' oyuna girdi 68. dk70' gol 70. dk
- 9Marcelo RyanF64' oyuna girdi 64. dk90+3' gol 90+3. dk
- 3M. MorishigeD
- 20S. NaganoD80' oyuna girdi 80. dk
- 15R. OmoriD64' oyuna girdi 64. dk76' asist 76. dk
- 44K. SuzukiD
- 1H. TanakaK
Teknik direktör: R. Matsuhashi
M Hollyhock · 4-4-2
- 27J. SłowikK
- 25T. MaseD
- 15Y. KimotoD
- 17K. ItakuraD
- 3K. OsakiD
- 8C. KatoO63' oyundan çıktı 63. dk
- 24K. YamazakiO72' oyundan çıktı 72. dk
- 38Leonardo HugoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 39H. YamamotoO
- 30J. OkumuraF78' oyundan çıktı 78. dk
- 22K. TaniguchiF63' oyundan çıktı 63. dk
- 20Y. FunabashiO64' oyuna girdi 64. dk
- 50R. IeizumiD
- 9R. NemotoF
- 44M. NishiharaO63' oyuna girdi 63. dk
- 34K. NishikawaK
- 29K. TadaF63' oyuna girdi 63. dk
- 16Y. TamuraD72' oyuna girdi 72. dk
- 53Shota YamashitaO78' oyuna girdi 78. dk
- 2M. FofanaD
Teknik direktör: D. Kimori
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Tokyo 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-1). Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Mito Hollyhock 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Tokyo 1 – Mito Hollyhock 2; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,75 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Ekim 2026, Mito Hollyhock 1-0 Tokyo.
- Form (son 5)
- BGMGG – MMGMG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %60
- Korner ort. (maç)
- 7,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,20 – 5,08 – 9,07
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tokyo iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,83 gol yedi; Mito Hollyhock dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tokyo %17, Mito Hollyhock %60. İlk yarıyı önde kapatma: Tokyo 0/6, Mito Hollyhock 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Tokyo 3,8, Mito Hollyhock 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,0. Maç başına kart: Tokyo 2,0, Mito Hollyhock 1,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,20, 0 – 5,08, 2 – 9,07. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 2,03, Yok 1,54.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 7,0; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 10:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
